Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18301 - 18320 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Já se přiznám, že tohle slyším poprvé, ale je pravda, že sem se po tom infu moc nepachtil a tak trochu sem doufal, že nějaké info ještě dostanu na očkování.

Jinak já 33, takže za dva dny tu registraci taky zkusim :)
792107
Já se přiznám, že tohle slyším poprvé, ale je pravda, že sem se po tom infu moc nepachtil a tak trochu sem doufal, že nějaké info ještě dostanu na očkování. Jinak já 33, takže za dva dny tu registraci taky zkusim :)
792106
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jo jo, názory jsou různé. Na tohle konkrétně jsem se ptal odborníků a dostal jsem od profesorů 3 typy odpovědí:

  • VŮBEC
  • 14 dní
  • cca 3 dny po

Disk: Jo tak to Brno je fajn, Vobořil tam dělá super práci. S Podanými r. jsem byl kvůli covidu přímo v kontaktu. :)
792106
Jo jo, názory jsou různé. Na tohle konkrétně jsem se ptal odborníků a dostal jsem od profesorů 3 typy odpovědí: [list][*]VŮBEC[/*][*]14 dní[/*][*]cca 3 dny po[/*][/list] Disk: Jo tak to Brno je fajn, Vobořil tam dělá super práci. S Podanými r. jsem byl kvůli covidu přímo v kontaktu. :)
792104
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Zvolili jsme brněnské výstaviště, protože bývám v Brně hodně často. Chodíme tam společně na antigenní testy. Lidi z neziskovky Podané ruce jsou absolutní profíci. :+
792105
Zvolili jsme brněnské výstaviště, protože bývám v Brně hodně často. Chodíme tam společně na antigenní testy. Lidi z neziskovky Podané ruce jsou absolutní profíci. *:+*
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
" minimálně 2 týdny. Někdo tvrdí i 3 dny..."
?
792104
" minimálně 2 týdny. Někdo tvrdí i 3 dny..." ?
792101
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já byl jako náhradník před měsícem. Tak ti moc neporadím, navíc ještě na dnešní registraci nemám věk. :D 
Ale když jsem registroval ostatní členy tlupy, tak to mamce přišlo asi do hodiny, tátovi za několik dní. Záleží na aktuální vytíženosti, což je u každé vlny registrací jiné. 

Jinak nevím kam se chceš zaregistrovat, ale mrkni sem a podle velikosti front se vyplatí i popojet. link

Osobně bych doporučil volit místo i podle toho jak vypadá, některá ta očkovací centra v budovách s přeplněnou nevetranou chodbou nic moc...

A počítej s tím, že můžeš být unavený, tak si to zařiď předem aby nebyl problém třeba den ležet ne o si vzít sick day. Imunitní reakce není špatný znak, naopak to ilustruje, že vakcína pracuje. No a po injekci nepít alkohol, ideálně do další dávky, minimálně 2 týdny. Někdo tvrdí i 3 dny...
792101
Já byl jako náhradník před měsícem. Tak ti moc neporadím, navíc ještě na dnešní registraci nemám věk. *:D*  Ale když jsem registroval ostatní členy tlupy, tak to mamce přišlo asi do hodiny, tátovi za několik dní. Záleží na aktuální vytíženosti, což je u každé vlny registrací jiné.  Jinak nevím kam se chceš zaregistrovat, ale mrkni sem a podle velikosti front se vyplatí i popojet. https://ockovani.opendatalab.cz/ Osobně bych doporučil volit místo i podle toho jak vypadá, některá ta očkovací centra v budovách s přeplněnou nevetranou chodbou nic moc... A počítej s tím, že můžeš být unavený, tak si to zařiď předem aby nebyl problém třeba den ležet ne o si vzít sick day. Imunitní reakce není špatný znak, naopak to ilustruje, že vakcína pracuje. No a po injekci nepít alkohol, ideálně do další dávky, minimálně 2 týdny. Někdo tvrdí i 3 dny...
792100
5 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Už jsem v pořádku a je to v pohodě. Přítel mě po půlnoci ještě zaregistroval do očkovacího systému. SMS s pin2 kódem ale dosud nepřišla. Taky jste dlouho čekali/čekáte?
792100
Už jsem v pořádku a je to v pohodě. Přítel mě po půlnoci ještě zaregistroval do očkovacího systému. SMS s pin2 kódem ale dosud nepřišla. Taky jste dlouho čekali/čekáte?
3 -2
reagovat
Já když jsem ožralý jako p.ase, tak píšu jako prase:D 
792095
Já když jsem ožralý jako p.ase, tak píšu jako prase*:D* 
5 0
reagovat
Tematicky se to sem hodí. S přítelem a jeho přáteli jsme strávili příjemné nedělní odpoledne. Já jsem ožralej jako prase. Zítra to snad bude dobrý.
792090
Tematicky se to sem hodí. S přítelem a jeho přáteli jsme strávili příjemné nedělní odpoledne. Já jsem ožralej jako prase. Zítra to snad bude dobrý.
5 -8
reagovat
Jinak Einar Selvik má jeste boční projekt s kytaristou Enslaved Ivarem Bjørnsonem a vydali své alba: Skuggsjá a Hugsjá. Je to taková Wardruna 2.0, ale ne zas úplně. Taktéž doporučuju.
792043
Jinak Einar Selvik má jeste boční projekt s kytaristou Enslaved Ivarem Bjørnsonem a vydali své alba: Skuggsjá a Hugsjá. Je to taková Wardruna 2.0, ale ne zas úplně. Taktéž doporučuju.
3 0
reagovat
Billie je dobrá zpěvačka, mohla by si někdy dát duet s Gaahlem, to by byl vrchol její umělecké kariery :))

