Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55541 - 55560 Napsat příspěvek
Cekani se vyplatilo, I´m LOST again :+
521513
Cekani se vyplatilo, I´m LOST again *:+*
0 0
reagovat
Scrubs, co to sakra je??)
521512
Scrubs, co to sakra je?*?)*
0 0
reagovat
rcorp: Neprovokujte se Scrubs maratonem. Jinak zas vyhodím pár desítek hodin dobrovolně oknem :D
521510
rcorp: Neprovokujte se Scrubs maratonem. Jinak zas vyhodím pár desítek hodin dobrovolně oknem *:D*
0 0
reagovat
Poslední díl GG paráda.Začínaj mě zase bavit8):+
521509
Poslední díl GG paráda.Začínaj mě zase bavit*8)**:+*
0 0
reagovat
Damn it, já si ty Scrubs snad dám celé znova. :)
521508
Damn it, já si ty Scrubs snad dám celé znova. :)
0 0
reagovat

rcorp

To snad radši ne, to by mi z toho explodovala hlava zábavou a radostí :D
521507
To snad radši ne, to by mi z toho explodovala hlava zábavou a radostí *:D*
rcorp
0 0
reagovat

to Luc44

Taky sem se koukal na ty tři první díly a měl jsem stejnou reakci. Jen mě vyděsilo množství sezón:D
521506
Taky sem se koukal na ty tři první díly a měl jsem stejnou reakci. Jen mě vyděsilo množství sezón*:D*
to Luc44
0 0
reagovat
Luc44: dobře děláš, je to asi tak o 568% lepší než HIMYM. :D
521505
Luc44: dobře děláš, je to asi tak o 568% lepší než HIMYM. *:D*
0 0
reagovat
Jdu do Scrubs 8) :D po třídílné ochutnávce na mě už první sezona už pomrkává na disku :D
521504
Jdu do Scrubs *8)* *:D* po třídílné ochutnávce na mě už první sezona už pomrkává na disku *:D*
0 0
reagovat
Tak poprvé napíšu něco proti TBBT...Začíná to bejt nuda.Jak už se tady psalo, oproti HIMYM,nebo IT Crowds, fakt slabota.To, že všechno vsázeli na Sheldona jsme věděli, ale nevěřil jsem tomu, že mi to přestane bejt vtipný.Omyl.:- Jinak jsem se začal dívat na Two and a half men a paráda, poslední season vynikající:+
521503
Tak poprvé napíšu něco proti TBBT...Začíná to bejt nuda.Jak už se tady psalo, oproti HIMYM,nebo IT Crowds, fakt slabota.To, že všechno vsázeli na Sheldona jsme věděli, ale nevěřil jsem tomu, že mi to přestane bejt vtipný.Omyl.*:-* Jinak jsem se začal dívat na Two and a half men a paráda, poslední season vynikající*:+*
0 0
reagovat
[SPOIL-KNIGHT RIDER]Dnesni Knight Rider byl 2.dil co sem vubec videl a cekal sem hlavne na K.A.R.R.a, ktery pomalu skonci driv nez zacne... skoda... navic ta jeho transformeri povaha=D...hruza
521500
[SPOIL-KNIGHT RIDER]Dnesni Knight Rider byl 2.dil co sem vubec videl a cekal sem hlavne na K.A.R.R.a, ktery pomalu skonci driv nez zacne... skoda... navic ta jeho transformeri povaha=D...hruza
0 0
reagovat
Ja chci take Comeback! Ale jak psal stcko, nastesti pisou jakoby dalsi serii, tak se snad dockame ;)
521497
Ja chci take Comeback! Ale jak psal stcko, nastesti pisou jakoby dalsi serii, tak se snad dockame *;)*
0 0
reagovat
Kdyby někdo zkoušel Lie to me tak napište dojmy :)
521495
Kdyby někdo zkoušel Lie to me tak napište dojmy :)
0 0
reagovat
uz nemaj co ... dalsi dily se ale pisou. kde sem to slysel ti ale nepovim, to bych nesmel mit deravou kebuli
521494
uz nemaj co ... dalsi dily se ale pisou. kde sem to slysel ti ale nepovim, to bych nesmel mit deravou kebuli
0 0
reagovat
tak mě napadlo......jak to že se po vánocíxh zase nerozjel Comeback ???......to to Nova utla???
521493
tak mě napadlo......jak to že se po vánocíxh zase nerozjel Comeback ???......to to Nova utla???
0 0
reagovat
zitra baby, uz zitra! 8)
521475
zitra baby, uz zitra! *8)*
0 0
reagovat

Loki

Na letišti, ve fiktivní realitě, kdy Lily zapoměla six-pack
521474
Na letišti, ve fiktivní realitě, kdy Lily zapoměla six-pack
Loki
0 0
reagovat
Kde tam bolo to starobrno presne?:)
521473
Kde tam bolo to starobrno presne?*:)*
0 0
reagovat
HIMYM awesome,awesome,awesome.Brutální hlášky.Hodně u mě povýšil:+ Jen tak dál
521466
HIMYM awesome,awesome,awesome.Brutální hlášky.Hodně u mě povýšil*:+* Jen tak dál
0 0
reagovat
Nikdo nic nevyspoiloval.
521462
Nikdo nic nevyspoiloval.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se