Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4121 - 4140 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Ale, vždyť to je tak strašně... nevtipné. Sem tam v TV chytnu např. dva a půl chlapa a většinou ten díl i dokoukám. Oproti tomu TBBT většinou chytnu, uslyším něco, co je při nejlepším cringe a jdu dál. Jeden z mála seriálů, které jsem vyloženě přestal koukat a nedodíval se ani zpětně na třeba poslední řadu nebo tak něco.
880776
Ale, vždyť to je tak strašně... nevtipné. Sem tam v TV chytnu např. dva a půl chlapa a většinou ten díl i dokoukám. Oproti tomu TBBT většinou chytnu, uslyším něco, co je při nejlepším cringe a jdu dál. Jeden z mála seriálů, které jsem vyloženě přestal koukat a nedodíval se ani zpětně na třeba poslední řadu nebo tak něco.
880775
9 0
reagují: (=LIFTY=), HAL, esmo
reagovat
reaguje na: The Joker
Na to, u čeho můžou žehlit, případně z čeho zná hlášky celá rodina.

Mluvím jako člověk, u kterého u rodičů manželky jede BBT dennodenně.
880775
Na to, u čeho můžou žehlit, případně z čeho zná hlášky celá rodina. Mluvím jako člověk, u kterého u rodičů manželky jede BBT dennodenně.
880768
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jako ja je chapu - pokles ve sledovanosti oproti S1, ktera navic nebrala zadny ceny (coz by asi treti serku zachranilo), omezeny appeal ve zbytku sveta... Na druhou stranu, je tady vlastne otazka na co lidi chteji koukat? Pripada mi, ze furt dokola na Big Bang, Pratele, kriminalky o 200, 300 dilech plus co jim socky zrovna reknou, ze je Top3 nejvetsi udalost roku. Vazne si rikam, jaky ma vlastne smysl chrlit novy obsah...
880768
Jako ja je chapu - pokles ve sledovanosti oproti S1, ktera navic nebrala zadny ceny (coz by asi treti serku zachranilo), omezeny appeal ve zbytku sveta... Na druhou stranu, je tady vlastne otazka na co lidi chteji koukat? Pripada mi, ze furt dokola na Big Bang, Pratele, kriminalky o 200, 300 dilech plus co jim socky zrovna reknou, ze je Top3 nejvetsi udalost roku. Vazne si rikam, jaky ma vlastne smysl chrlit novy obsah...
880759
5 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Arnold (2023)

Uplně v pohodě dokument. Ale pro lidi co četli Total Recall s nulovou přidanou hodnotou. Škoda, tady by se šikovný dokumentarista vyřádil. 7/10 

Nicméně, jestli to někdo ignoroval jako já, tak si to pustte jako polo kulisu, ty 3 hoďky uplynou docela příjemně. 
880764
Uplně v pohodě dokument. Ale pro lidi co četli Total Recall s nulovou přidanou hodnotou. Škoda, tady by se šikovný dokumentarista vyřádil. 7/10  Nicméně, jestli to někdo ignoroval jako já, tak si to pustte jako polo kulisu, ty 3 hoďky uplynou docela příjemně. 
Arnold (2023)
3 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Kreténi! Příšerná zpráva. 
880759
Kreténi! Příšerná zpráva. 
880758
6 -1
reagují: The Joker
reagovat

Winning Time

...oficialne zruseno. :/
880758
...oficialne zruseno. :/
Winning Time
5 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Harley Quinn S04

Opět velká paráda. Tahle verze DC světa mě moc baví. Je to sprosté, krvavé a neuvěřitelně vtipné. Čím více znáte svět DC a jeho hrdiny, tím více si to užijete. 8/10
880713
Opět velká paráda. Tahle verze DC světa mě moc baví. Je to sprosté, krvavé a neuvěřitelně vtipné. Čím více znáte svět DC a jeho hrdiny, tím více si to užijete. [b]8/10[/b]
Harley Quinn S04
2 0
reagovat

Welcome to Wrexham

Začala druhá séria. A už sa hrá aj League Two, kde sú po 8 kolách na 4. mieste. Tam postupujú priamo prví traja.
880695
Začala druhá séria. A už sa hrá aj [spoiler]League Two, kde sú po 8 kolách na 4. mieste. Tam postupujú priamo prví traja.[/spoiler]
Welcome to Wrexham
1 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Herculove úlohy pre Hercula Poirota:+ veľmi nedocenený ale skvelý diel
880657
Herculove úlohy pre Hercula Poirota*:+* veľmi nedocenený ale skvelý diel
880622
2 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Viděl jsem tak třetinu a zatím nejlepší mi přišly díly: Viděla jsem vraždu, Hra na vraždu a samozřejmě fenomenální Orient Express.
880638
Viděl jsem tak třetinu a zatím nejlepší mi přišly díly: Viděla jsem vraždu, Hra na vraždu a samozřejmě fenomenální Orient Express.
880622
3 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Za mě rozhodně Vraždy podle abecedy, Smrt lorda Edgwarea, Vánoce Hercula Poirota, Temný cypřiš... Nemusíš vyhledávat cílené filmy. Ať už narazíš na kteroukoli epizodu, vždycky budeš nadšený. 
880631
Za mě rozhodně Vraždy podle abecedy, Smrt lorda Edgwarea, Vánoce Hercula Poirota, Temný cypřiš... Nemusíš vyhledávat cílené filmy. Ať už narazíš na kteroukoli epizodu, vždycky budeš nadšený. 
880622
4 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
To je těžká otázka. Určitě klasické příběhy Expres a Nil a pak rozhodně úplné finále. 8)
880625
To je těžká otázka. Určitě klasické příběhy Expres a Nil a pak rozhodně úplné finále. *8)*
880622
3 0
reagovat

