Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2481 - 2500 Napsat příspěvek
reaguje na: The Joker
No zajímavé bude, kam ten úspěch po Shogunovi ústřední manželské tvůrčí duo povede. Pokračování je vyloučené. Další Clavellovy knihy z asijské ságy jsou příšerně heavy na zpracování. 

IMHO by mohlo fungovat zfilmování Musashiho od Eidži Jošikawy nebo Taiko od stejného autora, to je v podstatě přímý prequel Shoguna, kde by mohl být mladý Toranaga. 

No a nebo Yasuke, což je dějově v podstatě Shogun akorát podle skutečné události a s černochem v hlavní roli. :D
898590
No zajímavé bude, kam ten úspěch po Shogunovi ústřední manželské tvůrčí duo povede. Pokračování je vyloučené. Další Clavellovy knihy z asijské ságy jsou příšerně heavy na zpracování.  IMHO by mohlo fungovat zfilmování Musashiho od Eidži Jošikawy nebo Taiko od stejného autora, to je v podstatě přímý prequel Shoguna, kde by mohl být mladý Toranaga.  No a nebo Yasuke, což je dějově v podstatě Shogun akorát podle skutečné události a s černochem v hlavní roli. *:D*
898569
0 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: the dark knight
On byl nabran na nekolik big-budget veci. Od He-Mana dal. Jen pro DC psal Suicide Squad a Green Arrow ve vezeni. To bylo fajn, produkovat mel Goyer a snad se zvazovalo zasazeni do Nolanova vesmiru. Je to podobny pripad jako Michael Green, tez sel od blockbusteru k blockbusteru ale az do nedavna byl jeho jediny velky credit Green Lantern.
898569
On byl nabran na nekolik big-budget veci. Od He-Mana dal. Jen pro DC psal Suicide Squad a Green Arrow ve vezeni. To bylo fajn, produkovat mel Goyer a snad se zvazovalo zasazeni do Nolanova vesmiru. Je to podobny pripad jako Michael Green, tez sel od blockbusteru k blockbusteru ale az do nedavna byl jeho jediny velky credit Green Lantern.
898566
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: The Joker
Na základě čeho měl být Marks na přelomu dekády takový talent? Má tam zrealizovaného doslova jenom Street Fightera (IMDB 3.7) a nějaký TV film. To se spíš zasekl před startem.
898566
Na základě čeho měl být Marks na přelomu dekády takový talent? Má tam zrealizovaného doslova jenom Street Fightera (IMDB 3.7) a nějaký TV film. To se spíš zasekl před startem.
898557
0 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak ja to mam teda presne naopak - prvni Lotus jsem vzdal po dvou epkach a musim se nekdy vratit, druhy je desitkovej. :)) To Thajsko v kombinaci s castingem  a tematem "spiritualita" me ale nejak nelaka... Japonsko by bylo dobry, LatAm, klidne Praha, cokoliv. A Succession samozrejme top, i kdyz ta ctvrta rada nebo samotny finale u me fakt nezraje, no. :/


Jinak... Shogun po dvou epkach super, bude to zjevne Top3 serialova vec letoska a presne neco takovyho by melo byt na HBO. :/ Plus fajn, ze Justin Marks zas bude mit nejaky poradny credit ke jmenu. Na prelomu 2000s/10s byl tipovan na jedno z budoucich velkych scenaristickych jmen (hlavne co se tyce studiovych veci, blockbusteru, IPs), ale pak se jeho kariera hrozne zasekla.
898557
Tak ja to mam teda presne naopak - prvni Lotus jsem vzdal po dvou epkach a musim se nekdy vratit, druhy je desitkovej. :)) To Thajsko v kombinaci s castingem  a tematem "spiritualita" me ale nejak nelaka... Japonsko by bylo dobry, LatAm, klidne Praha, cokoliv. A Succession samozrejme top, i kdyz ta ctvrta rada nebo samotny finale u me fakt nezraje, no. :/ Jinak... [b]Shogun[/b] po dvou epkach super, bude to zjevne Top3 serialova vec letoska a presne neco takovyho by melo byt na HBO. :/ Plus fajn, ze Justin Marks zas bude mit nejaky poradny credit ke jmenu. Na prelomu 2000s/10s byl tipovan na jedno z budoucich velkych scenaristickych jmen (hlavne co se tyce studiovych veci, blockbusteru, IPs), ale pak se jeho kariera hrozne zasekla.
898555
2 0
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

White Lotus s2

Objektivně se tomu dá jenom těžko něco vytknout, ale první série je prostě někde úplně jinde.  Na třetí se dost těším, byť si myslím, že to bez binge bude fungovat hůře. Casting koukám bude trochu slabší, na to že to bude v Thajsku nemám názor...

