Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18181 - 18200 Napsat příspěvek
S tím únikem velmi opatrně, už delší dobu na to nemám názor, naši top vědci na to rozhodně nejsou ve shodě. 
792611
S tím únikem velmi opatrně, už delší dobu na to nemám názor, naši top vědci na to rozhodně nejsou ve shodě. 
1 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Noviny možná ne, ale konkrétní článek ano.

Teorie úniku může být nakonec správná, ale Rand Paul nemá ve videu dobré argumenty pro její podporu.
792604
Noviny možná ne, ale konkrétní článek ano. Teorie úniku může být nakonec správná, ale Rand Paul nemá ve videu dobré argumenty pro její podporu.
792603
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Žádný noviny vlastněný oligarchou nemůžou bejt z principu nestranný. Tady se prostě někomu nelíbilo, že "teorie úniku" nabírala v poslední době momentum.
792603
Žádný noviny vlastněný oligarchou nemůžou bejt z principu nestranný. Tady se prostě někomu nelíbilo, že "teorie úniku" nabírala v poslední době momentum.
792595
1 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Milosh
A co by měli vyvracet? Jen uvádí výroky obou pánů na pravou míru. Podle mě věcně a nestranně. Nevím, co bych k tomu měl říct víc, všechno je napsané v tom článku.
792595
A co by měli vyvracet? Jen uvádí výroky obou pánů na pravou míru. Podle mě věcně a nestranně. Nevím, co bych k tomu měl říct víc, všechno je napsané v tom článku.
792589
2 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Memphis
Na to, že je Washington Post hlásná trouba establishmentu, tak to nevyvracujou moc přesvědčivě.
792589
Na to, že je Washington Post hlásná trouba establishmentu, tak to nevyvracujou moc přesvědčivě.
792577
1 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Memphis
Takže Rand Paul neříkal pravdu? Nebo překrucoval co ví? 
:o:o:o:o:o
792585
Takže Rand Paul neříkal pravdu? Nebo překrucoval co ví?  *:o**:o**:o**:o**:o*
792577
2 -1
reagovat
reaguje na: Vault_13
Já si pamatuju jak jsme se tu před lety pohádali o Kevinu Spaceym, u kterého to bylo pro ulici také jasné a vážné. Neprokázalo se mu vůbec nic, všechno je k dnešnímu dni staženo nebo vyvráceno, ale ulice to zřejmě ví lépe než vyšetřovatelé a soudy. Ale nic se neděje, všichni se teď předhánějí v omluvach na jeho adresu a kariéru má taky zpátkytky po 4 letech v malém italském filmu....
792579
Já si pamatuju jak jsme se tu před lety pohádali o Kevinu Spaceym, u kterého to bylo pro ulici také jasné a vážné. Neprokázalo se mu vůbec nic, všechno je k dnešnímu dni staženo nebo vyvráceno, ale ulice to zřejmě ví lépe než vyšetřovatelé a soudy. Ale nic se neděje, všichni se teď předhánějí v omluvach na jeho adresu a kariéru má taky zpátkytky po 4 letech v malém italském filmu....
792553
3 -7
reagovat
reaguje na: Milosh
Milosh tady pár dní zpět postoval video s Faucim. Chvíli mi trvalo, než jsem se k němu dostal, nicméně, asi takto: link
792577
Milosh tady pár dní zpět postoval video s Faucim. Chvíli mi trvalo, než jsem se k němu dostal, nicméně, asi takto: https://www.washingtonpost.com/politics/2021/05/18/fact-checking-senator-paul-dr-fauci-flap-over-wuhan-lab-funding/
791869
2 0
reagují: Milosh, verbst
reagovat
reaguje na: studo
link

