Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3661 - 3680 Napsat příspěvek

Loki Season 2

Hmm... takže MacGuffin opravdu je predestinační paradox... jen s malým twistem. Pořád je to ale nejlepší Marvel od Infinity War. :+

9/10
885817
Hmm... takže MacGuffin opravdu je [spoiler]predestinační paradox[/spoiler]... jen s malým twistem. Pořád je to ale nejlepší Marvel od Infinity War. *:+* [b]9/10[/b]
Loki Season 2
3 -5
reagovat

AoT Finále

Posledních 20 minut jsem měl téměř stále slzy na krajíčku. Výborné zakončení (o kus lepší než v manga předloze jak kvůli skvělé anime adaptaci, tak kvůli několika malým, ale důležitým změnám, které udělal autor) jednoho z největších fenoménů popkultury vůbec a jedné z nejlépe vytvořených fikcí, co jsem kdy mohl zkonzumovat. 10/10 pro celou 4. řadu a 9/10 pro celý seriál. 
885810
Posledních 20 minut jsem měl téměř stále slzy na krajíčku. Výborné zakončení (o kus lepší než v manga předloze jak kvůli skvělé anime adaptaci, tak kvůli několika malým, ale důležitým změnám, které udělal autor) jednoho z největších fenoménů popkultury vůbec a jedné z nejlépe vytvořených fikcí, co jsem kdy mohl zkonzumovat. 10/10 pro celou 4. řadu a 9/10 pro celý seriál. 
AoT Finále
4 -1
reagovat

Invincible S02E01

Fajn první díl. Uvidíme co přijde dále. 7/10
885765
Fajn první díl. Uvidíme co přijde dále. 7/10
Invincible S02E01
4 -1
reagovat

Zlata labuť

Někdo to sem před časem psal, ale tohle je úplně v pohodě český seriál. :+ Já už měl před časem slabost pro První republiku a tohle je v podstatě to stejné jenom v jiných kulisách. Je to hodně inspirováno podobnými britskými seriály a moc jim to nedělá ostudu. Ano, má to chyby a v dost věcech je to příšerně naivní. Ale jako kulisa úplně v pohodě. Jsem ke konci 1. série a docela mne i některé dramatické linky zajímají. A asi největší plus, je to naprosto brutálně dobře obsazený. Tam je fakt desítky špičkových charakterních herců, že kteří IMHO sami tahají slabší scénář. Jako příklad třeba skvělá Regina Rázlová, která si jako bytná užije i těch pár sekund jednou za několik dílů. Docela koukám na nekreténsky zpracovanou LGBT linku a postavy. Pořád jsme u hodnocení 6/10, ale i to je o moc víc než bych čekal. Mít to min dílů, víc exteriérů a silnější některé linky, tak je to vyloženě super. 
885764
Někdo to sem před časem psal, ale tohle je úplně v pohodě český seriál. *:+* Já už měl před časem slabost pro První republiku a tohle je v podstatě to stejné jenom v jiných kulisách. Je to hodně inspirováno podobnými britskými seriály a moc jim to nedělá ostudu. Ano, má to chyby a v dost věcech je to příšerně naivní. Ale jako kulisa úplně v pohodě. Jsem ke konci 1. série a docela mne i některé dramatické linky zajímají. A asi největší plus, je to naprosto brutálně dobře obsazený. Tam je fakt desítky špičkových charakterních herců, že kteří IMHO sami tahají slabší scénář. Jako příklad třeba skvělá Regina Rázlová, která si jako bytná užije i těch pár sekund jednou za několik dílů. Docela koukám na nekreténsky zpracovanou LGBT linku a postavy. Pořád jsme u hodnocení 6/10, ale i to je o moc víc než bych čekal. Mít to min dílů, víc exteriérů a silnější některé linky, tak je to vyloženě super. 
Zlata labuť
4 0
reagovat
885723
[url=https://www.youtube.com/watch?v=nrRBClSF2n0]Attack on Titan Final Season Specials 2 Final Trailer [/url] [url=https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fdbezmdd3eayb1.jpg]Dnes po deseti letech skončí jeden z nejlepších seriálů posledních let.[/url] Ta animace z toho mála je famózní, MAPPA jsou ďáblové. "Itterasshai... Eren." :'(
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Souhlas, Echo má moji zvědavost i můj zájem. 
885688
Souhlas, Echo má moji zvědavost i můj zájem. 
885675
0 0
reagovat
Echo - trailer se moc povedl a překvapil, snad to bude kvalitní jako třeba Punisher nebo Daredevil

