Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3481 - 3500 Napsat příspěvek
reaguje na: The Joker
Ja som z prvej série bol po prvých troch dueloch v takom hype, že som za dva týždne prečítal celú komiksovú predlohu (147 zošitov) ešte skôr než dovychadzala prvá séria. Comics je skvelý a seriál ide veľmi verne, ale akoby nemal tempo. Z tých 4 epizód druhej série by bolo tak 8 kratších častí, keby to rozdeľovali. Takto sú prakticky dve až tri krátke epizódy v jednej a nefunguje to ako celok. Chápem, že je to snaha o nejaký novátorský prístup, ale pod tým všetkým je podľa mňa neschopnosť tie jednotlivé comic-issues rozpracovať do jedného menej epizodneho deja. Takto tu máme 20 dejových liniek a človek čo ten comics nečítal musí byť brutálne stratený. A ani mne to nepríde ničím geniálne. Úprimne neviem, ako by som s tým pracoval na mieste tvorcov seriálu. Akoby sa sami uväznili vo vlastnom projekte - robia to tak verne, že zabudli myslieť na to, že v inom médiu sa s tým musí pracovať predsa len trochu inak. Pozerať budem ďalej. Ja mám ten svet rád a je to pre mňa určite lepšie , než druhá a tretia séria The Boys, ktorí sa vyčerpali v prvej sérii a odvtedy sa už iba mláti prázdna slama a chce to iba na silu šokovať, čo sa im už nemá ako podariť. Gen V asi ani nikdy neuvidíme.
888013
Ja som z prvej série bol po prvých troch dueloch v takom hype, že som za dva týždne prečítal celú komiksovú predlohu (147 zošitov) ešte skôr než dovychadzala prvá séria. Comics je skvelý a seriál ide veľmi verne, ale akoby nemal tempo. Z tých 4 epizód druhej série by bolo tak 8 kratších častí, keby to rozdeľovali. Takto sú prakticky dve až tri krátke epizódy v jednej a nefunguje to ako celok. Chápem, že je to snaha o nejaký novátorský prístup, ale pod tým všetkým je podľa mňa neschopnosť tie jednotlivé comic-issues rozpracovať do jedného menej epizodneho deja. Takto tu máme 20 dejových liniek a človek čo ten comics nečítal musí byť brutálne stratený. A ani mne to nepríde ničím geniálne. Úprimne neviem, ako by som s tým pracoval na mieste tvorcov seriálu. Akoby sa sami uväznili vo vlastnom projekte - robia to tak verne, že zabudli myslieť na to, že v inom médiu sa s tým musí pracovať predsa len trochu inak. Pozerať budem ďalej. Ja mám ten svet rád a je to pre mňa určite lepšie , než druhá a tretia séria The Boys, ktorí sa vyčerpali v prvej sérii a odvtedy sa už iba mláti prázdna slama a chce to iba na silu šokovať, čo sa im už nemá ako podariť. Gen V asi ani nikdy neuvidíme.
888001
2 0
reagovat

A Murder At The End Of The World S01E01-E03

Jsem zaháčkován. Až teď lituji, že jsem nepočkal na konec série, abych to sjel rychleji. Už The OA od tvůrčího dua Brit Marling a Zal Batmanglij jsem považoval za dost originální, kde bohužel Netflix to zrušil po dvou řadách, kdy byl plán udělaný na 5, aby se příběh uzavřel.

S touto novou sérii se zatím tvůrci nepouštějí do takových nadpřirozených věcí, jako v The OA. Je to v základu detektivka, kdy dojde k vraždě v izolovaném hotelu ledové krajiny na Islandu a po třetím díle to vypadá na 10 malých černoušků. Ale jsou tu také mírné sci-fi prvky a jsem dost zvědavý, jestli budou mít v příběhu větší roli, nebo je to jen takový gimmick a snad konec bude uspokojivý.
888010
Jsem zaháčkován. Až teď lituji, že jsem nepočkal na konec série, abych to sjel rychleji. Už The OA od tvůrčího dua Brit Marling a [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Zal_Batmanglij]Zal Batmanglij[/url] jsem považoval za dost originální, kde bohužel Netflix to zrušil po dvou řadách, kdy byl plán udělaný na 5, aby se příběh uzavřel. S touto novou sérii se zatím tvůrci nepouštějí do takových nadpřirozených věcí, jako v The OA. Je to v základu detektivka, kdy dojde k vraždě v izolovaném hotelu ledové krajiny na Islandu a po třetím díle to vypadá na 10 malých černoušků. Ale jsou tu také mírné sci-fi prvky a jsem dost zvědavý, jestli budou mít v příběhu větší roli, nebo je to jen takový gimmick a snad konec bude uspokojivý.
A Murder At The End Of The World S01E01-E03
2 0
reagovat

