Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2601 - 2620 Napsat příspěvek
reaguje na: fabec
Tak to jsou celkem přizdis*áči, pokud si to škálujou podle kamarádů a ne-kamarádů (neříkám to s překvapením, že by se dnes něco takovýho dělo, jen je to komický). Po #annaismissing a Metodě se rád podívám od Soukupa i na reklamu na prací prášek :)
896986
Tak to jsou celkem přizdis*áči, pokud si to škálujou podle kamarádů a ne-kamarádů (neříkám to s překvapením, že by se dnes něco takovýho dělo, jen je to komický). Po #annaismissing a Metodě se rád podívám od Soukupa i na reklamu na prací prášek :)
896966
3 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Výbornej tvůrčí nápad je, jak v posledních dvou dílech zařadili to prolnutí s reálnými historickými záběry z dokumentace případu.
Jenže je to zas Soukup, tedy ne-kamarád akademiků, takže mám obavu, že sem akademické očko opět nedohlédne.
896966
Výbornej tvůrčí nápad je, jak v posledních dvou dílech zařadili to prolnutí s reálnými historickými záběry z dokumentace případu. Jenže je to zas Soukup, tedy ne-kamarád akademiků, takže mám obavu, že sem akademické očko opět nedohlédne.
896965
4 0
reagují: Ash_Black
reagovat

Metoda Markovič: Hojer

Počkal jsem si a v noci jsem dal 4, dneska zbytek. S Devadesátkami to nej za posledních pár let, co se tu v krimi žánru urodilo. Snad se bude pokračovat s dalšími případy p. Markoviče. To jak hraje Uhlík, to je přesně pro diváka naprosto nepředvídatelnej koncert - v jednu chvíli vystrašenej, sotva by napočítal do pěti, a pak tam naběhne takovej zlověstnej škleb. A to obecně tohle obsazení, Lněnička-Neužil fungují obdobně skvěle jako Finger-Sokol. Závěrem ten :+ není s otřepanou berličkou „na ČR dobrý“, ale tohle by bez problému fungovalo i venku jako kvalitní mini série.
896965
Počkal jsem si a v noci jsem dal 4, dneska zbytek. S Devadesátkami to nej za posledních pár let, co se tu v krimi žánru urodilo. Snad se bude pokračovat s dalšími případy p. Markoviče. To jak hraje Uhlík, to je přesně pro diváka naprosto nepředvídatelnej koncert - v jednu chvíli vystrašenej, sotva by napočítal do pěti, a pak tam naběhne takovej zlověstnej škleb. A to obecně tohle obsazení, Lněnička-Neužil fungují obdobně skvěle jako Finger-Sokol. Závěrem ten *:+* není s otřepanou berličkou „na ČR dobrý“, ale tohle by bez problému fungovalo i venku jako kvalitní mini série.
Metoda Markovič: Hojer
6 0
reagují: fabec
reagovat

Fúrie Paříže

Nový francouzský akční seriál od Netflixu. A je to docela fajn. Normálně bych to kritizoval, ale když si vezmu ty faily filmů se silnými ženskými akčními hrdinkami, tak tohle mezi nimi kraluje.
Po delší době mne neštval nějaký mafiánský lore a mytologie. Má to super zaporáka. V druhé půlce to trochu ztratí půdu pod nohama a není to tak epické jak by chtělo, ale 7/10 úplně v klidu.

