Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18381 - 18400 Napsat příspěvek
Ja som ako decko chodil potajomky piť víno do špajze a vraj to malo na mňa efekt ako keď Obelix padol do kotla s elixírom. :D
791789
Ja som ako decko chodil potajomky piť víno do špajze a vraj to malo na mňa efekt ako keď Obelix padol do kotla s elixírom. *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jestli to půjde, rád se s tebou taky napiju. A klidně nealko. :)
791788
Jestli to půjde, rád se s tebou taky napiju. A klidně nealko. *:)*
791787
2 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Potkáme se na dalším ofiko sraze, dáme si nějaký nealko podle tvé volby a pokecáme ještě líp, jak na tý zbytečně iniciovaný Bohemce posledně :)

Hlavně musíme odehnat tu alkoholickou mafii do_Od, Axis, Memphis, Davies a spol. (nadsázka, only love, už vám to víno po x letech znova nevypiju :D :D :D )
791787
Potkáme se na dalším ofiko sraze, dáme si nějaký nealko podle tvé volby a pokecáme ještě líp, jak na tý zbytečně iniciovaný Bohemce posledně :) Hlavně musíme odehnat tu alkoholickou mafii do_Od, Axis, Memphis, Davies a spol. (nadsázka, only love, už vám to víno po x letech znova nevypiju :D :D :D )
791786
1 0
reagují: mkubalikova, Disketa1
reagovat
Tak já se také podělím. Před nedávnem jsem se tu svěřila, že nemám ráda otázku: Proč nepiješ alkohol? Pravda je, že za posledních 16 let by se moje konzumace alkoholu dala napočítat na prstech jedné ruky (včetně té Bohemky, Tede :D). Jak k tomu došlo? Na střední jsem alkohol skoro nepila, sport a přísný tatínek moc prostoru neposkytovali. Na vysoké jsem tedy měla pocit, že musím vše dohnat. Tak jsem zdatně doháněla. Skončilo to jednoho krásného rána na pohotovosti, kdy mi pan doktor nechtěl věřit, že jsem se do toho stavu dostala po třech panácích, ani nevím čeho. Tipuju to na Tequillu. Pak to šlo docela rychle, sono, jaterní testy, punkce jater, spousta dalších testů, jaterní dieta, zákaz pití alkoholu, místo na seznamu pro transplantaci... Důvodem nebylo množství konzumovaného alkoholu. 2 roky léčby, na transplantaci nakonec nedošlo, a byla jsem zdravá. Žádné omezení už hodně let nemám, ale alkohol pro mě fakticky neexistuje. Víno a tvrdý mi nevoní, pivo nechutná. Proti alkoholu nemám žádné předsudky, jen mě se*e, že mají lidé předsudky vůči člověku, který nepije. Hezký večer u sklenky nějakého dobrého moku. Já tu mám colu. :D
791786
Tak já se také podělím. Před nedávnem jsem se tu svěřila, že nemám ráda otázku: Proč nepiješ alkohol? Pravda je, že za posledních 16 let by se moje konzumace alkoholu dala napočítat na prstech jedné ruky (včetně té Bohemky, Tede *:D*). Jak k tomu došlo? Na střední jsem alkohol skoro nepila, sport a přísný tatínek moc prostoru neposkytovali. Na vysoké jsem tedy měla pocit, že musím vše dohnat. Tak jsem zdatně doháněla. Skončilo to jednoho krásného rána na pohotovosti, kdy mi pan doktor nechtěl věřit, že jsem se do toho stavu dostala po třech panácích, ani nevím čeho. Tipuju to na Tequillu. Pak to šlo docela rychle, sono, jaterní testy, punkce jater, spousta dalších testů, jaterní dieta, zákaz pití alkoholu, místo na seznamu pro transplantaci... Důvodem nebylo množství konzumovaného alkoholu. 2 roky léčby, na transplantaci nakonec nedošlo, a byla jsem zdravá. Žádné omezení už hodně let nemám, ale alkohol pro mě fakticky neexistuje. Víno a tvrdý mi nevoní, pivo nechutná. Proti alkoholu nemám žádné předsudky, jen mě se*e, že mají lidé předsudky vůči člověku, který nepije. Hezký večer u sklenky nějakého dobrého moku. Já tu mám colu. *:D*
18 -1
reagují: verbst, TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Řekl bych, že je to přesně naopak. Po 20 se těžko získávají. :D
791784
Řekl bych, že je to přesně naopak. Po 20 se těžko získávají. *:D*
791781
1 0
reagovat

Eurovision Song Contest

Koukáte? Docela mi to chybělo, když loni z pochopitelných důvodů zrušili celý ročník. Uvidíme, jak si Ben Cristovao povede v náročné konkurenci. :)
791783
Koukáte? Docela mi to chybělo, když loni z pochopitelných důvodů zrušili celý ročník. Uvidíme, jak si Ben Cristovao povede v náročné konkurenci. *:)*
Eurovision Song Contest
1 -8
reagovat
reaguje na: Cinefil
To je proto, že ti je cirka 20, pokud se nemýlím...

