Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3761 - 3780 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
Já tuhle povídku miluju nejvíc, je úžasně sugestivní.
884167
Já tuhle povídku miluju nejvíc, je úžasně sugestivní.
884166
0 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Jen v jedné scéně se pilo Amontadillo, ale to je vše. A Mark Hamill hraje Arthura Gordona Pyma a Usher vypraví o něm, že se zůčastnil expedice kolem světa jako narážka na další povídku.

E.A.Poe jsem četl sbírku jeho povídek co vyšla v 60. letech a dost mne štve, že dosud se u nás nevydalo uceleně jeho kompletní dílo, něco jako byly Spisy od H.P. Lovecrafta.
Tahle by si člověk musel koupit několik vydání, kde se většina těch nejznámějších povídek překrývá, aby měl nějakou méně známou v určitém vydání :-
884166
Jen v jedné scéně se pilo Amontadillo, ale to je vše. A Mark Hamill hraje Arthura Gordona Pyma a Usher vypraví o něm, že se zůčastnil expedice kolem světa jako narážka na další povídku. E.A.Poe jsem četl sbírku jeho povídek co vyšla v 60. letech a dost mne štve, že dosud se u nás nevydalo uceleně jeho kompletní dílo, něco jako byly Spisy od H.P. Lovecrafta. Tahle by si člověk musel koupit několik vydání, kde se většina těch nejznámějších povídek překrývá, aby měl nějakou méně známou v určitém vydání *:-*
884161
1 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
Nene, však se podívej na názvy jednotlivých dílů na csfd.
884162
Nene, však se podívej na názvy jednotlivých dílů na csfd.
884161
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Sud byl?
884161
Sud byl?
884160
0 0
reagují: okkac, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Barv666
Určitě to zkus, ale jak říkám, je to spíš inspirace povidkami, než vyloženě adaptace. Ovšem Havran je zpracovany naprosto luxusně. 
884160
Určitě to zkus, ale jak říkám, je to spíš inspirace povidkami, než vyloženě adaptace. Ovšem Havran je zpracovany naprosto luxusně. 
884159
0 -1
reagují: mkubalikova, Barv666
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
OK, pak mě to ovšem hodně nalákalo!
884159
OK, pak mě to ovšem hodně nalákalo!
884157
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Barv666
Půjčuje si to jen postavy a vyprávění (rámcuje děj), jinak je to víceméně co díl, to jedna Poeho povídka, převedena do moderní podoby. Někdy více podobná původnímu dílu, někdy méně.
884157
Půjčuje si to jen postavy a vyprávění (rámcuje děj), jinak je to víceméně co díl, to jedna Poeho povídka, převedena do moderní podoby. Někdy více podobná původnímu dílu, někdy méně.
884152
2 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nebo Hobita.
884155
Nebo Hobita.
884153
1 -3
reagovat
reaguje na: Barv666
No, raději se nedívej na The Last Voyage of the Demeter
884153
No, raději se nedívej na The Last Voyage of the Demeter
884152
3 0
reagují: Memphis
reagovat
Povídku Pád domu Usherů jsem si včera přečetl - jak z toho dokázali udělat seriál?
884152
Povídku Pád domu Usherů jsem si včera přečetl - jak z toho dokázali udělat seriál?
0 0
reagují: (=LIFTY=), TedGeorge
reagovat

The Fall of the House of User S01E01

Jsem zaháčkovaný. Strašně se mi líbí, že si Flanagana bere herce ze všech svých projektů a obsazuje si je do nejmenších rolí. První díl je zajímavý, cynický a má něco kvůli čemu si chci pustit další díl. Každý seriál od Flanagana jsem měl minimálně za 7-8/10, tak doufám, že to vyjde i tady. Po prvním díle za 8/10. 
884141
Jsem zaháčkovaný. Strašně se mi líbí, že si Flanagana bere herce ze všech svých projektů a obsazuje si je do nejmenších rolí. První díl je zajímavý, cynický a má něco kvůli čemu si chci pustit další díl. Každý seriál od Flanagana jsem měl minimálně za 7-8/10, tak doufám, že to vyjde i tady. Po prvním díle za 8/10. 
The Fall of the House of User S01E01
3 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Myslim, ze ma to bude bavit viac nez Arnie. A dufam, ze to bude do istej miery aj kriticke a nie same chvalospevy
884139
Myslim, ze ma to bude bavit viac nez Arnie. A dufam, ze to bude do istej miery aj kriticke a nie same chvalospevy
884127
3 0
reagovat
Sly | Sylvester Stallone Documentary | Official Trailer


Samozřejmě jak měl Arnold, tak Sly zákonitě taky.:D:+
884127
[url=https://www.youtube.com/watch?v=_FMulgkArnw]Sly | Sylvester Stallone Documentary | Official Trailer [/url] Samozřejmě jak měl Arnold, tak Sly zákonitě taky.*:D**:+*
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Každej ne ?)
884101
Každej ne *?)*
884099
0 -4
reagovat
reaguje na: esmo
Neboj, chválí to tady každý 8)
884099
Neboj, chválí to tady každý *8)*
884095
6 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: hroubek
Invincible jsem viděl, ale svůj názor na to nebudu zveřejňovat, jinak budu ukamenován :D
884095
Invincible jsem viděl, ale svůj názor na to nebudu zveřejňovat, jinak budu ukamenován *:D*
884092
1 -9
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: esmo
Gen V je zábavný a dobrý. Určitě si pak dej Invincible pokud si to neviděl, za dva týdny bude druhá řada.

Jinak čistě z mého pohledu je Prime Video za 79kč top cena.
884092
Gen V je zábavný a dobrý. Určitě si pak dej Invincible pokud si to neviděl, za dva týdny bude druhá řada. Jinak čistě z mého pohledu je Prime Video za 79kč top cena.
884084
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: hroubek
Výborně, nakombím to s Gen V. Zase se ta aktivace předplatného vyplatí :D
884084
Výborně, nakombím to s Gen V. Zase se ta aktivace předplatného vyplatí *:D*
884083
3 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: esmo
Prime Video. Já se o vánočních svátcích pustím do Bosche a moc se těším. 
884083
Prime Video. Já se o vánočních svátcích pustím do Bosche a moc se těším. 
884081
6 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Je to u nás dostupný na VOD, nebo si mám nasazovat pirátskou pásku?
884081
Je to u nás dostupný na VOD, nebo si mám nasazovat pirátskou pásku?
884066
1 0
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se