Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2721 - 2740 Napsat příspěvek
reaguje na: HAL
S tou sledovanosti je to slozity, protoze z vetsiny se reportuje jen info co poskytne ten konkretni streamer. A tam jsem nikdy nezazil, ze by nekdo rekl Deadline, at napisou o jejich poslednim pruseru. :) Co se divam na Sambu... V tydnu, kdy mela premieru pata epka, se jim TD umistil v US az na 8. miste. Dokonce i za Masters of the Air. Takze minimalne tam jsou otazniky...

EDIT: A na kabelu to ma tak polovicni sledovanost S3.
896234
S tou sledovanosti je to slozity, protoze z vetsiny se reportuje jen info co poskytne ten konkretni streamer. A tam jsem nikdy nezazil, ze by nekdo rekl Deadline, at napisou o jejich poslednim pruseru. :) Co se divam na Sambu... V tydnu, kdy mela premieru pata epka, se jim TD umistil v US az na 8. miste. Dokonce i za Masters of the Air. Takze minimalne tam jsou otazniky... EDIT: A na kabelu to ma tak polovicni sledovanost S3.
896230
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Takze ikonka na cely pristi leden dle toho jestli se nejpozdeji 31.12.2024 (ne)stanou Warneri soucasti nejakyho mergeru? :)
896232
Takze ikonka na cely pristi leden dle toho jestli se nejpozdeji 31.12.2024 (ne)stanou Warneri soucasti nejakyho mergeru? :)
896229
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: The Joker
Však nemá to ale pořád dost velkou sledovanost? Tohle by se pak zdálo z pohledu producenta jako logický krok, a co mu záleží na tom že je to zjevně sračka co se nelíbí nikomu krom Do_oda. 
No škoda další mrtvé série... ale tbh stejně to byla "série" jen ve jménu, sezony byly stand-alone, a nebojím se že by se by se Pizzolatto neuchytil někde jinde. Jeho komentáře ke kvalitám sezony Issy López teď aspoň dávají smysl.
896230
Však nemá to ale pořád dost velkou sledovanost? Tohle by se pak zdálo z pohledu producenta jako logický krok, a co mu záleží na tom že je to zjevně sračka co se nelíbí nikomu krom Do_oda.  No škoda další mrtvé série... ale tbh stejně to byla "série" jen ve jménu, sezony byly stand-alone, a nebojím se že by se by se Pizzolatto neuchytil někde jinde. Jeho komentáře ke kvalitám sezony Issy López teď aspoň dávají smysl.
896220
6 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak muzeme do toho jit
896229
Tak muzeme do toho jit
896222
3 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: verbst
Ciste imo... Ale pusobi to tak. Stejna strategie jak u MGM, nez se prodali Amazonu. Navic tam filmovou divizi vedli stejni lide jak ted Warnery a tehda taky dali balik PTA - tusim 70 na Licorice Pizza. Vlastne i ted odsun Mickey17 do ledna, coz je po komplet smazani to druhy nejhorsi co muze blockbuster potkat... Jo, vsadil bych ikonku, ze do konce roku jsou WBD soucasti mergeru. Patrne ten Universal, no. Uz kvuli tech parku...
896222
Ciste imo... Ale pusobi to tak. Stejna strategie jak u MGM, nez se prodali Amazonu. Navic tam filmovou divizi vedli stejni lide jak ted Warnery a tehda taky dali balik PTA - tusim 70 na Licorice Pizza. Vlastne i ted odsun Mickey17 do ledna, coz je po komplet smazani to druhy nejhorsi co muze blockbuster potkat... Jo, vsadil bych ikonku, ze do konce roku jsou WBD soucasti mergeru. Patrne ten Universal, no. Uz kvuli tech parku...
896221
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: The Joker
Ve smyslu, že to budou jakože prodávat? 
To je fakt business model toto...
896221
Ve smyslu, že to budou jakože prodávat?  To je fakt business model toto...
896220
2 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: fabec
Po tomhle verim, ze posledni mesice jsou od Zaslava ciste pump-and-dump. Uz kdyz dal PTA 100 mega na jeho novy projekt... Bylo to podezrele. Ale tohle uz je vylozene objednat vse na menu, protoze platit bude nekdo jiny.
896220
Po tomhle verim, ze posledni mesice jsou od Zaslava ciste pump-and-dump. Uz kdyz dal PTA 100 mega na jeho novy projekt... Bylo to podezrele. Ale tohle uz je vylozene objednat vse na menu, protoze platit bude nekdo jiny.
896212
2 0
reagují: HAL, verbst
reagovat

Anime

To se mi zdá, že toho poslední dobou vyšlo strašně moc dobrého nebo jsem tomu jen dřív nevěnoval tolik pozornosti?

