Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18001 - 18020 Napsat příspěvek
A já se těšil na komiks Smečka z Hodonína.
795258
A já se těšil na komiks Smečka z Hodonína.
1 -5
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tyhlety sračky většinou bezmyšlenkovitě sdílí tzv. "facebookové matky" Nedokážou si na 5 vteřin zagooglit, jestli nesdílí hoax, to je moc práce a musí se u toho trochu myslet.
795256
Tyhlety sračky většinou bezmyšlenkovitě sdílí tzv. "facebookové matky" Nedokážou si na 5 vteřin zagooglit, jestli nesdílí hoax, to je moc práce a musí se u toho trochu myslet.
795230
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já beru s tatou auto, motorovku a lopatu a jdeme pomáhat známým, kteří přišli o střechu a komín jim spadl na obě auta.

V noci tu jezdily i rakouské a slovenské sanitky. Nečekali na žádost o pomoc od vlády, prostě je povolali a jeli pomáhat. :+:+ Navíc pomoc sem z republiku poputuje pomalu, když je většina cest nesjízdných.
795245
Já beru s tatou auto, motorovku a lopatu a jdeme pomáhat známým, kteří přišli o střechu a komín jim spadl na obě auta. V noci tu jezdily i rakouské a slovenské sanitky. Nečekali na žádost o pomoc od vlády, prostě je povolali a jeli pomáhat. *:+**:+* Navíc pomoc sem z republiku poputuje pomalu, když je většina cest nesjízdných.
795235
9 0
reagovat
Je to totální hnus, ale zároveň člověk trochu začíná věřit zase v lidstvo. Vznikají peněžní sbírky, hromada skupin, spousta lidí se snaží pomoct jak může (nabízejí zdarma ubytování v penzionech, u sebe doma)
795235
Je to totální hnus, ale zároveň člověk trochu začíná věřit zase v lidstvo. Vznikají peněžní sbírky, hromada skupin, spousta lidí se snaží pomoct jak může (nabízejí zdarma ubytování v penzionech, u sebe doma)
9 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tahle informace se objevila asi hodinu po bouři v rádiu na netu. To že to byl fake se samozřejmě zjistí až později, ale vzhledem k poškození zoo to bylo pravděpodobné.

Ve skutečnosti jsou poničené pavilony a výběhy a některá zvířata se skutečně dostala ven v rámci ohrady ne objektu zoo, což potvrdili lidi přímo na místě.
795232
Tahle informace se objevila asi hodinu po bouři v rádiu na netu. To že to byl fake se samozřejmě zjistí až později, ale vzhledem k poškození zoo to bylo pravděpodobné. Ve skutečnosti jsou poničené pavilony a výběhy a některá zvířata se skutečně dostala ven v rámci ohrady ne objektu zoo, což potvrdili lidi přímo na místě.
795230
1 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Mluví tady někdo o demolování zoo?

Přijde ti normální šířít poplašné zprávy po netu o tom, že po Hodoníně pobíhájí nebezpečné šelmy a přidělávat to tý sračky ještě větší bordel?

Okamžitě to zoufalá zoo v noci dementovala a prosila, ať tohle proboha lidi nikde nešíří.
795230
Mluví tady někdo o demolování zoo? Přijde ti normální šířít poplašné zprávy po netu o tom, že po Hodoníně pobíhájí nebezpečné šelmy a přidělávat to tý sračky ještě větší bordel? Okamžitě to zoufalá zoo v noci dementovala a prosila, ať tohle proboha lidi nikde nešíří.
795227
5 -1
reagují: Muf, Cinefil
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To ale nemění nic na tom, že je zoo kompletně zdemolovaná, odletěly střechy a popadaly zdi. Takže zvířata museli pochytat a budou je převážet jinam. Byl jsem přímo na místě a mluvil jsem s lidmi, kteří tam zasahovali.
795227
To ale nemění nic na tom, že je zoo kompletně zdemolovaná, odletěly střechy a popadaly zdi. Takže zvířata museli pochytat a budou je převážet jinam. Byl jsem přímo na místě a mluvil jsem s lidmi, kteří tam zasahovali.
795221
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
z tych videi na nete, cosi strasne :-
795223
z tych videi na nete, cosi strasne *:-*
1 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ne možná, ale určitě neutekli.

Curacti lidi tuhle fake news sdíleli všude možně a přitom to bylo okamžitě dementovaný.

Pokud chcete nějak peněžně pomoc, tak třeba tady - to je ověřené link
795221
Ne možná, ale určitě neutekli. Curacti lidi tuhle fake news sdíleli všude možně a přitom to bylo okamžitě dementovaný. Pokud chcete nějak peněžně pomoc, tak třeba tady - to je ověřené https://www.znesnaze21.cz/sbirka/cele-cesko-na-pomoc-obcim-zasazenym-nicivym-tornadem
795220
2 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To má štěstí, že mu sklep nevyplavila pondělní bouřka jako Bojanovic. Tady v HO je čtvrtina města bez el., signálu, baráky nemají střechy a to ani paneláky. Auta jsou v některých místen naházená na domech jak z amerického filmu.

