Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2741 - 2760 Napsat příspěvek
reaguje na: MKMZ
Omylem jsem si na to kliknul při scrollovani. Tak nedik. :-
896185
Omylem jsem si na to kliknul při scrollovani. Tak nedik. *:-*
896183
0 -1
reagovat

Invincible

------------
SPOILER
------------
Vypadá to, že se ve druhé řadě (nečekaně) objeví i Spider-Man:o
------------
SPOILER
------------
896183
------------ SPOILER ------------ Vypadá to, že se ve druhé řadě (nečekaně) objeví i [spoiler]Spider-Man[/spoiler]. *:o* ------------ SPOILER ------------
Invincible
1 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat

Bosch: Odkaz S01+S02

S01 + S02 - Tohle mi popravdě dost chybělo. Bosch se pro mě stal velmi kvalitním seriál, který jsem si moc užil a všech sedm řad považuji za velmi, ale opravdu velmi kvalitní detektivní seriál, jenž šlape moc dobře. Jako většina z nás jsem se trochu bál, jak bude vypadat pokračování. O to více mě těší, že mohu napsat, že se Bosch: Odkaz povedl a je to dobrá a napínavá podívaná. Je malinko znát, že se příběh soustředí na tři linky, takže někdy je tempo pomalejší a rozvolněnější. Některé případy nejsou, tak záživné jak jsem čekal, ale tím neříkám, že nechybí infarktové momenty, scény nebo rovnou celé díly, kdy napjatě čekáte, co bude dál. Titulní trojice Titus Welliver - Mimi Rogers - Madison Lintz to táhne krásně nahoru, a skvěle je doplňuje ultimátní sympaťák Stephen A. Chang. Samozřejmě se dostaví i někdo z původního seriálu, a každá tahle scéna je výborná a mé fanouškovské srdíčko je z ní nadšené. Bosch: Odkaz po dvou řadách krásně funguje a já se těším na další. 8/10
896150
[b]S01 + S02[/b] - Tohle mi popravdě dost chybělo. Bosch se pro mě stal velmi kvalitním seriál, který jsem si moc užil a všech sedm řad považuji za velmi, ale opravdu velmi kvalitní detektivní seriál, jenž šlape moc dobře. Jako většina z nás jsem se trochu bál, jak bude vypadat pokračování. O to více mě těší, že mohu napsat, že se Bosch: Odkaz povedl a je to dobrá a napínavá podívaná. Je malinko znát, že se příběh soustředí na tři linky, takže někdy je tempo pomalejší a rozvolněnější. Některé případy nejsou, tak záživné jak jsem čekal, ale tím neříkám, že nechybí infarktové momenty, scény nebo rovnou celé díly, kdy napjatě čekáte, co bude dál. Titulní trojice Titus Welliver - Mimi Rogers - Madison Lintz to táhne krásně nahoru, a skvěle je doplňuje ultimátní sympaťák Stephen A. Chang. Samozřejmě se dostaví i někdo z původního seriálu, a každá tahle scéna je výborná a mé fanouškovské srdíčko je z ní nadšené. Bosch: Odkaz po dvou řadách krásně funguje a já se těším na další. [b]8/10[/b]
Bosch: Odkaz S01+S02
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
První čtyři díly vyšly dnes na SkyShowtime v zahraničí a všechny mají CZ titulky. Mohli to vydat hned i u nás, nemusejí čekat na CZ dabing.
896141
První čtyři díly vyšly dnes na SkyShowtime v zahraničí a všechny mají CZ titulky. Mohli to vydat hned i u nás, nemusejí čekat na CZ dabing.
896083
0 0
reagovat
Jak se tu někdo před časem ptal: Ano, The curse je geniální. Opět naprosto jedinečný odstín trapné nepříjemnosti, pro opravdové fajnšmekry jemně vybalancovaného cringe. Už jen ta ambice natočit... komediální thriller o gentrifikaci zaslouží potlesk. 
896139
Jak se tu někdo před časem ptal: Ano, The curse je geniální. Opět naprosto jedinečný odstín trapné nepříjemnosti, pro opravdové fajnšmekry jemně vybalancovaného cringe. Už jen ta ambice natočit... komediální thriller o gentrifikaci zaslouží potlesk. 
2 0
reagují: esmo
reagovat
showtime jsem po roce zrusil, protoze jsem to pul roku nezapnul a jejich 75,- uvodni cena se najednou preklopila na 50% sleva (i kdyz to mozna bylo uz predtim)  ale ten jejich katalog, rychlost nahazovani a kvalita titulku za to fakt nestoji
896135
showtime jsem po roce zrusil, protoze jsem to pul roku nezapnul a jejich 75,- uvodni cena se najednou preklopila na 50% sleva (i kdyz to mozna bylo uz predtim)  ale ten jejich katalog, rychlost nahazovani a kvalita titulku za to fakt nestoji
2 0
reagovat
SkyShowtime vydá pro CZ/SK diváky seriálového Teda až v březnu a to 4 díly.
O dva měsíce později v květnu vydá zbylé tři.
Co asi tak většina udělá po dosledování čtvrtého dílu? Poctivě si počká? 
Ten nápad vymysleli scénáristi She-Hulk?
896083
SkyShowtime vydá pro CZ/SK diváky seriálového Teda až v březnu a to 4 díly. O dva měsíce později v květnu vydá zbylé tři. Co asi tak většina udělá po dosledování čtvrtého dílu? Poctivě si počká?  Ten nápad vymysleli scénáristi She-Hulk?
1 -1
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Je to předposlední díl.
896058
Je to předposlední díl.
896047
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
Whataboutismus dostává s Carsonem úplně nový rozměr. 
896053
Whataboutismus dostává s Carsonem úplně nový rozměr. 
896048
4 0
reagovat
reaguje na: connor
No u té opravdu už jen stačilo aby začal vyprávět o americkém broukovi. 
Dnešní Trump republikání jsou fakt neuvěřitelní, jedou doublethink over 9000 tak moc že by z toho Orwell poskočil radostí jak to hezky předpověděl (a pak by se zastřelil)
Off topic, sorry
896048
No u té opravdu už jen stačilo aby začal vyprávět o americkém broukovi.  Dnešní Trump republikání jsou fakt neuvěřitelní, jedou doublethink over 9000 tak moc že by z toho Orwell poskočil radostí jak to hezky předpověděl (a pak by se zastřelil) [spoiler]Off topic, sorry[/spoiler]
896043
7 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Grand tour 5x3