Po dokoukani zkouším Succession, už podruhé. Tentokrát jsem se dostal ke 4. dílu, ale pořád to tam nějak není...

departed: u cen pro Metodu si nejsem jistý. Zatím jsou Soukupovy projekty ve velkém ignorovány. Hlavně když si dát člověk rovnítko mezi  #annaismissing a Bratry nebo Volhu, tak je to úplně k smíchu...
898555
Objektivně se tomu dá jenom těžko něco vytknout, ale první série je prostě někde úplně jinde.  Na třetí se dost těším, byť si myslím, že to bez binge bude fungovat hůře. Casting koukám bude trochu slabší, na to že to bude v Thajsku nemám názor... Po dokoukani zkouším Succession, už podruhé. Tentokrát jsem se dostal ke 4. dílu, ale pořád to tam nějak není... departed: u cen pro Metodu si nejsem jistý. Zatím jsou Soukupovy projekty ve velkém ignorovány. Hlavně když si dát člověk rovnítko mezi  #annaismissing a Bratry nebo Volhu, tak je to úplně k smíchu...
White Lotus s2
898492
1 0
reagují: The Joker
reagovat

Metoda Markovič: Hojer

Dobře, rovnou přiznávám, že ze všeho, co jsem kdy viděl i neviděl, tak tohle je momentálně absolutní strop české (seriálové) kinematografie, která nastavila laťku tak vysoko, že jí může snad překonat jen sám Soukup, protože ukažte mi široko daleko nadějnějšího režiséra na tuzemské scéně.

On si pořešil, že bude mít na place správné herce, on si pořešil, že mu připadne výborný scénář, on si pořešil všechny jednotlivý aspekty, jenž ve výsledku s jeho precizním vedením a nezajetými šablonami vytvořily ono skvostné dílo, od kterýho teď budou ostatní tvůrci nejen čerpat, ale i nejspíš kopírovat.

Nezapírám, že se Soukup s největší pravděpodobností inspiroval u Fincherova Mindhuntera, ale on si to udělal všechno ve svým vlastním stylu. Z technickýho hlediska nejsou námitky vůbec. Vyloženě filmoví gurmáni si "pošmáknou". A ceny Lněničku či Uhlíka určitě neminou.
898543
Dobře, rovnou přiznávám, že ze všeho, co jsem kdy viděl i neviděl, tak tohle je momentálně absolutní strop české (seriálové) kinematografie, která nastavila laťku tak vysoko, že jí může snad překonat jen sám Soukup, protože ukažte mi široko daleko nadějnějšího režiséra na tuzemské scéně. On si pořešil, že bude mít na place správné herce, on si pořešil, že mu připadne výborný scénář, on si pořešil všechny jednotlivý aspekty, jenž ve výsledku s jeho precizním vedením a nezajetými šablonami vytvořily ono skvostné dílo, od kterýho teď budou ostatní tvůrci nejen čerpat, ale i nejspíš kopírovat. Nezapírám, že se Soukup s největší pravděpodobností inspiroval u Fincherova Mindhuntera, ale on si to udělal všechno ve svým vlastním stylu. Z technickýho hlediska nejsou námitky vůbec. Vyloženě filmoví gurmáni si "pošmáknou". A ceny Lněničku či Uhlíka určitě neminou.
Metoda Markovič: Hojer
11 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Koukal jsem na netu, koho všechno Markovič řešil.
Straka mě hned napadnul... Dobře  že bude další série s ním:+
898540
Koukal jsem na netu, koho všechno Markovič řešil. Straka mě hned napadnul... Dobře  že bude další série s ním*:+*
898528
3 0
reagovat

Mjølnir

————
SPOILER
————

Bude mít v MCU nového majitele. Není to sice bůh, ale boží je.

