Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17941 - 17960 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
mno, ne všichni můžou být očkovaní (těhotné, kojící ženy, děti, lidé s tím či oním problémem který vakcinaci neumožňuje), ne všichni očkovaní jsou imunní a ne proti všem mutacím.
Realita je spíše taková, že to očkování dělá falešný pocit vyřešeného problému, kdežto menší styk, respirátory, desinfekce apod. jsou to, co ten problém opravdu řeší.
Já bych třeba doufal, že přestane být běžné do práce chodit s rýmičkou - a to se často neděje ani teď :-
795683
mno, ne všichni můžou být očkovaní (těhotné, kojící ženy, děti, lidé s tím či oním problémem který vakcinaci neumožňuje), ne všichni očkovaní jsou imunní a ne proti všem mutacím. Realita je spíše taková, že to očkování dělá falešný pocit vyřešeného problému, kdežto menší styk, respirátory, desinfekce apod. jsou to, co ten problém opravdu řeší. Já bych třeba doufal, že přestane být běžné do práce chodit s rýmičkou - a to se často neděje ani teď *:-*
795679
6 -1
reagovat
reaguje na: okkac
Já ti vlastně rozumím, taky mě ty změny nebetyčně serou a když člověk vidí sráče, kteří protestujou jako NAPROSTI KOKOTI!!!!!!!! proti ockovani kvuli nejakejm vymyslenejm srackam z vecernicku sponzorovanýho dementama víte jakejch webů, tak si taky pomalu rika padni komud padni - jste hovada, chcipnete.

Jenomže pak člověku trochu spadne hladina nasranosti. Uvědomí si, že ve vyspělé společnosti prostě nemůžeš hovada nechat s prominutím vychcípat a musíš se postarat i o debily.

