Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3181 - 3200 Napsat příspěvek
reaguje na: Ex-SOLDIER
:D:D:D
892329
*:D**:D**:D*
892325
3 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Witcher by měl být na obálce knihy o tom, co je na dnešních streamovacich platformách špatně...
892328
Witcher by měl být na obálce knihy o tom, co je na dnešních streamovacich platformách špatně...
892325
19 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Nefunkční zoufalost. Tak slibný rozjezd (asi jako Moon Knight a Invaze) a takhle promrhaný potenciál. Jako celek to sice není natočený zle (a má to nejlepší znělku ze všech Marvel seriálu včetně těch od Netflixu), ale scénář posledních epizod a ta rámcová story úplně mimo. Uz by se tam fakt mohl někdo probrat.
892326
Nefunkční zoufalost. Tak slibný rozjezd (asi jako Moon Knight a Invaze) a takhle promrhaný potenciál. Jako celek to sice není natočený zle (a má to nejlepší znělku ze všech Marvel seriálu včetně těch od Netflixu), ale scénář posledních epizod a ta rámcová story úplně mimo. Uz by se tam fakt mohl někdo probrat.
892260
1 0
reagovat

Witcher S4

Laurence Fishburne je Regis.

Nemám slov.
892325
Laurence Fishburne je Regis. Nemám slov.
Witcher S4
5 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nevím, ale děj se pořád tak nějak plácá na místě. Občas někdo zařve, někoho zmastí, ale význam pro příběh to má malej. Hlavní záporáci jsou díl od dílu slabší.
Nastavovaná kaše.
892324
Nevím, ale děj se pořád tak nějak plácá na místě. Občas někdo zařve, někoho zmastí, ale význam pro příběh to má malej. Hlavní záporáci jsou díl od dílu slabší. Nastavovaná kaše.
892319
1 -1
reagovat
reaguje na: esmo
Ach jo, vůbec se mi na to teď nechce po třetím díle dívat. Protože očividně je to narozdil od nového Farga horší a horší...

Mají prý nejlepší díl předlohy, sympaticky hlavní tank, ke kterému přidali další sympaticke partaky, tak co se teda na tom pos.alo? Nebo i předloha je tak blbá a natahovana?
892319
Ach jo, vůbec se mi na to teď nechce po třetím díle dívat. Protože očividně je to narozdil od nového Farga horší a horší... Mají prý nejlepší díl předlohy, sympaticky hlavní tank, ke kterému přidali další sympaticke partaky, tak co se teda na tom pos.alo? Nebo i předloha je tak blbá a natahovana?
892318
2 -1
reagují: mkubalikova, esmo
reagovat

Reacher E07

Co to zase mělo být?! Týden čekám na to abych se podíval na 40min dlouhej díl kde se nestalo nic, ale vážně skoro nic !? :D
892318
Co to zase mělo být?! Týden čekám na to abych se podíval na 40min dlouhej díl kde se nestalo nic, ale vážně skoro nic !? *:D*
Reacher E07
2 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Monarch: Odkaz monster (titulky)

Mám za sebou čtyři díly, ale nechci zatím tolik rozebírat seriál jako takový, který je teda docela těžké béčko, se spoustou šílených scénaristických zvratů, (bohužel) očekávanou vztahovkou a tragicky vymyšlenými monstry, ale co mě teda šokuje, tak je kvalita překladu u titulků. Chápu, že překlad pro VOD služby je mnohdy hektický a  časově vražedný, ale teda pod toto se podepsat, to chce odvahu, a ještě si za to nechat dát zaplatit...Mnohdy titulky vůbec nesouzní s tím, co se děje na obrazovce a i češtinářsky je to značně neohrabané. Je mi jasné, že překladatel pravděpodobně dané dílo vůbec nevidí, ale od toho tam pak má být nějaký korektor, který to překontroluje. Bohužel to není první případ u VOD, kdy titulky jsou při vydání tragické a pak se zpětně různě opravují.
892317
Mám za sebou čtyři díly, ale nechci zatím tolik rozebírat seriál jako takový, který je teda docela těžké béčko, se spoustou šílených scénaristických zvratů, (bohužel) očekávanou vztahovkou a tragicky vymyšlenými monstry, ale co mě teda šokuje, tak je kvalita překladu u titulků. Chápu, že překlad pro VOD služby je mnohdy hektický a  časově vražedný, ale teda pod toto se podepsat, to chce odvahu, a ještě si za to nechat dát zaplatit...Mnohdy titulky vůbec nesouzní s tím, co se děje na obrazovce a i češtinářsky je to značně neohrabané. Je mi jasné, že překladatel pravděpodobně dané dílo vůbec nevidí, ale od toho tam pak má být nějaký korektor, který to překontroluje. Bohužel to není první případ u VOD, kdy titulky jsou při vydání tragické a pak se zpětně různě opravují.
Monarch: Odkaz monster (titulky)
4 0
reagovat
reaguje na: holub109
Na SkyShowtime od 22. února, asi se dělá dabing. 
892305
Na SkyShowtime od 22. února, asi se dělá dabing. 
892302
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Je to u nás někde legálně?
892302
Je to u nás někde legálně?
892295
0 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Ted S01E01

Má to spíše takový sitcomový formát, ale pokud vás sprostý medvídek bavil ve filmech, tak bude určitě i tady.
892295
Má to spíše takový sitcomový formát, ale pokud vás sprostý medvídek bavil ve filmech, tak bude určitě i tady.
Ted S01E01
6 0
reagují: holub109
reagovat
Mám takový pocit, že teď ve druhé řadě vynikne, že vzhledově nebyla Bella Ramsey, tak dobrá volba.

