Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2501 - 2520 Napsat příspěvek
reaguje na: MKMZ
Zajímá tě taky něco jiného než drby z MCU? 
898471
Zajímá tě taky něco jiného než drby z MCU? 
898469
5 0
reagují: (=LIFTY=), Cinefil
reagovat

Nova

Oficiálně v rané pre-produkci. Která inkarnace se uvidí, ale (téměř) celý arch Richarda Ridera je už v MCU ze hry. Sam Alexander naproti tomu moc nedává smysl.
898469
[url=https://comicbook.com/marvel/news/nova-show-mcu-project-development-marvel-studios/]Oficiálně v rané pre-produkci[/url]. Která inkarnace se uvidí, ale (téměř) celý arch Richarda Ridera je už v MCU ze hry. Sam Alexander naproti tomu moc nedává smysl.
Nova
3 -9
reagují: RainMakeR, DarkSith
reagovat
Jedna z nejlepších epizod Black Mirror dostane v roce 2025 sequel. 
Zbytečnost, bylo to zakončené dobře.
898465
Jedna z nejlepších [url=https://www.csfd.cz/film/214772-cerne-zrcadlo/538516-uss-callister/prehled/]epizod [/url]Black Mirror dostane v roce 2025 sequel.  Zbytečnost, bylo to zakončené dobře.
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Zajímalo by mě, nakolik se Mike White inspiroval svým působením v jedné řadě Survivoru. 
Mimochodem tam měl údajnou aféru v tom, že tam propašoval trávu:D
898464
Zajímalo by mě, nakolik se Mike White inspiroval svým působením v jedné řadě Survivoru.  Mimochodem tam měl údajnou aféru v tom, že tam propašoval trávu*:D*
898461
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
ak to vidis prvy raz, tak do druhej serie bez s tym, ze to nemoze byt tak dobre ako prva serka a nemaj velke oci. uzijes si aj tu 8)

edit: a potom sup s nami ostatnymi vyckavat s03 :)
898462
ak to vidis prvy raz, tak do druhej serie bez s tym, ze to nemoze byt tak dobre ako prva serka a nemaj velke oci. uzijes si aj tu *8)* edit: a potom sup s nami ostatnymi vyckavat s03 *:)*
898461
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Bílý Lotus s1

Absolutní scenáristická dokonalost. 10/10 Akorát mne sere že jsem se v tom poznal...
898461
Absolutní scenáristická dokonalost. 10/10 Akorát mne sere že jsem se v tom poznal...
Bílý Lotus s1
5 0
reagují: (=LIFTY=), studo
reagovat

Ronja

Trailer na hranou seriálovou Ronju vypadá docela hezky. 

Jinak kdyby někdo chtěl, tak ten starý film Ronja je překvapivě celý na youtube. :)
898453
Trailer na hranou seriálovou [url=https://youtu.be/sq2Xa-JsNd0?si=OUJvo81q_jO3bTdC]Ronju[/url] vypadá docela hezky.  Jinak kdyby někdo chtěl, tak ten starý film [url=https://youtu.be/RQq9rC_q_K4?si=G_ziHQQocZei6gWq]Ronja[/url] je překvapivě celý na youtube. *:)*
Ronja
1 0
reagovat

Masters of the Air

Jo, posledni epka je jednoznacne nejlepsi. I za srdicko docela chytla. A konecne i ty postavy pusobily nejak "skutecneji". Bohuzel to ale prislo moc pozde. Posledni dve, tri epky pred finale, tema jsem se vylozene protrapil. Vubec tam na me nefungovala ani iluze ze sleduji neco z WWII. Nakonec... Asi je to dalsi ukazka serialu, kteremu by stacilo 5-6 epek misto 9. V dobe streaming wars to neni poprve a nejspis ani naposledy. 7/10
898447
Jo, posledni epka je jednoznacne nejlepsi. I za srdicko docela chytla. A konecne i ty postavy pusobily nejak "skutecneji". Bohuzel to ale prislo moc pozde. Posledni dve, tri epky pred finale, tema jsem se vylozene protrapil. Vubec tam na me nefungovala ani iluze ze sleduji neco z WWII. Nakonec... Asi je to dalsi ukazka serialu, kteremu by stacilo 5-6 epek misto 9. V dobe streaming wars to neni poprve a nejspis ani naposledy. 7/10
Masters of the Air
6 0
reagovat

MoA

Epické? To je slabé slovo. 
Nádhera až do konce. 
Na konci slzy dojetí.

