Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4141 - 4160 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Technicky asi jo, ale pro mě to naprosto míjelo emocionální rovinu. V csfd číslech je to pak 82% vs 65%. Věřím, že oni své postupy vychytali, ale já One Piece vnímal jako něco "se srdíčkem", kdežto cowboy na mě působil jako "Disney produkt".
880524
Technicky asi jo, ale pro mě to naprosto míjelo emocionální rovinu. V csfd číslech je to pak 82% vs 65%. Věřím, že oni své postupy vychytali, ale já One Piece vnímal jako něco "se srdíčkem", kdežto cowboy na mě působil jako "Disney produkt".
880522
4 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Což potvrzuje, co jsem psal, to mělo naprosto v pohodě kvalitu. :+
880522
Což potvrzuje, co jsem psal, to mělo naprosto v pohodě kvalitu. *:+*
880520
3 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Chápu jak to myslíš, jen dodám, že je to ten tým, co dělal Cowboye Bebopa... Takže kvalitu ani tak nepřisuzuju jim, jako spíš tomu, že autor předlohy si to celé ohlídal.
880520
Chápu jak to myslíš, jen dodám, že je to ten tým, co dělal Cowboye Bebopa... Takže kvalitu ani tak nepřisuzuju jim, jako spíš tomu, že autor předlohy si to celé ohlídal.
880509
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Ja som si počas pozerania s úsmevom predstavoval ako niektoré momenty vnímajú asi ľudia čo v živote nevideli ani minútu z akéhokoľvek anime. Nakoľko anime má absolútne prepálený štýl v každom aspekte, hlavne teda v prejavovaní emócii postáv a človek musí byť na to trocha zvyknutý. A tu podľa mňa predviedli perfektnú prácu. Aj keď som z predlohy nevidel ani sekundu, tak som si presne vedel predstaviť tie prepálené scény a ako sa tie charaktery chovajú v anime verzii.
880518
Ja som si počas pozerania s úsmevom predstavoval ako niektoré momenty vnímajú asi ľudia čo v živote nevideli ani minútu z akéhokoľvek anime. Nakoľko anime má absolútne prepálený štýl v každom aspekte, hlavne teda v prejavovaní emócii postáv a človek musí byť na to trocha zvyknutý. A tu podľa mňa predviedli perfektnú prácu. Aj keď som z predlohy nevidel ani sekundu, tak som si presne vedel predstaviť tie prepálené scény a ako sa tie charaktery chovajú v anime verzii.
6 0
reagovat

One Piece

Je to naprosto fenomenální. Trochu mi dělala problém abstraktnost a stylizace. Ale pak to s jednou slabší epizodkou v domě nasadilo brutální kvalitu a dojelo to dokonce na lvl. Strážci Galaxie, Vox Machina nebo letošní Dungeon & Dragons. Uplně stejně zábavný to bylo. Lehký, excelentní akce, přitom spousta dojemných nebo motivačních scén. Mraky skvělých postav. V podstatě dokonalá adaptace čehokoliv. Kdybych vedl Netflix, tak dám tvůrcům bianco šek jako DC Gunnovi a nechám je vyplodit 12 adaptací za rok z mangy, her nebo béčkových komiksů a totálně by rozstříleli trh. Fungovalo tam snad všechno. 9/10
880509
Je to naprosto fenomenální. Trochu mi dělala problém abstraktnost a stylizace. Ale pak to s jednou slabší epizodkou v domě nasadilo brutální kvalitu a dojelo to dokonce na lvl. Strážci Galaxie, Vox Machina nebo letošní Dungeon & Dragons. Uplně stejně zábavný to bylo. Lehký, excelentní akce, přitom spousta dojemných nebo motivačních scén. Mraky skvělých postav. V podstatě dokonalá adaptace čehokoliv. Kdybych vedl Netflix, tak dám tvůrcům bianco šek jako DC Gunnovi a nechám je vyplodit 12 adaptací za rok z mangy, her nebo béčkových komiksů a totálně by rozstříleli trh. Fungovalo tam snad všechno. 9/10
One Piece
14 0
reagují: HAL, Gonzi
reagovat

