Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18241 - 18260 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Nemáš pravdu, Ferimu narozdíl od Arenbergera nebylo prokázáno vůbec ale vůbec. Nezničilo mu to kariéru no, jenom se vzdal x funkcí dobrovolně, chápu 
792426
Nemáš pravdu, Ferimu narozdíl od Arenbergera nebylo prokázáno vůbec ale vůbec. Nezničilo mu to kariéru no, jenom se vzdal x funkcí dobrovolně, chápu 
792422
2 0
reagují: Memphis
reagovat
Je to kvalitní načasování, teď před volbami. On v podstatě nemá jinou možnost než se teď stáhnout do ústraní, jinak by to ve volbách sejmulo celou stranu... což se dost možná stejně stane.
792425
Je to kvalitní načasování, teď před volbami. On v podstatě nemá jinou možnost než se teď stáhnout do ústraní, jinak by to ve volbách sejmulo celou stranu... což se dost možná stejně stane.
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kariéru mu to nutně nezničilo, jestli se ty věci neprokážou a on se očistí, může se do politiky vrátit. Mezitím přijal osobní zodpovědnost, což je prostě fér a správný. Nemůžeš vykonávat vysokou politiku, když mezitím řešíš osobní skandály - úplně stejný důvod, proč odešel Arenberger, akorát jemu to trvalo několik týdnů.

edit: Nevím nakolik lze potrestat redaktory, kteří vycházeli z různých zdrojů, ověřovali to z třetích stran a celkově pracovali s různými fakty. To fakt není random bulvár, kde by vzali něco z Twitteru a postavili na tom nějaká děravá obvinění. Kdyby ale Feriho ty ženy udaly na policii a pak se ukázalo, že to pravda nebyla, tak je už by samozřejmě nějaký trest stihnout měl. Jinak se snad tyhle situace ani řešit nedají.
792422
Kariéru mu to nutně nezničilo, jestli se ty věci neprokážou a on se očistí, může se do politiky vrátit. Mezitím přijal osobní zodpovědnost, což je prostě fér a správný. Nemůžeš vykonávat vysokou politiku, když mezitím řešíš osobní skandály - úplně stejný důvod, proč odešel Arenberger, akorát jemu to trvalo několik týdnů. edit: Nevím nakolik lze potrestat redaktory, kteří vycházeli z různých zdrojů, ověřovali to z třetích stran a celkově pracovali s různými fakty. To fakt není random bulvár, kde by vzali něco z Twitteru a postavili na tom nějaká děravá obvinění. Kdyby ale Feriho ty ženy udaly na policii a pak se ukázalo, že to pravda nebyla, tak je už by samozřejmě nějaký trest stihnout měl. Jinak se snad tyhle situace ani řešit nedají.
792420
5 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
Na první pohled působí..... No mne by jenom zajímalo, jestli jak to zničilo bez policie a soudu kariéru Ferimu, jestli az se nic neprokáže, tak to zničí Apolenu Rychlíkovou, A2alarm a DenikN. 
792420
Na první pohled působí..... No mne by jenom zajímalo, jestli jak to zničilo bez policie a soudu kariéru Ferimu, jestli az se nic neprokáže, tak to zničí Apolenu Rychlíkovou, A2alarm a DenikN. 
2 0
reagují: do_Od
reagovat
Tvle, tak jsem si to teď přečetl, a hustý. Jako dlouholetý volič TOPky jsem s jeho prací a tím co v politice představoval byl vždycky spokojený, nicméně jestli jsou tyhle věci pravda, jakože tak na první pohled působí, tak je to na odchod. Tohle mě vždycky dokáže nasrat, když někdo staví svoji image na nějaké morální pevnosti, a pak se ukáže, že je to v soukromí úplně stejný kokot, jako ti, proti kterým se pravidelně ozývá. Ne-li horší. 