Shogun - zajímavý trailer, který mě docela nalákal, rád tomu dám šanci, když budou pozitivní recenze
885675
Echo - trailer se moc povedl a překvapil, snad to bude kvalitní jako třeba Punisher nebo Daredevil Shogun - zajímavý trailer, který mě docela nalákal, rád tomu dám šanci, když budou pozitivní recenze
3 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak o Echu se mesice spekulovalo, ze by to Disney mohlo udelat svoji Batgirl. Nakonec to teda hodi komplet v jeden den. A Agatha ma mit ciste uhel snad "vsichni jsme lgbt", a proto upalovani carodejnic apod. Kdybych byl nucen videt jednu z tech nadchazejicich MCU serii, tak uprimne volim Wonder Mana (pokud tocili na lokacich).
885661
Tak o Echu se mesice spekulovalo, ze by to Disney mohlo udelat svoji Batgirl. Nakonec to teda hodi komplet v jeden den. A Agatha ma mit ciste uhel snad "vsichni jsme lgbt", a proto upalovani carodejnic apod. Kdybych byl nucen videt jednu z tech nadchazejicich MCU serii, tak uprimne volim Wonder Mana (pokud tocili na lokacich).
885658
2 0
reagovat

Jack Ryan

Season 3
"NYMBURK! NYMBURK IS THE TARGET!" :D:+

Už je to skoro tejden, co jsem to dokoukal, ale vůbec teď není na nic čas...

Tak jsem si to přivolal :D Dlouho jsem si zvykal na to, že tam všichni mluví anglicky. Vůbec mi to tam najednou nepasovalo a přišlo mi to škoda.
Celkově nejslabší řada. Nový postavy fajn. Prezidentka v pohodě (jenže já si ji pamatuju jako Agentku z Homelandu)... A ty naše reálie mi vlastně vůbec nepřišly nijak cringe.
A teda to stíhání NATO konvoje a ten výbuch v tunelu dost, ale jakože dost dobrej. Atmoška, že by se dala krájet.
Jenže mi to vlastně trochu přišlo jako finále a finále samotný pak teda docela underwhelming. 

Každopádně jako nějakej jemnej nadprůměr bych to furt bral a overall kvalita Jacka Ryana celkově furt v pohodě.
Doufám, že se čtvrtou řadou to nebude dál klesat.

6/10
885659
[b]Season 3[/b] "NYMBURK! NYMBURK IS THE TARGET!" *:D**:+* Už je to skoro tejden, co jsem to dokoukal, ale vůbec teď není na nic čas... Tak jsem si to přivolal *:D* Dlouho jsem si zvykal na to, že tam všichni mluví anglicky. Vůbec mi to tam najednou nepasovalo a přišlo mi to škoda. Celkově nejslabší řada. Nový postavy fajn. Prezidentka v pohodě (jenže já si ji pamatuju jako Agentku z Homelandu)... A ty naše reálie mi vlastně vůbec nepřišly nijak cringe. A teda to stíhání NATO konvoje a ten výbuch v tunelu dost, ale jakože dost dobrej. Atmoška, že by se dala krájet. Jenže mi to vlastně trochu přišlo jako finále a finále samotný pak teda docela underwhelming.  Každopádně jako nějakej jemnej nadprůměr bych to furt bral a overall kvalita Jacka Ryana celkově furt v pohodě. Doufám, že se čtvrtou řadou to nebude dál klesat. 6/10
Jack Ryan
3 0
reagovat
To je nejlepší seriálový trailer za hodně dlouhou dobu. Jenom si myslím, že materiál bude shit. 
Můžeme se jenom vsadit, jestli bude horší a zbytečnější tohle nebo Agatha. 
885658
To je nejlepší seriálový trailer za hodně dlouhou dobu. Jenom si myslím, že materiál bude shit.  Můžeme se jenom vsadit, jestli bude horší a zbytečnější tohle nebo Agatha. 
2 -1
reagují: The Joker
reagovat
Teď jsem se dočetl, že to vychází celé v jeden den a bude k dispozici i na Hulu. Asi tomu Marvel moc nevěří, nebo nevím 
885657
Teď jsem se dočetl, že to vychází celé v jeden den a bude k dispozici i na Hulu. Asi tomu Marvel moc nevěří, nebo nevím 
0 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Celkom príjemné prekvapenie. Trailer je dobre zostrihaný. Uvidí sa, či to bude i kvalitný seriál po tej prúserovej produkcií, ktorú to zažilo. 
885656
Celkom príjemné prekvapenie. Trailer je dobre zostrihaný. Uvidí sa, či to bude i kvalitný seriál po tej prúserovej produkcií, ktorú to zažilo. 
885654
1 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Má to být TV-MA, tak jsem zvědav. Kvůli Fiskovi si to dám 
885655
Má to být TV-MA, tak jsem zvědav. Kvůli Fiskovi si to dám 
885654
1 0
reagovat

