Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18581 - 18600 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Skandály, které z nějakého důvodu lidi zajímaly jen v období před volbami. Skoro jako by je někdo vymyslel či zveličil, aby ublížil svému politickému oponentovi. Oproti tomu děti, které byly předmětem vyšetřování před volbami, během voleb, a nejspíš budou ještě dlouho po volbách. 
791032
Skandály, které z nějakého důvodu lidi zajímaly jen v období před volbami. Skoro jako by je někdo vymyslel či zveličil, aby ublížil svému politickému oponentovi. Oproti tomu děti, které byly předmětem vyšetřování před volbami, během voleb, a nejspíš budou ještě dlouho po volbách. 
791031
2 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
51 leté děti s x politicko-podnikatelskými skandály...
791031
51 leté děti s x politicko-podnikatelskými skandály...
791026
2 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Nekritický obdiv k Trumpovy ze strany jeho skalních příznivců je sice k pousmání, ale radikální křídlo demokratů mě znepokojuje o dost víc. Zvláště když tito lidé mají stále více moci a ten jejich fanatismus reálně ohrožuje svobodu a demokracii. Proč asi většina kubánských emigrantů na Floridě volila Trumpa? Odpověď je celkem jednoduchá.  
791030
Nekritický obdiv k Trumpovy ze strany jeho skalních příznivců je sice k pousmání, ale radikální křídlo demokratů mě znepokojuje o dost víc. Zvláště když tito lidé mají stále více moci a ten jejich fanatismus reálně ohrožuje svobodu a demokracii. Proč asi většina kubánských emigrantů na Floridě volila Trumpa? Odpověď je celkem jednoduchá.  
791026
4 -4
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vážně do toho chceš tahat děti? :) Konkrétně blbýho a blbějšího? To taky furt žiješ s nima v alternativní realitě, kde je DJT druhým příchodem Ježíše Krista? :)
791026
Vážně do toho chceš tahat děti? *:)* Konkrétně blbýho a blbějšího? To taky furt žiješ s nima v alternativní realitě, kde je DJT druhým příchodem Ježíše Krista? *:)*
791025
4 -2
reagují: AndyKaufman, DarkSith
reagovat
reaguje na: do_Od
Myslel jsi rodinu jako Huntera Bidena a tak ? :)
791025
Myslel jsi rodinu jako Huntera Bidena a tak ? *:)*
791010
4 -2
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: DarkSith
John Kasich ideální příklad, alespoň z posledních 4-5 let. V tuhle chvíli ale spíš každý, kdo po volbách nazačal šířit deziluze okolo podvodů a manipulací, které vedly k tomu shitstormu v lednu. V podstatě přesně ta věc, za kterou teď sejmuli Liz Cheney. Zkrátka 4 roky s Trumpem, kdy přišli o obě komory i Bílý dům a oni stejně dál drží s ním. Neskutečný. Ale kdo chce kam...
791023
John Kasich ideální příklad, alespoň z posledních 4-5 let. V tuhle chvíli ale spíš každý, kdo po volbách nazačal šířit deziluze okolo podvodů a manipulací, které vedly k tomu shitstormu v lednu. V podstatě přesně ta věc, za kterou teď sejmuli Liz Cheney. Zkrátka 4 roky s Trumpem, kdy přišli o obě komory i Bílý dům a oni stejně dál drží s ním. Neskutečný. Ale kdo chce kam...
791011
5 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Nechci se hádat ale, aby demokratická strana nedopadla ještě hůř. Ani jedna z těch stran není dokonalá, ale republikáni jsou pro mě přijatelnější. Kdo je pro tebe vlastně rozumný konzervativec? 
791011
Nechci se hádat ale, aby demokratická strana nedopadla ještě hůř. Ani jedna z těch stran není dokonalá, ale republikáni jsou pro mě přijatelnější. Kdo je pro tebe vlastně rozumný konzervativec? 
791010
4 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: DarkSith
A co takhle tuhle zkorumpovanou rodinu prostě ignorovat úplně? Už stačilo, ne? Fakt nechápu zoufalce, co Trumpa pořád podporují. Co mě ale baví je sledovat rozpad republikánské strany v přímém přenosu, ještě pár let takhle, a už tam budou demokrati vládnout sami. Nebo aspoň do té doby, než se rozumní konzervativci domluví a založí novou stranu, která se bude držet reality místo pohádek. 
791010
A co takhle tuhle zkorumpovanou rodinu prostě ignorovat úplně? Už stačilo, ne? Fakt nechápu zoufalce, co Trumpa pořád podporují. Co mě ale baví je sledovat rozpad republikánské strany v přímém přenosu, ještě pár let takhle, a už tam budou demokrati vládnout sami. Nebo aspoň do té doby, než se rozumní konzervativci domluví a založí novou stranu, která se bude držet reality místo pohádek. 
791006
7 -7
reagují: AndyKaufman, DarkSith
reagovat
reaguje na: HAL
Kdyby měl rozum tak by si to rozmyslel a místo sebe podpořil například svou dceru Ivanku. ;)  
791006
Kdyby měl rozum tak by si to rozmyslel a místo sebe podpořil například svou dceru Ivanku. *;)*  
791004
2 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: DarkSith
"V neposlední řadě pak generály na penzi znepokojuje Bidenův věk" 

