Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2961 - 2980 Napsat příspěvek

Masters Of The Air triky

Jsem to jenom já, nebo ty triky jsou tam překvapivě slabé (zatím první epizoda), kdy je očividný greenscreen nebo bombardér takové neostré CGI. Viděno ve 4K HDR na OLED.
893965
Jsem to jenom já, nebo ty triky jsou tam překvapivě slabé (zatím první epizoda), kdy je očividný greenscreen nebo bombardér takové neostré CGI. Viděno ve 4K HDR na OLED.
Masters Of The Air triky
6 0
reagují: fabec, The Joker
reagovat
reaguje na: Demonic8
Spy X Family

První řada 25 dílů a druhá 12 dílů.
893961
[url=https://youtu.be/ofXigq9aIpo?si=scM07bVTfGk_XXIM]Spy X Family [/url] První řada 25 dílů a druhá 12 dílů.
893958
3 0
reagují: Demonic8, Demonic8
reagovat
Co byste doporučili za anime seriál ideálně cca max 30 dílů, spíš komedie na relax.
893958
Co byste doporučili za anime seriál ideálně cca max 30 dílů, spíš komedie na relax.
1 -1
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat

TD 4x03

Nebylo to tak strasne jak se tu traduje, ale v podstate co jsem napsal k prvnimu dilu stale plati. Na to ze jsme v pulce, tak me to stale nepresvedcilo, ze to nebude slatanina. A zatim jsem u kazdeho dilu usnul.
893956
Nebylo to tak strasne jak se tu traduje, ale v podstate co jsem napsal k prvnimu dilu stale plati. Na to ze jsme v pulce, tak me to stale nepresvedcilo, ze to nebude slatanina. A zatim jsem u kazdeho dilu usnul.
TD 4x03
3 -1
reagovat

Fellow Travelers

Dal jsem si druhý díl a chytlo mě to definitivně. Atmosféra mccarthyovské Ameriky je dokonalá a o to tísnivější. A k tomu bych dodal, že Roy Cohn byl ukázkovým hajzlem, což ale dávno vědí ti z nás, kteří jsme aspoň jednou viděli minisérii Andělé v Americe.
893952
Dal jsem si druhý díl a chytlo mě to definitivně. Atmosféra mccarthyovské Ameriky je dokonalá a o to tísnivější. A k tomu bych dodal, že Roy Cohn byl ukázkovým hajzlem, což ale dávno vědí ti z nás, kteří jsme aspoň jednou viděli minisérii Andělé v Americe.
Fellow Travelers
1 -1
reagovat
reaguje na: Papricek
My man... 
893946
My man... 
893931
2 -1
reagovat
reaguje na: Papricek
Měl jsem to stejně. Vydržel jsem ještě asi pár dílů a pak to vzdal, protože to bylo jenom horší.
893939
Měl jsem to stejně. Vydržel jsem ještě asi pár dílů a pak to vzdal, protože to bylo jenom horší.
893926
1 -1
reagují: Papricek
reagovat

Smysl pro tumor

Je to moc fajn.
893936
Je to moc fajn.
Smysl pro tumor
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Kdybych řekl, že se u toho nudím, tak bych kecal, takže tomu šanci dám. Ale stejně jako ty dva prequelové seriály mi to přijde hrozně pitomé. Toho seriálového boha v Sheridanovi furt ne a ne vidět.
893931
Kdybych řekl, že se u toho nudím, tak bych kecal, takže tomu šanci dám. Ale stejně jako ty dva prequelové seriály mi to přijde hrozně pitomé. Toho seriálového boha v Sheridanovi furt ne a ne vidět.
893929
5 -1
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Papricek

Yellowstone

Sheridan je bůh. Já chtěl po první sérii jet do Montany a stát se kovbojem.  8):+:D

TD jedu 4 i 2 sérii , Je opravdu krize ... 