Marvel Studios' Echo trailer

885654
https://www.youtube.com/watch?v=AFUKnherhuw
Marvel Studios' Echo trailer
6 0
reagují: RidleyCrowe, holub109
reagovat
"‘LOKI’ Season 2 debuted 39% lower than Season 1, according to Nielsen." (Za tu dobu navic D+ v US skocilo o temer tretinu v poctu subscribers) -- To by mi tech 1.4-1.6M u Samby mohlo vyjit, ale tam rekli ze cisla k debutu zverejnovat nebudou. U Disneyho poprve od Andora. Tak mam pocit, ze jim to tam realne vychazi jeste hur. Jak Tarantino tvrdi, ze stream filmy jako by neexistovaly, ze jsou jen v nejakym vakuu, tak tam velice rychle miri i drtiva vetsina tehle znackovych serii. Tech mimo Netflix.
885606
[i]"‘LOKI’ Season 2 debuted 39% lower than Season 1, according to Nielsen." [/i](Za tu dobu navic D+ v US skocilo o temer tretinu v poctu subscribers) -- To by mi tech 1.4-1.6M u Samby mohlo vyjit, ale tam rekli ze cisla k debutu zverejnovat nebudou. U Disneyho poprve od Andora. Tak mam pocit, ze jim to tam realne vychazi jeste hur. Jak Tarantino tvrdi, ze stream filmy jako by neexistovaly, ze jsou jen v nejakym vakuu, tak tam velice rychle miri i drtiva vetsina tehle znackovych serii. Tech mimo Netflix.
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
První sérka byla taky obyč animák pro děti 8)
885597
První sérka byla taky obyč animák pro děti *8)*
885582
0 -12
reagovat

Invincible - Atom Eve

Jsem až teď zaregistroval že k Invincible letos už vyšel standalone speciál... a tedy doufám že regulérní seriálové díly se ponesou v trochu originálnějším duchu. Tohle je úplně obyčejný superhrdinský animák pro děti, nic společného s první sérií nemá krom krátkého camea Omni-Mana
885582
Jsem až teď zaregistroval že k Invincible letos už vyšel standalone speciál... a tedy doufám že regulérní seriálové díly se ponesou v trochu originálnějším duchu. Tohle je úplně obyčejný superhrdinský animák pro děti, nic společného s první sérií nemá krom krátkého camea Omni-Mana
Invincible - Atom Eve
3 -1
reagují: esmo
reagovat
Disney fakt už neví, co dál.
link
885574
Disney fakt už neví, co dál. https://deadline.com/2023/11/prison-break-development-hulu-elgin-james-1235590297/
2 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Miscast už byl v původním seriálu, který kde byl prohozeny Buntaro a Jabu. 
885531
Miscast už byl v původním seriálu, který kde byl prohozeny Buntaro a Jabu. 
885499
0 0
reagovat
reaguje na: fabec
Futurama dopadne jak Simpsonovi...
885530
Futurama dopadne jak Simpsonovi...
885529
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se