Jinak bys je samozřejmě znal :D
791781
To je proto, že ti je cirka 20, pokud se nemýlím... Jinak bys je samozřejmě znal *:D*
791780
3 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: do_Od
Takhle divoké historky naštěstí znám jen z druhé strany. A většinou to byly holky, které neuměly chlastat. :D
791780
Takhle divoké historky naštěstí znám jen z druhé strany. A většinou to byly holky, které neuměly chlastat. *:D*
791778
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Alkohol

Ok, tak já se taky podělím. Poprvé jsem se ožral v 15, byla zima, víkend, s "kamarády" jsem šel do parku, kde jsme slili Colu s tím nejlevnějším rumem. Začal jsem tím, že jsem dopil zbytek toho čistýho rumu, a to mi stačilo, abych si zbytek té noci pamatoval už jen jako hrstku flashbacků.

Sedím na lavičce vedle nějaké holky. Bum. Sedím na autobusové zastávce vedle té stejné holky, akorát ji tentokrát zvracím pod nohy. Bum. Jsem nesen na něčích zádech po ulici a moje hlava trefuje dopravní značku. Bum. Ležím promrzlej ve tři ráno (pamatujte, byla zima) na schodech před vchodem do našeho baráku, kde mě nachází moji rodiče, kteří se zrovna vrací z práce (měli tehdy hospodu a byla tam nějaká akce, takže pozdní příchod). V podstatě nebýt téhle šťastné souhry náhod, tak jsem buď umrznul, nebo se udávil. Což mi maminka pochopitelně ještě dlouho potom s oblibou připomínala. A dobře dělala.

Možná i proto jsem později k alkoholu nikdy tolik nepřitíhnul. Tvrdej nepiju skoro nikdy a když, tak spíš v drincích, s rumem jsem skončil definitivně pár let nazpátek, kdy mě kolega pozval na nejdražší rum v hospodě (kterej jsem nakonec za něj platil já...) a já po prvním kopnutí ho běžel ihned vyklopit (od té doby ho nemůžu ani cítit), a pivem se sice při své tělesné váze opiju bez problému, ale málokdy mám chuť na víc jak 4. Oproti tomu, co předvádí lidé z mého okolí třeba na firemních večírcích, jsem tak prakticky abstinent. :D
791778
Ok, tak já se taky podělím. Poprvé jsem se ožral v 15, byla zima, víkend, s "kamarády" jsem šel do parku, kde jsme slili Colu s tím nejlevnějším rumem. Začal jsem tím, že jsem dopil zbytek toho čistýho rumu, a to mi stačilo, abych si zbytek té noci pamatoval už jen jako hrstku flashbacků. Sedím na lavičce vedle nějaké holky. Bum. Sedím na autobusové zastávce vedle té stejné holky, akorát ji tentokrát zvracím pod nohy. Bum. Jsem nesen na něčích zádech po ulici a moje hlava trefuje dopravní značku. Bum. Ležím promrzlej ve tři ráno (pamatujte, byla zima) na schodech před vchodem do našeho baráku, kde mě nachází moji rodiče, kteří se zrovna vrací z práce (měli tehdy hospodu a byla tam nějaká akce, takže pozdní příchod). V podstatě nebýt téhle šťastné souhry náhod, tak jsem buď umrznul, nebo se udávil. Což mi maminka pochopitelně ještě dlouho potom s oblibou připomínala. A dobře dělala. Možná i proto jsem později k alkoholu nikdy tolik nepřitíhnul. Tvrdej nepiju skoro nikdy a když, tak spíš v drincích, s rumem jsem skončil definitivně pár let nazpátek, kdy mě kolega pozval na nejdražší rum v hospodě (kterej jsem nakonec za něj platil já...) a já po prvním kopnutí ho běžel ihned vyklopit (od té doby ho nemůžu ani cítit), a pivem se sice při své tělesné váze opiju bez problému, ale málokdy mám chuť na víc jak 4. Oproti tomu, co předvádí lidé z mého okolí třeba na firemních večírcích, jsem tak prakticky abstinent. *:D*
Alkohol
7 -2
reagují: Cinefil
reagovat
V patnácti jsem se ožral a poblil na hotelu ve Francii. Od té doby tam mám zákaz. Jo a taky už radši moc nepiju, přestože jsem Moravák. :D
791776
V patnácti jsem se ožral a poblil na hotelu ve Francii. Od té doby tam mám zákaz. Jo a taky už radši moc nepiju, přestože jsem Moravák. *:D*
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Za celý víkend samozřejmě. Nejsem přece prase.
791773
Za celý víkend samozřejmě. Nejsem přece prase.
791769
1 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
Nah, to je ještě ok. Jednou za 14 dní, max za tejden.:D Pociťuju to pak max 3 dny.:D:D

