Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3781 - 3800 Napsat příspěvek
reaguje na: Mr. Hlad
Ne 
884070
Ne 
884069
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Počítají se do toho i lidi, kteří neviděli první řadu, protože jsi jim řekl, že na ni nemají koukat, protože je tam cliffhanger a pak si o tom cliffhangeru omylem přečetli někdy v půlce srpna, protože to někdo propálil v titulku na Empire, takže nevěděli, jestli mají koukat, nebo čekat dál? 8)
884069
Počítají se do toho i lidi, kteří neviděli první řadu, protože jsi jim řekl, že na ni nemají koukat, protože je tam cliffhanger a pak si o tom cliffhangeru omylem přečetli někdy v půlce srpna, protože to někdo propálil v titulku na Empire, takže nevěděli, jestli mají koukat, nebo čekat dál? *8)*
884066
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Jinak v patek jdou ven prvni dve epizody druhe serie Bosch Legacy. Mluvim tedka samozrejme jenom k lidem, co maji vkus a koukaji na dobre veci.
884066
Jinak v patek jdou ven prvni dve epizody druhe serie Bosch Legacy. Mluvim tedka samozrejme jenom k lidem, co maji vkus a koukaji na dobre veci.
14 0
reagují: Ex-SOLDIER, esmo, Mr. Hlad
reagovat
Dekuji :)
884059
Dekuji *:)*
0 0
reagovat
reaguje na: Haggar
ok, beru zpět :)
884057
ok, beru zpět *:)*
884056
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Na jaře by to mělo být.
884056
[url=https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/10/sluzba-max-zahaji-v-evrope-vcetne-ceska-na-jare-2024/?fbclid=IwAR2cU-CRZT3UkUhOTkiC2WXFjy7_LecxCHuPU2CXmjqRLU2qme01qIlfo-0]Na jaře[/url] by to mělo být.
884055
2 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Vincent
Příští rok, nemyslím si že je ještě konkrétně známo kdy
884055
Příští rok, nemyslím si že je ještě konkrétně známo kdy
884053
2 0
reagují: Haggar
reagovat
Jsou v Cesku nejake drby o tom kdy se HBO Max prejmenuje na MAX? Od ty doby co to probehlo v US, tak rodicum v Cesku prestal fungovat muj login bohuzel.
884053
Jsou v Cesku nejake drby o tom kdy se HBO Max prejmenuje na MAX? Od ty doby co to probehlo v US, tak rodicum v Cesku prestal fungovat muj login bohuzel.
0 0
reagují: do_Od
reagovat

Monarch: Legacy of Monsters

Teď mi došlo, že Monarch má stejné logo jako Moneta :D:D:o
884019
Teď mi došlo, že Monarch má stejné logo jako Moneta *:D**:D**:o*
Monarch: Legacy of Monsters
3 0
reagovat

Usher

Dokoukano, moc hezky. Pokud to v necem exceluje, tak v cernem humoru, na ktery jsem u Flanagana nebyl pripraven. Nakonec bych dal vsem dilum krasnou osmicku, krom utahaneho pateho a klasicky prepaleneho posledniho dilu. Ty jeho konce mi nesedi. Sem zvedavy s cim prijde na Amazonu. Mohl by si ale strihnout zas nejaky celovecerak. Na provetrani.
884013
Dokoukano, moc hezky. Pokud to v necem exceluje, tak v cernem humoru, na ktery jsem u Flanagana nebyl pripraven. Nakonec bych dal vsem dilum krasnou osmicku, krom utahaneho pateho a klasicky prepaleneho posledniho dilu. Ty jeho konce mi nesedi. Sem zvedavy s cim prijde na Amazonu. Mohl by si ale strihnout zas nejaky celovecerak. Na provetrani.
Usher
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Je jasný že ukázali ty WOW záběry aby navnadilo diváky.
A seriál bude spíše ukazovat zákulisí a vznik monarchu. Ale to je právě to co ve filmech nebylo. Protože tam se dvě hodiny furt něco ničilo. 