————
SPOILER
————
898539
———— SPOILER ———— Bude mít v MCU [spoiler]nového majitele[/spoiler]. Není to sice bůh, ale [url=https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fexternal-preview.redd.it%2Fcwgst-storm-will-be-wielding-mjolnir-in-what-if-season-3-v0-ZTX4X0Uiu8Ju5TcsvydV589RvMC-aSuO3I_A26DNpSo.jpg%3Fwidth%3D1080%26crop%3Dsmart%26auto%3Dwebp%26s%3D3846f6c951ffbad62f2eb20fbb9e7b696ec44b74]boží je[/url]. ———— SPOILER ————
Mjølnir
1 -10
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Měl by být další na řadě Straka, scenárista má koncept na čtyři scenáře který prý stoji za sfilmování, další prý tedy bude Metoda Markovič: Straka:+
898528
Měl by být další na řadě Straka, scenárista má koncept na čtyři scenáře který prý stoji za sfilmování, další prý tedy bude Metoda Markovič: Straka*:+*
898498
2 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Gentlemani

Velmi příjemné překvapení. Osobně mi seriálový spin-off moc nedával smysl, zvláště s novými postavami. Nicméně jsem rád, že mohu napsat, že jsem se spletl, a že si seriál dokázal obhájit svoji existenci. Režisér, scénárista a producent Guy Ritchie mi jasně dokázal, že to má dobře vymyšlené, a ví kam chce příběh, postavy a celé "universům" posouvat. Ritchie si natočil i úvodní epizody a vtiskl jim jiný vizuální cítění a i styl vyprávění. Seriálový Gentlemani mají hodně společného se svým starším filmovým bratříčkem, ale ve výsledku se nebojí jít vlastní cestou, a více než samotný film Gentlemani připomínají starší kousky od Ritchieho - Sbal prachy a vypadni a Podfu(c)k. Samotný seriál má super atmosféru, děj, co má spát a dobré tempo, a v neposlední řadě zajímavé charaktery, které je zábavné sledovat. Theo James to zahrál o dost lépe, než jsem čekal a jeho výkon se mi dost líbil. Kaya Scodelario je krásná a ještě k tomu skvěle hraje, a umí si ukradnout spoustu momentu pro sebe. Vinnie Jones má skvěle napsanou roli a je v každý scéně boží, a krade si každou vteřinu pro sebe. Daniel Ings je v úvodních dílech boží, bohužel v druhé půlce už nemá tolik prostoru. Seriál jsem si dost užil, ale je pravdou, že je hlavně v druhé polovině lehce překombinovaný, zvraty střídají zvraty a některé věci mi tady úplně nesedli. Osobně si myslím, že kdyby měl seriál o dvě epizody méně, tak by to tempu a vyprávění jenom prospělo. Samotné vyvrcholení nebylo špatné, přesto jsem čekal trochu více. Gentlemani jsou poctivý a dobrý seriál, který jsem si dost užil a budu se těšit na druhou řadu, kterou si seriál zaslouží. 7,5-8/10
898504
Velmi příjemné překvapení. Osobně mi seriálový spin-off moc nedával smysl, zvláště s novými postavami. Nicméně jsem rád, že mohu napsat, že jsem se spletl, a že si seriál dokázal obhájit svoji existenci. Režisér, scénárista a producent Guy Ritchie mi jasně dokázal, že to má dobře vymyšlené, a ví kam chce příběh, postavy a celé "universům" posouvat. Ritchie si natočil i úvodní epizody a vtiskl jim jiný vizuální cítění a i styl vyprávění. Seriálový Gentlemani mají hodně společného se svým starším filmovým bratříčkem, ale ve výsledku se nebojí jít vlastní cestou, a více než samotný film Gentlemani připomínají starší kousky od Ritchieho - Sbal prachy a vypadni a Podfu(c)k. Samotný seriál má super atmosféru, děj, co má spát a dobré tempo, a v neposlední řadě zajímavé charaktery, které je zábavné sledovat. Theo James to zahrál o dost lépe, než jsem čekal a jeho výkon se mi dost líbil. Kaya Scodelario je krásná a ještě k tomu skvěle hraje, a umí si ukradnout spoustu momentu pro sebe. Vinnie Jones má skvěle napsanou roli a je v každý scéně boží, a krade si každou vteřinu pro sebe. Daniel Ings je v úvodních dílech boží, bohužel v druhé půlce už nemá tolik prostoru. Seriál jsem si dost užil, ale je pravdou, že je hlavně v druhé polovině lehce překombinovaný, zvraty střídají zvraty a některé věci mi tady úplně nesedli. Osobně si myslím, že kdyby měl seriál o dvě epizody méně, tak by to tempu a vyprávění jenom prospělo. Samotné vyvrcholení nebylo špatné, přesto jsem čekal trochu více. Gentlemani jsou poctivý a dobrý seriál, který jsem si dost užil a budu se těšit na druhou řadu, kterou si seriál zaslouží. [b]7,5-8/10[/b]
Gentlemani
5 0
reagovat

