Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55161 - 55180 Napsat příspěvek

speedy.mail

Těžko říct, já bych "mnohem" moc neříkal... ale dívat se na to dá, takže taky doufám že na obrazovkách nějakou dobu vydrží. Neví někdo kolik už mají natočeno dílů?

btw omlouvám se za překlepy v minulém postu.
524975
Těžko říct, já bych "mnohem" moc neříkal... ale dívat se na to dá, takže taky doufám že na obrazovkách nějakou dobu vydrží. Neví někdo kolik už mají natočeno dílů? btw omlouvám se za překlepy v minulém postu.
speedy.mail
0 0
reagovat

HAL

Ten druhej díl už byl imho mnohem lepší než ten první, takže bych tomu i věřil. Každopádně sledovanost nižší než posledně, jestli se vůbec dožijeme toho pořádného rozjetí. ;)
524973
Ten druhej díl už byl imho mnohem lepší než ten první, takže bych tomu i věřil. Každopádně sledovanost nižší než posledně, jestli se vůbec dožijeme toho pořádného rozjetí. *;)*
HAL
0 0
reagovat

Dollhouse

Zatím spíš nuda - základní premisa seriálu je sice zajímavá, ale z její podtsaty je pro ni nejdůležitější solidní psychologická propracovanost postav i loutek... a na té to v prvních dvou dílech solidně hyne - uvěřitelné to není ani trošku a je to povrchní až to bolí. Samozřejmě, nečekal jsem daší geniální nářez jako byla Firefly, ale i tak to mohlo být lepší.
Nicméně do boucna by to nemuselo být špatné, pokud začnou víc rozvíjet pořádný kontinuální děj a vykašlou se na nedůležité epizodní děje s únosci a psychopatickými vrahy, které stejně už každý stokrát viděl.
524967
Zatím spíš nuda - základní premisa seriálu je sice zajímavá, ale z její podtsaty je pro ni nejdůležitější solidní psychologická propracovanost postav i loutek... a na té to v prvních dvou dílech solidně hyne - uvěřitelné to není ani trošku a je to povrchní až to bolí. Samozřejmě, nečekal jsem daší geniální nářez jako byla Firefly, ale i tak to mohlo být lepší. Nicméně do boucna by to nemuselo být špatné, pokud začnou víc rozvíjet pořádný kontinuální děj a vykašlou se na nedůležité epizodní děje s únosci a psychopatickými vrahy, které stejně už každý stokrát viděl.
Dollhouse
0 0
reagovat

KarelR

:D stejně neskončí :D
524956
*:D* stejně neskončí *:D*
KarelR
0 0
reagovat
Ono to není blbější, jenom to chvílema začalo parodovat samo sebe (viz moje oblíbená "Not today." momentka :)
524952
Ono to není blbější, jenom to chvílema začalo parodovat samo sebe (viz moje oblíbená "Not today." momentka :)
0 0
reagovat

24

No, jako ten oslí můstek do druhé půlky dne byl trošku slabší, ale jinak jsem spokojenej - baví mě to hodně, taková seriálová akce jinde není. Jistě, zatím, kromě nových lokací, prakticky nic nového, ale čekám, že druhá půlka přitlačí na pilu :+
524950
No, jako ten oslí můstek do druhé půlky dne byl trošku slabší, ale jinak jsem spokojenej - baví mě to hodně, taková seriálová akce jinde není. Jistě, zatím, kromě nových lokací, prakticky nic nového, ale čekám, že druhá půlka přitlačí na pilu *:+*
24
0 0
reagovat
24 mám hodně rád a nevím jestli mám blbou náladu, ale přijde mi to čím dál blbější..
524948
24 mám hodně rád a nevím jestli mám blbou náladu, ale přijde mi to čím dál blbější..
0 0
reagovat
Chuck a 24 tento týden naprostej nářez. Už se nemůžu dočkat příštího týdne!:)
524876
Chuck a 24 tento týden naprostej nářez. Už se nemůžu dočkat příštího týdne!*:)*
0 0
reagovat