Mauretánie teda nic moc.
Jestli to měl být poslední díl téhle party ,tak to byla taková nucená zábava, ale spíše nuda.
Hlavně ta pasáž na vodě byla úplně zbytečná...

Eurotrip byl daleko zábavnější.
Ještě jsem neviděl ten první ze Skandinávie... 

Ale je asi už těžký vymýšlet furt něco novyho když už tihle frajeři zažili vše a byli všude ... 
896047
Mauretánie teda nic moc. Jestli to měl být poslední díl téhle party ,tak to byla taková nucená zábava, ale spíše nuda. Hlavně ta pasáž na vodě byla úplně zbytečná... Eurotrip byl daleko zábavnější. Ještě jsem neviděl ten první ze Skandinávie...  Ale je asi už těžký vymýšlet furt něco novyho když už tihle frajeři zažili vše a byli všude ... 
Grand tour 5x3
0 -2
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: Memphis
Ta návštěva supermarketu byla opravdu něco. 
896043
Ta návštěva supermarketu byla opravdu něco. 
896041
1 0
reagují: HAL
reagovat
896041
Kdo ještě neviděl: [url=https://www.youtube.com/watch?v=oM2h3KnWAWY]Jon Stewart on Tucker Carlson’s Putin Interview & Trip to Russia[/url] *:D*
5 0
reagují: connor
reagovat
Třetí řada se mi líbila dost, jen už si ji moc nepamatuju. Ale upřímně, větší chuť si zopakovat mám u Mindhuntera, s oběma sériemi.
Dvojku už bych si znovu nepustil. Paradoxně si z ní vybavuji mnohem víc věcí, jak z té trojky a ta "nechuť" se k tomu vracet je dána primárně tím, že to prostě a jednoduše není "True detective".
Se čtyřkou to budu mít podobně. Těch zapamatovatelných věcí sem si tam našel dost, ať už těch pozitivních, nebo negativních. A i přesto, že je to mnohem víc "True detective", zároveň je to nejslaběji napsaná True detective.
K jedničce se vracím opakovaně. Růžové brýle imo nemám, rýpavě bych mohl k první řadě napsat spoustu nedostatků.
Zásadní rozdíly jsou ale v tom, že jednička plně vystihuje název "True detective", jako veliký bonus i název "Temný případ" a především, že se to nesnažilo o něco, co by ten seriál podle mě být neměl. Někdy je méně mnohem více...
895998
Třetí řada se mi líbila dost, jen už si ji moc nepamatuju. Ale upřímně, větší chuť si zopakovat mám u Mindhuntera, s oběma sériemi. Dvojku už bych si znovu nepustil. Paradoxně si z ní vybavuji mnohem víc věcí, jak z té trojky a ta "nechuť" se k tomu vracet je dána primárně tím, že to prostě a jednoduše není "True detective". Se čtyřkou to budu mít podobně. Těch zapamatovatelných věcí sem si tam našel dost, ať už těch pozitivních, nebo negativních. A i přesto, že je to mnohem víc "True detective", zároveň je to nejslaběji napsaná True detective. K jedničce se vracím opakovaně. Růžové brýle imo nemám, rýpavě bych mohl k první řadě napsat spoustu nedostatků. Zásadní rozdíly jsou ale v tom, že jednička plně vystihuje název "True detective", jako veliký bonus i název "Temný případ" a především, že se to nesnažilo o něco, co by ten seriál podle mě být neměl. Někdy je méně mnohem více...
1 0
reagovat

