Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18021 - 18040 Napsat příspěvek
reaguje na: Milosh
On byl vždycky troll, beztak to jsou 31 TB jeho dickpiců.
A zavirovaný tak mocně že když je někdo otevře, tak to vypne internet, Rache Bartmoss style :))
795089
On byl vždycky troll, beztak to jsou 31 TB jeho dickpiců. A zavirovaný tak mocně že když je někdo otevře, tak to vypne internet, Rache Bartmoss style *:))*
795086
7 0
reagovat

Diskova kronika

John McAfee r.i.p.
Tvrdil, že má dead man switch v podobě 31 TB špíny na mocný lidi. Uvidíme.
795086
John McAfee r.i.p. Tvrdil, že má dead man switch v podobě 31 TB špíny na mocný lidi. Uvidíme.
Diskova kronika
5 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tak oni jsou docela nastejno, Schick možná o něco lepší technicky, hlavně Baroš měl za sebou trošku tým a ne tuhle bandu extrémních a hlavně nepohyblivejch a neatletickejch nekopů. 
795053
Tak oni jsou docela nastejno, Schick možná o něco lepší technicky, hlavně Baroš měl za sebou trošku tým a ne tuhle bandu extrémních a hlavně nepohyblivejch a neatletickejch nekopů. 
795038
2 0
reagovat
Víš, jaká je nejhorší kniha všech dob? LISTER: Je mi to volný! HOLLY: „​Fotbal, zábavná stará hra“ od Kevina Keegana
795049
Víš, jaká je nejhorší kniha všech dob? LISTER: Je mi to volný! HOLLY: „​Fotbal, zábavná stará hra“ od Kevina Keegana
2 0
reagovat
Celý  mistrovství je divný. Už tím jak může skoro každej postoupit. Resp ti kdo nepostoupili ani ze 3 místa jsou sračky. O 4 místech ani nemluvě. 8)

Budeme rádi když se dostaneme do 1/4 finále. Všichni hajpujou Shicka. Ale za mě
Baroš 2004 > Shick 2021 
795038
Celý  mistrovství je divný. Už tím jak může skoro každej postoupit. Resp ti kdo nepostoupili ani ze 3 místa jsou sračky. O 4 místech ani nemluvě. *8)* Budeme rádi když se dostaneme do 1/4 finále. Všichni hajpujou Shicka. Ale za mě Baroš 2004 > Shick 2021 
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: verbst
Hele mi přišlo, že byla nasraná i ta Anglie, že vede. Fakt brutálek. Oba dva týmy by se měly důstojně sebrat a jet domu. Anglie to dokonce nemá moc daleko hah. 
794997
Hele mi přišlo, že byla nasraná i ta Anglie, že vede. Fakt brutálek. Oba dva týmy by se měly důstojně sebrat a jet domu. Anglie to dokonce nemá moc daleko hah. 
794993
4 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Já už někde na fcb zaregistroval, že to byla z naší strany strategická prohra, abysme pak nemuseli fasovat někoho ze Skupiny F...

No... Co jsem viděl, tak spíš nechtěli hrát vůbec :D:D (a to fotbalu taky už nějakej ten pátek neholduju)
794993
Já už někde na fcb zaregistroval, že to byla z naší strany strategická prohra, abysme pak nemuseli fasovat někoho ze Skupiny F... No... Co jsem viděl, tak spíš nechtěli hrát vůbec *:D**:D* (a to fotbalu taky už nějakej ten pátek neholduju)
794990
2 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: departed
Hele tak jim řekni, jestli se nestydí, že si ve druhém poločase proti ČESKÉ REPUBLICE vypracovali celkem 0 šancí (podložený fakt) a nevystřelili na bránu. A jestli se jim jako takovej fotbal s takovým týmem líbí. A jestli jim vážně nevadí, jak zachází se Sanchem aspol. Jo a ještě jim řekni, jestli se těší, až jim Německo po letech zase nakope prdel.

