Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18221 - 18240 Napsat příspěvek
reaguje na: Godlike
Promiň ale fakt myslíš vážně kecy o tom že není pochyb o tom že je prase ? :o 
792453
Promiň ale fakt myslíš vážně kecy o tom že není pochyb o tom že je prase ? *:o* 
792451
1 -5
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jasně, Andy. Srovnávej nesrovnávatelný, fakt. Přečti si můj edit a s tímhle jdi upřímně do prdele.:D

edit: sorry, už se nezapojim. Nicméně to "mluví se o tom roky" je od lidí, který nejsou přes tři kolena a známosti, ale který regulérně potkáváš a znáš. Nicméně vždycky to bylo tak, že je strašnej, ale strašnej kokot vůči ženám. Jestli to zašlo až tak daleko, jak se popisuje (a z toho, co vím, bych se nedivil, ale neodsuzuji), nechám na těch, kteří to budou vyšetřovat. Jen se mi v našem státě takovým vyšetřováním apod. těžko už dneska věří. Ještě když
má za sebou ig armádu.
792451
Jasně, Andy. Srovnávej nesrovnávatelný, fakt. Přečti si můj edit a s tímhle jdi upřímně do prdele.*:D* edit: sorry, už se nezapojim. Nicméně to "mluví se o tom roky" je od lidí, který nejsou přes tři kolena a známosti, ale který regulérně potkáváš a znáš. Nicméně vždycky to bylo tak, že je strašnej, ale strašnej kokot vůči ženám. Jestli to zašlo až tak daleko, jak se popisuje (a z toho, co vím, bych se nedivil, ale neodsuzuji), nechám na těch, kteří to budou vyšetřovat. Jen se mi v našem státě takovým vyšetřováním apod. těžko už dneska věří. Ještě když má za sebou ig armádu.
792450
10 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Godlike
Promiň ale mluví se o tom roky je příšerný argument snad ve všech ohledech. Roky se mluví o tom, že Ted Cruz je Zodiac Killer
792450
Promiň ale mluví se o tom roky je příšerný argument snad ve všech ohledech. Roky se mluví o tom, že Ted Cruz je Zodiac Killer
792449
2 -5
reagují: TedGeorge, Godlike
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No, můžu říct, že tady to fakt není ale tím, že to teď prasklo. Mluví se o tom doslova roky. Jen nikdy nikdo skutečně nevystoupil.

edit: pochyb o tom, že je to prase není. Jestli ale zašel až tak daleko. No, to si netroufám tvrdit. Ale choval se jak úplnej debil, tak od toho nebyl daleko. Ale taková tvrzení jsou samozřejmě velmi nebezpečná.
792449
No, můžu říct, že tady to fakt není ale tím, že to teď prasklo. Mluví se o tom doslova roky. Jen nikdy nikdo skutečně nevystoupil. edit: pochyb o tom, že je to prase není. Jestli ale zašel až tak daleko. No, to si netroufám tvrdit. Ale choval se jak úplnej debil, tak od toho nebyl daleko. Ale taková tvrzení jsou samozřejmě velmi nebezpečná.
792441
5 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Není, zatím je to pouze jeden článek, navíc od novinářky nic moc kvalit.
792448
Není, zatím je to pouze jeden článek, navíc od novinářky nic moc kvalit.
792443
2 -7
reagovat
Ovsem... rezignovat po techto obvinenich tak, ze k tomu textu na IG prihodim selfie... Uff.
792447
Ovsem... rezignovat po techto obvinenich tak, ze k tomu textu na IG prihodim selfie... Uff.
3 0
reagovat
Od minulýho pátku se ta bouře hoven v našem státě stupňuje. Vyvrcholí to nepostupem našich hokejistů do čtvrtfinále...
792446
Od minulýho pátku se ta bouře hoven v našem státě stupňuje. Vyvrcholí to nepostupem našich hokejistů do čtvrtfinále...
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To sice není, ale rozhodně je argument pro rezignaci.
792443
To sice není, ale rozhodně je argument pro rezignaci.
792441
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Není, ale o vině se zatím nebavíme. A taky už nejsme na škole.
792442
Není, ale o vině se zatím nebavíme. A taky už nejsme na škole.
792441
4 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Já byl na škole, kde bylo ještě vážnější obvinění. Když to začalo tak pak měl každý druhý taky podobnou historku jenom aby byl zajimavej. Ten člověk byl pak 100% očištěný. Chápu jak to myslíš, ale závažnost obvinění není argument pro vinu.