Hercule Poirot

Tak jsem po Prizracich v Benatkach zjistil, ze  televizni Poirot se Suchetem nema cca 10 dilu, jak jsem si myslel, ale rovnou 70 :D Ma nekdo vyber svych oblibenych epizod? Na vsechny koukat nebudu...
880622
Tak jsem po Prizracich v Benatkach zjistil, ze  televizni Poirot se Suchetem nema cca 10 dilu, jak jsem si myslel, ale rovnou 70 *:D* Ma nekdo vyber svych oblibenych epizod? Na vsechny koukat nebudu...
Hercule Poirot
3 0
reagovat

Suburbean Screams

John Carpenter je zpátky s 6 dilným seriálem od Peacock, kde režíroval jednu epizodu a skládal ke všemu hudbu link
Těším se, ale zas tak hodně od toho nečekám :)
880573
John Carpenter je zpátky s 6 dilným seriálem od Peacock, kde režíroval jednu epizodu a skládal ke všemu hudbu https://youtu.be/a9cRV4_Qgew Těším se, ale zas tak hodně od toho nečekám *:)*
Suburbean Screams
4 0
reagovat
reaguje na: studo
Super odkaz, dík. A koukám, že Bitcher 3. sezóna tam má tak polovinu toho co One Piece :D
880535
Super odkaz, dík. A koukám, že Bitcher 3. sezóna tam má tak polovinu toho co One Piece *:D*
880534
3 0
reagovat
reaguje na: connor
uz druhy tyzden sa to s naskokom drzi na prvom mieste

tym chcem povedat, ze uz po uspesnom launchi minuly tyzden to bolo na dobrej ceste a imho ako vydali tento druhy tyzden, tak uz to bola formalita
880534
uz druhy tyzden sa to s naskokom drzi na [url=https://www.netflix.com/tudum/top10/tv]prvom mieste [/url]tym chcem povedat, ze uz po uspesnom launchi minuly tyzden to bolo na dobrej ceste a imho ako vydali tento druhy tyzden, tak uz to bola formalita
880532
4 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Super, to jsem velmi rád. :+ U Netflixu člověk nikdy neví a popravdě u tohohle jsem si byl skoro jistý, že to zaříznou, protože to nebude mít dost diváků. 
880532
Super, to jsem velmi rád. *:+* U Netflixu člověk nikdy neví a popravdě u tohohle jsem si byl skoro jistý, že to zaříznou, protože to nebude mít dost diváků. 
880531
1 0
reagují: studo
reagovat
reaguje na: connor
No netflix prave druhou serii ofiko oznamil, tipuju 2025 Vánoce 
880531
No netflix prave druhou serii ofiko oznamil, tipuju 2025 Vánoce 
880530
4 0
reagují: connor
reagovat
Napálil jsem tomu nakonec přes určité váhaní slabších 5, jen je škoda, že na mě ve více než pár momentech ten vizuál působil přes snahu tvůrců i velikost rozpočtu stále dost lacině (netflixovsky vyblitě). V tomto se to nedá s prvními Piráty srovnat. Ale jinak teda velká spokojenost. Doufám, že druhá série dorazí dříve než v roce 2026, jak psal imf v dnešním článku. A dostane stejnou péči a pokud možno větší rozpočet. 
880530
Napálil jsem tomu nakonec přes určité váhaní slabších 5, jen je škoda, že na mě ve více než pár momentech ten vizuál působil přes snahu tvůrců i velikost rozpočtu stále dost lacině (netflixovsky vyblitě). V tomto se to nedá s prvními Piráty srovnat. Ale jinak teda velká spokojenost. Doufám, že druhá série dorazí dříve než v roce 2026, jak psal imf v dnešním článku. A dostane stejnou péči a pokud možno větší rozpočet. 
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já jsem zatím dal jen pár dílů a baví mě to. Má to trochu vibe prvních Pirátů z Karibiku, větší než jejich pokračování které byly už až moc serious, jen ta infantilní stylizace a přepálenost fantasy schopností mě z toho trochu vyhazuje, ale věřím že to si sedne.

Od Netflixu mě bavil už i ten Cowboy Bebop, nemluvě o všech true anime od nich co jsem viděl (další Castlevania bude za pár týdnů), a jen mě s takovou mrzí že můj oblíbený Fullmetal Alchemist neprodukovali přímo oni - ten pár let starý live action film od Square Enix dopadl příšerně.
880526
Já jsem zatím dal jen pár dílů a baví mě to. Má to trochu vibe prvních Pirátů z Karibiku, větší než jejich pokračování které byly už až moc serious, jen ta infantilní stylizace a přepálenost fantasy schopností mě z toho trochu vyhazuje, ale věřím že to si sedne. Od Netflixu mě bavil už i ten Cowboy Bebop, nemluvě o všech true anime od nich co jsem viděl (další Castlevania bude za pár týdnů), a jen mě s takovou mrzí že můj oblíbený Fullmetal Alchemist neprodukovali přímo oni - ten pár let starý live action film od Square Enix dopadl příšerně.
880509
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se