The Devil's Hour S01

Skvělá 6-dílná mystery s kapkou nadpřirozena na Amazonu. Napětí udržované hlavně díky prostřihy na výslechy, kde září démonický Peter Capaldi (Dr. Who) a touha vědět více. Naštěstí poslední díl je vše vysvětlující, ale stále v malými vrátky na pokračování, které tvůrci mají vytyčeny na další dvě série, které naštěstí Amazon odklepnul. 8/10
888009
Skvělá 6-dílná mystery s kapkou nadpřirozena na Amazonu. Napětí udržované hlavně díky prostřihy na výslechy, kde září démonický Peter Capaldi (Dr. Who) a touha vědět více. Naštěstí poslední díl je vše vysvětlující, ale stále v malými vrátky na pokračování, které tvůrci mají vytyčeny na další dvě série, které naštěstí Amazon odklepnul. 8/10
The Devil's Hour S01
4 0
reagovat
Invincible... Imo nejlepsi bylo prvnich 4-5 epizod S1, to jsem se fakt tesil na kazdou dalsi. Pak uz to pro me "neco" ztratilo a zastavil jsem se tak na lepsi sedmicce. Ted je to... Trosku takovy z povinnosti? Nejak se mi nechce verit, ze tohle davali dohromady 2.5 roku. Neni to spatne, jen to proste "je". Navic tomu za tu dobu pribyla spousta animovane konkurence. Arcane, Samurai, Pantheon, Scavengers Reign... To tez proste nepomaha.
888001
Invincible... Imo nejlepsi bylo prvnich 4-5 epizod S1, to jsem se fakt tesil na kazdou dalsi. Pak uz to pro me "neco" ztratilo a zastavil jsem se tak na lepsi sedmicce. Ted je to... Trosku takovy z povinnosti? Nejak se mi nechce verit, ze tohle davali dohromady 2.5 roku. Neni to spatne, jen to proste "je". Navic tomu za tu dobu pribyla spousta animovane konkurence. Arcane, Samurai, Pantheon, Scavengers Reign... To tez proste nepomaha.
8 -1
reagují: SHUTTER
reagovat

Doctor who

Tak nic no... bylo tam pár fajn momentů, ale střílení z vozejku a celá non-binary linka tak strašně cringe, že to snad musel být vědomej záměr, napsat to co nejkřečovitějš a nejvíc na sílu, aby se ta show živila na internetovejch hádkách mezi triggered konzervativcema a nadšenejma "modern audiences".
888000
Tak nic no... bylo tam pár fajn momentů, ale střílení z vozejku a celá non-binary linka tak strašně cringe, že to snad musel být vědomej záměr, napsat to co nejkřečovitějš a nejvíc na sílu, aby se ta show živila na internetovejch hádkách mezi triggered konzervativcema a nadšenejma "modern audiences".
Doctor who
2 0
reagovat