I ta nová Wardruna je moc fajn, naživo už jsem je viděl a rozhodně chci znovu. 
792035
Billie je dobrá zpěvačka, mohla by si někdy dát duet s Gaahlem, to by byl vrchol její umělecké kariery *:))* I ta nová Wardruna je moc fajn, naživo už jsem je viděl a rozhodně chci znovu. 
1 -2
reagovat
reaguje na: Spazz
Kvuli nim jsem si rekl, ze pod 16 letech zajdu na Colors Of Ostrava, ale bum a Covid :D

Jinak moje top black metalová skupina (spíše přesněji pagan heavy black) je teď finská Havukruunu a poslední album z minulého roku  Uinuos Syömein Sota jsem už poslouchal nepočítaně a stále neomrzelo. Ta smršť co se po minutě chorálu rozjede v první skladbě vždy rozseká.
792033
Kvuli nim jsem si rekl, ze pod 16 letech zajdu na Colors Of Ostrava, ale bum a Covid *:D* Jinak moje top black metalová skupina (spíše přesněji pagan heavy black) je teď finská Havukruunu a poslední album z minulého roku  [url=https://www.youtube.com/watch?v=mUsU9ZH-GR4]Uinuos Syömein Sota[/url] jsem už poslouchal nepočítaně a stále neomrzelo. Ta smršť co se po minutě chorálu rozjede v první skladbě vždy rozseká.
792022
4 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Že tě hanba nefackuje!.....:D


Ex-SOLDIER: lepší pozdě než nikdy.. Tohle je zrovna taky krásný kousek.:+
792026
Že tě hanba nefackuje!.....*:D* Ex-SOLDIER: lepší pozdě než nikdy.. Tohle je zrovna taky krásný kousek.*:+*
792019
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Hm... No... 8)
792025
Hm... No... *8)*
792019
1 0
reagovat
Jako boomer mám raději tradičnější formy blacku, ale když je nálada, tak tohle taky můžu.
792024
Jako boomer mám raději tradičnější formy blacku, ale když je nálada, tak tohle taky můžu.
1 -1
reagovat
reaguje na: Muf
Zažít nějaký koncert Wardruny mam rozhodně na bucket listu, ať už v jeskyni, nebo kdekoliv jinde. Ale v té přírodě to opravdu musí být nářez. :+
792022
Zažít nějaký koncert Wardruny mam rozhodně na bucket listu, ať už v jeskyni, nebo kdekoliv jinde. Ale v té přírodě to opravdu musí být nářez. *:+*
792017
1 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: Spazz
Já se musím k hanbě přiznat, že jsem Einara poznal až díky Valhalle:+
792021
Já se musím k hanbě přiznat, že jsem Einara poznal až díky [url=https://youtu.be/e373kg2BycY]Valhalle*:+*[/url]
792015
4 0
reagovat
reaguje na: Muf
Billie Eilish je nejvíc nejlepší zpěvačka na světě. Věděl bych hned o dvou důvodech proč je lepší než veškerý skandinávský kapely dohromady.
792019
Billie Eilish je nejvíc nejlepší zpěvačka na světě. Věděl bych hned o dvou důvodech proč je lepší než veškerý skandinávský kapely dohromady.
792017
4 -6
reagují: Spazz, DarkSith
reagovat
reaguje na: Spazz
Nechápu ten mínus asi nějaký milovník "kvalitní" muziky ala billie eilish. :+ Líbí se mě ty jejich live koncerty v lesích jeskyních atd, to musí být masakr atmosféra link
792017
Nechápu ten mínus asi nějaký milovník "kvalitní" muziky ala billie eilish. *:+* Líbí se mě ty jejich live koncerty v lesích jeskyních atd, to musí být masakr atmosféra https://www.youtube.com/watch?v=cg0TQyjdHJ0
792015
2 -2
reagují: Spazz, Milosh
reagovat
Wardruna – Andvevarljod
Do prdele, ten Einar je fakt neskutecny pan...:+:+:+:+:+
792015
[url=https://www.youtube.com/watch?v=Fs2UpfIUujU]Wardruna – Andvevarljod [/url]Do prdele, ten Einar je fakt neskutecny pan...*:+**:+**:+**:+**:+*
5 -1
reagují: Ex-SOLDIER, Muf
reagovat
reaguje na: Cinefil
John Truby: The Anatomy of Story
791969
John Truby: The Anatomy of Story
791914
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se