Jojo, já taky.:D
792576
https://www.instagram.com/p/CPUzwf5LlL6/ Jojo, já taky.*:D*
792571
4 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Niekto by mozno povedal, ze too soon :D ale ja mam tieto humory rad
792571
Niekto by mozno povedal, ze too soon *:D* ale ja mam tieto humory rad
792568
2 0
reagují: Godlike
reagovat
Těším se za rok na dokument z produkce Netflixu s prostým názvem: FERI
792569
Těším se za rok na dokument z produkce Netflixu s prostým názvem: FERI
3 0
reagovat
reaguje na: studo
Co tam je? Prohlížeč mě nechce pustit. :D
792568
Co tam je? Prohlížeč mě nechce pustit. *:D*
792567
1 0
reagují: studo
reagovat
792567
TEN [url=https://ibb.co/kSnLrHT]Dominik Feri[/url]?
4 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Petr77
Sice 8.45, ale říkám si, zda ti zaměstnanci ve skladech budou mít jako zaměstnanecký benefit neomezený Amazon Prime se vším od MGM :D
792561
Sice 8.45, ale říkám si, zda ti zaměstnanci ve skladech budou mít jako zaměstnanecký benefit neomezený Amazon Prime se vším od MGM *:D*
792559
3 0
reagovat
Tak je to oficiální .  studio MGM patří Amazonu 9 miliard dolarů .Bond naštěstí bude v Říjnu v Kině .
792559
Tak je to oficiální .  studio MGM patří Amazonu 9 miliard dolarů .Bond naštěstí bude v Říjnu v Kině .
5 0
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: Milosh
Ne, nejsi blbej. Tohle je právě ten problém. Ty holky to z různých důvodů tehdy neřešily (stud, strach, trauma, potlačení vzpomínek na to, debilní konkrétní policajt, nastavení z rodiny, noname vs. celebrita, "nikdo mi neuvěří"...), takže teď se to bude prokazovat těžko.

Na druhou stranu, jak už jsem psal, těch svědectví je tolik a od tolika různých lidí z různých sfér, že to na nějakou prefabrikovanou kauzu nevypadá.

Ideální by bylo mít společnost, ve které, když se to nějaké holce stane, tak to začne řešit hned a hlavně nebude se muset bát toho kolotoče okolo, který se strhne, když to začne řešit, policajti budou ty případy brát vážně a soudci za ně budou dávat tresty. Zároveň NE bude znamenat NE (je mi jasné, že ty největší prasata nebo prostě lidi, kteří to mají patologicky dané, to neodradí, ale nějaká edukace v tomhle smyslu neuškodí). Protože když se to vytahuje takhle po letech, tak to může někoho svádět i k cílené dehonestaci (teď nemluvím o tomto případu) a profesní likvidaci, nic se neprokáže a zůstane jen pachuť.
792553
Ne, nejsi blbej. Tohle je právě ten problém. Ty holky to z různých důvodů tehdy neřešily (stud, strach, trauma, potlačení vzpomínek na to, debilní konkrétní policajt, nastavení z rodiny, noname vs. celebrita, "nikdo mi neuvěří"...), takže teď se to bude prokazovat těžko. Na druhou stranu, jak už jsem psal, těch svědectví je tolik a od tolika různých lidí z různých sfér, že to na nějakou prefabrikovanou kauzu nevypadá. Ideální by bylo mít společnost, ve které, když se to nějaké holce stane, tak to začne řešit hned a hlavně nebude se muset bát toho kolotoče okolo, který se strhne, když to začne řešit, policajti budou ty případy brát vážně a soudci za ně budou dávat tresty. Zároveň NE bude znamenat NE (je mi jasné, že ty největší prasata nebo prostě lidi, kteří to mají patologicky dané, to neodradí, ale nějaká edukace v tomhle smyslu neuškodí). Protože když se to vytahuje takhle po letech, tak to může někoho svádět i k cílené dehonestaci (teď nemluvím o tomto případu) a profesní likvidaci, nic se neprokáže a zůstane jen pachuť.
792544
10 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Asi jsem blbej, ale těžko může existovat možnost po letech dokázat znásilnění. Furt to bude jenom jedna pani povidala. Prostě se teď na nějakej čas někam zašije a pak z něj bude právník celebrit(a) a bude se mít fajn.
792544
Asi jsem blbej, ale těžko může existovat možnost po letech dokázat znásilnění. Furt to bude jenom jedna pani povidala. Prostě se teď na nějakej čas někam zašije a pak z něj bude právník celebrit(a) a bude se mít fajn.
2 -1
reagují: Vault_13
reagovat
reaguje na: verbst
Já nechápu, že se za to náhradnictví musí lidi omlouvat, já obepsal všechna očka v okolí a čekal jsem na telefonu. Ještě mi děkovali že jim ulehčuju práci a nemusí lidi shánět na vlastní triko. I když jsem napsal, že už mám první dávku, ať si mne škrtnou, tak stejně zavolali jestli tam nemůžu do dvou hodin poslat někoho jiného. :-) 

