Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3101 - 3120 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Je fakt, ze ta scena s prodejem Kiy je urcite jedna z nejlepsich:+
893053
Je fakt, ze ta scena s prodejem Kiy je urcite jedna z nejlepsich*:+*
893051
1 0
reagovat
reaguje na: fabec
No, mně naopak přišlo, že tohle je návrat k Fargu jako takovému. Na zacatku se stane zdanliva maličkost a ve vysledku je z toho naprostý chaos. Bizarních postaviček tam bylo dost a šílených situací, do kterych se dostali, taky. Vem si jen manžela hlavní hrdinky, který je ukázkový ňouma a najednou je hozeny úplně mimo svoji bublinu.
893051
No, mně naopak přišlo, že tohle je návrat k Fargu jako takovému. Na zacatku se stane zdanliva maličkost a ve vysledku je z toho naprostý chaos. Bizarních postaviček tam bylo dost a šílených situací, do kterych se dostali, taky. Vem si jen manžela hlavní hrdinky, který je ukázkový ňouma a najednou je hozeny úplně mimo svoji bublinu.
893046
2 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: duro
> "ale hejt je zbytočný, lepšia chlapská zábava v TV stále nie je"
Tak ano, mezi slepými jednooký králem. To ale moc nemění na tom, že akce byla vesměs o ničem, děj/hlášky taky nic moc a celkově jsem si to zpětně ani tak neužíval, jako spíš koukal z povinnosti, protože první řada byla někde úplně jinde.
Zrovna mám rozkoukané aktuální Fargo a akce je tam citelně lepší (jakože fakt dobrá), i když to není "chlapská zábava". A to jsem viděl jen dva díly.
Mám problém, když si random přestřelka z černohumorného seriálu akčního Reachera namaže na chleba.:+

PS: Fargo je zatím strašně super, nečekal jsem to a vnímám to jinak než předchozí řady. Zmíněná přestřelka je hned v prvním díle, takže všem velmi doporučuji alespoň zkusit.
893048
[i]> "ale hejt je zbytočný, lepšia chlapská zábava v TV stále nie je"[/i] Tak ano, mezi slepými jednooký králem. To ale moc nemění na tom, že akce byla vesměs o ničem, děj/hlášky taky nic moc a celkově jsem si to zpětně ani tak neužíval, jako spíš koukal z povinnosti, protože první řada byla někde úplně jinde. Zrovna mám rozkoukané aktuální Fargo a akce je tam citelně lepší (jakože fakt dobrá), i když to není "chlapská zábava". A to jsem viděl jen dva díly. Mám problém, když si random přestřelka z černohumorného seriálu akčního Reachera namaže na chleba.*:+* PS: Fargo je zatím strašně super, nečekal jsem to a vnímám to jinak než předchozí řady. Zmíněná přestřelka je hned v prvním díle, takže všem velmi doporučuji alespoň zkusit.
893036
5 -1
reagovat