Markovič: Hojer

Tohle je HBO TOP produkce? Protože na naše poměry teda absolutní špička. Herci, visual, hudba, výprava, dobové záběry absolutně bez chyby, perfektní. 
5 dílů jsem dal naráz a dneska poslední.
Úžasný. :+:+:+:+:+

A další série asi bude že... Pan Markovič řešil více případů... 

A teším se na třetí řadu Mindhunters :+
898498
Tohle je HBO TOP produkce? Protože na naše poměry teda absolutní špička. Herci, visual, hudba, výprava, dobové záběry absolutně bez chyby, perfektní.  5 dílů jsem dal naráz a dneska poslední. Úžasný. *:+**:+**:+**:+**:+* A další série asi bude že... Pan Markovič řešil více případů...  A teším se na třetí řadu Mindhunters *:+*
Markovič: Hojer
7 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: MKMZ
Ty tvoje příspěvky nedávají už žádnej smysl.
Tady už je skoro všem Marvel vpodstatě u zadku stejně jako DC
za poslední 3-4 roky co vytvořili je totální brak.

To je jak kdybych v sekci bitvy furt dával sami přírodní zrzky. Taky by to přestalo po čase všechny bavit :D:D:D 
898496
Ty tvoje příspěvky nedávají už žádnej smysl. Tady už je skoro všem Marvel vpodstatě u zadku stejně jako DC za poslední 3-4 roky co vytvořili je totální brak. To je jak kdybych v sekci bitvy furt dával sami přírodní zrzky. Taky by to přestalo po čase všechny bavit *:D**:D**:D* 
898469
9 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Takže MKMZ je Bob Iger?
898495
Takže MKMZ je Bob Iger?
898485
6 0
reagovat
reaguje na: studo
Díky. :+ Druhá řada mi zatím k srdci po 3 dílech nepřirostla a sleduju to dost na volnoběh. Přitom Sicílii miluju a casting Aubrey Plaza, F. Murray Abraham, Michael Imperioli, Tom Hollander je papírově luxusní.

Ale já mám obecně problém s pokračováními s jiným castingem ...
898492
Díky. *:+* Druhá řada mi zatím k srdci po 3 dílech nepřirostla a sleduju to dost na volnoběh. Přitom Sicílii miluju a casting Aubrey Plaza, F. Murray Abraham, Michael Imperioli, Tom Hollander je papírově luxusní. Ale já mám obecně problém s pokračováními s jiným castingem ...
898462
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To zní dost ujetě. 
898491
To zní dost ujetě. 
898485
0 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Bez nadsázky si nemyslím, že mu jde o MCU nebo Mortal Kombat. Podle mne se uspokojuje u nesouhlasných reakcí.
898485
Bez nadsázky si nemyslím, že mu jde o MCU nebo Mortal Kombat. Podle mne se uspokojuje u nesouhlasných reakcí.
898473
2 0
reagují: Cinefil, DarkSith
reagovat

Ad Nova

Jestli tam nebude pobíhat Lucie Borhyová v uplejch elastakach, tak to může jedině zklamat
898480
Jestli tam nebude pobíhat Lucie Borhyová v uplejch elastakach, tak to může jedině zklamat
Ad Nova
3 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Untitled projekty Disney na příštích 43 let.
898477
Untitled projekty Disney na příštích 43 let.
898471
2 0
reagovat

Ad Masters of the Air

"The series took three years to create and cost between $250 million and $300 million to produce, including a hefty $60 million in Covid
compliance costs to film during the pandemic."
898475
"The series took three years to create and cost between $250 million and $300 million to produce, including a hefty $60 million in Covid compliance costs to film during the pandemic."
Ad Masters of the Air
1 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Drby z Mortal Kombat.
898473
Drby z Mortal Kombat.
898471
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se