Škoda že na to u nás nevzniknul nějakej systém nebo appka jako v Izraeli, dost by to těm lidem ulehčilo práci, před ta velká očka chodí náhradníci sami, ale v menších to po práci obvolává unavená sestra a v podstatě dobrovolně. 
792536
Já nechápu, že se za to náhradnictví musí lidi omlouvat, já obepsal všechna očka v okolí a čekal jsem na telefonu. Ještě mi děkovali že jim ulehčuju práci a nemusí lidi shánět na vlastní triko. I když jsem napsal, že už mám první dávku, ať si mne škrtnou, tak stejně zavolali jestli tam nemůžu do dvou hodin poslat někoho jiného. :-)  Škoda že na to u nás nevzniknul nějakej systém nebo appka jako v Izraeli, dost by to těm lidem ulehčilo práci, před ta velká očka chodí náhradníci sami, ale v menších to po práci obvolává unavená sestra a v podstatě dobrovolně. 
792533
8 -1
reagovat
Nejdřív, když jsem viděl nějaký titulek, tak jsem si říkal - jo, Andymu klesají preference, Mára zase něco vyplodil. Pak jsem si to všechno na jinak nepříliš oblíbeném Alarmu (kde je tak 1 dobrý článek na 50 pomýlených) přečetl a tak jednoznačně už to teda nevidím.

Těch svědectví a nezávislých indícií je tolik a napříč roky, že všechno si to vyfantazírovat a hlavně ukočírovat to a zajistit, aby se to neprovalilo, by bylo moc rizikové, jednodušší je přece jen posílat řetězové maily důchodcům. Teď už jen záleží na tom, co konkrétně se dostane do vyšetřování PČR a jestli ty holky budou mít odvahu to dotáhnout do konce, protože u několika případů to nebyly jen "blbý kecy", ale znásilnění.

Palec nahoru, jestli to tak můžu říct, za to odstoupení, to by měla být u politiků norma. Jsi obviněn - tak odstup, očistil ses? Můžeš zpátky. I když tady to byla vyloženě pragmatická nutnost, pokud nechtěl stáhnout stranu dolů za sebou.
792534
Nejdřív, když jsem viděl nějaký titulek, tak jsem si říkal - jo, Andymu klesají preference, Mára zase něco vyplodil. Pak jsem si to všechno na jinak nepříliš oblíbeném Alarmu (kde je tak 1 dobrý článek na 50 pomýlených) přečetl a tak jednoznačně už to teda nevidím. Těch svědectví a nezávislých indícií je tolik a napříč roky, že všechno si to vyfantazírovat a hlavně ukočírovat to a zajistit, aby se to neprovalilo, by bylo moc rizikové, jednodušší je přece jen posílat řetězové maily důchodcům. Teď už jen záleží na tom, co konkrétně se dostane do vyšetřování PČR a jestli ty holky budou mít odvahu to dotáhnout do konce, protože u několika případů to nebyly jen "blbý kecy", ale znásilnění. Palec nahoru, jestli to tak můžu říct, za to odstoupení, to by měla být u politiků norma. Jsi obviněn - tak odstup, očistil ses? Můžeš zpátky. I když tady to byla vyloženě pragmatická nutnost, pokud nechtěl stáhnout stranu dolů za sebou.
6 0
reagovat
Mám v sobě prvního Pfizera (než se někdo bude rozčilovat - volali nám jako náhradníklm, když jim odpadli lidi - takový fofry nepamatuju :D), od malýho jsme dva dny na to chytli angínu a ještě jsem měl migrénu včera a tyvole. 
Takovej shitstorm nepamatuju :D 

Že je Adam zpět jsem považoval za nějakej fake a ještě jsem kontroloval Feriho Insta, jestli to je fakt tak :D
A pak jsem se ráno dočetl o tom Ferim samotným a teda... Musel jsem kontrolovat, jestli celkově neblouzním :D

Já jako Apolenu znám osobně a byť jsme se nikdy úplně nemuseli, tak upřímně - tohle by nebyla bývala napsala, kdyby to nebylo ověřitelný a podle kousků tady z diskuze to pravda bejt může. A taky teda pochybuju, že Deník N by do toho šel, kdyby jim to mělo zničit pověst. Nejsou tady ještě tak dlouho, aby si něco takovýho mohli dovolit. Ale to je jenom můj náhled a doměnka.