Na druhou stranu alespoň nebude muset Dever dřít tolik v posilce, jelikož už v tuhle chvíli vypadá, že by Ramsey přeprala - jo blbej vtip.

Jinak samotné obsazování je ze strany tvůrců taký menší výsměch fanouškům. Přijde mi, že obsazují herce, kteří na to typově a fyzicky nemají. Samozřejmě to, že to ty herci uhrají je věc samozřejmě jiná.
892282
Mám takový pocit, že teď ve druhé řadě vynikne, že vzhledově nebyla Bella Ramsey, tak dobrá volba. Na druhou stranu alespoň nebude muset Dever dřít tolik v posilce, jelikož už v tuhle chvíli vypadá, že by Ramsey přeprala - jo blbej vtip. Jinak samotné obsazování je ze strany tvůrců taký menší výsměch fanouškům. Přijde mi, že obsazují herce, kteří na to typově a fyzicky nemají. Samozřejmě to, že to ty herci uhrají je věc samozřejmě jiná.
6 0
reagovat
reaguje na: HAL
Indeed.
892281
Indeed.
892280
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Takže stejně jako u prvního dílu/série?
892280
Takže stejně jako u prvního dílu/série?
892277
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: do_Od
Pro mě to není dobrý kvůli obsazení Ellie. 8)
892279
Pro mě to není dobrý kvůli obsazení Ellie. *8)*
892276
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Celou dobu razím, že TLOU2 je špatná hra ale potenciálně dobrý film (seriál). O to víc mě fascinuje ta potřeba teď do role Abby dávat sexy herečku místo třeba pořád pěkné, ale mnohem více charakterově podobné link a těžko to vnímám jinak, než jako snahu ubrat. Seriálový casting dává ty dvě hlavní postavy na rovinu, ne-li ve prospěch Abby, což je zajímavé sledovat.
892277
Celou dobu razím, že TLOU2 je špatná hra ale potenciálně dobrý film (seriál). O to víc mě fascinuje ta potřeba teď do role Abby dávat sexy herečku místo třeba pořád pěkné, ale mnohem více charakterově podobné https://www.google.com/search?tbm=isch&q=abby%20Shannon%20Berry a těžko to vnímám jinak, než jako snahu ubrat. Seriálový casting dává ty dvě hlavní postavy na rovinu, ne-li ve prospěch Abby, což je zajímavé sledovat.
892276
2 -5
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: connor
Na mojí obranu jsem spal 4 hodiny a už bych fakt měl zamířit do postele. A na mojí obranu podruhé, ten post by klidně mohl platit i o HALO :D

Každopádně k TLOU je velkej nesouhlas no, já si to teď taky pouštím (potřetí) a přijde mi to furt stejně dobrý jako napoprvé, ještě u toho chytám další detaily a postřehy. A protože druhou hru mám ještě radši než první, tak za mě očekávání přirozeně ještě vyšší, nicméně jestli to někdo může opět zvládnout (a ještě mě u toho překvapit), tak jsou to Druckmann s Mazinem.
892276
Na mojí obranu jsem spal 4 hodiny a už bych fakt měl zamířit do postele. A na mojí obranu podruhé, ten post by klidně mohl platit i o HALO *:D* Každopádně k TLOU je velkej nesouhlas no, já si to teď taky pouštím (potřetí) a přijde mi to furt stejně dobrý jako napoprvé, ještě u toho chytám další detaily a postřehy. A protože druhou hru mám ještě radši než první, tak za mě očekávání přirozeně ještě vyšší, nicméně jestli to někdo může opět zvládnout (a ještě mě u toho překvapit), tak jsou to Druckmann s Mazinem.
892273
3 -2
reagují: DarkSith, Gonzi
reagovat
reaguje na: Godlike
Já na to koukal přes svátky znova a zdálo se mi to ještě slabší, než před rokem :D 

Druhá řada ale věřím bude lepší. Part II mi přijde mnohem líp adaptovatelná. Máš tam ty klasické seriálové propriety jako např. hromadu twistů, a hlavně tam je víc postav s nějakým character arcem a ne jenom náhodní kolemjdoucí. 
892274
Já na to koukal přes svátky znova a zdálo se mi to ještě slabší, než před rokem *:D*  Druhá řada ale věřím bude lepší. Part II mi přijde mnohem líp adaptovatelná. Máš tam ty klasické seriálové propriety jako např. hromadu twistů, a hlavně tam je víc postav s nějakým character arcem a ne jenom náhodní kolemjdoucí. 
892271
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Godlike reaguje na tvůj příspěvek o TLOU, ne o Halo. 
892273
Godlike reaguje na tvůj příspěvek o TLOU, ne o Halo. 
892272
1 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Godlike
Právě, bylo to guilty pleasure at best :D tohle ale vypadá za mě výrazně lépe. Má to nové tvůrce, tak se třeba fakt stane zázrak a začne to být regulérně fajn.
892272
Právě, bylo to guilty pleasure at best *:D* tohle ale vypadá za mě výrazně lépe. Má to nové tvůrce, tak se třeba fakt stane zázrak a začne to být regulérně fajn.
892271
0 -1
reagují: connor
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se