Určitě lepší než Pan a Paní Smithovi nebo seriál ze světa Wicka.
896955
Nový francouzský akční seriál od Netflixu. A je to docela fajn. Normálně bych to kritizoval, ale když si vezmu ty faily filmů se silnými ženskými akčními hrdinkami, tak tohle mezi nimi kraluje. Po delší době mne neštval nějaký mafiánský lore a mytologie. Má to super zaporáka. V druhé půlce to trochu ztratí půdu pod nohama a není to tak epické jak by chtělo, ale 7/10 úplně v klidu. Určitě lepší než Pan a Paní Smithovi nebo seriál ze světa Wicka.
Fúrie Paříže
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
To je právě ten důvod, proč to pořád odkladam. Už ty zasnuby mě dojaly jak malou holku:D
896945
To je právě ten důvod, proč to pořád odkladam. Už ty zasnuby mě dojaly jak malou holku*:D*
896941
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Dej si to. Je to strašná pecka. Pobrečíš si. 
896941
Dej si to. Je to strašná pecka. Pobrečíš si. 
896938
3 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Kancl vsuvka:
Už měsíc se odhlodlavam dodívat na poslední dva díly s Michaelem a pořád na to nějak nemám...
896938
Kancl vsuvka: Už měsíc se odhlodlavam dodívat na poslední dva díly s [spoiler]Michaelem[/spoiler] a pořád na to nějak nemám...
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: HAL
Nie, je to vo všetkom horšie. Scenár pôsobí dojmom veľmi hrubého prvého draftu, ktorého sa už nikto viac nechytil (možno kvôli štrajku scenáristov). Rozpočet je osekaný na absolútne minimum. Nejaká väčšia akcia bola zatiaľ len v 4. časti, ale aj to bolo silno béčkové. A tipujem, že niečo bude ešte vo finále, ale inak sa tam riešia hlavne osobné a psychické problémy hrdinov, hľadá sa stratené decko apod.
896919
Nie, je to vo všetkom horšie. Scenár pôsobí dojmom veľmi hrubého prvého draftu, ktorého sa už nikto viac nechytil (možno kvôli štrajku scenáristov). Rozpočet je osekaný na absolútne minimum. Nejaká väčšia akcia bola zatiaľ len v 4. časti, ale aj to bolo silno béčkové. A tipujem, že niečo bude ešte vo finále, ale inak sa tam riešia hlavne osobné a psychické problémy hrdinov, hľadá sa stratené decko apod.
896914
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
Proti vkusu... já jen, že videoherní Halo je z nemalé části tam kde je kvůli svému lore, ne napříč svému lore.
896918
Proti vkusu... já jen, že videoherní Halo je z nemalé části tam kde je kvůli svému lore, ne napříč svému lore.
896914
3 0
reagovat
reaguje na: kyller
Pokud mě nezajímá jak moc se nedrží lore (protože videoherní Halo je směšné samo o sobě), je to aspoň lepší sf akční seriál než první série? Trailer nevypadal úplně hrozně.
896914
Pokud mě nezajímá jak moc se nedrží lore (protože videoherní Halo je směšné samo o sobě), je to aspoň lepší sf akční seriál než první série? Trailer nevypadal úplně hrozně.
896912
1 -5
reagují: kyller, Gonzi
reagovat

Halo S2

Prvá séria ma celkom bavila, ale toto je iná megasračka. Ak fanúšikom predlohy vadilo, že si dávajú dole prilby, tak tu už pri pohľade na Master Chiefa ako bojuje v tričku ich musí trafiť šľak :D Druhú sériu by som najlepšie opísal asi ako voľný pád do hovien.
896912
Prvá séria ma celkom bavila, ale toto je iná megasračka. Ak fanúšikom predlohy vadilo, že si dávajú dole prilby, tak tu už pri pohľade na Master Chiefa ako bojuje v tričku ich musí trafiť šľak *:D* Druhú sériu by som najlepšie opísal asi ako voľný pád do hovien.
Halo S2
8 0
reagují: HAL
reagovat

MoR 7

tak nějak poklidnější díl, přesto v druhé polovině to bylo opravdu hodně epické a super odkaz na film  velký útěk

v předposledním díle nás už čekají Red Tails
896894
tak nějak poklidnější díl, přesto v druhé polovině to bylo opravdu hodně epické a super odkaz na film  [spoiler]velký útěk[/spoiler] v předposledním díle nás už čekají [spoiler]Red Tails[/spoiler]
MoR 7
2 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Jeden stret kultúr je tam v scéne, keď odmietne kúpať sa, lebo by mohol chytiť "úplavici". :)
896882
Jeden stret kultúr je tam v scéne, keď odmietne kúpať sa, lebo by mohol chytiť "úplavici". :)
896805
3 0
reagovat
reaguje na: fabec
Je to škoda. On už jak stoupl budget do druhé řady podle exteriérů, tak zase klesl do třetí. Hrozný randal museli stát herci.
896833
Je to škoda. On už jak stoupl budget do druhé řady podle exteriérů, tak zase klesl do třetí. Hrozný randal museli stát herci.
896812
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je fajn, ze tvurci maji sebereflexi a odklonili Dancingerovou jakozto nejhorsi herecku a jednu z nejhorsich postav. Smula, ze ta sledovanost od zacatku neni moc dobra a treti rada je uz zkracena a v pozdejsi cas. Snad to aspon nejak normalne zakonci. Takhle zas prist daj na Nove radeji penize do nejake genericke radoby vtipne vztahovky o prumerne ceske rodine.
896812
Je fajn, ze tvurci maji sebereflexi a odklonili Dancingerovou jakozto nejhorsi herecku a jednu z nejhorsich postav. Smula, ze ta sledovanost od zacatku neni moc dobra a treti rada je uz zkracena a v pozdejsi cas. Snad to aspon nejak normalne zakonci. Takhle zas prist daj na Nove radeji penize do nejake genericke radoby vtipne vztahovky o prumerne ceske rodine.
896803
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Monster Spade