Fargo S05

Musím říct, že úplně nesdílím nadšení, které se tu u některých v průběhu celé řady objevovalo. Ano, pátá  řada je lepší než čtvrtá, ale rozhodně horší než první tři. Působí spíše jako určitý restart, kdy první čtyři řady skrze určité prvky tvořili jeden celek, ale pětka už jsi jde komplet svou cestou. Problém je, že pátá řada už se značně odklání od původní myšlenky a celkového konceptu Farga jakožto díla. Fargo bylo vždycky absurdní krimi-komedií, které v mnohém svým stylem odkazovalo na Coenovic díla. Těžilo z bizarních postav, které se dostávali do co nejméně pravděpodobných situací a (ne)podařilo se jim z nich dostat díky nepředvídatelným tvůrčím zvratům. Pátá řáda tak už zůstává spíše jen krimi. Já osobně jsem se za celou řadu třeba vůbec nezasmál a dost mi chyběli různé vychytávky, kterými byli opředeny první tři řady, ať už třeba vystřílení Farga v první  řadě skrze kameru za zdí, či zvířecí zvuky v třetí řadě. Problém pro mě byla i Juno, kdy mi vizuálně celou dobu přišla, že jede v nějakých drogách, plus ta její postava mi byla dost nesympatická. Podle mého se tak celý koncept Farga jako seriálu vyčerpal, a dle mého je ideální čas na to to to celé stopnout a dál už nepokračovat.
893046
Musím říct, že úplně nesdílím nadšení, které se tu u některých v průběhu celé řady objevovalo. Ano, pátá  řada je lepší než čtvrtá, ale rozhodně horší než první tři. Působí spíše jako určitý restart, kdy první čtyři řady skrze určité prvky tvořili jeden celek, ale pětka už jsi jde komplet svou cestou. Problém je, že pátá řada už se značně odklání od původní myšlenky a celkového konceptu Farga jakožto díla. Fargo bylo vždycky absurdní krimi-komedií, které v mnohém svým stylem odkazovalo na Coenovic díla. Těžilo z bizarních postav, které se dostávali do co nejméně pravděpodobných situací a (ne)podařilo se jim z nich dostat díky nepředvídatelným tvůrčím zvratům. Pátá řáda tak už zůstává spíše jen krimi. Já osobně jsem se za celou řadu třeba vůbec nezasmál a dost mi chyběli různé vychytávky, kterými byli opředeny první tři řady, ať už třeba vystřílení Farga v první  řadě skrze kameru za zdí, či zvířecí zvuky v třetí řadě. Problém pro mě byla i Juno, kdy mi vizuálně celou dobu přišla, že jede v nějakých drogách, plus ta její postava mi byla dost nesympatická. Podle mého se tak celý koncept Farga jako seriálu vyčerpal, a dle mého je ideální čas na to to to celé stopnout a dál už nepokračovat.
Fargo S05
1 -6
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: duro
Jo, jsem na tom stejně. Týdně to byla hrůza, ale dal jsem poslední 3 díly najednou a to bylo daleko lepší.
893041
Jo, jsem na tom stejně. Týdně to byla hrůza, ale dal jsem poslední 3 díly najednou a to bylo daleko lepší.
893036
1 0
reagovat

Reacher

Dal som si posledné dve časti naraz a dobre som urobil, lebo som sa solídne bavil, za mňa sa to na konci zase zdvihlo. :) Áno, je tam ten záverečný 20-minútový dojazd, ale aj ten sa mi zdal celkom v pohode.

Je to slabšie ako prvá sezóna, ale hejt je zbytočný, lepšia chlapská zábava v TV stále nie je. Určite to však mali pustiť naraz, prípadne diváci mali počkať a bingovať. Tretiu sezónu si nebudem dávať po týždňoch.
893036
Dal som si posledné dve časti naraz a dobre som urobil, lebo som sa solídne bavil, za mňa sa to na konci zase zdvihlo. :) Áno, je tam ten záverečný 20-minútový dojazd, ale aj ten sa mi zdal celkom v pohode. Je to slabšie ako prvá sezóna, ale hejt je zbytočný, lepšia chlapská zábava v TV stále nie je. Určite to však mali pustiť naraz, prípadne diváci mali počkať a bingovať. Tretiu sezónu si nebudem dávať po týždňoch.
Reacher
9 -2
reagují: Gonzi, Vardant
reagovat
reaguje na: The Joker
Já viděl první tři díly, ach jo:D
892995
Já viděl první tři díly, ach jo*:D*
892967
1 0
reagovat

The Curse finále

Ten náhlý skok v posledním díle z vtipné anxiety TV do surreálné noční můry je fakt majstrštyk. Jeden z těch seriálů, kde ani po zhlédnutí 9 dílů z 10 nemáte šanci uhádnout, jak skončí. Nathan Fielder je génius.

Škoda, že takové nekonvenční, těžko uchopitelné projekty úplně prošumí.
892993
Ten náhlý skok v posledním díle z vtipné anxiety TV do surreálné noční můry je fakt majstrštyk. Jeden z těch seriálů, kde ani po zhlédnutí 9 dílů z 10 nemáte šanci uhádnout, jak skončí. Nathan Fielder je génius. Škoda, že takové nekonvenční, těžko uchopitelné projekty úplně prošumí.
The Curse finále
2 0
reagovat