Může to být a doufám že bude hodně zajímavá dobrodružná jízda... Navíc tam bude zpět John Goodman. Tak možná přežil Kongovo zašlápnutí  :o:+
883988
Je jasný že ukázali ty WOW záběry aby navnadilo diváky. A seriál bude spíše ukazovat zákulisí a vznik monarchu. Ale to je právě to co ve filmech nebylo. Protože tam se dvě hodiny furt něco ničilo.  Může to být a doufám že bude hodně zajímavá dobrodružná jízda... Navíc tam bude zpět John Goodman. Tak možná přežil Kongovo zašlápnutí  *:o**:+*
883973
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak jistě. Taky jsem to tušil, ale úplně mi nedošlo to spojení toho nepříjemného zvuku s tím činem a hlavně když jsem napsal "šokující", nemyslel jsem to ve smyslu nějak extra překvapivého zvratu. Ale toho, jak brutálně temný celý ten závěr byl. 
883978
Tak jistě. [spoiler]Taky jsem to tušil, ale úplně mi nedošlo to spojení toho nepříjemného zvuku s tím činem a hlavně když jsem napsal "šokující", nemyslel jsem to ve smyslu nějak extra překvapivého zvratu. Ale toho, jak brutálně temný celý ten závěr byl. [/spoiler]
883975
3 0
reagovat
reaguje na: connor
Mě to právě vůbec nepřekvapilo, nějak jsem to tušil v momentě, kdy ten hod utnuli. 
To se s oběšením v Hill House nebo studnou v Bly Manor nedá srovnat.
883975
Mě to právě vůbec nepřekvapilo, nějak jsem to tušil v momentě, [spoiler]kdy ten hod utnuli. [/spoiler] To se s oběšením v Hill House nebo studnou v Bly Manor nedá srovnat.
883974
2 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Bylo to slabší než Haunting a Midnight Mass, ale poslední 4 epizody byly výborné (u 5. epizody to byl ten klasický parádně šokující Flanagan jako snad u každé 5. epizodě každé jeho série), nejen poslední. Hlavně díky tomu, že se děj začal mnohem více rozvíjet směrem k odhalování minulosti a identity tajemné dámy. Souhlasím ovšem s tím, že poslední epizoda byla nejlepší, protože prakticky všechno nejdůležitější si nechal Flanagan až do ní. A je taky pravda, že nebýt Greenwooda a Gugino, užil bych si to asi mnohem méně. 
883974
Bylo to slabší než Haunting a Midnight Mass, ale poslední 4 epizody byly výborné ([spoiler]u 5. epizody to byl ten klasický parádně šokující Flanagan jako snad u každé 5. epizodě každé jeho série[/spoiler]), nejen poslední. Hlavně díky tomu, že se děj začal mnohem více rozvíjet směrem k odhalování minulosti a identity tajemné dámy. Souhlasím ovšem s tím, že poslední epizoda byla nejlepší, protože prakticky všechno nejdůležitější si nechal Flanagan až do ní. A je taky pravda, že nebýt Greenwooda a Gugino, užil bych si to asi mnohem méně. 
883969
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Adventurer
Nice, no tady to velké plátno bude hodně chybět.

A nevím nevím jak to bude působit při seriálové stopáži - trailer vypadá hodně cool, ale příběhy kaiju filmů nebývají zrovna nejbystřejší a těží z toho že během dvou hodin to nestihne moc vadit, když se kolem děje dost velký spektákl (u Edwardsovy Godzily moc nebyl, jen ten hloupý příběh, a proto to byla taková nuda)
883973
Nice, no tady to velké plátno bude hodně chybět. A nevím nevím jak to bude působit při seriálové stopáži - trailer vypadá hodně cool, ale příběhy kaiju filmů nebývají zrovna nejbystřejší a těží z toho že během dvou hodin to nestihne moc vadit, když se kolem děje dost velký spektákl (u Edwardsovy Godzily moc nebyl, jen ten hloupý příběh, a proto to byla taková nuda)
883972
1 -2
reagují: Adventurer
reagovat

MONARCH: LEGACY OF MONSTERS Trailer 2

link

ty koky to je těžká bomba.
883972
https://www.youtube.com/watch?v=88rpI-1W5wU ty koky to je těžká bomba.
MONARCH: LEGACY OF MONSTERS Trailer 2
3 0
reagují: HAL
reagovat

The Fall of the House of Usher

Z těch tří podobných projektů je tohle rozhodně nejslabší. 
Vlastně s tím mám úplně stejný problém, jako kolegové níže. 
Každý díl je vystavěný tak, že čekáte na závěrečnou fatalitu a ten zbytek je nějak o ničem. První dva díly mě bavily. Pak už to začalo být slabší a Flanaganova síla prostředních dílů tady vůbec nebyla. Rozjelo se to víceméně až v předposledním díle a závěrečný díl byl nejlepší - dojemný, výborně zpracovaný, silný a stylově ukončený.
Navíc jsem si tady potvrdil, že Henry Thomas měl zůstat u E.T.ho a nikdy se nevracet. Ruth Coddy mu skvěle sekunduje.
Nakonec tedy zklamání a nechal jsem se ošálit slabostí pro Flanagana. 
Je dobře, že dal Netflixu papa a zkusí něco jiného. Počtvrté to samé bych možná už ani nedokoukal.
883969
Z těch tří podobných projektů je tohle rozhodně nejslabší.  Vlastně s tím mám úplně stejný problém, jako kolegové níže.  Každý díl je vystavěný tak, že čekáte na závěrečnou fatalitu a ten zbytek je nějak o ničem. První dva díly mě bavily. Pak už to začalo být slabší a Flanaganova síla prostředních dílů tady vůbec nebyla. Rozjelo se to víceméně až v předposledním díle a závěrečný díl byl nejlepší - dojemný, výborně zpracovaný, silný a stylově ukončený. Navíc jsem si tady potvrdil, že Henry Thomas měl zůstat u E.T.ho a nikdy se nevracet. Ruth Coddy mu skvěle sekunduje. Nakonec tedy zklamání a nechal jsem se ošálit slabostí pro Flanagana.  Je dobře, že dal Netflixu papa a zkusí něco jiného. Počtvrté to samé bych možná už ani nedokoukal.
The Fall of the House of Usher
2 0
reagují: connor
reagovat