EDIT: Haha, tak asi evidentně i víc, když už reaguju sám na sebe.:D
791772
Nah, to je ještě ok. Jednou za 14 dní, max za tejden.*:D* Pociťuju to pak max 3 dny.*:D**:D* EDIT: Haha, tak asi evidentně i víc, když už reaguju sám na sebe.*:D*
791765
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jasně, ses příliš těžkej, já sem zase příliš lehkej... Ale ty si to napsal tak suverénně, bez disc(k)lameru Přitom to je docela šílená spotřeba, sorry...
791771
Jasně, ses příliš těžkej, já sem zase příliš lehkej... Ale ty si to napsal tak suverénně, bez disc(k)lameru Přitom to je docela šílená spotřeba, sorry...
791770
1 0
reagovat
reaguje na: Muf
Já nebyl opilej, ještě jsem pak nakoupil a uvařil doma :D 8 piv je pro mne v poho. Na VŠ jsem dával cca 20 kousků za večer. Moje rekordy má zaznamenané tehdejší spolubydlící, já si to většinou nepamatoval, ale jeden Silvestr padlo přes den asi 36 piv a ve sklípku to bylo nějak 7 - 9 litrů vína. Tehdy jsem měl cca 120 kg.


Byla to Apokalypsa v Hollywoodu, k tomu se to přesně hodilo :D

Ted: Já teď skoro 2 roky přísně nepil kvůli sportu, ale covid do toho trochu hodil vidle....
791770
Já nebyl opilej, ještě jsem pak nakoupil a uvařil doma *:D* 8 piv je pro mne v poho. Na VŠ jsem dával cca 20 kousků za večer. Moje rekordy má zaznamenané tehdejší spolubydlící, já si to většinou nepamatoval, ale jeden Silvestr padlo přes den asi 36 piv a ve sklípku to bylo nějak 7 - 9 litrů vína. Tehdy jsem měl cca 120 kg. Byla to Apokalypsa v Hollywoodu, k tomu se to přesně hodilo *:D* Ted: Já teď skoro 2 roky přísně nepil kvůli sportu, ale covid do toho trochu hodil vidle....
791764
3 -3
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ses prase
Update: pokud ne za sebou, ale celej vejkend - budiž, been there... :)
791769
Ses prase Update: pokud ne za sebou, ale celej vejkend - budiž, been there... :)
791768
2 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Minulý víkend jsem vypil hned dvě lahve růžového vína. Dobré to bylo. :)
791768
Minulý víkend jsem vypil hned dvě lahve růžového vína. Dobré to bylo. *:)*
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Ano, zrovna dneska na ty zahrádce s potvrzením z práce sedím a píšu pro vás tematko na sobotu, ale to na celé věci nic nemění :d
791767
Ano, zrovna dneska na ty zahrádce s potvrzením z práce sedím a píšu pro vás tematko na sobotu, ale to na celé věci nic nemění :d
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Nejsem a ty vyloženě panikar :)
791766
Nejsem a ty vyloženě panikar :)
791765
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
6 flašek jacka v 6 lidech. Takovej náš standard. Buď hodně v klidu.:D
791765
6 flašek jacka v 6 lidech. Takovej náš standard. Buď hodně v klidu.*:D*
791763
1 0
reagují: Godlike, TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To tě pak ten film baví? Já byl v kině opilej dvakrát a vůbec mě to nebavilo :D teda po osmi pivech, jestli nemyslíš třetinky, předpokládám, že jsi byl už mírně navátej. 
791764
To tě pak ten film baví? Já byl v kině opilej dvakrát a vůbec mě to nebavilo *:D* teda po osmi pivech, jestli nemyslíš třetinky, předpokládám, že jsi byl už mírně navátej. 
791760
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se