KarelR

jdu do toho, vypada to zajimave...titulky koukam nejsou, co?
524873
jdu do toho, vypada to zajimave...titulky koukam nejsou, co?
KarelR
0 0
reagovat
Dodávám teda, že se to asi nebude líbit lidem, kterejm už Ferrell přijde vyčpělej (a že tady moc neruluje), nebavil je McBride s Tropic Thunder nebo se výrazně nudili u Pineapple Expresu.
524867
Dodávám teda, že se to asi nebude líbit lidem, kterejm už Ferrell přijde vyčpělej (a že tady moc neruluje), nebavil je McBride s Tropic Thunder nebo se výrazně nudili u Pineapple Expresu.
0 0
reagovat

Eastbound and Down

Můj novej seriálovej objev. Zatím má dva díly po půl hodině. Docela mě zajímá, jestli to tu někomu sedne, tady je taková sumarizace, co jsem dal dohromady na otázky "o čem to je" :)

Novej seriál HBO s Dannym McBridem. První díl režíroval maník co točí Observe and Report, druhej David Gordon Green (Pineapple Express). Produkujou to Ferrell nebo Adam McKay, ve druhým díle Ferrell taky hraje a je to něco jako eRková verze Školy rocku meets Pineapple Express. Jako zatím to není úplně geniální, ale může se z toho vyklubat pecka.

Promo: [link]
524872
Můj novej seriálovej objev. Zatím má dva díly po půl hodině. Docela mě zajímá, jestli to tu někomu sedne, tady je taková sumarizace, co jsem dal dohromady na otázky "o čem to je" :) Novej seriál HBO s Dannym McBridem. První díl režíroval maník co točí Observe and Report, druhej David Gordon Green (Pineapple Express). Produkujou to Ferrell nebo Adam McKay, ve druhým díle Ferrell taky hraje a je to něco jako eRková verze Školy rocku meets Pineapple Express. Jako zatím to není úplně geniální, ale může se z toho vyklubat pecka. Promo: [link="http://www.hbo.com/eastboundanddown/video/index.html"][link][/link]
Eastbound and Down
0 0
reagovat

Fluke

:D tohle "kdyby se Jack dostal tam a tam tak se do 24 hodin..." mě fakt baví :+ :D
524865
*:D* tohle "kdyby se Jack dostal tam a tam tak se do 24 hodin..." mě fakt baví *:+* *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Kdyby se dostal do vězení, tak se stane do 24 hodin ředitelem věznice:D
524863
Kdyby se dostal do vězení, tak se stane do 24 hodin ředitelem věznice*:D*
0 0
reagovat

24

Jack má jediný štěstí. Nic mu nehrozí, když se dostane do vězení. Všechny nepřátele totiž vždycky odkrouhnul :D V tom je na tom stejně jako Dexter :D Konec úvahy. Desátej díl výbornej. SPOILERY SPOILERY SPOILERY Trošku jsem měl obavu, aby Dubaku najednou u auta neožil a nezdrhnul, zatímco Jack dělal dobrodiní....Jinak to vypadá na přímý útok na Bílý dům, tak uvidíme, jestli budou mít tvůric na tohle koule :+
524862
Jack má jediný štěstí. Nic mu nehrozí, když se dostane do vězení. Všechny nepřátele totiž vždycky odkrouhnul *:D* V tom je na tom stejně jako Dexter *:D* Konec úvahy. Desátej díl výbornej. SPOILERY SPOILERY SPOILERY Trošku jsem měl obavu, aby Dubaku najednou u auta neožil a nezdrhnul, zatímco Jack dělal dobrodiní....Jinak to vypadá na přímý útok na Bílý dům, tak uvidíme, jestli budou mít tvůric na tohle koule *:+*
24
0 0
reagovat