Ale baví mě ta zimní Aljaška v S4
893930
Sheridan je bůh. Já chtěl po první sérii jet do Montany a stát se kovbojem.  *8)**:+**:D* TD jedu 4 i 2 sérii , Je opravdu krize ...  Ale baví mě ta zimní Aljaška v S4
Yellowstone
893926
0 -3
reagovat
reaguje na: Papricek
Ani moc ne, ale ve druhy serii zacnes milovat ty postavy a budes na tom zavislej. Jestli ma cenu projit si slabsi prvni a pak tim zaplacnout x hodin, to uz necham na tobe :D Ten serial je pak fakt droga a drogy jsou spatne, aaano? :D
893929
Ani moc ne, ale ve druhy serii zacnes milovat ty postavy a budes na tom zavislej. Jestli ma cenu projit si slabsi prvni a pak tim zaplacnout x hodin, to uz necham na tobe :D Ten serial je pak fakt droga a drogy jsou spatne, aaano? :D
893926
4 0
reagují: Papricek
reagovat
reaguje na: RainMakeR
To ja :)) A tiež som si dal opáčko medzi novými epizodami. A dosť to stratilo za tie roky, ale sú tam vážne super pasažierov a zapamatatelne scény. Stále si myslím, že veľa negatívnych reakcií bolo kvôli zmene atmosféry, ale mne to vôbec nevadí.:+
893927
To ja *:))* A tiež som si dal opáčko medzi novými epizodami. A dosť to stratilo za tie roky, ale sú tam vážne super pasažierov a zapamatatelne scény. Stále si myslím, že veľa negatívnych reakcií bolo kvôli zmene atmosféry, ale mne to vôbec nevadí.*:+*
893854
1 0
reagovat

Yellowstone (po třetím díle)

Tolik random věcí, co se dokáže stát pár lidem, jsem viděl naposled snad...v 1883 a 1923. Chudák Kayce si ani v klidu nemůže zajít na záchod, aniž by po cestě nemusel někoho zastřelit.

Zlepší se tenhle z prdele vytažený scénář nebo ne?:)
893926
Tolik random věcí, co se dokáže stát pár lidem, jsem viděl naposled snad...v 1883 a 1923. Chudák Kayce si ani v klidu nemůže zajít na záchod, aniž by po cestě nemusel někoho zastřelit. Zlepší se tenhle z prdele vytažený scénář nebo ne?*:)*
Yellowstone (po třetím díle)
6 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Kterou řadu teda sleduješ?:D
Protože čtvrtá boží konec nemela
893924
Kterou řadu teda sleduješ?*:D* Protože čtvrtá boží konec nemela
893923
2 -1
reagovat

TD 4x3

Díl o hovně. Až na ten mega boží konec 8):+:D
893923
Díl o hovně. Až na ten mega boží konec *8)**:+**:D*
TD 4x3
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Bezvadná dvojka ( Lovely Complex)

Musím uznat, že tihle dva jsou opravdu obrovští idioti a nenarážím teď na výšku. Krásný romantický komediální seriál. Líbí se mi ta animovaná ztreštěnost.
Ona sice naléhá až příliš a nemusela tak tlačit na pilu, ale na druhou stranu asi by se jinak fakt nikdy nedočkala, protože on byl slepý/tupý (holt chlapi to mají složité).
Možná bych ubral počet dílů a nebo bych spíš ocenil víc randění, setkávání s rodinami a podobně. Ale nevadí i tak jsem se královsky pobavil. 
Musím ještě pochválit úžasný soundtrack. Písničky se v různých variacích opakují, ale jsou kouzelné a krásně k seriálu sednou. Další soundtrack, který jsem si uložil.
Za mě jsou top tyhle písničky 
Risa
Orchestra na Risa
Dry Tears
893918
Musím uznat, že tihle dva jsou opravdu obrovští idioti a nenarážím teď na výšku. Krásný romantický komediální seriál. Líbí se mi ta animovaná ztreštěnost. Ona sice naléhá až příliš a nemusela tak tlačit na pilu, ale na druhou stranu asi by se jinak fakt nikdy nedočkala, protože on byl slepý/tupý (holt chlapi to mají složité). Možná bych ubral počet dílů a nebo bych spíš ocenil víc randění, setkávání s rodinami a podobně. Ale nevadí i tak jsem se královsky pobavil.  Musím ještě pochválit úžasný soundtrack. Písničky se v různých variacích opakují, ale jsou kouzelné a krásně k seriálu sednou. Další soundtrack, který jsem si uložil. Za mě jsou top tyhle písničky  [url=https://youtu.be/VXu9iEwsLe4?si=PWfKoQP8IxTRzddD]Risa [/url][url=https://youtu.be/TZlvnOHfmdQ?si=FNvDkaM4JIu1tojP]Orchestra na Risa [/url][url=https://youtu.be/z9lhRpfmilE?si=CrWbLVJRRAolsBwZ]Dry Tears[/url]
Bezvadná dvojka ( Lovely Complex)
0 0
reagovat

