Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55101 - 55120 Napsat příspěvek
Heroes se ti líbili a TBBT stavíš na úroveň zábavnosti Terminátora? What's wrong with you, man?:D:D
525460
Heroes se ti líbili a TBBT stavíš na úroveň zábavnosti Terminátora? What's wrong with you, man?*:D**:D*
0 0
reagovat

spoilery

24 jsem zatím viděl jenom 11. díl, ale zas tak mě to nebralo. Mám radši, když Jack při výslechu používá originálnější metody než elektřinu a cliffhanger s vrtákem mě fakt nebral.

Heroes byli opět skvělí. Clair byla poprvé od druhé série v té roli v jaké ji chci vidět a Sylarovu dějovou linii naprosto žeru.

TBBT je na zabití, ale já už od toho ani nic nečekám a stavím to v žebříčku zábavnosti někam vedle Terminator SCC.
525456
24 jsem zatím viděl jenom 11. díl, ale zas tak mě to nebralo. Mám radši, když Jack při výslechu používá originálnější metody než elektřinu a cliffhanger s vrtákem mě fakt nebral. Heroes byli opět skvělí. Clair byla poprvé od druhé série v té roli v jaké ji chci vidět a Sylarovu dějovou linii naprosto žeru. TBBT je na zabití, ale já už od toho ani nic nečekám a stavím to v žebříčku zábavnosti někam vedle Terminator SCC.
spoilery
0 0
reagovat
Jako ještě že šly ty dva dát za sebou. Kdybych musel tejden čekat na pokračování, tak dostanu infarkt. A docela by mě zajímalo, jaký na tenhle díl maj reakce v Americe. Třeba jestli se Obama začal ptát, jestli se něco takovýho dá udělat :D
525443
Jako ještě že šly ty dva dát za sebou. Kdybych musel tejden čekat na pokračování, tak dostanu infarkt. A docela by mě zajímalo, jaký na tenhle díl maj reakce v Americe. Třeba jestli se Obama začal ptát, jestli se něco takovýho dá udělat *:D*
0 0
reagovat
Jako, 24 = masakr, jak píše KarelR, nářez, nejlepší díl sedmé sérky a jako dáreček je tu ještě jeden, sweet :+
525438
Jako, 24 = masakr, jak píše KarelR, nářez, nejlepší díl sedmé sérky a jako dáreček je tu ještě jeden, sweet *:+*
0 0
reagovat
Mě už štve jak Sarah je furt chvílema z Chucka na měkko, a pak se to snaží zarazit profesionálním odstupem:)
525436
Mě už štve jak Sarah je furt chvílema z Chucka na měkko, a pak se to snaží zarazit profesionálním odstupem:)
0 0
reagovat
Tak tak, 24ka a Chuck dneska zachraňují den... no a dva a půl chlapa taky není k zahození. :D
525435
Tak tak, 24ka a Chuck dneska zachraňují den... no a dva a půl chlapa taky není k zahození. *:D*
0 0
reagovat
Jako dneska hrozně ruloval Jack (já vím, že to bylo těžce over the top, ale srdce mi bušilo 40 minut v kuse :). TBBT slabota, protože to bylo zase na bázi "a teď bude Sheldon ještě minutu říkat horzně geekoidní věci, smějte se". Matka imho taky nic moc, hlavně proto, že byl celej děj neskutečně vycucanej z prstu. Takže lehce zachraňoval Chuck, i když závěr konec se sexy ženou byl mimo, ale ten seriál se aspoň trochu snaží vyvíjet.
525431
Jako dneska hrozně ruloval Jack (já vím, že to bylo těžce over the top, ale srdce mi bušilo 40 minut v kuse :). TBBT slabota, protože to bylo zase na bázi "a teď bude Sheldon ještě minutu říkat horzně geekoidní věci, smějte se". Matka imho taky nic moc, hlavně proto, že byl celej děj neskutečně vycucanej z prstu. Takže lehce zachraňoval Chuck, i když závěr konec se sexy ženou byl mimo, ale ten seriál se aspoň trochu snaží vyvíjet.
0 0
reagovat