Novej Scott Frank a můj oblibenec Clive Owen (uz silenejch 10 let od Knick!) jako detektiv co hulí jednu za druhou..ale první díl mega pomalej utahaná hodinová stopáž a nakopnou to az poslední vteřiny..cekal sem to teda mnohem zajímavější 
896811
Novej Scott Frank a můj oblibenec Clive Owen (uz silenejch 10 let od Knick!) jako detektiv co hulí jednu za druhou..ale první díl mega pomalej utahaná hodinová stopáž a nakopnou to az poslední vteřiny..cekal sem to teda mnohem zajímavější 
Monster Spade
0 0
reagovat
Trosinku souhlas s tim Cosmem. Je nekde mezi Jayem Courteneym a Tomem Hardym. Bohužel blíž k Jayovi zatím. Ale stejne je to nářez a po dvou dilech plna palba.
896806
Trosinku souhlas s tim Cosmem. Je nekde mezi Jayem Courteneym a Tomem Hardym. Bohužel blíž k Jayovi zatím. Ale stejne je to nářez a po dvou dilech plna palba.
5 0
reagovat

Šógun

Jako... jde to.

Akorát ten Cosmo Jarvis mi přijde úplně marnej, jak kdyby byl na perníku. Druhej díl to hodně zachraňoval scénama s Andžinem a Toranagou, který jsou highlightem i v předloze. Nikde žádný zábavný scény "střetu kultur", kterých je přitom knížka plná. Patrně už se dneska nikdo neodváží točit scény, kde barbaři smýšlí o japoncích tak, jak japonci mluví o barbarech :D.
A je to nějak divně natočený, všechno mimo střed je strašně rozostřený. Při těch prachách, co do toho nalili je to s podivem.
Úplně katastrofálně špatný titulky, jak už je u D+ zvykem. Master fakt není mistr a minimálně třikrát jsem tam viděl překlad významově přesně opačnej proti původnímu znění. Asi to nechali dělat zase nějakýho blbečka brigádníka bez korektury (jako když jsem sám asi deset dílů různých seriálů pro Disney+ překládal, true story).

Ale furt. Jde to ?)
896805
Jako... jde to. Akorát ten Cosmo Jarvis mi přijde úplně marnej, jak kdyby byl na perníku. Druhej díl to hodně zachraňoval scénama s Andžinem a Toranagou, který jsou highlightem i v předloze. Nikde žádný zábavný scény "střetu kultur", kterých je přitom knížka plná. Patrně už se dneska nikdo neodváží točit scény, kde [i]barbaři[/i] smýšlí o japoncích tak, jak japonci mluví o [i]barbarech[/i] *:D*. A je to nějak divně natočený, všechno mimo střed je strašně rozostřený. Při těch prachách, co do toho nalili je to s podivem. Úplně katastrofálně špatný titulky, jak už je u D+ zvykem. Master fakt není mistr a minimálně třikrát jsem tam viděl překlad významově přesně opačnej proti původnímu znění. Asi to nechali dělat zase nějakýho blbečka brigádníka bez korektury (jako když jsem sám asi deset dílů různých seriálů pro Disney+ překládal, true story). Ale furt. Jde to *?)*
Šógun
5 -1
reagují: duro
reagovat

Zlatá labuť s3

Pomalu začala třetí řada historického béčkového seriálu z období okupace a jsem docela spokojený. Jako poloviční kulisa víc než ok. 
Vyzdvihnul bych Plesla. Jeho výkon nemá v rámci televizních zaporáků obdoby.
896803
Pomalu začala třetí řada historického béčkového seriálu z období okupace a jsem docela spokojený. Jako poloviční kulisa víc než ok.  Vyzdvihnul bych Plesla. Jeho výkon nemá v rámci televizních zaporáků obdoby.
Zlatá labuť s3
1 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já dneska dokoukal třetí řadu a byl nadšený. Taková bomba potřebuje pořádné zakončení
896800
Já dneska dokoukal třetí řadu a byl nadšený. Taková bomba potřebuje pořádné zakončení
896797
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se