SW Clone Wars

pre tych co by si chceli pozriet par epizod Clone Wars, alebo teda zistit cosi viac o Ahsoke. Clone Wars film - stai pozriet cca prvu pol hodinu, pokym sa skonci obliehanie tej planety. Nasledne je tu vyber essential episodes aj s popiskami co sa v nich deje. Ak by vas nebavili diely o clone trooperoch, viete ich skipnut, ale aj tie su v pohode.
gogo, prave robim re-watch a idem na posledne dve epky (co je arc Siege of Mandalore) to je super zradlo :+
880434
pre tych co by si chceli pozriet par epizod Clone Wars, alebo teda zistit cosi viac o Ahsoke. Clone Wars film - stai pozriet cca prvu pol hodinu, pokym sa skonci obliehanie tej planety. Nasledne je [url=https://i.imgur.com/81s9xVc.png]tu[/url] vyber essential episodes aj s popiskami co sa v nich deje. Ak by vas nebavili diely o clone trooperoch, viete ich skipnut, ale aj tie su v pohode. gogo, prave robim re-watch a idem na posledne dve epky (co je arc Siege of Mandalore) to je super zradlo *:+*
SW Clone Wars
6 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Za mě jsou poslední 4 díly Clone Wars pro fandy Star Wars povinností. Luxusní záležitost :+
880425
Za mě jsou poslední 4 díly Clone Wars pro fandy Star Wars povinností. Luxusní záležitost *:+*
880422
2 0
reagovat
reaguje na: pytlik
Áno priamo tam. Troška skroluj dole a nájdeš to :) link
880422
Áno priamo tam. Troška skroluj dole a nájdeš to *:)* https://ibb.co/ryWmJsT
880420
4 -1
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: SteKi
To tam někde je přímo na Disney+? To by bylo super :)
880420
To tam někde je přímo na Disney+? To by bylo super *:)*
880414
3 0
reagují: SteKi
reagovat
Inak to je od Disney pekné, že urobili kvôli Ahsoke ten výber najdôležitejších dielov z tých seriálov čo by mal človek vidieť :+ 
880414
Inak to je od Disney pekné, že urobili kvôli Ahsoke ten výber najdôležitejších dielov z tých seriálov čo by mal človek vidieť *:+* 
3 -1
reagují: pytlik
reagovat

Ahsoka

Clone Wars jsem neviděl, první sérií Mandaloriana jsem se pronudil tak jsem hodil všechny SW seriály přes palubu a vlastně i ohlasy (kromě Andora) mě jen utvrzovali v tom, že jsem udělal dobře :D Ale o dovolený jsem z nudy a kvůli Rosarii Ashoku zkusil a jsem vlastně překvapen jak mě to baví. Ne že bych nějak hýkal nadšením ale opravdu mě to baví a těším se na každý úterý :) Nějak mi to sedlo a je tam všechno co mám na SW rád. Je tam hodně síly a toho mysteriózna kolem ní, ušlechtilá rytířka Jedi, schopní a "úctyhodní" záporáci, osudovost a takový ty patetický kecy ohledně síly, výcviku atd. To může někomu vadit ale já to měl vlastně vždycky na SW rád :+ Zatím 7+/10 a přemýšlím, že si pustím alespoň ty vybrané epizody z Clone Wars :)
880413
Clone Wars jsem neviděl, první sérií Mandaloriana jsem se pronudil tak jsem hodil všechny SW seriály přes palubu a vlastně i ohlasy (kromě Andora) mě jen utvrzovali v tom, že jsem udělal dobře *:D* Ale o dovolený jsem z nudy a kvůli Rosarii Ashoku zkusil a jsem vlastně překvapen jak mě to baví. Ne že bych nějak hýkal nadšením ale opravdu mě to baví a těším se na každý úterý *:)* Nějak mi to sedlo a je tam všechno co mám na SW rád. Je tam hodně síly a toho mysteriózna kolem ní, ušlechtilá rytířka Jedi, schopní a "úctyhodní" záporáci, osudovost a takový ty patetický kecy ohledně síly, výcviku atd. To může někomu vadit ale já to měl vlastně vždycky na SW rád *:+* Zatím 7+/10 a přemýšlím, že si pustím alespoň ty vybrané epizody z Clone Wars *:)*
Ahsoka
8 -1
reagovat

Ahsoka

Za mňa fajn, ale dcéra, tá sa až triasla nadšením. Akurát druhýkrát pozeráme celé Clone Wars, takže toto bol zásah na komoru. :)
880409
Za mňa fajn, ale dcéra, tá sa až triasla nadšením. Akurát druhýkrát pozeráme celé Clone Wars, takže toto bol zásah na komoru. :)
Ahsoka
9 -1
reagovat

Ahsoka

ja sa dost bavim. som rad, ze si to uzivam. aj to pomalsie tempo je ok ALE objektivne aj so zavretymi ocami to viem zostrihat o 25-50%. 
880396
ja sa dost bavim. som rad, ze si to uzivam. aj to pomalsie tempo je ok ALE objektivne aj so zavretymi ocami to viem zostrihat o 25-50%. 
Ahsoka
2 -2
reagovat
reaguje na: holub109
Protože tahleta Ahsoka je hrozně nudná nezajímavá v porovnání s tou vnitřně rozpolcenou a Řád zpochybňující Ahsokou z Klonových válek. 
880393
Protože tahleta Ahsoka je hrozně nudná nezajímavá v porovnání s tou vnitřně rozpolcenou a Řád zpochybňující Ahsokou z Klonových válek. 
880390
5 -1
reagovat

Ahsoka

opět natahovnová výplň. Konec epickej hodný Star Wars? Možná. Resp. Cliffhanger jak Brno
Ale na co tohle všechno ?
Pro fanoušky ? Jo už vidím jak tisíce fans půjdou k břehům a budou poslouchat .... šum moře ..
Filloni se furt babrá v minulosti, pořád dělá ty odkazy na minulý děj. Úplně na nic. Zbytečně. Má přímočaře táhnout děj dopředu.