Chci spin-off z Pacifiku !!!
B29 a Enola Gay už čekají na zfilmování!!!
898443
Epické? To je slabé slovo.  Nádhera až do konce.  Na konci slzy dojetí. Chci spin-off z Pacifiku !!! B29 a Enola Gay už čekají na zfilmování!!!
MoA
1 0
reagovat

Masters of the Air

Poslední epizoda byla velmi povedená. Ten patos byl sice silný, ale fungoval. 
PS: Celou dobu jsem si říkal, kde jsem podobnou hudbu, která hrála v titulcích už slyšel. A pak my to došlo: Hearts of Iron IV :D
898427
Poslední epizoda byla velmi povedená. Ten patos byl sice silný, ale fungoval.  PS: Celou dobu jsem si říkal, kde jsem podobnou hudbu, která hrála v titulcích už slyšel. A pak my to došlo: [url=https://www.youtube.com/watch?v=IHgvavOWzD8]Hearts of Iron IV[/url] *:D*
Masters of the Air
2 0
reagovat

Mary and George

První díl perfektně navnadil na další části. Julianne Moore je doslova ďábelská a Nicholas Galitzine andělsky krásný. Na tenhle seriál se mi bude moc hezky koukat. :):+
898423
První díl perfektně navnadil na další části. Julianne Moore je doslova ďábelská a Nicholas Galitzine andělsky krásný. Na tenhle seriál se mi bude moc hezky koukat. *:)**:+*
Mary and George
0 0
reagovat

Masters of the Air s09

Jak jsem k tomu byl kritický, tak u závěrečné koláže jsem měl na krajíčku. :)
Výborná epizoda a byla by lepší, kdyby byly předchozí díly lépe promyšlené a provázané.
898422
Jak jsem k tomu byl kritický, tak u závěrečné koláže jsem měl na krajíčku. *:)* Výborná epizoda a byla by lepší, kdyby byly předchozí díly lépe promyšlené a provázané.
Masters of the Air s09
3 0
reagovat

Metoda Markovič: Hojer

Maximální nadšení a jisté umístění v letošní TOP 5 seriálů, kde se o prvenství budou bít se Shogunem.
To podání celého seriálu, kdy je Markovič vykresleny jako hodný strejda, Hojer jako takový ňouma, co je rád, že má konečně kamarády a obětem a pozustalym je věnován minimalni čas, způsobilo to, že na konci se místo katarze dostavila spíš lítost.
Minule jsem ještě zapomněl zmínit, že Dano Heriban tady předvedl dokonalou Labutí píseň. Velká herecká ztráta. 
Dejte si to, ale Disk ne, ten jednak nemá na čem a jednak by to nerozdychal. 
898418
Maximální nadšení a jisté umístění v letošní TOP 5 seriálů, kde se o prvenství budou bít se Shogunem. To podání celého seriálu, [spoiler]kdy je Markovič vykresleny jako hodný strejda, Hojer jako takový ňouma, co je rád, že má konečně kamarády a obětem a pozustalym je věnován minimalni čas, způsobilo to, že na konci se místo katarze dostavila spíš lítost.[/spoiler] Minule jsem ještě zapomněl zmínit, že Dano Heriban tady předvedl dokonalou Labutí píseň. Velká herecká ztráta.  Dejte si to, ale Disk ne, ten jednak nemá na čem a jednak by to nerozdychal. 
Metoda Markovič: Hojer
8 0
reagovat

Night Agent

Nevím jestli tu kdysi proběhla diskuze. Ale potřeboval jsem něco méně náročného jako polo kulisu s dabingem a vybral jsem tento seriál Netflixu, který byl před časem nejsledovanější. Názvem i stylizací je to jako ripoff Night Managera se seriálovým Bodyguardem a ono to tak i působí reálně. Čekal jsem oddychoval, ale nebyl jsem připravený na takovou scenáristickou lobotomii. Tam se každý agent chová jako totální amatér a dialogy psal někdo, kdo v páté třídě viděl dva díly 24 hodin. To je fakt jak dětská věc, akorát s dospělými, chtěl jsem napsat Young adult, ale to je od toho úrovní někde úplně jinde. Všechno je tam úplně Basic jak Danielle Steele nebo Rosamunde Pilcher s agenty akorát bez romantiky :-D Ale divný je, že to nějak sedí u sebe a dost možná to dokoukáme...
898398
Nevím jestli tu kdysi proběhla diskuze. Ale potřeboval jsem něco méně náročného jako polo kulisu s dabingem a vybral jsem tento seriál Netflixu, který byl před časem nejsledovanější. Názvem i stylizací je to jako ripoff Night Managera se seriálovým Bodyguardem a ono to tak i působí reálně. Čekal jsem oddychoval, ale nebyl jsem připravený na takovou scenáristickou lobotomii. Tam se každý agent chová jako totální amatér a dialogy psal někdo, kdo v páté třídě viděl dva díly 24 hodin. To je fakt jak dětská věc, akorát s dospělými, chtěl jsem napsat Young adult, ale to je od toho úrovní někde úplně jinde. Všechno je tam úplně Basic jak Danielle Steele nebo Rosamunde Pilcher s agenty akorát bez romantiky :-D Ale divný je, že to nějak sedí u sebe a dost možná to dokoukáme...
Night Agent
2 0
reagovat
The Bear dostal čtvrtou řadu a točí se hned souběžně se třetí.:+
898378
The Bear dostal čtvrtou řadu a točí se hned souběžně se třetí.*:+*
15 -2
reagovat