Reacher S2

Prvni tri dily super, zbylych pet vyrazne slabsich. Tam je to urcite smer "segalovka" a vytahnout by to zvladl mozna tak Guy Ritchie. Ty problemy tam jsou v zasade: Deje na sest epizod, ale roztahli na osm. A to je jeste umocneny tim vydavanim po tydnu (Reacher je v US vzdy no.1-3 ve sledovanosti, takze Prime se to vyplati). A pak ten nedostatecny level samotnyho remesla. Fakt mi pripada natoceny hur nez Magnum a to mrzi. Nicmene... Neni to nejaky totalni pruser (za me 6-7/10) a nad celym brandem bych hul nelamal. Navic S3 bude samostatnej Reacher, bez partaku. Coz je dobre. Plus jak jsem psal minule... Co je tady konkurenci? Echo? :)
892967
Prvni tri dily super, zbylych pet vyrazne slabsich. Tam je to urcite smer "segalovka" a vytahnout by to zvladl mozna tak Guy Ritchie. Ty problemy tam jsou v zasade: Deje na sest epizod, ale roztahli na osm. A to je jeste umocneny tim vydavanim po tydnu (Reacher je v US vzdy no.1-3 ve sledovanosti, takze Prime se to vyplati). A pak ten nedostatecny level samotnyho remesla. Fakt mi pripada natoceny hur nez Magnum a to mrzi. Nicmene... Neni to nejaky totalni pruser (za me 6-7/10) a nad celym brandem bych hul nelamal. Navic S3 bude samostatnej Reacher, bez partaku. Coz je dobre. Plus jak jsem psal minule... Co je tady konkurenci? Echo? :)
Reacher S2
8 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Idžiranaide, Nagatoro-san

...anebo Don't Toy with Me, Miss Nagatoro. 
Nějak netuším jak jsem se k tomu dostal. Asi si budu muset u filmů a seriálů psát nějaké poznámky, kdo mi to doporučil a podobně. :D
Je to sice plné ječení a pištění puberťaček, nervozity a pocení hlavního hrdiny, ženské šikany vuči nesebevědomému umělci, ale svým způsobem je to zábavné. Má to pomalý příběh s pozvolným vývojem. Zatím jsem viděl první sérii, tak uvidím, co ta druhá. 
892961
...anebo Don't Toy with Me, Miss Nagatoro.  Nějak netuším jak jsem se k tomu dostal. Asi si budu muset u filmů a seriálů psát nějaké poznámky, kdo mi to doporučil a podobně. *:D* Je to sice plné ječení a pištění puberťaček, nervozity a pocení hlavního hrdiny, ženské šikany vuči nesebevědomému umělci, ale svým způsobem je to zábavné. Má to pomalý příběh s pozvolným vývojem. Zatím jsem viděl první sérii, tak uvidím, co ta druhá. 
Idžiranaide, Nagatoro-san
0 0
reagovat

Bosch S07

Povedené a silné zakončení kvalitního detektivního seriálu. První díly mi trochu nesedly, ale jakmile se příběh rozjel a přišel hlavní zvrat v půlce, tak jsem byl jako na trní a musel jsem to hned dokoukat. Tvůrci si celou řadu připravují půdu na velmi stylové zakončení, které je z mého pohledu silné, lidské a hlavně sedí k hlavnímu hrdinovi. Moc se mi líbilo jak to krásně do sebe zapadlo, jak se některé postavy vyvíjeli (Jerry, Irving) a mám radost z toho jak to bylo kvalitně natočené a napsané. Určitě by se našli nějaké chyby, ne každá linka byla úplně soběstačná, ale i tak to nic nemění na tom, že ten konec je perfektní. Krásná práce a já se můžu přesunout k seriálu Bosch: Odkaz, na který se fakt dost těším. 8/10
892960
Povedené a silné zakončení kvalitního detektivního seriálu. První díly mi trochu nesedly, ale jakmile se příběh rozjel a přišel hlavní zvrat v půlce, tak jsem byl jako na trní a musel jsem to hned dokoukat. Tvůrci si celou řadu připravují půdu na velmi stylové zakončení, které je z mého pohledu silné, lidské a hlavně sedí k hlavnímu hrdinovi. Moc se mi líbilo jak to krásně do sebe zapadlo, jak se některé postavy vyvíjeli (Jerry, Irving) a mám radost z toho jak to bylo kvalitně natočené a napsané. Určitě by se našli nějaké chyby, ne každá linka byla úplně soběstačná, ale i tak to nic nemění na tom, že ten konec je perfektní. Krásná práce a já se můžu přesunout k seriálu Bosch: Odkaz, na který se fakt dost těším. [b]8/10[/b]
Bosch S07
1 0
reagovat