A kdo se o ně bude muset starat? Doktoři, sestřičky, padající snad půl roku v kuse na hubu. Takže sentiment sdílím, v reálu to ale dopadne úplně nejhůř a byť třeba my dva na hubu padat nebudeme, plno mých známých kvůli nim na hubu padat bude. My to odneseme jenom na daních, to je prd. Padni komu padni není řešení, spíš bych byl bez prdele proto, aby očkování bylo povinné.
795682
Já ti vlastně rozumím, taky mě ty změny nebetyčně serou a když člověk vidí sráče, kteří protestujou jako NAPROSTI KOKOTI!!!!!!!! proti ockovani kvuli nejakejm vymyslenejm srackam z vecernicku sponzorovanýho dementama víte jakejch webů, tak si taky pomalu rika padni komud padni - jste hovada, chcipnete. Jenomže pak člověku trochu spadne hladina nasranosti. Uvědomí si, že ve vyspělé společnosti prostě nemůžeš hovada nechat s prominutím vychcípat a musíš se postarat i o debily. A kdo se o ně bude muset starat? Doktoři, sestřičky, padající snad půl roku v kuse na hubu. Takže sentiment sdílím, v reálu to ale dopadne úplně nejhůř a byť třeba my dva na hubu padat nebudeme, plno mých známých kvůli nim na hubu padat bude. My to odneseme jenom na daních, to je prd. Padni komu padni není řešení, spíš bych byl bez prdele proto, aby očkování bylo povinné.
795679
8 -4
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No z nařízení, které se mění každou chvíli mne už to všechno celkem sere, v srpnu jedu na festival do Litvy, to už buu mít tu doporučenou dobu po druhé dávce. Ještě bych něco nechal, ale na podzim kdy už všichni co chtěli očkování by ho měli mít dokončené a hodil bych na to bobek a jel bych padni komu padni. Kdo se nenechal očkovat, jeho problém.
795679
No z nařízení, které se mění každou chvíli mne už to všechno celkem sere, v srpnu jedu na festival do Litvy, to už buu mít tu doporučenou dobu po druhé dávce. Ještě bych něco nechal, ale na podzim kdy už všichni co chtěli očkování by ho měli mít dokončené a hodil bych na to bobek a jel bych padni komu padni. Kdo se nenechal očkovat, jeho problém.
795669
9 -1
reagují: Gonzi, TedGeorge
reagovat
Já se zas dneska rozčílil. Od začátku všichni vědí že prokazovat bezinfekčnost 22 dní po první dávce je nesmysl a populistický tah. Ale ok zavedli to tak jsem s tím začal počítat co se týče např. návštěvy svatby na kterou jsem pozván a dovolených po ČR. Platilo to pár týdnů a najednou to zruší s argumentem že pan ministr si přečetl přiložené info k vakcínám :D:D V červenci LOL :D Nic proti tomu opatření já si na ten test zajdu byl jsem i pro plošné testování ve firmách ale že je to nastavené blbě se vědělo ale přesto s tím spousta lidí počítalo a najednou musí zase řešit spoustu věcí. Jediné co mě opravdu vadí je ta nejistota, že nevím co vše budu který týden potřebovat :- Ta komunikace je za mě opravdu děs a už jsem z toho unavený. Jen takový povzdech :o
795678
Já se zas dneska rozčílil. Od začátku všichni vědí že prokazovat bezinfekčnost 22 dní po první dávce je nesmysl a populistický tah. Ale ok zavedli to tak jsem s tím začal počítat co se týče např. návštěvy svatby na kterou jsem pozván a dovolených po ČR. Platilo to pár týdnů a najednou to zruší s argumentem že pan ministr si přečetl přiložené info k vakcínám *:D**:D* V červenci LOL *:D* Nic proti tomu opatření já si na ten test zajdu byl jsem i pro plošné testování ve firmách ale že je to nastavené blbě se vědělo ale přesto s tím spousta lidí počítalo a najednou musí zase řešit spoustu věcí. Jediné co mě opravdu vadí je ta nejistota, že nevím co vše budu který týden potřebovat *:-* Ta komunikace je za mě opravdu děs a už jsem z toho unavený. Jen takový povzdech *:o*
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Bohužel lidi si přeložili rozvolnění jako sraní na všechno. Totální ztráta půdu sebezáchovy, hlavně v Praze. 
795674
Bohužel lidi si přeložili rozvolnění jako sraní na všechno. Totální ztráta půdu sebezáchovy, hlavně v Praze. 
795669
7 -7
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Hele, mít Disk tvůj vkus, tak by imo nikdo ani necekl :D8);)… Disk je ale ekvivalent RainMakera a s tím rozdílem, že Rain aspoň o sobě ví, že to čuně je 8)8)8).
795670
Hele, mít Disk tvůj vkus, tak by imo nikdo ani necekl *:D**8)**;)*… Disk je ale ekvivalent RainMakera a s tím rozdílem, že Rain aspoň o sobě ví, že to čuně je *8)**8)**8)*.
795649
8 0
reagovat
Ja chapu, ze sou z toho vsichni v prdeli a chteji navrat do normalu.
Pochopim restaurace, muzea, kultura - omezena kapacita, bezpeci - kina na nizsi kapacitu, dodrzuji to.

Zaboha doprdele nepochopim velky koncerty pro x stovek lidí pod širým nebem, 60 000 lidi na stadionu v Maďarsku, totální sraní na všechno na Náplavkách a podobných. To lidi zapomněli, jak jsme byly za totální čůráky minulý léto kvůli Karlovu mostu?