Blue Eye Samurai

Pre mňa veľké prekvapenie, v dobrom aj zlom. Po prvých minútach som zo zvoleného prístupu k téme a uchvacujuceho vizuálu zbieral sánku z pivnice. Po piatich minútach som si povedal, že toto snáď bude pre mňa Severance tohto roku. Prvé dve epizódy má absolútne zaháčkovali. Nanešťastie som si potom všimol, že má seriál tých hodinových dielov 8. A prakticky od tretej epizódy sa tam primiešavajú dejové linky, aby tých osem epizód malo o čom byť. Reálne, kedy to bola 3-4 dielna miniséria, dal by som s kludnym svedomím plné hodnotenie. Ale vizuálne nápady vystrieda po pár epizódach rutina a tak ten fantastický vizuál je trestuhodne nevyužitý. A rovnaký prípad je to aj v príbehovej rovine. Od konca tretej epizódy už sú karty rozdané a ďalších 5 epizód už seriál ide celkom priamočiarou cestou, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Ale obrovská výhoda seriálu je v silných vedľajších postavách, ktoré nepôsobia rušivo a ich príbeh a previazanie s hlavným hrdinom dotvára komplexnejší svet a posúvajú ďalej aj toho hrdinu. Stále budem mať Modroočka v seriálovej topke roku. Ale mrzí ma, že desiatkovú záležitosť rozdrvili do zbytočne veľa epizód a je z toho "iba" silných 8/10. 
Jeden zo seriálov roku.
887998
Pre mňa veľké prekvapenie, v dobrom aj zlom. Po prvých minútach som zo zvoleného prístupu k téme a uchvacujuceho vizuálu zbieral sánku z pivnice. Po piatich minútach som si povedal, že toto snáď bude pre mňa Severance tohto roku. Prvé dve epizódy má absolútne zaháčkovali. Nanešťastie som si potom všimol, že má seriál tých hodinových dielov 8. A prakticky od tretej epizódy sa tam primiešavajú dejové linky, aby tých osem epizód malo o čom byť. Reálne, kedy to bola 3-4 dielna miniséria, dal by som s kludnym svedomím plné hodnotenie. Ale vizuálne nápady vystrieda po pár epizódach rutina a tak ten fantastický vizuál je trestuhodne nevyužitý. A rovnaký prípad je to aj v príbehovej rovine. Od konca tretej epizódy už sú karty rozdané a ďalších 5 epizód už seriál ide celkom priamočiarou cestou, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Ale obrovská výhoda seriálu je v silných vedľajších postavách, ktoré nepôsobia rušivo a ich príbeh a previazanie s hlavným hrdinom dotvára komplexnejší svet a posúvajú ďalej aj toho hrdinu. Stále budem mať Modroočka v seriálovej topke roku. Ale mrzí ma, že desiatkovú záležitosť rozdrvili do zbytočne veľa epizód a je z toho "iba" silných 8/10.  Jeden zo seriálov roku.
Blue Eye Samurai
2 0
reagovat

Invincible s02e04

První půlka sezóny je tak na 70 %. Není to průser, ale pořád sesup že 100 %.
Troufám si tvrdit, že je na vině scénář. Nestalo se tam toho tak málo a je to hrozně zmatené. Ale pořád to umí urvat koule, to ne že ne. 
887997
První půlka sezóny je tak na 70 %. Není to průser, ale pořád sesup že 100 %. Troufám si tvrdit, že je na vině scénář. Nestalo se tam toho tak málo a je to hrozně zmatené. Ale pořád to umí urvat koule, to ne že ne. 
Invincible s02e04
3 0
reagovat

Blue Eye Samurai s01

Pecka. Jeden z najlepsich animovanych/neanimovanych serialov od Arcane? :+
887966
Pecka. Jeden z najlepsich animovanych/neanimovanych serialov od Arcane? *:+*
Blue Eye Samurai s01
8 0
reagovat
Tak to podle prvních reakci vypadá, že pátá řada Farga je návrat ke geniálním prvním dvěma :+
Mám takový pocit, ze je na čase si dát repete a zasvětit manželku. 
887947
Tak to podle prvních reakci vypadá, že pátá řada Farga je návrat ke geniálním prvním dvěma *:+* Mám takový pocit, ze je na čase si dát repete a zasvětit manželku. 
1 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
To je akorát tak čas dát si tři hodiny toho nejlepšího :)
887931
To je akorát tak čas dát si tři hodiny toho [url=https://www.youtube.com/watch?v=pWQ8IP5YH9U]nejlepšího[/url] *:)*
887927
2 0
reagovat

Doctor Who

Už dnes v 19:30 na D+.
887927
Už dnes v 19:30 na D+.
Doctor Who
2 0
reagují: HAL
reagovat

Invincible

Za mě je druhá řada o dost horší než první. Je tam rozjetá hromada dějových linek, které spolu zatím nijak nesouvisí a ani se k nim ten seriál nijak nevrací.