Tornádo mám krásně natočené jak se stáčelo za elektrárnou a zdemovolalo Lužice, Moravskou a část Hodonína. Pro člověka, který zbožňuje katastrofické filmy (třeba Twister) to byl hodně emotivní zážitek.

PS: lvi ze zoo sice neutekli :D ale zoo koutek je totálně zdemolovaný, několik zvířat uhynulo a a ti lvi pravděpodobně jen utekli z výběhu.

PPS pro Teda: Letošní moravská úroda vína zřejmě skončila. Vinice jsou ze 70-90% zdemolované.
795220
To má štěstí, že mu sklep nevyplavila pondělní bouřka jako Bojanovic. Tady v HO je čtvrtina města bez el., signálu, baráky nemají střechy a to ani paneláky. Auta jsou v některých místen naházená na domech jak z amerického filmu. Tornádo mám krásně natočené jak se stáčelo za elektrárnou a zdemovolalo Lužice, Moravskou a část Hodonína. Pro člověka, který zbožňuje katastrofické filmy (třeba Twister) to byl hodně emotivní zážitek. PS: lvi ze zoo sice neutekli *:D* ale zoo koutek je totálně zdemolovaný, několik zvířat uhynulo a a ti lvi pravděpodobně jen utekli z výběhu. PPS pro Teda: Letošní moravská úroda vína zřejmě skončila. Vinice jsou ze 70-90% zdemolované.
795206
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
No je to úplně v hajzlu. Mám v Lužicích plno známejch, jezdím tam často, v noci sem se dovolal půlce. Jak to tam začnou hasiči atd pouštět, tak jim tam jedu pomáhat. Akorát vím, že nejlepší kamarád je bez domu a zachránilo ho to, že má na zahradě vinej sklípek, kde se schoval
795206
No je to úplně v hajzlu. Mám v Lužicích plno známejch, jezdím tam často, v noci sem se dovolal půlce. Jak to tam začnou hasiči atd pouštět, tak jim tam jedu pomáhat. Akorát vím, že nejlepší kamarád je bez domu a zachránilo ho to, že má na zahradě vinej sklípek, kde se schoval
20 0
reagují: Cinefil
reagovat
ještě líp, za tornádo může Kazma a nebo Kalousek :D:D:D:D:D:D
795205
ještě líp, za tornádo může Kazma a nebo Kalousek *:D**:D**:D**:D**:D**:D*
1 -4
reagovat
reaguje na: Gonzi
deepfake. to někdo nahrál a udělal tam VFX tornado 8)
795204
deepfake. to někdo nahrál a udělal tam VFX tornado *8)*
795198
1 -11
reagovat
reaguje na: Cinefil
mě nějak stačilo tohle video :( link
795198
mě nějak stačilo tohle video :( https://youtu.be/eBBvFSx9iIg
795196
6 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Cinefil
Jsem 30 km od Hodonína, u nás jen kroupy, ale poprvé v životě jsem měl strach z počasí.
Lvi jsou kachna, nic takového se nestalo. Poškodilo to ohrady, zvířata jsou v šoku, ale v pořádku. Škody se budou vědět až za světla.
795197
Jsem 30 km od Hodonína, u nás jen kroupy, ale poprvé v životě jsem měl strach z počasí. Lvi jsou kachna, nic takového se nestalo. Poškodilo to ohrady, zvířata jsou v šoku, ale v pořádku. Škody se budou vědět až za světla.
795196
11 0
reagovat
Někdo z hodonínska? Hlaste škody. Ze zoo dokonce utekli lvi. 2 obce lehly. Link
795196
Někdo z hodonínska? Hlaste škody. Ze zoo dokonce utekli lvi. 2 obce lehly. [url=https://www.novinky.cz/domaci/clanek/stromy-ve-vichrici-na-rakovnicku-padaly-jako-sirky-jeden-skoncil-na-aute-40364372#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=Gya5ZhDlxIP-202106241941&dop_id=40364372&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]Link[/url]
1 -2
reagují: Gonzi, (=LIFTY=)
reagovat
Sedíme se ségrou sami dva v kině a ten pocit, když nabíhá logo Universalu je neuvěřitelnej.

KONEČNĚ 
795193
Sedíme se ségrou sami dva v kině a ten pocit, když nabíhá logo Universalu je neuvěřitelnej. KONEČNĚ 
5 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Najlepšia scéna v tom filme. :+:)
795138
Najlepšia scéna v tom filme. *:+**:)*
795131
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Logan Lucky dali tenhle song myslim ještě o kousek líp. Ale je to paráda, leč mě film zklamal.
795136
Logan Lucky dali tenhle song myslim ještě o kousek líp. Ale je to paráda, leč mě film zklamal.
795131
1 0
reagovat

Take Me Home, Country Road

Myslete si o tom filmu co chcete, ale tohle mě vžene slzy do očí vždycky.
Strašně dobře udělanej edit.
link

A ty komentáře jsou taky zase jednou krásný.
795131
Myslete si o tom filmu co chcete, ale tohle mě vžene slzy do očí vždycky. Strašně dobře udělanej edit. https://www.youtube.com/watch?v=3VdIfIZHJ_M&ab_channel=SergeyRomanov A ty komentáře jsou taky zase jednou krásný.
Take Me Home, Country Road
3 0
reagují: slord, Godlike
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se