Nicméně jako wowkař fakt oceňuju, že i navzdory probíhajícímu skandálu si na Instagramu do storíčka postne launch The Burning Crusade se srdíčkem. :D 

edit: Tak sám rezignoval, good. Kurva, přesně takhle se to má v politice dělat, když nejdeš příkladem, když neprezentuješ zájmy občanů, tak máš skončit. O to víc mě sere, že něco tak základního Babiš a spol. vůbec nerespektují.
792419
Tvle, tak jsem si to teď přečetl, a hustý. Jako dlouholetý volič TOPky jsem s jeho prací a tím co v politice představoval byl vždycky spokojený, nicméně jestli jsou tyhle věci pravda, jakože tak na první pohled působí, tak je to na odchod. Tohle mě vždycky dokáže nasrat, když někdo staví svoji image na nějaké morální pevnosti, a pak se ukáže, že je to v soukromí úplně stejný kokot, jako ti, proti kterým se pravidelně ozývá. Ne-li horší.  Nicméně jako wowkař fakt oceňuju, že i navzdory probíhajícímu skandálu si na Instagramu do storíčka postne launch The Burning Crusade se srdíčkem. *:D*  edit: Tak sám rezignoval, good. Kurva, přesně takhle se to má v politice dělat, když nejdeš příkladem, když neprezentuješ zájmy občanů, tak máš skončit. O to víc mě sere, že něco tak základního Babiš a spol. vůbec nerespektují.
9 -2
reagovat
Tak už rezignoval na poslance.
792416
Tak už rezignoval na poslance.
3 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Hele jo, hodně. Samozřejmě "celá Praha" je hlavně v tom koutku podobně mladých nebo něco málo starších než je on sám, ale znám nějaké storky i osobně (hlavně že je to totálně přímočarý prase, který se neštítí ničeho). A hlavně to trvá fakt X let. To, co vyšlo dneska, je ale heavy.
792413
Hele jo, hodně. Samozřejmě "celá Praha" je hlavně v tom koutku podobně mladých nebo něco málo starších než je on sám, ale znám nějaké storky i osobně (hlavně že je to totálně přímočarý prase, který se neštítí ničeho). A hlavně to trvá fakt X let. To, co vyšlo dneska, je ale heavy.
792411
6 0
reagovat
Na mne byl Dominik vždycky milej, ale možná protože jsem hnusnej kluk :)
792412
Na mne byl Dominik vždycky milej, ale možná protože jsem hnusnej kluk *:)*
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Fakt? Tak další smutná ukázka o stavu české společnosti... A nechtěl ho náhodou Cival na Pivo? Hmmm.
792411
Fakt? Tak další smutná ukázka o stavu české společnosti... A nechtěl ho náhodou Cival na Pivo? Hmmm.
792410
3 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak ono je to fakt veřejný tajemství. Ví to celá Praha, že je to extrémní kokot. Teď je to na těch slečnách, ale není to nic jednoduchýho. 
792410
Tak ono je to fakt veřejný tajemství. Ví to celá Praha, že je to extrémní kokot. Teď je to na těch slečnách, ale není to nic jednoduchýho. 
792406
6 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Petr77
Návrat Vojtěcha Adama už baví internet. Feri není pirát, ale to co na něj prasklo asi jeho partaj nepotěšilo. 8)
792408
Návrat Vojtěcha Adama už baví internet. Feri není pirát, ale to co na něj prasklo asi jeho partaj nepotěšilo. *8)*
792393
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nijak, budou hrát "nic jsem neplatil a ta částka taky neodpovídá", protože tam asi odsouzení nehrozí. Leda když vyleze hafo dalších obvinění.
792406
Nijak, budou hrát "nic jsem neplatil a ta částka taky neodpovídá", protože tam asi odsouzení nehrozí. Leda když vyleze hafo dalších obvinění.
792403
4 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Petr77
Co Piráti, ale jak s ním zatočí TOPka :)
792403
Co Piráti, ale jak s ním zatočí TOPka :)
792393
5 0
reagují: The Joker
reagovat
Dat na Tinderu swipe right Dominiku Ferimu... No, lol. :D:D
792401
Dat na Tinderu swipe right Dominiku Ferimu... No, lol. *:D**:D*
3 0
reagovat
reaguje na: Petr77
Update, má jich víc než 160. Tedy na to co se přišlo na jeho jméno. Přes někoho jiného toho může mít víc.