Loki

Taky jsem se toho bal, ale dvaceti minutova stopaz je parada:+ Mas to za chvilku zfouknuty. Akorad TAAHM nema zadnou velkou dejovou linii. Je to jen sranda a sem tam se objevy malickata linie viz. Charlie a nejakej skoro vaznej vztah.:D Kazdopadne 6 serii hodnotim jako nejlepsi:+
525430
Taky jsem se toho bal, ale dvaceti minutova stopaz je parada*:+* Mas to za chvilku zfouknuty. Akorad TAAHM nema zadnou velkou dejovou linii. Je to jen sranda a sem tam se objevy malickata linie viz. Charlie a nejakej skoro vaznej vztah.*:D* Kazdopadne 6 serii hodnotim jako nejlepsi*:+*
Loki
0 0
reagovat
Rage: Kurnik, ja to tusim tiez zacnem pozerat, len jedine co mna stve(stve?), ze to ma 6 serii...
525428
Rage: Kurnik, ja to tusim tiez zacnem pozerat, len jedine co mna stve(stve?), ze to ma 6 serii...
0 0
reagovat
Tak jsem se podival na novy TBBT a stala se z toho pekna, rozbredla sracka:- Ani jednou jsem se nezasmal, ani malej naznak.Sheldon se pitvoril co to slo, ale pripadal mi spis trapnej nez vtipnej. TBBT upada a to dost silne:- Naopak Two and a Half Men nezklamalo a udrzuje si vybornou latku.:+ Jake rulluje o stosest:D v tehle sezone je absolutne nejlepsi:+
525426
Tak jsem se podival na novy TBBT a stala se z toho pekna, rozbredla sracka*:-* Ani jednou jsem se nezasmal, ani malej naznak.Sheldon se pitvoril co to slo, ale pripadal mi spis trapnej nez vtipnej. TBBT upada a to dost silne*:-* Naopak Two and a Half Men nezklamalo a udrzuje si vybornou latku.*:+* Jake rulluje o stosest*:D* v tehle sezone je absolutne nejlepsi*:+*
0 0
reagovat
HAL: I am with you. Dollhouse mě nebaví ani když ho sleduju v metru, kdy mě nic nerozptyluje a potřebuju zabít čas při cestě kamkoliv. Vidět to v pohodlí domova, tak u toho do pěti minut usnu. Druhej díl byl docela ok, ale u trojky jsem málem umřel. Je hrozně hezký, že se v každým dílu objeví dva dobrý dialogy, ale jinak je to hodně zoufalý. A Dushku byla tentokrát tááák špatná a otravná. A fakt je mi strašně nesympatická.
525397
HAL: I am with you. Dollhouse mě nebaví ani když ho sleduju v metru, kdy mě nic nerozptyluje a potřebuju zabít čas při cestě kamkoliv. Vidět to v pohodlí domova, tak u toho do pěti minut usnu. Druhej díl byl docela ok, ale u trojky jsem málem umřel. Je hrozně hezký, že se v každým dílu objeví dva dobrý dialogy, ale jinak je to hodně zoufalý. A Dushku byla tentokrát tááák špatná a otravná. A fakt je mi strašně nesympatická.
0 0
reagovat
Mě to pořád dost nudí... sice to není seriálové bahno, ale tenhle díl z něj vytahoval snad jen zpěvaččin proslov. Kdyby scénáristé měli pořádné koule a byli schopní děj seriálu dost brutálním způsobem zvrátit do solidního psycha, tak se z toho může vyklubat vynikající záležitost, ale prozatím je to spíše hloupé než chytré a tudíž mě to moc nezajímá...
No, uvidíme jestli se to po pár dalších dílech pořád bude vyvíjet nalinkovaným směrem...
525273