edit: Vlastně jsem tam zažil 2 podobné kauzy. Kdyby někdo chtěl, podrobnosti do zpráv, jak se mne to netýká, veřejně to psát nebudu. Ale fakt byste pak koukali, kolik lidí začne tvrdit, on byl vždycky divnej ....
792441
Já byl na škole, kde bylo ještě vážnější obvinění. Když to začalo tak pak měl každý druhý taky podobnou historku jenom aby byl zajimavej. Ten člověk byl pak 100% očištěný. Chápu jak to myslíš, ale závažnost obvinění není argument pro vinu. edit: Vlastně jsem tam zažil 2 podobné kauzy. Kdyby někdo chtěl, podrobnosti do zpráv, jak se mne to netýká, veřejně to psát nebudu. Ale fakt byste pak koukali, kolik lidí začne tvrdit, on byl vždycky divnej ....
792432
4 -4
reagují: Godlike, TedGeorge, Memphis
reagovat
reaguje na: do_Od
Je.
792438
Je.
792436
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Hlavně když si vezmeš, kvůli čemu všemu nerezignovali ostatní... je to smutný.
792436
Hlavně když si vezmeš, kvůli čemu všemu nerezignovali ostatní... je to smutný.
792435
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Jinak když si ta obvinění čtu... uff
Kdyby neodstoupil dnes, strana ho donutí odstoupit zítra. A on to dobře věděl.
Když si vezmu, kvůli čemu tenkrát rezignoval Al Franken...
792435
Jinak když si ta obvinění čtu... uff Kdyby neodstoupil dnes, strana ho donutí odstoupit zítra. A on to dobře věděl. Když si vezmu, kvůli čemu tenkrát rezignoval Al Franken...
8 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jestli to udelal je vec druha, ale obvineni to jsou. Minimalne je zjevny, ze se dlouhe roky choval opacne vuci hodnotam, ktery chtel prosazovat. Ona Topka je jako "liberalni, progresivni pravice" cela pomotana, ale prinejmensim z toho ted triska jaky marketingovy projekt je cela jeho kariera a to se pred volbama jiste nehodi.
792434
Jestli to udelal je vec druha, ale obvineni to jsou. Minimalne je zjevny, ze se dlouhe roky choval opacne vuci hodnotam, ktery chtel prosazovat. Ona Topka je jako "liberalni, progresivni pravice" cela pomotana, ale prinejmensim z toho ted triska jaky marketingovy projekt je cela jeho kariera a to se pred volbama jiste nehodi.
792431
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na druhou stranu je to dost vážný obvinění. Takhle by se politici měli chovat.

Který náš prezident to prohlašoval, že by pro politiky měla platit presumpce viny, protože mají být prostí jakýchkoliv podezření? :D
792432
Na druhou stranu je to dost vážný obvinění. Takhle by se politici měli chovat. Který náš prezident to prohlašoval, že by pro politiky měla platit presumpce viny, protože mají být prostí jakýchkoliv podezření? *:D*
792426
7 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: The Joker
Já blb si vždycky myslel že presumpce neviny má nějakou váhu. Ale tak odstoupil dobrovolně, nic se neděje....
792431
Já blb si vždycky myslel že presumpce neviny má nějakou váhu. Ale tak odstoupil dobrovolně, nic se neděje....
792427
2 -3
reagují: The Joker
reagovat
Slušnej člověk do politiky neleze.
792430
Slušnej člověk do politiky neleze.
7 -1
reagovat
Jo, viz co píše do_Od, naprostej souhlas.
792429
Jo, viz co píše do_Od, naprostej souhlas.
2 -1
reagovat
A Babišovi to trvá roky. Na současné poměry je reakce Feriho naprosto úžasná bez ohledu jak to s obviněními je. BTW, je vtipné, co kritiků #metoo najednou otočilo (aspoň na Twitteru toho vidím mraky), když jde o TOPkového sluníčkáře.
792428
A Babišovi to trvá roky. Na současné poměry je reakce Feriho naprosto úžasná bez ohledu jak to s obviněními je. BTW, je vtipné, co kritiků #metoo najednou otočilo (aspoň na Twitteru toho vidím mraky), když jde o TOPkového sluníčkáře.
8 -2
reagovat
No, obvineni z nekolika znasilneni je asi trosku vic nez jen "skandal"... Ze se to tyka priozrale, naivni mladeze je vec druha.
792427
No, obvineni z nekolika znasilneni je asi trosku vic nez jen "skandal"... Ze se to tyka priozrale, naivni mladeze je vec druha.
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se