Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2621 - 2640 Napsat příspěvek
Od kdy je serial Warrior na Netflixu?:o
To by mohli udělat čtvrtou řadu. 
896797
Od kdy je serial Warrior na Netflixu?*:o* To by mohli udělat čtvrtou řadu. 
5 0
reagují: holub109
reagovat
Peacemaker má v MK1 vtipnou Fatalitu s odkazem na seriál. 
Cena se v teto roli našel. Škoda, že druhá řada Peacemakera letos zřejmě nebude.
A komentáře o neviditelnosti pod videem opět nepřekvapily:D
896786
[url=https://youtu.be/CT1Y7wIQvGI?si=vFPvWctgnnlSn0Mr]Peacemaker[/url] má v MK1 vtipnou Fatalitu s odkazem na seriál.  Cena se v teto roli našel. Škoda, že druhá řada Peacemakera letos zřejmě nebude. A komentáře o neviditelnosti pod videem opět nepřekvapily*:D*
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hlavně ta scéna s kreslením mapy světa byla fakt úžasná. :+
896725
Hlavně ta scéna [spoiler]s kreslením mapy světa[/spoiler] byla fakt úžasná. *:+*
896723
2 0
reagovat

Shogun 02

Víceméně dialogovka, ale tak výborně natočená, že jsem jim úplně zobal z ruky. Všechny ty scény s tlumočníky byly naprosto skvělé.
Jsem fakt rád, že neznám předlohu a nevím, co všechno mě čeká.
Na druhou stranu to týdenní čekání na nový díl je fakt utrpení.8)
896723
Víceméně dialogovka, ale tak výborně natočená, že jsem jim úplně zobal z ruky. Všechny ty scény s tlumočníky byly naprosto skvělé. Jsem fakt rád, že neznám předlohu a nevím, co všechno mě čeká. Na druhou stranu to týdenní čekání na nový díl je fakt utrpení.*8)*
Shogun 02
5 0
reagují: connor
reagovat

1670

To je tak dokonalý, já chci víc :D
896721
To je tak dokonalý, já chci víc *:D*
1670
2 0
reagovat

Šógun S01E01+02

Moc hezký. Sice trochu tápu ve jménech a motivacích, ale užívám si to hodně moc. 8-9/10
896673
Moc hezký. Sice trochu tápu ve jménech a motivacích, ale užívám si to hodně moc. 8-9/10
Šógun S01E01+02
4 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
V průběhu rozkoukani 2024 verze ne. Zkazil by sis twisty. Je to jiné. Spíše dobrodružný seriál než politikaření. Ale je to zajímavé protože dělal scénář sám autor.
896670
V průběhu rozkoukani 2024 verze ne. Zkazil by sis twisty. Je to jiné. Spíše dobrodružný seriál než politikaření. Ale je to zajímavé protože dělal scénář sám autor.
896655
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A mám si pouštět ten původní originál s Chamberlainem?
Mám to už 2 roky na HDD a furt se k tomu nemám...8):D
896655
A mám si pouštět ten původní originál s Chamberlainem? Mám to už 2 roky na HDD a furt se k tomu nemám...*8)**:D*
896638
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Kostěj
To asi ne.  Tím, že se to hodně staví jako japonská Hra o trůny a víc než kniha a původní seriál to už od začátku řeší politiku. 