A to upside down už bylo v Pirátech trojce.
880392
opět natahovnová výplň. Konec epickej hodný Star Wars? Možná. Resp. Cliffhanger jak Brno Ale na co tohle všechno ? Pro fanoušky ? Jo už vidím jak tisíce fans půjdou k břehům a budou poslouchat .... šum moře .. Filloni se furt babrá v minulosti, pořád dělá ty odkazy na minulý děj. Úplně na nic. Zbytečně. Má přímočaře táhnout děj dopředu. A to upside down už bylo v Pirátech trojce.
Ahsoka
4 -5
reagovat

Ahsoka so far, plusy a mínusy za mě

+ příběh se ubírá zajímavým směrem, nikam se zbytečně nesprintuje, ale pořád mě to baví 
+ líbí se mi, že Thrawna neukazují už od prvního dílu, ale jeho návrat pravděpodobně přijde až ke konci
+ tuna cameí, návratů a pomrknutí pro fandy Rebels a Clone Wars (Huyang, World Between Worlds, velryby, Sabine, Hera)
+ každý díl jsou na tom vidět nějaký production values a má to místy hodně pěkné záběry
+ Ray Stevenson a jeho žačka mají velký potenciál, strašná škoda, že v dalších projektech už s ním nemůžeme bohužel počítat :(
- Ahsoka si mě zatím úplně nezískala jako postava, a to patří v animácích mezi mé nejoblíbenější SW charaktery
- Marrok se nakonec ukázal jako úplně zbytečná postava
- doufal jsem, že bude hrát důležitější roli to, že je Morgan Elsbeth Nightsister
- na to, jak celý příběh dopadne si budeme muset minimálně rok (pravděpodobně déle) počkat 
880390
+ příběh se ubírá zajímavým směrem, nikam se zbytečně nesprintuje, ale pořád mě to baví  + líbí se mi, že Thrawna neukazují už od prvního dílu, ale jeho návrat pravděpodobně přijde až ke konci + tuna cameí, návratů a pomrknutí pro fandy Rebels a Clone Wars (Huyang, World Between Worlds, velryby, Sabine, Hera) + každý díl jsou na tom vidět nějaký production values a má to místy hodně pěkné záběry + Ray Stevenson a jeho žačka mají velký potenciál, strašná škoda, že v dalších projektech už s ním nemůžeme bohužel počítat :( - Ahsoka si mě zatím úplně nezískala jako postava, a to patří v animácích mezi mé nejoblíbenější SW charaktery - Marrok se nakonec ukázal jako úplně zbytečná postava - doufal jsem, že bude hrát důležitější roli to, že je Morgan Elsbeth Nightsister - na to, jak celý příběh dopadne si budeme muset minimálně rok (pravděpodobně déle) počkat 
Ahsoka so far, plusy a mínusy za mě
1 0
reagují: Papricek
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Disk?
880387
Disk?
880386
6 0
reagovat

Ahsoka

Nevím jestli to o něčem vypovídá, ale velmi to baví tu osobu, o které sem nesmím psát a která viděla z ostatních seriálů tak 3 díly s baby Yorku, jinak nic a maximálně půlku oficiálních filmů. 
O návaznosti na cokoliv ví velký kulový. V podstatě ji to baví víc než mne. 
880386
Nevím jestli to o něčem vypovídá, ale velmi to baví tu osobu, o které sem nesmím psát a která viděla z ostatních seriálů tak 3 díly s baby Yorku, jinak nic a maximálně půlku oficiálních filmů.  O návaznosti na cokoliv ví velký kulový. V podstatě ji to baví víc než mne. 
Ahsoka
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Ahsoka

Pre mňa to je prvý diel, ktorý má nebavil. Prvýkrát som asi pocítil svoju neznalosť Clone Wars a Rebels (doteraz som s tým nemal problém a dokázal som sa chytať tých náznakov a narážok), takže to so mnou nič nerobilo. I keď som ten koniec moc pekný a epický. 
880383
Pre mňa to je prvý diel, ktorý má nebavil. Prvýkrát som asi pocítil svoju neznalosť Clone Wars a Rebels (doteraz som s tým nemal problém a dokázal som sa chytať tých náznakov a narážok), takže to so mnou nič nerobilo. I keď som ten koniec moc pekný a epický. 
Ahsoka
4 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
bylo to skvělý, ale nechci tu zase poslouchat, že jsem fanboy a stačí mi málo ke štěstí :D
880380
bylo to skvělý, ale nechci tu zase poslouchat, že jsem fanboy a stačí mi málo ke štěstí *:D*
880379
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se