No jejda, tak hlavně aby na tohle mysleli za čtyři roky až se bude chtít o znovuzvolení ucházet ještě starší Trump :D
791004
"V neposlední řadě pak generály na penzi znepokojuje Bidenův věk"  No jejda, tak hlavně aby na tohle mysleli za čtyři roky až se bude chtít o znovuzvolení ucházet ještě starší Trump *:D*
790989
2 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: DarkSith
790994
https://youtu.be/ZJn-of6nTvE
790989
3 0
reagovat
V USA je opět veselo. link 8) :+
790989
V USA je opět veselo. [url=https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/usa-celi-nejvetsi-hrozbe-v-dejinach-marxisticke-totalite-varuje-120-generalu-40360147#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=g3jGTNZQaem-202105131942&dop_id=40360147&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]link[/url] *8)* *:+*
3 0
reagují: HAL, RainMakeR
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Škoda, četl jsem nejdřív Russoové. 
790957
Škoda, četl jsem nejdřív Russoové. 
790953
2 0
reagovat
Tak Cruise ve vesmíru předběhnou Rusové link
790953
Tak Cruise ve vesmíru předběhnou Rusové https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/iss-film-vyzva-nataceni-ve-vesmiru.A210513_162545_filmvideo_ts
2 0
reagují: do_Od
reagovat
Parádní, aspoň ušetřím když dočasně nemůžu pít a v poličce bych se na to nevydržel dívat.
790932
Parádní, aspoň ušetřím když dočasně nemůžu pít a v poličce bych se na to nevydržel dívat.
1 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ještě než jsem věděl, kdo je to Ron Swanson, Lagavulin byla jediná Skotská, která mi kdy chutnala.
Tohle je must have! 
790930
Ještě než jsem věděl, kdo je to Ron Swanson, Lagavulin byla jediná Skotská, která mi kdy chutnala. Tohle je must have! 
790922
2 0
reagovat

Nick Offerman s otcem v boží reklamace na whiskey

link

Cameo má pivo Guiness 8):D
790922
https://youtu.be/_8sECJ4nPWQ Cameo má pivo Guiness *8)**:D*
Nick Offerman s otcem v boží reklamace na whiskey
5 0
reagují: verbst
reagovat
V Cílové na Přerovsku se můžete nově pokochat plastikou Vetřelce.  link :+

(Možná příspěvek do příštího víkendového výplachu. ;))
790800
V Cílové na Přerovsku se můžete nově pokochat plastikou Vetřelce.  https://www.facebook.com/udalostiostrava/posts/3950926984942287 *:+* (Možná příspěvek do příštího víkendového výplachu. *;)*)
6 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Tak jasně, já to bral podle toho, že má být nezaměstnaný a měl by na tohle mít čas.

@okkac: Jo jako nedivím se. Jako když dostaneš dnes Pfizer, tak máš druhou dávku na konci června a pak 14 dní ještě, takže na cestování při dnešním očkování kolem 7. července.
790795
Tak jasně, já to bral podle toho, že má být nezaměstnaný a měl by na tohle mít čas. @okkac: Jo jako nedivím se. Jako když dostaneš dnes Pfizer, tak máš druhou dávku na konci června a pak 14 dní ještě, takže na cestování při dnešním očkování kolem 7. července.
790782
1 0
reagovat
reaguje na: Jardus
Skoro o tom přemýšlím to udělat, protože s tou rychlosti očkování a blížícím se létem nechci díky neschopnosti vlády řešit a platit testy pro cestování. Prostě si dojít a pockat pro dávku. To už mi zařídí druhou a odpadnou už starosti.
790786
Skoro o tom přemýšlím to udělat, protože s tou rychlosti očkování a blížícím se létem nechci díky neschopnosti vlády řešit a platit testy pro cestování. Prostě si dojít a pockat pro dávku. To už mi zařídí druhou a odpadnou už starosti.
790779
3 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se