Young Royals s03e04-05

Čtvrtá a pátá epizoda jsou napěchovány silnými eocemi a nejde jen o vztah Willeho a Simona. Ať už závěr dopadne jakkoli (poslední epizoda bude venku až příští týden), tento seriál je naprosto fantastický a krásným protikladem snímku Červená, bílá a královsky modrá, který má odlehčenější notu. Obě díla si ale kladou stejnou otázku: Co by se stalo s monarchií, kdyby se příští následník trůnu vyoutoval a dokonce veřejnosti ukázal svého přítele? Přijala by to veřejnost nebo monarchie musela nasadit tradiční masku, jako že se nic neděje? Young Royals se nad tím výborně zamýšlí a je jenom dobře, že hlavní slovo mají mladí lidé, kterých se to v seriálu týká.
898320
Čtvrtá a pátá epizoda jsou napěchovány silnými eocemi a nejde jen o vztah Willeho a Simona. Ať už závěr dopadne jakkoli (poslední epizoda bude venku až příští týden), tento seriál je naprosto fantastický a krásným protikladem snímku Červená, bílá a královsky modrá, který má odlehčenější notu. Obě díla si ale kladou stejnou otázku: Co by se stalo s monarchií, kdyby se příští následník trůnu vyoutoval a dokonce veřejnosti ukázal svého přítele? Přijala by to veřejnost nebo monarchie musela nasadit tradiční masku, jako že se nic neděje? Young Royals se nad tím výborně zamýšlí a je jenom dobře, že hlavní slovo mají mladí lidé, kterých se to v seriálu týká.
Young Royals s03e04-05
1 -1
reagovat

Shogun 3 & 4

Je to jiné než původní seriál nebo knihy , ale pořád skvělé :+ Na dnešní seriály nekompromisní výprava a kvalita. Sanada mi dokonce přijde lepší než Mifune, který proti němu i jako největší legenda působil unaveně. A jak psal duro, Jarvis šel úplně jinou cestou než Chamberlain, ale je v tom super.
Už jsem přišel na to, co mi přijde od začátku divné a je to anglický I český titulkový překlad. Poprvé ten příběh konzumuju mimo dabing seriálu nebo český knižní překlad, který je neuvěřitelně poetický a tady se v titulcích a angličtině jede víc na jistotu a je to méně lyrické. 
898297
Je to jiné než původní seriál nebo knihy , ale pořád skvělé *:+* Na dnešní seriály nekompromisní výprava a kvalita. Sanada mi dokonce přijde lepší než Mifune, který proti němu i jako největší legenda působil unaveně. A jak psal duro, Jarvis šel úplně jinou cestou než Chamberlain, ale je v tom super. Už jsem přišel na to, co mi přijde od začátku divné a je to anglický I český titulkový překlad. Poprvé ten příběh konzumuju mimo dabing seriálu nebo český knižní překlad, který je neuvěřitelně poetický a tady se v titulcích a angličtině jede víc na jistotu a je to méně lyrické. 
Shogun 3 & 4
3 0
reagovat

Young Royals s03e01-03

Jsem v první polovině závěrečné řady a stále výborná věc. Švédové tenhle seriál zvládli mistrovsky. Perfektně to graduje, chemie mezi oběma kluky je naprosto úžasná. A hlavně je tam linie, kdy se Simon musí vyrovnávat s internetovou šikanou, kdy cizí lidi komentují jeho život. Znám to moc dobře a věřte mi - nic hezkého to opravdu není. 
898294
Jsem v první polovině závěrečné řady a stále výborná věc. Švédové tenhle seriál zvládli mistrovsky. Perfektně to graduje, chemie mezi oběma kluky je naprosto úžasná. A hlavně je tam linie, kdy se Simon musí vyrovnávat s internetovou šikanou, kdy cizí lidi komentují jeho život. Znám to moc dobře a věřte mi - nic hezkého to opravdu není. 
Young Royals s03e01-03
2 -2
reagovat

The Gentlemen Season 1

Tak mně to teda sedlo úplně perfektně, užíval jsem si každou minutu.

Jenom konec Collinse mi přišel trochu proti charakteru, jinak nemám výraznějších výtek. Výsledek je přesně takový, jak bych si představoval seriál od Ritchieho, a možná upřímně i trochu lepší. Druhou řadu, prosím.
898288
Tak mně to teda sedlo úplně perfektně, užíval jsem si každou [url=https://www.youtube.com/watch?v=4-b6yuOaRNk]minutu[/url]. Jenom [spoiler]konec Collinse[/spoiler] mi přišel trochu proti charakteru, jinak nemám výraznějších výtek. Výsledek je přesně takový, jak bych si představoval seriál od Ritchieho, a možná upřímně i trochu lepší. Druhou řadu, prosím.
The Gentlemen Season 1
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
No taky ale nebudes mit tu cest a radost vybirat ikonku :D
898278
No taky ale nebudes mit tu cest a radost vybirat ikonku :D
898277
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se