To co píšeš, mělo nedávno tajemství polévky ramen, které jsem chválil ve filmech a dost mne to štvalo. :)
896648
To asi ne.  Tím, že se to hodně staví jako japonská Hra o trůny a víc než kniha a původní seriál to už od začátku řeší politiku.  To co píšeš, mělo nedávno tajemství polévky ramen, které jsem chválil ve filmech a dost mne to štvalo. *:)*
896645
1 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ne, divák rozumí všemu, jen Blackthorne je zmatený. Tak jak naznačuješ by to tady udělat dost dobře nešlo, sledujeme tu mnohem víc příběhů než jen ten jeho. 
896647
Ne, divák rozumí všemu, jen Blackthorne je zmatený. Tak jak naznačuješ by to tady udělat dost dobře nešlo, sledujeme tu mnohem víc příběhů než jen ten jeho. 
896645
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já to myslel, jestli to nějak přenáší na diváka, že Blackthorne jim nerozumí. Čekal bych tady třeba, že v Blackthornově přítomnosti se titulky vypnou a japonština bude titulkovaná jen ve scénách, kde se baví výhradně Japonci spolu. 
896645
Já to myslel, jestli to nějak přenáší na diváka, že Blackthorne jim nerozumí. Čekal bych tady třeba, že v Blackthornově přítomnosti se titulky vypnou a japonština bude titulkovaná jen ve scénách, kde se baví výhradně Japonci spolu. 
896644
0 0
reagují: AndyKaufman, HAL
reagovat
reaguje na: Kostěj
Já měl pořád český, tak úplně nevím jak to myslíš... Japonsko-anglické dialogy mi zatím přijdou věrné předloze. I když se vsadím, že to co si bude v dalších dílech povídat Mariko s Andžinem japonsky přepnou do angličtiny. 
Ale víc než knihy to potlačuje španělštinu/portugalštinu, což jako tvůrčí rozhodnutí chápu a angličtina tu pak většinou figuruje jako běloština. 
896644
Já měl pořád český, tak úplně nevím jak to myslíš... Japonsko-anglické dialogy mi zatím přijdou věrné předloze. I když se vsadím, že to co si bude v dalších dílech povídat Mariko s Andžinem japonsky přepnou do angličtiny.  Ale víc než knihy to potlačuje španělštinu/portugalštinu, což jako tvůrčí rozhodnutí chápu a angličtina tu pak většinou figuruje jako běloština. 
896642
1 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Kostěj
Všude jsou titulky.
Akorát když se mluví portugalsky, tak je to vlastně angličtina s přízvukem ... to mě trochu tahá za uši, ale už jsem si zvykl :D
896643
Všude jsou titulky. Akorát když se mluví portugalsky, tak je to vlastně angličtina s přízvukem ... to mě trochu tahá za uši, ale už jsem si zvykl *:D*
896642
1 0
reagovat
Jakpak je to pojatý s jazykovou bariérou? U japonštiny jsou vždycky titulky? 
896642
Jakpak je to pojatý s jazykovou bariérou? U japonštiny jsou vždycky titulky? 
0 0
reagují: AndyKaufman, esmo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ono tomu i nahrává fakt, že svůj výkon hodně postavil na real Hardym z Taboo.

Pro nás je asi nejznámější jako vedlejší postava z Peaky Blinders a Raised by the Wolves. 
896641
Ono tomu i nahrává fakt, že svůj výkon hodně postavil na real Hardym z Taboo. Pro nás je asi nejznámější jako vedlejší postava z Peaky Blinders a Raised by the Wolves. 
896640
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já si myslel, že Cosmo Jarvis je celou dobu Logan-Marshall Green (fake Tom Hardy z Upgrade) takže jsem byl dost pak zklamaný, když nebyl.
896640
Já si myslel, že Cosmo Jarvis je celou dobu Logan-Marshall Green (fake Tom Hardy z Upgrade) takže jsem byl dost pak zklamaný, když nebyl.
896638
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Shogun 1 & 2

Verdikt od člověka, který miluje původní seriál předlohu, kterou si opakuje někdy i častěji než jednou ročně:

Je to skvělý! Ano, má to svoje chyby, ale když se na to podívám zdálky, tak je to nejlepší áčkový seriál za hodně dlouhou dobu! Projekty jako Masters of the Air nebo True Detective 4 jsou vedle toho k smíchu. 
Samozřejmě vládne Sanada a tady se dostávám k některým ze svých malých výtek, k hereckému obsazení. Protože to je až na něj a Mariko prostě slabší a nevýrazné. Cosmo Jarvis se snaží, ale prostě to není Chamberlain. Asi nejvíc jsem si to uvědomil u přestřelek mezi ním a Rodriguezem, protože ten herec opravdu není John Rhys Davies. Není to lvl seriálový Zaklínač casting, ale ten vibe jednoho top herce a stafáže tam je. Asi nejvíc je to vidět u Japonců, kde potřeboval Sanada jako protějšek v Išidovi někoho lvl Watanabe. Vůbec si nepamatuju druhé ráno, jak vypadal Buntaro, Jabu, Omi, tam se mělo víc hvězdit. 
Ale asi nebyl budget kvůli skvostné AAA výpravě. Celkově je to maximálně profi. Trochu jsem si zvykal na kameru, ale nakonec to beru jako plus asi.

Duna 2 bude muset být hodně dobrá, aby tuto událost překonala. 
896638
Verdikt od člověka, který miluje původní seriál předlohu, kterou si opakuje někdy i častěji než jednou ročně: Je to skvělý! Ano, má to svoje chyby, ale když se na to podívám zdálky, tak je to nejlepší áčkový seriál za hodně dlouhou dobu! Projekty jako Masters of the Air nebo True Detective 4 jsou vedle toho k smíchu.  Samozřejmě vládne Sanada a tady se dostávám k některým ze svých malých výtek, k hereckému obsazení. Protože to je až na něj a Mariko prostě slabší a nevýrazné. Cosmo Jarvis se snaží, ale prostě to není Chamberlain. Asi nejvíc jsem si to uvědomil u přestřelek mezi ním a Rodriguezem, protože ten herec opravdu není John Rhys Davies. Není to lvl seriálový Zaklínač casting, ale ten vibe jednoho top herce a stafáže tam je. Asi nejvíc je to vidět u Japonců, kde potřeboval Sanada jako protějšek v Išidovi někoho lvl Watanabe. Vůbec si nepamatuju druhé ráno, jak vypadal Buntaro, Jabu, Omi, tam se mělo víc hvězdit.  Ale asi nebyl budget kvůli skvostné AAA výpravě. Celkově je to maximálně profi. Trochu jsem si zvykal na kameru, ale nakonec to beru jako plus asi. Duna 2 bude muset být hodně dobrá, aby tuto událost překonala. 
Shogun 1 & 2
4 -4
reagují: RainMakeR, (=LIFTY=)
reagovat

Shogun

Velké nadšení! Skvělé zachycení kontrastu kultur a historických kontextů, čekal jsem mnohem uzavřenější příběh. Je ten starý seriál s Chamberlainem také takový?
A ukázky na další díl vypadají velmi epicky, nemůžu se dočkat. Skutečně HBO level produkce. 
896631
Velké nadšení! Skvělé zachycení kontrastu kultur a historických kontextů, čekal jsem mnohem uzavřenější příběh. Je ten starý seriál s Chamberlainem také takový? A ukázky na další díl vypadají velmi epicky, nemůžu se dočkat. Skutečně HBO level produkce. 
Shogun
4 0
reagovat
Silný je tento týden. Jak na poli filmovém, seriálovém, tak herním s Final Fantasy (ale to jde mimo mě)
896630
Silný je tento týden. Jak na poli filmovém, seriálovém, tak herním s Final Fantasy (ale to jde mimo mě)
1 0
reagovat

Shogun 1 a 2

Mam za sebou prvni dva dily Shoguna. Nedivejte se na to, fakt ne. Pockejte , az to bude venku cele. Čekat na dalsi a další dil tejden bude utrpeni. Tohle je nekde uplne jinde jak Netflix srajdy. Mariko ruluje uz teď, vyprava wooooooooooow, tohle je prostě pecka.
896629
Mam za sebou prvni dva dily Shoguna. Nedivejte se na to, fakt ne. Pockejte , az to bude venku cele. Čekat na dalsi a další dil tejden bude utrpeni. Tohle je nekde uplne jinde jak Netflix srajdy. Mariko ruluje uz teď, vyprava wooooooooooow, tohle je prostě pecka.
Shogun 1 a 2
7 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se