Mě to pořád dost nudí... sice to není seriálové bahno, ale tenhle díl z něj vytahoval snad jen zpěvaččin proslov. Kdyby scénáristé měli pořádné koule a byli schopní děj seriálu dost brutálním způsobem zvrátit do solidního psycha, tak se z toho může vyklubat vynikající záležitost, ale prozatím je to spíše hloupé než chytré a tudíž mě to moc nezajímá... No, uvidíme jestli se to po pár dalších dílech pořád bude vyvíjet nalinkovaným směrem...
0 0
reagovat
Tak jsem se právě dokoukal na třetí Dollhouse a nic moc. Hrozně mi vadil (podle mě špatnej) hereckej výkon Dushku jakožto zpěvačky aka bodyguardky a celkově byl ten díl slabej. Jediný z čeho mohl bejt člověk překvapenej, bylo SPOILER že ten mladej rusák patřil do Dollhousu, ale to se mi zdá málo. Pokud co nejdřív nezapojí Alfu, půjde seriál do kytek:-
525268
Tak jsem se právě dokoukal na třetí Dollhouse a nic moc. Hrozně mi vadil (podle mě špatnej) hereckej výkon Dushku jakožto zpěvačky aka bodyguardky a celkově byl ten díl slabej. Jediný z čeho mohl bejt člověk překvapenej, bylo SPOILER že ten mladej rusák patřil do Dollhousu, ale to se mi zdá málo. Pokud co nejdřív nezapojí Alfu, půjde seriál do kytek*:-*
0 0
reagovat
rcorp: :D
525261
rcorp: :D
0 0
reagovat
:D ... mi pripomina ze kdyz sem byl pred par tejdnama v rakousku, tak tam sou hned za prechodem (za jakym se me neptej) lami farmy. uz sem kolem nich jel letos nekolikrat a nikdy sem si na tebe s fotakem nevzpomnel :D
525262
:D ... mi pripomina ze kdyz sem byl pred par tejdnama v rakousku, tak tam sou hned za prechodem (za jakym se me neptej) lami farmy. uz sem kolem nich jel letos nekolikrat a nikdy sem si na tebe s fotakem nevzpomnel :D
0 0
reagovat
Tak už jsou pryč, holt jste to prošvihli. :D
525260
Tak už jsou pryč, holt jste to prošvihli. *:D*
0 0
reagovat
Ve Vraždách v Midsomeru jsou právě na lamí farmě, všichni okamžitě povinně zapnout/přepnout! :D
525257
Ve Vraždách v Midsomeru jsou právě na lamí farmě, všichni okamžitě povinně zapnout/přepnout! *:D*
0 0
reagovat
BSG 04x17 byl lepší než minulý díl. Pár docela nářezových scén + začínám mít skutečně depresi z toho jak se Galactica rozpadá. Taky mi začíná docházet, že za tři týdny končíme a je mi z toho smutno.
525221
BSG 04x17 byl lepší než minulý díl. Pár docela nářezových scén + začínám mít skutečně depresi z toho jak se Galactica rozpadá. Taky mi začíná docházet, že za tři týdny končíme a je mi z toho smutno.
0 0
reagovat

mikro spoilery

Tak Dollhouse opět velmi dobrý. Z začátku jsem se bál, že to bude moc epizodní, ale nakonec se to docela pěkně vyvinulo a závěrečné kývnutí je zajímavý materiál k přemýšlení na následující týden.

Mimochodem, ne že bych měl něco proti tomu, jak ten agent rozkopal 3 chlapy, ale jen přece s kulkou v břiše? To by možná nedal ani Jack Bauer.
525195
Tak Dollhouse opět velmi dobrý. Z začátku jsem se bál, že to bude moc epizodní, ale nakonec se to docela pěkně vyvinulo a závěrečné kývnutí je zajímavý materiál k přemýšlení na následující týden. Mimochodem, ne že bych měl něco proti tomu, jak ten agent rozkopal 3 chlapy, ale jen přece s kulkou v břiše? To by možná nedal ani Jack Bauer.
mikro spoilery
0 0
reagovat
sem si řikal že něco nehraje :D:D
525168
sem si řikal že něco nehraje *:D**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se