Warrior

Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale už jsem na začátku 3. řady a je to fakt pecka. Není to jen o luxusních soubojích, ale líbí se mi, že to stojí i na hodně dobře napsaných postavách a příběhu. Navíc předposlední díl druhé řady byla taková nálož, že by se na to měl každý povinně podívat. Škoda, že je čtvrtá série v nedohlednu, protože to nemělo extra sledovanost
895995
Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale už jsem na začátku 3. řady a je to fakt pecka. Není to jen o luxusních soubojích, ale líbí se mi, že to stojí i na hodně dobře napsaných postavách a příběhu. Navíc předposlední díl druhé řady byla taková nálož, že by se na to měl každý povinně podívat. Škoda, že je čtvrtá série v nedohlednu, protože to nemělo extra sledovanost
Warrior
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ten seriál jim dává zbytečnou naději.... 
Je to jen fikce (fixe) 8)
895984
Ten seriál jim dává zbytečnou naději....  Je to jen fikce (fixe) *8)*
895971
1 -1
reagovat

Pantheon

Nevím, kdo to tu doporučoval, ale díky za to :+

Pustil jsem si to před spaním, protože se mi nechtěla začínat nová knížka a zabral jsem někdy u 3. , 4. dílu.

V podstatě to o co se snažilo v minulých letech mraky filmů, je tu naprosto dokonalé a na úplně jiné úrovni. 

Jenom mne děsí, že to jde dějově hrozně rychle přímo na věc. 
895978
Nevím, kdo to tu doporučoval, ale díky za to *:+* Pustil jsem si to před spaním, protože se mi nechtěla začínat nová knížka a zabral jsem někdy u 3. , 4. dílu. V podstatě to o co se snažilo v minulých letech mraky filmů, je tu naprosto dokonalé a na úplně jiné úrovni.  Jenom mne děsí, že to jde dějově hrozně rychle přímo na věc. 
Pantheon
2 0
reagovat
Koukám na nějaké komentáře k TD4 a teda ženy 40+ jsou z toho fakt nadšené.
Ale takovým tím až bizarnim způsobem. 
895971
Koukám na nějaké komentáře k TD4 a teda ženy 40+ jsou z toho fakt nadšené. Ale takovým tím až bizarnim způsobem. 
0 0
reagují: RainMakeR
reagovat
První a druhou sérii True Detective mám doma na Blučku, a pokud si vzpomínám, tak se mi druhá série tehdy kupodivu líbila víc. Tak se omlouvám... 
895965
První a druhou sérii True Detective mám doma na Blučku, a pokud si vzpomínám, tak se mi druhá série tehdy kupodivu líbila víc. Tak se omlouvám... 
3 -3
reagovat
True Detective od nejlepšího po nejhorší:
1. řada 9,5-10/10
2. řada 8,5-9/10
3. řada 7/10

a pak někde 4. řada 6/10, kde to hodnocení hodně dělá atmosféra a fakt, že jsem tomu šel dost naproti. 
895962
True Detective od nejlepšího po nejhorší: 1. řada 9,5-10/10 2. řada 8,5-9/10 3. řada 7/10 a pak někde 4. řada 6/10, kde to hodnocení hodně dělá atmosféra a fakt, že jsem tomu šel dost naproti. 
3 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se