Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55561 - 55580 Napsat příspěvek
No nemuseli jste tady vyspoilerovat pointu celýho dnešního HIMYM ?)
521460
No nemuseli jste tady vyspoilerovat pointu celýho dnešního HIMYM *?)*
0 0
reagovat
Jsem s HALem a na Big Bang odteďka kálím. Je to o h_vně a tak, jako dneska, jsem se u něj ještě snad nikdy nenudil. Nezasmál jsem se ani jednou a pět minut před koncem jsem to vypnul.:o:-
521458
Jsem s HALem a na Big Bang odteďka kálím. Je to o h_vně a tak, jako dneska, jsem se u něj ještě snad nikdy nenudil. Nezasmál jsem se ani jednou a pět minut před koncem jsem to vypnul.*:o**:-*
0 0
reagovat
Jo to Starobrno nejdřív v ruce tý (doufám) Češky a pak v tom krámě mi udělalo neskutečnou radost.
521452
Jo to Starobrno nejdřív v ruce tý (doufám) Češky a pak v tom krámě mi udělalo neskutečnou radost.
0 0
reagovat
TBBT jde do pr*ele.
HIMYM naprosto vynikající. Stejně jako minule jsem byl i tentokrát totálně naměkko + to byl jeden z nejvtipnějších dílů 4. řady.
521451
TBBT jde do pr*ele. HIMYM naprosto vynikající. Stejně jako minule jsem byl i tentokrát totálně naměkko + to byl jeden z nejvtipnějších dílů 4. řady.
0 0
reagovat

HIMYM

skvostnej dil, s tim barem je to good idea, fluku, uz planuj :D
521449
skvostnej dil, s tim barem je to good idea, fluku, uz planuj :D
HIMYM
0 0
reagovat

HIMYM

ultimatni a meli tam i Starobrno:)) jinak nejlepsi cast telepatie Barneyho a Teda:D
521435
ultimatni a meli tam i Starobrno:)) jinak nejlepsi cast telepatie Barneyho a Teda*:D*
HIMYM
0 0
reagovat
TBBT dalsi tyden a dalsi zklamani. jedine co bylo aspon trosku vtipne, tak byl ten algoritmus. to me prislo jako klise pro informatiky :) himym musi pockat az na vikend
521428
TBBT dalsi tyden a dalsi zklamani. jedine co bylo aspon trosku vtipne, tak byl ten algoritmus. to me prislo jako klise pro informatiky *:)* himym musi pockat az na vikend
0 0
reagovat

Fluke

Pravda :D, trošku mě ty časový skoky rozhodily ?)
521427
Pravda *:D*, trošku mě ty časový skoky rozhodily *?)*
Fluke
0 0
reagovat
Mě 13ka zas tak jako minulý díl nenadchla, ale pořád velice fajn... a s TBBT končim, tentokrát už definitivně.
521426
Mě 13ka zas tak jako minulý díl nenadchla, ale pořád velice fajn... a s TBBT končim, tentokrát už definitivně.
0 0
reagovat
Ranjit v Seattlu nebyl, to co se s ním dělo bylo 2 dny potom co Marshall jel na letiště :)
521425
Ranjit v Seattlu nebyl, to co se s ním dělo bylo 2 dny potom co Marshall jel na letiště :)
0 0
reagovat

HIMYM rules! again

Třináctka vynikající, (BBT se opravdu může jít klouzat), HIMYM oproti podzimu o třídu lepší, opět jsem byl dojat a opět jsem se královsky bavil :+ stejně jako minulý díl, takže si stoupám za KarlaR ?)