Fellow Travelers

Vypadá to na seriálovou bombu. Dvě odlišné časové roviny, 50. a 80. léta ve Spojených státech. Výborný Matt Bomer, jehož postava hodně slibuje. Těším se na další díly. Vůbec nevím, o co jde, sleduju naslepo. Ale jak říkám, vypadá to hodně slibně. :+
893910
Vypadá to na seriálovou bombu. Dvě odlišné časové roviny, 50. a 80. léta ve Spojených státech. Výborný Matt Bomer, jehož postava hodně slibuje. Těším se na další díly. Vůbec nevím, o co jde, sleduju naslepo. Ale jak říkám, vypadá to hodně slibně. *:+*
Fellow Travelers
1 0
reagovat

True Detective 4x03

Já nevím, ale mně se to normálně klidně i jako vztahovka líbí. První sérii si skoro nepamatuju a další jsem neviděl, tak možná v tom mám výhodu. Takže jsem spoko a vy jste zlí :(
893908
Já nevím, ale mně se to normálně klidně i jako vztahovka líbí. První sérii si skoro nepamatuju a další jsem neviděl, tak možná v tom mám výhodu. Takže jsem spoko a vy jste zlí *:(*
True Detective 4x03
4 -2
reagovat

True Detective S04E02

Já mám teda ženy velmi rád, srdíčko mi v prvním díle poskočilo, když jsem viděl Jodie Foster jako policajtku, dokonce se mi i velmi líbil předchozí film režisérky Tigers Are Not Afraid. Ale tady se vůbec nechytám a silně zvažuju, že s tím seknu. Pizzolato má jako scenárista spoustu chyb, ale dokáže celkem spolehlivě generovat nezapomenutelné výjevy i postavy. Druhá série byla pitomá, ale třeba scénu Colin Farrell vs. šikanátor jeho syna si pamatuju doteď. Tady zatím není nic.
893891
Já mám teda ženy velmi rád, srdíčko mi v prvním díle poskočilo, když jsem viděl Jodie Foster jako policajtku, dokonce se mi i velmi líbil předchozí film režisérky Tigers Are Not Afraid. Ale tady se vůbec nechytám a silně zvažuju, že s tím seknu. Pizzolato má jako scenárista spoustu chyb, ale dokáže celkem spolehlivě generovat nezapomenutelné výjevy i postavy. Druhá série byla pitomá, ale třeba scénu Colin Farrell vs. šikanátor jeho syna si pamatuju doteď. Tady zatím není nic.
True Detective S04E02
5 0
reagovat

True Detective 4x03

Kvalitne natočená Ordinace v temné zahradě. 
Tentokrát už jsem se fakt chvílemi nudil, dokonce jednou usnul a šel to dodivat později, aby mi něco neuniklo a neuniklo...
A ten případ už začíná být spíš temná kravina, než krajina. 
Já nevím,  když byl Rust v první řadě extrémně depresivní, tak už se mu kolega spolu s diváky vysmali.  Tady je depresivní úplně všechno. Když jedna osoba začala mluvit o své minulosti,  úplně jsem čekal, že její otec byl nasilnik a co myslíte,  že hned v zapeti řekla?
Hrozně to ve všem tlaci na pilu.
Poslední řada Farga umela tady s tim tématem pracovat mnohem líp. 

Zároveň ale na rozdil od csfd komunity nepotrebuju házet odpad, spíš je to jen průměr, což je zrovna u tohoto projektu škoda,  protože ambice měl velké. 
893889
Kvalitne natočená Ordinace v temné zahradě.  Tentokrát už jsem se fakt chvílemi nudil, dokonce jednou usnul a šel to dodivat později, aby mi něco neuniklo a neuniklo... A ten případ už začíná být spíš temná kravina, než krajina.  Já nevím,  když byl Rust v první řadě extrémně depresivní, tak už se mu kolega spolu s diváky vysmali.  Tady je depresivní úplně všechno. Když jedna osoba začala mluvit o své minulosti,  úplně jsem čekal, že její otec byl nasilnik a co myslíte,  že hned v zapeti řekla? Hrozně to ve všem tlaci na pilu. Poslední řada Farga umela tady s tim tématem pracovat mnohem líp.  Zároveň ale na rozdil od csfd komunity nepotrebuju házet odpad, spíš je to jen průměr, což je zrovna u tohoto projektu škoda,  protože ambice měl velké. 
True Detective 4x03
6 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se