Reacher S02

Po první sezóně jsem se na druhou řadu začal hodně, ale opravdu hodně moc těšit. A o to bolestivější byly srážka s realitou. Druhá řada má dva problémy, které jí podráží nohy. První problém je, že je to ještě více béčkové, přepálenější a hloupější. Druhý problém jsou vedlejší postavy - ne protože nejsou sympatické, protože jsou, ale protože jsou stejně macho jako Reacher. A to je trochu problém. O postavy nelze mít strach, chovají se jakoby neznali strach a celkově tím mizí jakékoliv napětí. Je to celkem škoda, protože v minulé sezóně ten kontrast s "obyčejnými lidmi" fungoval skvěle. Na druhou stranu jako akční jednohubka to pořád funguje moc dobře. Doufám, že ve třetí řadě bude zajímavější a civilnější příběh. 7/10
892959
Po první sezóně jsem se na druhou řadu začal hodně, ale opravdu hodně moc těšit. A o to bolestivější byly srážka s realitou. Druhá řada má dva problémy, které jí podráží nohy. První problém je, že je to ještě více béčkové, přepálenější a hloupější. Druhý problém jsou vedlejší postavy - ne protože nejsou sympatické, protože jsou, ale protože jsou stejně macho jako Reacher. A to je trochu problém. O postavy nelze mít strach, chovají se jakoby neznali strach a celkově tím mizí jakékoliv napětí. Je to celkem škoda, protože v minulé sezóně ten kontrast s "obyčejnými lidmi" fungoval skvěle. Na druhou stranu jako akční jednohubka to pořád funguje moc dobře. Doufám, že ve třetí řadě bude zajímavější a civilnější příběh. [b]7/10[/b]
Reacher S02
2 -2
reagovat

Reacher S2

Nuda. Tohle byl evidentně one-hit-wonder s první sérií, kterou vedle Hulk-smash Reachera táhly hlavně hrozně fajn vedlejší postavy a přímočarý komorní příběh. Škoda že v téhle sérii z nich zůstal už jen ten Hulk. 5/10
892924
Nuda. Tohle byl evidentně one-hit-wonder s první sérií, kterou vedle Hulk-smash Reachera táhly hlavně hrozně fajn vedlejší postavy a přímočarý komorní příběh. Škoda že v téhle sérii z nich zůstal už jen ten Hulk. 5/10
Reacher S2
6 -3
reagovat
Já teda čekal na komplet dvojku, abych to dohnal zároveň s jedničkou.
Najednou se mu do toho moc nechce :D
892898
Já teda čekal na komplet dvojku, abych to dohnal zároveň s jedničkou. Najednou se mu do toho moc nechce *:D*
3 -2
reagovat
Jsem to chtěl dneska bingenout. Neděláte mě to jednoduchý. :)
892897
Jsem to chtěl dneska bingenout. Neděláte mě to jednoduchý. *:)*
3 -2
reagovat
Je to fakt o hovne. Ja to snáď ani nedopozerám. 
892889
Je to fakt o hovne. Ja to snáď ani nedopozerám. 
3 -3
reagovat
reaguje na: esmo
Oproti první sérii otřesný, a to tam měli T-1000
892888
Oproti první sérii otřesný, a to tam měli T-1000
892880
3 -3
reagovat

Reacher finále

To už byla parodie sebe sama. Ten díl měl třicet minut a i tak mi polovina přišla jako vata.
892880
To už byla parodie sebe sama. Ten díl měl třicet minut a i tak mi polovina přišla jako vata.
Reacher finále
3 -5
reagují: Muf
reagovat

Hazbin Hotel

První epizoda na youtube ;) Hazbin Hotel 
892861
První epizoda na youtube ;) [url=https://youtu.be/QyDE8yhUtKE?si=uRMnhO-Xx552XZdQ]Hazbin Hotel [/url]
Hazbin Hotel
0 0
reagovat
reaguje na: duro
Frajerka jak hovado. Hold měla asi koule no 8):D
892815
Frajerka jak hovado. Hold měla asi koule no *8)**:D*
892803
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se