Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55421 - 55440 Napsat příspěvek

Ravenhorn

:D
522329
*:D*
Ravenhorn
0 0
reagovat
Nevíte kam jsem napsal komentář ohledně BSG, protože ho nemůžu najít, ale před 2 hodinami jsem ho sem psal.
522328
Nevíte kam jsem napsal komentář ohledně BSG, protože ho nemůžu najít, ale před 2 hodinami jsem ho sem psal.
0 0
reagovat
Dexter 3. serie

chtelo by to dat vetsi koule jeho vnitrnimu hlasu, v nekterych dilech by jeho filozofovani sneslo poradne pristrihnout (kodex, tata a porad dokola). trademarkova brutalita taky neni, co byvala: driv bral pravidelne do ruky elektrickou pilu ci co, treti serie resi popravy jedinym rychlym tahem a jednim dvema zabery na cerne pytle. vtip stale zustava, napady do budoucna evidentne jsou - treba radu pro nasobne zuzitkovani prace hrobnika hodnotim radem pokrivene moralky.

kazda dalsi serie zavisi na typu zaporaka. zatim se je dari pekne tematicky rozlisovat, snad to vydrzi ...
522306
Dexter 3. serie chtelo by to dat vetsi koule jeho vnitrnimu hlasu, v nekterych dilech by jeho filozofovani sneslo poradne pristrihnout (kodex, tata a porad dokola). trademarkova brutalita taky neni, co byvala: driv bral pravidelne do ruky elektrickou pilu ci co, treti serie resi popravy jedinym rychlym tahem a jednim dvema zabery na cerne pytle. vtip stale zustava, napady do budoucna evidentne jsou - treba radu pro nasobne zuzitkovani prace hrobnika hodnotim radem pokrivene moralky. kazda dalsi serie zavisi na typu zaporaka. zatim se je dari pekne tematicky rozlisovat, snad to vydrzi ...
0 0
reagovat

bender22

Prej "trosku spoilerů" :D jinak souhlas s neklesající kvalitou :+, další sérka bude námětem opravdu dost velkou výzvou :+
522303
Prej "trosku spoilerů" *:D* jinak souhlas s neklesající kvalitou *:+*, další sérka bude námětem opravdu dost velkou výzvou *:+*
bender22
0 0
reagovat
tak jsem jsem dokoukal konecne treti radu dextera. nakonec se me ten serial zalibil.a navic me prekvapil svoji neklesajici kvalitou. ale premyslel jsem co by tam mohli v dalsich seriich udelat.Protoze uz je (trosku spoileru)zenaty,ma decko, vyhnul se zatceni, zabil bratra, zabil dobreho kamarada. tak me napadlo, ze by ho mohli zavrit. 8)
522265
tak jsem jsem dokoukal konecne treti radu dextera. nakonec se me ten serial zalibil.a navic me prekvapil svoji neklesajici kvalitou. ale premyslel jsem co by tam mohli v dalsich seriich udelat.Protoze uz je (trosku spoileru)zenaty,ma decko, vyhnul se zatceni, zabil bratra, zabil dobreho kamarada. tak me napadlo, ze by ho mohli zavrit. *8)*
0 0
reagovat
no já včera dokoukal první sérku a je to mizérie.:-
522240
no já včera dokoukal první sérku a je to mizérie.*:-*
0 0
reagovat
Pokud to tady uz nekdo nedaval, tak 4.3 pro fanousky Comebacku, zacina 2.serie! ;)
522239
Pokud to tady uz nekdo nedaval, tak 4.3 pro fanousky Comebacku, zacina 2.serie! *;)*
0 0
reagovat

sohaj

Joo, tam toho bylo :D
522172
Joo, tam toho bylo *:D*
sohaj
0 0
reagovat

mihhi

Pěknej průběh, hezky jim ještě zavařili :+ začínám tomu přicházet na chuť :D
522201
Pěknej průběh, hezky jim ještě zavařili *:+* začínám tomu přicházet na chuť *:D*
mihhi
0 0
reagovat

SGU

První, nic neříkající teaser na Stargate Universe: link :)
522200
První, nic neříkající teaser na Stargate Universe: http://video.scifi.com/player/?id=924261 *:)*
SGU
0 0
reagovat
Jako Super Bowl je super, ale trochu nechápu, proč se to řeší v diskuzi u seriálů8)