Jestli je Feri takový prase, tak je to pokrytecký až na půdu. Ale není nelegální bejt šovinistický prase.
Jestli někoho znásilnil, tak doufám, že se to prošetří, vyšetří a podle toho dopadne. Ale do té doby? Je mi jedno, že je to politik. Presumpce neviny platí všude. I v politice, ať si Milda říká co chce.

A jak někde Joker onehdá psal - tyhle celebrity a jejich ofiko sociální image je přece úplně někde jinde, než se sami chovaj. Budu naskakovat na nějakej hate wagon? Nebudu. Tohle prostě je svět, ve kterým žijem. Se vším, co k tomu patří. Všechno a všechny brát s rezervou a hlavně online.
Zklamalo mě to? Jo. Hodně. Ale za to si taky můžu sám.

Ale teda minimálně má body za "chlapský" odstoupení. Ne, že to někdo slovíčkařením otočíte proti mě.

Jen ještě poslední věc: to, že je prase se vůbec nevylučuje s tím, že je/byl dobrej politik. Spíš bych řekl, že to u těchto sociopatů jde ruku v ruce.

No nic, jdu zase ležet. Nemínskujte mě moc. Možná si ani nebudu pamatovat, že jsem tady psal :D
792533
Mám v sobě prvního Pfizera (než se někdo bude rozčilovat - volali nám jako náhradníklm, když jim odpadli lidi - takový fofry nepamatuju *:D*), od malýho jsme dva dny na to chytli angínu a ještě jsem měl migrénu včera a tyvole.  Takovej shitstorm nepamatuju *:D*  Že je Adam zpět jsem považoval za nějakej fake a ještě jsem kontroloval Feriho Insta, jestli to je fakt tak *:D* A pak jsem se ráno dočetl o tom Ferim samotným a teda... Musel jsem kontrolovat, jestli celkově neblouzním *:D* Já jako Apolenu znám osobně a byť jsme se nikdy úplně nemuseli, tak upřímně - tohle by nebyla bývala napsala, kdyby to nebylo ověřitelný a podle kousků tady z diskuze to pravda bejt může. A taky teda pochybuju, že Deník N by do toho šel, kdyby jim to mělo zničit pověst. Nejsou tady ještě tak dlouho, aby si něco takovýho mohli dovolit. Ale to je jenom můj náhled a doměnka. Jestli je Feri takový prase, tak je to pokrytecký až na půdu. Ale není nelegální bejt šovinistický prase. Jestli někoho znásilnil, tak doufám, že se to prošetří, vyšetří a podle toho dopadne. Ale do té doby? Je mi jedno, že je to politik. Presumpce neviny platí všude. I v politice, ať si Milda říká co chce. A jak někde Joker onehdá psal - tyhle celebrity a jejich ofiko sociální image je přece úplně někde jinde, než se sami chovaj. Budu naskakovat na nějakej hate wagon? Nebudu. Tohle prostě je svět, ve kterým žijem. Se vším, co k tomu patří. Všechno a všechny brát s rezervou a hlavně online. Zklamalo mě to? Jo. Hodně. Ale za to si taky můžu sám. Ale teda minimálně má body za "chlapský" odstoupení. Ne, že to někdo slovíčkařením otočíte proti mě. Jen ještě poslední věc: to, že je prase se vůbec nevylučuje s tím, že je/byl dobrej politik. Spíš bych řekl, že to u těchto sociopatů jde ruku v ruce. No nic, jdu zase ležet. Nemínskujte mě moc. Možná si ani nebudu pamatovat, že jsem tady psal *:D*
11 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se