792400
Update, má jich víc než 160. Tedy na to co se přišlo na jeho jméno. Přes někoho jiného toho může mít víc.
792393
5 -1
reagovat
Hm když každému je jedno ze Odcházející ministr vlastní 65 různých baráku polí a kdo ví všechno vlastně má ,a z poloviny to získal podvodem ,tak je obrázek české politiky dost smutný.A chci vidět jak Piráty zatočí s Ferim .
792393
Hm když každému je jedno ze Odcházející ministr vlastní 65 různých baráku polí a kdo ví všechno vlastně má ,a z poloviny to získal podvodem ,tak je obrázek české politiky dost smutný.A chci vidět jak Piráty zatočí s Ferim .
4 -1
reagovat
To je nejlepší Nolanovka od Interstellar:+
792313
To je nejlepší Nolanovka od Interstellar*:+*
6 0
reagovat
Petr Arenberger oznámil rezignaci na funkci ministra zdravotnictví a novým ministrem se podle premiéra Babiše stane opět Adam Vojtěch. Ne, opravdu to není vtip. :D:D:D
792311
Petr Arenberger oznámil rezignaci na funkci ministra zdravotnictví a novým ministrem se podle premiéra Babiše stane opět Adam Vojtěch. Ne, opravdu to není vtip. *:D**:D**:D*
6 -3
reagovat
Vy na Slovensku máte opravdu zajímavé lidi. link :D
792309
Vy na Slovensku máte opravdu zajímavé lidi. https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/189828961_10219549361307287_2516875615669056060_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=y0lp4jsyrboAX-Y4FQf&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=f0a633a2c643a3ee83fbc6d7c85c52c9&oe=60D12084 *:D*
2 -3
reagovat
reaguje na: Clavius
Tak v Cesku je uz dlouhe roky problem, ze se ted do sportu hrnou a vydrzi u nej hlavne deti cilevedomych rodicu, kteri, ano, byvaji movitejsi. Ti z tech chudsich, casto rozvedenych (kdyz se to tady nedavno lehce natuklo), uz to ted nemaji jak pred lety, kdy bud sport nebo nekde litat po sidlisti. Mas socialni site, videohry, esports (ktery to klidne s lety prevalcuje) a kdyz neni neobvykle, aby druhak nebo tretak mel iPhone, tak ten sport uz ani neni vniman jako potencialni listek k lepsimu zivotu. A tohle lze resit jen pres ZS, kdy jim lze dat aspon nejakou strukturu. Ale tech problemu muze byt vice... Toni Nadal napriklad zmimoval, ze dnes se neustale pracuje s daty, vse na stribrnem podnose, ale ti mladi pak nejsou schopni prekonavat prekazky, protoze se to proste nikdy nenaucili.
792295
Tak v Cesku je uz dlouhe roky problem, ze se ted do sportu hrnou a vydrzi u nej hlavne deti cilevedomych rodicu, kteri, ano, byvaji movitejsi. Ti z tech chudsich, casto rozvedenych (kdyz se to tady nedavno lehce natuklo), uz to ted nemaji jak pred lety, kdy bud sport nebo nekde litat po sidlisti. Mas socialni site, videohry, esports (ktery to klidne s lety prevalcuje) a kdyz neni neobvykle, aby druhak nebo tretak mel iPhone, tak ten sport uz ani neni vniman jako potencialni listek k lepsimu zivotu. A tohle lze resit jen pres ZS, kdy jim lze dat aspon nejakou strukturu. Ale tech problemu muze byt vice... Toni Nadal napriklad zmimoval, ze dnes se neustale pracuje s daty, vse na stribrnem podnose, ale ti mladi pak nejsou schopni prekonavat prekazky, protoze se to proste nikdy nenaucili.
792254
3 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se