SPOILER
Sice nevím, jak se dostal Ranjit do Seattlu, ale vem to čert :D
521424
Třináctka vynikající, (BBT se opravdu může jít klouzat), HIMYM oproti podzimu o třídu lepší, opět jsem byl dojat a opět jsem se královsky bavil *:+* stejně jako minulý díl, takže si stoupám za KarlaR *?)* SPOILER Sice nevím, jak se dostal Ranjit do Seattlu, ale vem to čert *:D*
HIMYM rules! again
0 0
reagovat
Je to divný, mě právě sexy 12. přišla jako to nejlepší z HIMYM. Ten seriál se opravdu vyvíjí a drží si svoji laťku a rozhodně mi to nepřijde horší než první dvě sérky. Jediné co mi přišlo nic moc, byla Stela zasahujcí do 3. a 4. sérky, ale stále mi připadá, že nějak od těch seriálů čekáte moc.
521418
Je to divný, mě právě sexy 12. přišla jako to nejlepší z HIMYM. Ten seriál se opravdu vyvíjí a drží si svoji laťku a rozhodně mi to nepřijde horší než první dvě sérky. Jediné co mi přišlo nic moc, byla Stela zasahujcí do 3. a 4. sérky, ale stále mi připadá, že nějak od těch seriálů čekáte moc.
0 0
reagovat
KarelR: Njn, sorry, i mistr tesar... 8)
521416
KarelR: Njn, sorry, i mistr tesar... *8)*
0 0
reagovat
Cival: I ten dvanáctej díl byl celkem fajn... vážně bych nechtěl, aby se s Himym stalo něco jako s Big Bang... přešlapování na místě a nechat postavy dělat POŘÁD to, co bylo vtipné na začátku... Nějaké ty city a posuny postav oceňuju... ano, začátek čtvrté série byl vlažnej, ale do průměru to má pořád daleko. Pozn.: Na třináctý díl se chystám večer, teď není čas... :(
521413
Cival: I ten dvanáctej díl byl celkem fajn... vážně bych nechtěl, aby se s Himym stalo něco jako s Big Bang... přešlapování na místě a nechat postavy dělat POŘÁD to, co bylo vtipné na začátku... Nějaké ty city a posuny postav oceňuju... ano, začátek čtvrté série byl vlažnej, ale do průměru to má pořád daleko. Pozn.: Na třináctý díl se chystám večer, teď není čas... :(
0 0
reagovat
Cival: Jo, to byl minulej. A já měl fakt pocit, žes viděl něco jinýho než my, ale je hrozný klišé to psát :D My man, you're in for a treat ;)
521412
Cival: Jo, to byl minulej. A já měl fakt pocit, žes viděl něco jinýho než my, ale je hrozný klišé to psát *:D* My man, you're in for a treat *;)*
0 0
reagovat
KarelR: ted mi doslo, ze jsem debil :D A mluvim asi o tyden starym dile (sex na zahaneni hadek)... holt dovolena. Nebo v tom mam jeste vetsi bordel?
521411
KarelR: ted mi doslo, ze jsem debil *:D* A mluvim asi o tyden starym dile (sex na zahaneni hadek)... holt dovolena. Nebo v tom mam jeste vetsi bordel?
0 0
reagovat
Já bych za Civalem stál do předposledního dílu. Dnešek mi ale výrazně zvednul náladu.

Spíš bych si zanadával na Big Bang a Gossipku, protože další dávky "Sheldon rychle mluví a je divnej" a "vycucáme si z prstu novou postavu, která udělá bugr kolem Dana i Blair" imho nebyly zapotřebí. Aspoň že se House vyvíjí dopředu a 24ka... tady bych komentoval jen nespoileroidním "No ty vole!!!" :o:+
521410
Já bych za Civalem stál do předposledního dílu. Dnešek mi ale výrazně zvednul náladu. Spíš bych si zanadával na Big Bang a Gossipku, protože další dávky "Sheldon rychle mluví a je divnej" a "vycucáme si z prstu novou postavu, která udělá bugr kolem Dana i Blair" imho nebyly zapotřebí. Aspoň že se House vyvíjí dopředu a 24ka... tady bych komentoval jen nespoileroidním "No ty vole!!!" *:o**:+*
0 0
reagovat
Ja bych za Karlem stal rad... a v pripade HIMYM jsem s tim nemel nikdy problem... ale fakt mi to prijde ted takovej prumernej serial :o
521408
Ja bych za Karlem stal rad... a v pripade HIMYM jsem s tim nemel nikdy problem... ale fakt mi to prijde ted takovej prumernej serial *:o*
0 0
reagovat
Já teda stojím za Karlem, 13 byla naprosto ultimátní:D:+
521402
Já teda stojím za Karlem, 13 byla naprosto ultimátní*:D**:+*
0 0
reagovat
HIMYM v kontextu prvnich serii znovu upachtene, bez driveu a jen s malo dobrymi fory. Zacinam byt uz hodne smutny (i kdyz me ty citovy eskapady furt zajimaj):D
521399
HIMYM v kontextu prvnich serii znovu upachtene, bez driveu a jen s malo dobrymi fory. Zacinam byt uz hodne smutny (i kdyz me ty citovy eskapady furt zajimaj)*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se