The Fall of the House of Usher

Tak to jsem rád, že to většina vidí stejně. Podle ohlasů to měla být pecka a mělo to své momenty, ale dokoukal jsem to už jen z povinnosti. 
883922
Tak to jsem rád, že to většina vidí stejně. Podle ohlasů to měla být pecka a mělo to své momenty, ale dokoukal jsem to už jen z povinnosti. 
The Fall of the House of Usher
6 0
reagovat

Pád domu Usherov

Ja som to dopozeral ešte predvčerom, ale mega to zo mňa vyšumelo. A je to škoda, pretože papierovo je tam všetko, čo by ma malo baviť. 
- mám rád Flanagana
- milujem Poa
- príbeh jednej dynastie
- super herci
Ale ani jedna epizóda ma vyslovene nedostala a všetko sa vlastne delo tak opatrne. Ak má človek napozeraneho Flanagana, nič ho tu neprekvapí. Ak má človek načítaného Poa, nič ho neprekvapí. Poe tie poviedky mal aj napriek dĺžke veľmi symbolické a každý detail viedol k niečomu, čo či už dejovo, alebo obsahovo posúvalo tie poviedky ďaleký. Ak človek videl Dopesick, nič ho neprekvapí. A tak ďalej. Proste slušný štandard, ale cítim, že mi je to málo. Tak, buď som zmlsaný alebo je to vážne "iba" slušne odvedená robota.
Úplne súhlasím s tým, čo píše Gonzi. Prakticky to nefunguje s celou linkou "detí", pretože sú tam iba kvôli jednému účelu. Tomu poslúžia a ende šlus - ide sa ďalej.

6-7/10
883917
Ja som to dopozeral ešte predvčerom, ale mega to zo mňa vyšumelo. A je to škoda, pretože papierovo je tam všetko, čo by ma malo baviť.  - mám rád Flanagana - milujem Poa - príbeh jednej dynastie - super herci Ale ani jedna epizóda ma vyslovene nedostala a všetko sa vlastne delo tak opatrne. Ak má človek napozeraneho Flanagana, nič ho tu neprekvapí. Ak má človek načítaného Poa, nič ho neprekvapí. Poe tie poviedky mal aj napriek dĺžke veľmi symbolické a každý detail viedol k niečomu, čo či už dejovo, alebo obsahovo posúvalo tie poviedky ďaleký. Ak človek videl Dopesick, nič ho neprekvapí. A tak ďalej. Proste slušný štandard, ale cítim, že mi je to málo. Tak, buď som zmlsaný alebo je to vážne "iba" slušne odvedená robota. Úplne súhlasím s tým, čo píše Gonzi. Prakticky to nefunguje s celou linkou "detí", [spoiler]pretože sú tam iba kvôli jednému účelu. Tomu poslúžia a ende šlus - ide sa ďalej[/spoiler]. 6-7/10
Pád domu Usherov
1 0
reagovat

John Carpenter's Suburban Screams

Nechal jsem se zlákat příslibem Carpenterova návratu za kameru po 13 letech, ale ve skutečnosti je to nějaký shit ve stylu Věřte nevěřte nebo Unsolved Mysteries - rozhovory na kameru, které jsou rekonstruovány herci, takže pro nějaký režijní vklad tam není prostor. Celé to natáčel český štáb, takže předpokládám, že jenom Carpenterovi zaplatili, aby mohli použít jeho jméno a čau. Pochybuju, že kvůli tomu vstal z gauče. 
883915
Nechal jsem se zlákat příslibem Carpenterova návratu za kameru po 13 letech, ale ve skutečnosti je to nějaký shit ve stylu Věřte nevěřte nebo Unsolved Mysteries - rozhovory na kameru, které jsou rekonstruovány herci, takže pro nějaký režijní vklad tam není prostor. Celé to natáčel český štáb, takže předpokládám, že jenom Carpenterovi zaplatili, aby mohli použít jeho jméno a čau. Pochybuju, že kvůli tomu vstal z gauče. 
John Carpenter's Suburban Screams
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se