Heroes spoilerové zvolání

Město opět v plamenech už ne:( Jinak slušné
524861
Město opět v plamenech už ne:( Jinak slušné
Heroes spoilerové zvolání
0 0
reagovat

možná obsahuje miniaturní spoiler

Heroes jedou dál ve své spanilé jízdě nářezových dílů. Akorát ten konec mohli udělat trochu jinak, než že zopakovali ten záběr z první série.
524860
Heroes jedou dál ve své spanilé jízdě nářezových dílů. Akorát ten konec mohli udělat trochu jinak, než že zopakovali ten záběr z první série.
možná obsahuje miniaturní spoiler
0 0
reagovat

Dollhouse

Tož je to celkem dost slušné. Nejvíc se to asi podobá My own worst enemy, ale celé je to o stupeň propracovanější. Jinak by tomu slušel víc ostřejší "Showtime kabátek" - protože ty cudně naaranžovaný mrtvoly, držení deky po sexu u brady atd. je poněkud trapné. prostě přitroublí amíci - krev nevadí, ale zadek neřku-li prso by mohlo narušit naše děti....
524859
Tož je to celkem dost slušné. Nejvíc se to asi podobá My own worst enemy, ale celé je to o stupeň propracovanější. Jinak by tomu slušel víc ostřejší "Showtime kabátek" - protože ty cudně naaranžovaný mrtvoly, držení deky po sexu u brady atd. je poněkud trapné. prostě přitroublí amíci - krev nevadí, ale zadek neřku-li prso by mohlo narušit naše děti....
Dollhouse
0 0
reagovat

KarelR

Coz, bitka to byla hodne pekna. V polovine jsem se pristihl, ze slintam, tak jsem si pod sebe dal kyblik a jelo se dal;) Chce to vic takovejch fightu:D:+ Jinak Sarah byla na konci dost rozmlacena8)chudák
524857
Coz, bitka to byla hodne pekna. V polovine jsem se pristihl, ze slintam, tak jsem si pod sebe dal kyblik a jelo se dal*;)* Chce to vic takovejch fightu*:D**:+* Jinak Sarah byla na konci dost rozmlacena*8)*chudák
KarelR
0 0
reagovat

Rage

U Chucka hlavně ruluje nečekaně drsná a vynalézavá bitka v autě. Že by nás po akční stránce čekaly lepší časy? :+
524832
U Chucka hlavně ruluje nečekaně drsná a vynalézavá bitka v autě. Že by nás po akční stránce čekaly lepší časy? *:+*
Rage
0 0
reagovat

BSG Spilery

BSG 15,16
- celkem povedené díly, konečně se přestali hnípad v bezúčelném šaškování s vnitroflotilovými záležitostmi a začalo se něco dít i s "těmi zlými", stejně bylo od začátku jasné že je to jen výplňovka na kterou si později nikdo ani nevzpomene a nebude mít na děj žádný efekt. Ale i tak je fascinující jak se najednou v předposledním díle dokázal Adama tak obrátit, že zatímco dřív flotilu riskoval jen proto aby mu mohli pomáhat cyloni, tak teď mu to bylo tak proti srsti, že skoro nechal Galacticu se rozpadnout na kusy... holt propracovanou psychologii už asi autoři poslali definitivně k šípku :D
Ale doufám že se na ní "opravování" cylony projeví co nejvíc a ona se promění na nějaké děsivé slizké biomechanické monstrum... ♥ :)
524831
BSG 15,16 - celkem povedené díly, konečně se přestali hnípad v bezúčelném šaškování s vnitroflotilovými záležitostmi a začalo se něco dít i s "těmi zlými", stejně bylo od začátku jasné že je to jen výplňovka na kterou si později nikdo ani nevzpomene a nebude mít na děj žádný efekt. Ale i tak je fascinující jak se najednou v předposledním díle dokázal Adama tak obrátit, že zatímco dřív flotilu riskoval jen proto aby mu mohli pomáhat cyloni, tak teď mu to bylo tak proti srsti, že skoro nechal Galacticu se rozpadnout na kusy... holt propracovanou psychologii už asi autoři poslali definitivně k šípku *:D* Ale doufám že se na ní "opravování" cylony projeví co nejvíc a ona se promění na nějaké děsivé slizké biomechanické monstrum... ♥ :)
BSG Spilery
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se