P.S. Repre fotbal mě moc nezajímá, ale uhodli jste správně, nesnášim anglickej nároďák.:D
794990
Hele tak jim řekni, jestli se nestydí, že si ve druhém poločase proti ČESKÉ REPUBLICE vypracovali celkem 0 šancí (podložený fakt) a nevystřelili na bránu. A jestli se jim jako takovej fotbal s takovým týmem líbí. A jestli jim vážně nevadí, jak zachází se Sanchem aspol. Jo a ještě jim řekni, jestli se těší, až jim Německo po letech zase nakope prdel. P.S. Repre fotbal mě moc nezajímá, ale uhodli jste správně, nesnášim anglickej nároďák.*:D*
794973
5 0
reagují: verbst
reagovat
Tak jsme teda moc krásně prohráli s Anglií. To je super, to mi zítra kolegové v práci dají sežrat. :D I přestože mne fotbal vůbec nezajímá, tak jsem se chvástnul, že jim natrhneme prdel a opak je pravdou. 
794973
Tak jsme teda moc krásně prohráli s Anglií. To je super, to mi zítra kolegové v práci dají sežrat. *:D* I přestože mne fotbal vůbec nezajímá, tak jsem se chvástnul, že jim natrhneme prdel a opak je pravdou. 
2 0
reagují: Godlike
reagovat
Hezký pěkně dostanete prequel seriál na Netflixu, kde bude místo Julie Delphy černoška.
794929
Hezký pěkně dostanete prequel seriál na Netflixu, kde bude místo Julie Delphy černoška.
10 -2
reagovat
reaguje na: studo
Vlastně mi to ani vzhledem ke konci třetího dílu nevadí...ALE! Verzi, kdy budou v důchodu a budou na všechno vzpomínat tak, jak to měli v hlavách oni, bych si dal.
794928
Vlastně mi to ani vzhledem ke konci třetího dílu nevadí...ALE! Verzi, kdy budou v důchodu a budou na všechno vzpomínat tak, jak to měli v hlavách oni, bych si dal.
794920
1 0
reagovat
reaguje na: studo
Ja som asi aj rad. Skusit zachytit lightning in a bottle stvrtykrat po sebe je uz velke pokusanie stasteny. Pre mna je ten zaver dokonaly.
794925
Ja som asi aj rad. Skusit zachytit lightning in a bottle stvrtykrat po sebe je uz velke pokusanie stasteny. Pre mna je ten zaver dokonaly.
794920
2 0
reagovat
reaguje na: studo
"I could go back to school. I would make a very good doctor, for example. You give me three symptoms, and I tell you what you are suffering from…"

No... Sebevědomí jí nechybí :D:D:D
794924
"I could go back to school. I would make a very good doctor, for example. You give me three symptoms, and I tell you what you are suffering from…" No... Sebevědomí jí nechybí *:D**:D**:D*
794920
2 -1
reagovat
794920
[url=https://www.indiewire.com/2021/06/julie-delpy-turned-down-fourth-before-movie-retiring-1234645885/]: ([/url]
4 0
reagují: (=LIFTY=), Gorecki, verbst
reagovat
Komu chyba MINDHUNTERtu je solidny youtube channel.
794860
Komu chyba [b]MINDHUNTER[/b], [url=https://www.youtube.com/c/JCSCriminalPsychology/videos]tu[/url] je solidny youtube channel.
3 0
reagovat

Diskova kronika

Zemřela Nina Divíšková. Hrála bezpočet postav na divadle i ve filmu. Ovšem roli manželky Emila Holuba s geniální hláškou jí už nikdo neodpáře.
794845
Zemřela Nina Divíšková. Hrála bezpočet postav na divadle i ve filmu. Ovšem roli [url=https://www.youtube.com/watch?v=pdy21vVk-Ts]manželky Emila Holuba[/url] s geniální hláškou jí už nikdo neodpáře.
Diskova kronika
3 0
reagovat

3s gif

link
boží
@Spazz - povinnost ;)
794833
https://i.imgur.com/uZtZ3LW.gifv boží @Spazz - povinnost *;)*
3s gif
5 -1
reagovat
LIVE from space: Astronauts Install New Solar Arrays on the International Space Station
794798
[url=https://www.twitch.tv/nasa]LIVE from space:[/url] Astronauts Install New Solar Arrays on the International Space Station
5 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
Pussywoman
794789
Pussywoman
794766
2 0
reagovat
reaguje na: Kamy
:D 
794776
*:D* 
794775
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se