Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18441 - 18460 Napsat příspěvek
reaguje na: Muf
Ten fakt nikdo nezpochybňuje. Ty tady útočíš na lidi, kterým se ta kombinace líbí míň, než lepší TV doma. ;)
791691
Ten fakt nikdo nezpochybňuje. Ty tady útočíš na lidi, kterým se ta kombinace líbí míň, než lepší TV doma. *;)*
791690
1 -1
reagovat
reaguje na: MarvinP
Děkuji Mistře, pravda většinou těm "lepším a kultivovaným lidem" moc nevoní. Ale že vám popkornožrouti dotují lepší a modernější kinosály je prostě fakt. A mínusy to nezmění :+
791690
Děkuji Mistře, pravda většinou těm "lepším a kultivovaným lidem" moc nevoní. Ale že vám popkornožrouti dotují lepší a modernější kinosály je prostě fakt. A mínusy to nezmění *:+*
791688
1 -6
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Muf
Kdo přesně to "tady vidí"? link - psal jsem tady, co je to "kinozážitek" a že ze mě se kino určitě neuživí, viz druhý odstavec tady: link . Nevím, že by tady někdo zpochybňoval význam stravy či reklam pro život kina. Já tedy určitě ne. Osobně jen říkám, že kino jako atrakce mě až tak neláká.

Dávat "mi" ale za vinu, že ti kino neotevře... jako vážně? :D:D:D Nechceš i nadávat lidem co nechodí do divadla? Případně lidem, co nakupují v supermarketech? Dying here :D:D:D
791689
Kdo přesně to "tady vidí"? https://www.moviezone.cz/komentar/790457 - psal jsem tady, co je to "kinozážitek" a že ze mě se kino určitě neuživí, viz druhý odstavec tady: https://www.moviezone.cz/komentar/790469 . Nevím, že by tady někdo zpochybňoval význam stravy či reklam pro život kina. Já tedy určitě ne. Osobně jen říkám, že kino jako atrakce mě až tak neláká. Dávat "mi" ale za vinu, že ti kino neotevře... jako vážně? *:D**:D**:D* Nechceš i nadávat lidem co nechodí do divadla? Případně lidem, co nakupují v supermarketech? Dying here *:D**:D**:D*
791683
3 -1
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: Muf
Považuju se za čelního odborníka na to, znít jako arogantní idiot, ale skláním se před Tvým mistrovstvím. Hluboce. :+:+:+
791688
Považuju se za čelního odborníka na to, znít jako arogantní idiot, ale skláním se před Tvým mistrovstvím. Hluboce. *:+**:+**:+*
791683
12 -2
reagují: Muf
reagovat

Od pondělí mohou hrát kina, multiplexy ale neotevřou

link Tak tady vidíte, jak jsme pro kina důležití my, co si kupujeme popcorn. Místním bojovníkům proti popcornu a cole, bych vstup do multiplexu zakázal. Užijte si svoje "artová" kina , kde vedle vás chlastají divný týpci pivo a víno a žerou buráky a bohemia chips z alobalovejch sáčků :+
791683
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/od-pondeli-mohou-hrat-kina-multiplexy-ale-neotevrou-40360765 Tak tady vidíte, jak jsme pro kina důležití my, co si kupujeme popcorn. Místním bojovníkům proti popcornu a cole, bych vstup do multiplexu zakázal. Užijte si svoje "artová" kina , kde vedle vás chlastají divný týpci pivo a víno a žerou buráky a bohemia chips z alobalovejch sáčků *:+*
Od pondělí mohou hrát kina, multiplexy ale neotevřou
3 -8
reagují: Gonzi, MarvinP
reagovat
Párkrát jsem se díval na Stuckmana, nic proti němu, ale taky jsem zjistil, že mi ty jeho recenze nic moc nepřináší. Nekoukám v podstatě na nikoho, nějak mi poslední dobou úplně stačí recenze na MZ. Vím, co od kluků čekat, a tak si většinou přičtu nebo uberu pár bodů a vím, na čem jsem.