Tohle se přece zase znovu vrátí. Ví to všichni, je to úplně jasný. Opravdu se lidi neobejdou ještě nějakou dobu aspoň bez hromadnejch akcí? Vždyť to je jak u totálních debilů.
795669
Ja chapu, ze sou z toho vsichni v prdeli a chteji navrat do normalu. Pochopim restaurace, muzea, kultura - omezena kapacita, bezpeci - kina na nizsi kapacitu, dodrzuji to. Zaboha doprdele nepochopim velky koncerty pro x stovek lidí pod širým nebem, 60 000 lidi na stadionu v Maďarsku, totální sraní na všechno na Náplavkách a podobných. To lidi zapomněli, jak jsme byly za totální čůráky minulý léto kvůli Karlovu mostu? Tohle se přece zase znovu vrátí. Ví to všichni, je to úplně jasný. Opravdu se lidi neobejdou ještě nějakou dobu aspoň bez hromadnejch akcí? Vždyť to je jak u totálních debilů.
14 -5
reagují: Vincent, okkac, AndyKaufman
reagovat
Pritelkyni ted volali z nemocnice s vysledkama protilatek. Pred tremi mesici jsme meli covid a pred dvemi mesici mela protilatky relativne nizke. Ted obrovske. Neockovana jeste. Tak ji rekli, ze to proste musela chytnout znova v tech poslednich trech mesicich. To uz je fakt mindfuck s touhle nemoci.
795666
Pritelkyni ted volali z nemocnice s vysledkama protilatek. Pred tremi mesici jsme meli covid a pred dvemi mesici mela protilatky relativne nizke. Ted obrovske. Neockovana jeste. Tak ji rekli, ze to proste musela chytnout znova v tech poslednich trech mesicich. To uz je fakt mindfuck s touhle nemoci.
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Nemam poneti odborne, jen mi to rikala sestra, co mi to pichala. Ja covid mel v listopadu, pry jsem mohl mit dost protilatek, telo si pamatovalo, jak hodne jsem bojoval (bylo to hrozny) a vakcina to pripomenula a telo poslalo stejnou obranu. Poprve tedy... podruhe rikala, ze by se to uz stat nemelo, ze to se deje jen malo lidem, ale bylo to uplne stejne. 
795664
Nemam poneti odborne, jen mi to rikala sestra, co mi to pichala. Ja covid mel v listopadu, pry jsem mohl mit dost protilatek, telo si pamatovalo, jak hodne jsem bojoval (bylo to hrozny) a vakcina to pripomenula a telo poslalo stejnou obranu. Poprve tedy... podruhe rikala, ze by se to uz stat nemelo, ze to se deje jen malo lidem, ale bylo to uplne stejne. 
795653
4 -1
reagovat

cislo mz live

nema nekdo v hlave v jakym mz live cival vypravel pribeh o svym bratrovi a star wars? (snad si to s necim teda nepletu)
795655
nema nekdo v hlave v jakym mz live cival vypravel pribeh o svym bratrovi a star wars? (snad si to s necim teda nepletu)
cislo mz live
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
:- uf tak to ti nezávidím. 
Inak toto ma zaujímalo, ale nikdy som nehľadal na to odpoveď. Takže ono je to ozaj tak, že čím silnejšiu odozvu na vakcínu máš, tak tým viac protilátok si už vlastne v tele mal? Čiže my čo sme už mali reakciu na prvú dávku, tak sme už boli na covid tak nejak imúnny? 
795653
*:-* uf tak to ti nezávidím.  Inak toto ma zaujímalo, ale nikdy som nehľadal na to odpoveď. Takže ono je to ozaj tak, že čím silnejšiu odozvu na vakcínu máš, tak tým viac protilátok si už vlastne v tele mal? Čiže my čo sme už mali reakciu na prvú dávku, tak sme už boli na covid tak nejak imúnny? 
795651
2 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak mě to semlelo podruhé úplně stejně jako poprvé. Ve 4 ráno mě probrala teplota, zimnice, bolest úplně všeho od kloubů, přes zuby až po kůži. Víceméně to trvá doteď, hlavně záda a zuby. Zítra už to bude ok, ale ten můj průběh covidu sem si "třikrát" fakt dával nemusel. Podle sestry je to silným imunitním systémem a jeho odezvou a nejspíš i spoustou existujících protilátek. Každopádně jsem úplně vyřízenej. 
795651
Tak mě to semlelo podruhé úplně stejně jako poprvé. Ve 4 ráno mě probrala teplota, zimnice, bolest úplně všeho od kloubů, přes zuby až po kůži. Víceméně to trvá doteď, hlavně záda a zuby. Zítra už to bude ok, ale ten můj průběh covidu sem si "třikrát" fakt dával nemusel. Podle sestry je to silným imunitním systémem a jeho odezvou a nejspíš i spoustou existujících protilátek. Každopádně jsem úplně vyřízenej. 
795533
5 -3
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Xyrus
No jo, ti vojáčci. Pěkné pokoukání to bylo. Příští týden jdu na druhou dávku a těším se, jak se zase pokochám. :D:D