Frieren, Apothecary Diaries, Jujutsu Kaisen, Solo Leveling, Shangrila Frontier, Blue Lock, The Unwanted Undead Adventurer, Mashle a to jsem určitě na něco ještě zapomněl.

Ještě že jsou ty epizody tak krátké, jinak bych to ani nestíhal snad.
896219
To se mi zdá, že toho poslední dobou vyšlo strašně moc dobrého nebo jsem tomu jen dřív nevěnoval tolik pozornosti? Frieren, Apothecary Diaries, Jujutsu Kaisen, Solo Leveling, Shangrila Frontier, Blue Lock, The Unwanted Undead Adventurer, Mashle a to jsem určitě na něco ještě zapomněl. Ještě že jsou ty epizody tak krátké, jinak bych to ani nestíhal snad.
Anime
4 0
reagují: Demonic8, connor
reagovat

Tokyo Vice

Pulka druhe rady uz je venku, moc rad jsem se vratil do ulic Tokia :+
896216
Pulka druhe rady uz je venku, moc rad jsem se vratil do ulic Tokia *:+*
Tokyo Vice
3 0
reagovat
reaguje na: fabec
tak snad to bude lepsi, kdyz to bude od zacatku psane pro tento ucel...
896214
tak snad to bude lepsi, kdyz to bude od zacatku psane pro tento ucel...
896212
1 -1
reagovat

Temný případ

Potvrzena 5. řada, opět pod taktovkou Issy Lopez8)
896212
Potvrzena 5. řada, opět pod taktovkou Issy Lopez*8)*
Temný případ
5 -6
reagují: The Joker, speta.jr
reagovat
reaguje na: esmo
Tak nemáme pravdu ani jeden, zítra. Divný den na HULU i Disney premiéry. Bral jsem automaticky, že cokoliv víkendového jde v pátek. 
896211
Tak nemáme pravdu ani jeden, zítra. Divný den na HULU i Disney premiéry. Bral jsem automaticky, že cokoliv víkendového jde v pátek. 
896210
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Už dnes? Já myslel 27. :o
896210
Už dnes? Já myslel 27. *:o*
896209
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak on už je zakázal. BFLMPSVZ si aktuálně hraje s autíčkama pod bagrem. 

btw dneska první díl Shoguna. :+ Přes své výtky bych si strašně rád dal premiéru v kině. <3
896209
Tak on už je zakázal. BFLMPSVZ si aktuálně hraje s autíčkama pod bagrem.  btw dneska první díl Shoguna. *:+* Přes své výtky bych si strašně rád dal premiéru v kině. <3
896202
2 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Memphis
Zelí a kurzy angličtiny, anglické zelí.
896208
Zelí a kurzy angličtiny, anglické zelí.
896205
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hlad prodává zelí? :o
896205
Hlad prodává zelí? *:o*
896202
1 0
reagují: esmo
reagovat
Koupím od Hlada všechno domácí kysané zelí, když tady ty otravné spoilery zakáže. 
896202
Koupím od Hlada všechno domácí kysané zelí, když tady ty otravné spoilery zakáže. 
5 0
reagují: AndyKaufman, Memphis
reagovat
reaguje na: connor
Mě to ještě neukazuje čtvrtou epizodu HALO, jak jsi to udělal, že jsi si ji tam pustil? ;)
896193
Mě to ještě neukazuje čtvrtou epizodu HALO, jak jsi to udělal, že jsi si ji tam pustil? *;)*
896187
0 0
reagovat

Halo S02

Dnešní (čtvrtá) epizoda se konečně docela povedla. Kdyby alespoň takhle vypadala druhá série už od  začátku. Snad to bude pokračovat v podobné náladě až do konce.
896187
Dnešní (čtvrtá) epizoda se konečně docela povedla. Kdyby alespoň takhle vypadala druhá série už od  začátku. Snad to bude pokračovat v podobné náladě až do konce.
Halo S02
1 0
reagují: Ravenhorn
reagovat
reaguje na: MarvinP
Konečně jsem se do toho pustil a po scéně u rajčat na to čumím jako puk :D
Zatím skvělý, trefuje se mi to přesně do vkusu :+
896186
Konečně jsem se do toho pustil a po scéně u rajčat na to čumím jako puk *:D* Zatím skvělý, trefuje se mi to přesně do vkusu *:+*
896139
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se