Teď jedu od začátku RLM a jejich BotW, protože mě to prostě baví.
791592
Párkrát jsem se díval na Stuckmana, nic proti němu, ale taky jsem zjistil, že mi ty jeho recenze nic moc nepřináší. Nekoukám v podstatě na nikoho, nějak mi poslední dobou úplně stačí recenze na MZ. Vím, co od kluků čekat, a tak si většinou přičtu nebo uberu pár bodů a vím, na čem jsem. Teď jedu od začátku RLM a jejich BotW, protože mě to prostě baví.
5 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak já bych ti možná mohl doporučit Double Toasted. Ti do recenzí dávají trochu humoru, ale to nemusí být pro každého.
791583
Tak já bych ti možná mohl doporučit Double Toasted. Ti do recenzí dávají trochu humoru, ale to nemusí být pro každého.
791578
1 0
reagovat
Stuckman, Jahns... Párkrát jsem zkoušel a absolutně mě nebaví. Strašně generický názory, vyjadřování. RLM se sice vkus nepohnul od puberty, ale z podstaty to chce u videorecenzí 2-3 hlasy k diskuzi imo.
791578
Stuckman, Jahns... Párkrát jsem zkoušel a absolutně mě nebaví. Strašně generický názory, vyjadřování. RLM se sice vkus nepohnul od puberty, ale z podstaty to chce u videorecenzí 2-3 hlasy k diskuzi imo.
2 0
reagují: janoo8
reagovat
reaguje na: janoo8
Campea, Stuckman and Jahns je moje recenzentska svata trojice z YT. Jeste Dan Murell, ktery odesel ze Screen Junkies a mel tam paradni review okenka, ktera jdou vic do hloubky, skoda ze mu do rozletu vletela corona a zavrene kina.
791563
Campea, Stuckman and Jahns je moje recenzentska svata trojice z YT. Jeste Dan Murell, ktery odesel ze Screen Junkies a mel tam paradni review okenka, ktera jdou vic do hloubky, skoda ze mu do rozletu vletela corona a zavrene kina.
791558
2 -3
reagovat
reaguje na: speta.jr
No já spíše čekám na recenzi od Chrise Stuckmanna a Double Toasted.
791558
No já spíše čekám na recenzi od Chrise Stuckmanna a Double Toasted.
791549
2 -2
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: speta.jr
najs, dik. neznie zle typek :+ mozno ho vyskusam
791550
najs, dik. neznie zle typek *:+* mozno ho vyskusam
791549
1 0
reagovat
reaguje na: studo
zjednodusene youtuber :D Ale jinak byvaly sef kanalu AMC kin (jeden z prvnich filmovych podkastu s vetsim zasahem) a pak hlavne vedouci YT Collideru, ted dela content na sebe. Ma dobry podcast netaha do toho politiku a v recenzich se s nim vetsinou shodnu.
791549
zjednodusene youtuber *:D* Ale jinak byvaly sef kanalu AMC kin (jeden z prvnich filmovych podkastu s vetsim zasahem) a pak hlavne vedouci YT Collideru, ted dela content na sebe. Ma dobry podcast netaha do toho politiku a v recenzich se s nim vetsinou shodnu.
791502
1 -2
reagují: janoo8, studo
reagovat

Diskova kronika

Tohle zabolelo, zemřel Charles Grodin. Měl jsem ho moc rád jako tátu z Beethovena a účetního z Davea a Půlnočního běhu. 
791544
Tohle zabolelo, zemřel Charles Grodin. Měl jsem ho moc rád jako tátu z Beethovena a účetního z Davea a Půlnočního běhu. 
Diskova kronika
2 -3
reagovat
reaguje na: speta.jr
whotf is John Campea?
791502
whotf is John Campea?
791468
7 0
reagují: speta.jr
reagovat

FF9 first reactions

Nahazujou na social media, John Campea tvrdi ze je to nejhorsi FF vubec :D:D
791468
Nahazujou na social media, John Campea tvrdi ze je to nejhorsi FF vubec *:D**:D*
FF9 first reactions
1 -2
reagují: studo
reagovat

New CSFD rant

Zajímalo by mne jestli ten web prošel UX testingem, protože celá anabáze s ovládacím panelem není pro uživatele opravdu cool a nezapomenu na mobilní verzi, kde toho teď na první dobrou vidím a změním minimum. 
791458
Zajímalo by mne jestli ten web prošel UX testingem, protože celá anabáze s ovládacím panelem není pro uživatele opravdu cool a nezapomenu na mobilní verzi, kde toho teď na první dobrou vidím a změním minimum. 
New CSFD rant
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To je taková ta touha některých po bublinách, mít kolem sebe lidi a "přátelé", co budou jen kývat hlavou. Na nesouhlas nebo vlastní-jiný názor už místo nebývá, protože co kdyby měl dotyčný pravdu... :D
791446
To je taková ta touha některých po bublinách, mít kolem sebe lidi a "přátelé", co budou jen kývat hlavou. Na nesouhlas nebo vlastní-jiný názor už místo nebývá, protože co kdyby měl dotyčný pravdu... *:D*
791433
3 0
reagovat
Jinak abych si ulevil. Mne celkově sere 90 % otázek v práci i soukromém životě. Proč?

Protože minimum lidí chce skutečně slyšet můj názor a v drtivé většině jen chtějí potvrdit ten svůj.
791433
Jinak abych si ulevil. Mne celkově sere 90 % otázek v práci i soukromém životě. Proč? Protože minimum lidí chce skutečně slyšet můj názor a v drtivé většině jen chtějí potvrdit ten svůj.
7 -1
reagují: The Joker
reagovat
Keď idem do práce a stretávam spolupracovníkov, ktorí nevedia čo ale chcú resp. potrebujú mi niečo povedať, tak sa ma opýtajú: no čo, ideš na to? ?) ja neviem či je to záležitosť elektrárne, alebo to je bežná otázka, ale už som vážne uvažoval nad tým, že si dám vyrobiť tričko s nápisom IDEM NA TO
791431
Keď idem do práce a stretávam spolupracovníkov, ktorí nevedia čo ale chcú resp. potrebujú mi niečo povedať, tak sa ma opýtajú: no čo, ideš na to? *?)* ja neviem či je to záležitosť elektrárne, alebo to je bežná otázka, ale už som vážne uvažoval nad tým, že si dám vyrobiť tričko s nápisom [b]IDEM NA TO[/b]
4 0
reagovat
To mi připomnělo moje oblíbené...
V obchodě: Co ty tady, nakupujes?
791418
To mi připomnělo moje oblíbené... V obchodě: Co ty tady, nakupujes?
6 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se