Jinak abych trochu změnil téma, tak Scrubs si u mě získává čím dál tím větší oblibu:+ Mám zatím za sebou 10 dílů a na některé momenty musím pořád myslet, např. parodie na SW, či věčný duel JDho a údržbáře:D
522198
Jako Super Bowl je super, ale trochu nechápu, proč se to řeší v diskuzi u seriálů*8)* Jinak abych trochu změnil téma, tak Scrubs si u mě získává čím dál tím větší oblibu*:+* Mám zatím za sebou 10 dílů a na některé momenty musím pořád myslet, např. parodie na SW, či věčný duel JDho a údržbáře*:D*
0 0
reagovat
A konečně vyjde i na blučku, tak aspoň něco, když už nemůžu koukat živě :+ link
522191
A konečně vyjde i na blučku, tak aspoň něco, když už nemůžu koukat živě *:+* http://www.amazon.com/dp/B001Q3KYF6/
0 0
reagovat
Luc44: Čtyři touchdowny v jednom zápase! :D:+
522190
Luc44: Čtyři touchdowny v jednom zápase! *:D**:+*
0 0
reagovat
americkej fotbal je super
522186
americkej fotbal je super
0 0
reagovat
Luc: Ještě zkoukni NFC, 2. poločas byl super ;) link
522188
Luc: Ještě zkoukni NFC, 2. poločas byl super ;) http://www.youtube.com/watch?v=5f_oHLoaXzU
0 0
reagovat
:D jj, ta verze s drsňákama sedí :D, takže cca čtvrt maximálně půl roku hrajou - (tu polovinu roku s horším počasím :D) a půl roku se kurýrujou, slušný :D
k americkýmu fotbalu jsem se dostal nejblíž v Last Boy Scout a v Married with Children, takže nejznámější hráčem je pro mě link
(aby to bylo aspoň blízké seriálové disuzi :D)
522187
*:D* jj, ta verze s drsňákama sedí *:D*, takže cca čtvrt maximálně půl roku hrajou - (tu polovinu roku s horším počasím *:D*) a půl roku se kurýrujou, slušný *:D* k americkýmu fotbalu jsem se dostal nejblíž v Last Boy Scout a v Married with Children, takže nejznámější hráčem je pro mě http://en.wikipedia.org/wiki/File:Al_Bundy_Football.jpg (aby to bylo aspoň blízké seriálové disuzi *:D*)
0 0
reagovat
Luc44: Lebo su to drsnaci:D, popravde neviem preco to maju takto naplanovane, ale mozno kvoli tomu ze sezonu zacinaju normalne jak zacinaju nove sezony serialov v amerike a po tych 19-20 tyzdnoch to tak vychadza. Inak teraz sa hraje Superbowl v Tampe takze pohoda.
522185
Luc44: Lebo su to drsnaci*:D*, popravde neviem preco to maju takto naplanovane, ale mozno kvoli tomu ze sezonu zacinaju normalne jak zacinaju nove sezony serialov v amerike a po tych 19-20 tyzdnoch to tak vychadza. Inak teraz sa hraje Superbowl v Tampe takze pohoda.
0 0
reagovat

Loki

Tak jsem kouknul na AFC champ. 2009 game link
a už teda chápu fascinaci amerických fandů hokeje hity a bitkama... jinak jseště jeden zvídavý dotaz, proč hrajou finále v zimě? poněkud nezvyklé u outdoor sportu
522184
Tak jsem kouknul na AFC champ. 2009 game http://cz.youtube.com/watch?v=oGKjjgkubqs&feature=related a už teda chápu fascinaci amerických fandů hokeje hity a bitkama... jinak jseště jeden zvídavý dotaz, proč hrajou finále v zimě? poněkud nezvyklé u outdoor sportu
Loki
0 0
reagovat
Luc44:Asi tak, polka tych Linebackrov(to bol v Any Given Sunday Luther 'Shark' Lavay) ma na starobu parkinsona. No polka mozno nie, ale je to asi ako u boxerov. Priklad z poslednej doby odkaz, helma na helmu, ale nastastie mu cit v rukach aj nohach zostal, iba ta dosraty krk.
522183
Luc44:Asi tak, polka tych Linebackrov(to bol v Any Given Sunday Luther 'Shark' Lavay) ma na starobu parkinsona. No polka mozno nie, ale je to asi ako u boxerov. Priklad z poslednej doby [link="http://www.youtube.com/watch?v=y7-njCk0adY&feature=related"]odkaz[/link], helma na helmu, ale nastastie mu cit v rukach aj nohach zostal, iba ta dosraty krk.
0 0
reagovat

t007

A nemáš náhodou volnej bejvák pro pár emzáků na superbowl?:)
522171
A nemáš náhodou volnej bejvák pro pár emzáků na superbowl?:)
t007
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se