Animace v porovnání s animakama z Netflixu vypadá jak z roku 2005, ale hlavně že kdejakou epizodní roli musí dabovat někdo slavný.

Lidem asi stačí fatality jak z MK a že je to dost brutální nebo nevím. Ale mě i Gen V přišlo většinu času jak erkové Riverdale, takže možná bude problém u mě.
887921
Za mě je druhá řada o dost horší než první. Je tam rozjetá hromada dějových linek, které spolu zatím nijak nesouvisí a ani se k nim ten seriál nijak nevrací. Animace v porovnání s animakama z Netflixu vypadá jak z roku 2005, ale hlavně že kdejakou epizodní roli musí dabovat někdo slavný. Lidem asi stačí fatality jak z MK a že je to dost brutální nebo nevím. Ale mě i Gen V přišlo většinu času jak erkové Riverdale, takže možná bude problém u mě.
Invincible
9 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Uplne nesmyslne rozhodnuti. Po 2.5 letech vypusti ctyri dily, pak jako nekolik mesicu pauza a pak zbyle ctyri? Uprimne... Kolem druhe rady mi prijde dost ticho, u Samby se zadna epka nedostala ani do Top10 nejsledovanejsich stream veci tydne. Docela me to zarazi. Myslel jsem, ze to udela vyrazny krok kupredu co se tyce obliby u sirsiho publika, pak bych to rozdeleni chapal. Ale takhle by to spis potrebovalo nabrat momentum...
887889
Uplne nesmyslne rozhodnuti. Po 2.5 letech vypusti ctyri dily, pak jako nekolik mesicu pauza a pak zbyle ctyri? Uprimne... Kolem druhe rady mi prijde dost ticho, u Samby se zadna epka nedostala ani do Top10 nejsledovanejsich stream veci tydne. Docela me to zarazi. Myslel jsem, ze to udela vyrazny krok kupredu co se tyce obliby u sirsiho publika, pak bych to rozdeleni chapal. Ale takhle by to spis potrebovalo nabrat momentum...
887864
8 0
reagovat

Invincible

Pro ty, co neví, tak druhá půlka druhé řady bude až někdy early 2024, mají pauzu, i když je seriál dokončen.

Díky bohu, že bude Reacher.
887864
Pro ty, co neví, tak druhá půlka druhé řady bude až někdy early 2024, mají pauzu, i když je seriál dokončen. Díky bohu, že bude Reacher.
Invincible
6 -1
reagují: The Joker
reagovat
Tak vole! :D kolik vás tu je se stejným názorem a tolik dislajků jsem dole dostal :D:D:D:-:(:D:D:D
887853
Tak vole! *:D* kolik vás tu je se stejným názorem a tolik dislajků jsem dole dostal *:D**:D**:D**:-**:(**:D**:D**:D*
4 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Zvedne se to ze zmaru do lehčího nadprůměru. Poslední dvě epizody docela dobře gradují, ale po příběhové stránce je to pořád zmar, a kromě OB a Kanga jsou všechny vedlejší postavy úplně zbytečné.
887852
Zvedne se to ze zmaru do lehčího nadprůměru. Poslední dvě epizody docela dobře gradují, ale po příběhové stránce je to pořád zmar, a kromě OB a Kanga jsou všechny vedlejší postavy úplně zbytečné.
887838
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
V posledním díle zjistíš, jak zbytečná celá tahle série byla. Ale aspoň to vypadá hezky. :)
887845
V posledním díle zjistíš, jak zbytečná celá tahle série byla. Ale aspoň to vypadá hezky. *:)*
887838
7 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Joo. V posledním. Tam to konečně začne dávat alespoň “trochu smysl”. 
887841
Joo. V posledním. Tam to konečně začne dávat alespoň “trochu smysl”. 
887838
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ne, moudřejší z toho nebudeš. 
887839
Ne, moudřejší z toho nebudeš. 
887838
2 0
reagovat

Loki s2

Prosím, zvedne se to po dvou dílech? Opravdu z nich nejsem moudrý a je mi úplně jedno, co se tam děje. 
887838
Prosím, zvedne se to po dvou dílech? Opravdu z nich nejsem moudrý a je mi úplně jedno, co se tam děje. 
Loki s2
1 -2
reagují: Cinefil, do_Od, hroubek, HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se