EDIT: Sama sebe jsem vyděsila, že zním jako Disk. No nic, jdu se vrátit k fakturaci. :D
795649
No jo, ti vojáčci. Pěkné pokoukání to bylo. Příští týden jdu na druhou dávku a těším se, jak se zase pokochám. *:D**:D* EDIT: Sama sebe jsem vyděsila, že zním jako Disk. No nic, jdu se vrátit k fakturaci. *:D*
795640
12 -3
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Xyrus
795642
Vojáci asi [url=https://pbs.twimg.com/media/E5JiJ_pWUAk7qnj?format=jpg&name=large]budou muset odejít *:D*[/url]
795640
3 0
reagovat
Já měl v úterý první dávku Pfizeru a naštěstí úplně v pohodě. Jenom rameno bolelo a dneska už ho ani necítím :+

Jinak neuvěřitelný, jak to v očkovacím centru v Universu šlape jako hodinky. Všichni fakt milý, vojáci zdraví, ukazujou, kudy máš jít. Nikde zbytečný stání nebo čekání.
795640
Já měl v úterý první dávku Pfizeru a naštěstí úplně v pohodě. Jenom rameno bolelo a dneska už ho ani necítím *:+* Jinak neuvěřitelný, jak to v očkovacím centru v Universu šlape jako hodinky. Všichni fakt milý, vojáci zdraví, ukazujou, kudy máš jít. Nikde zbytečný stání nebo čekání.
7 -2
reagují: mkubalikova, Barv666
reagovat
takze okolo 10vecer som vychytal horucku aj neskutocnu unavu - isiel som do postele, ani spat som nemohol. furt som sa budil. o 6 rano som sa zobudil po 2 hodinach spanku uplne mokry (od potu) prezliekol vsetko este lahol. o 10h vstal a teraz uz som gucci. uz len rameno. :+
795638
takze okolo 10vecer som vychytal horucku aj neskutocnu unavu - isiel som do postele, ani spat som nemohol. furt som sa budil. o 6 rano som sa zobudil po 2 hodinach spanku uplne mokry (od potu) prezliekol vsetko este lahol. o 10h vstal a teraz uz som gucci. uz len rameno. *:+*
5 -3
reagovat
My s bráchou a mamkou máme druhou dávku Pfizeru příští týden ve středu. Taky mám trochu obavy, ty vedra mi nedělají dobře a ještě mě teď už nějaký čas pobolívají uši, na ty taky jaksi trpívám, když jsou horka. A ještě k tomu vakcínu, no snad to bude v pořádku.
795607
My s bráchou a mamkou máme druhou dávku Pfizeru příští týden ve středu. Taky mám trochu obavy, ty vedra mi nedělají dobře a ještě mě teď už nějaký čas pobolívají uši, na ty taky jaksi trpívám, když jsou horka. A ještě k tomu vakcínu, no snad to bude v pořádku.
4 -2
reagovat
ja som dnes rano dostal druhy vpich moderny a zatial len ruka boli (po prvej tiez nic). tak som zvedavy, ci nejaky kick dostanem alebo nie aspon neskor :D
795542
ja som dnes rano dostal druhy vpich moderny a zatial len ruka boli (po prvej tiez nic). tak som zvedavy, ci nejaky kick dostanem alebo nie aspon neskor *:D*
1 -1
reagovat

Air car

link


čobolové to dokázali. Je to fakt paráda. Hlavně ty pohyblivý části, jak se zasunou/vysunou. Prostě si pak vklidu odjede. Moc velká paráda
795537
https://youtu.be/a2tDOYkFCYo čobolové to dokázali. Je to fakt paráda. Hlavně ty pohyblivý části, jak se zasunou/vysunou. Prostě si pak vklidu odjede. Moc velká paráda
Air car
4 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
Prepáč :D Ale malo to aj pozitívum. Ako som nemohol spať, tak som si 2 ráno zapol telku a dávali tam toto link hovorím si, Joel Schumacher to môže byť dobré. A to bola taká debilina až to bolo dobré. Normálne som sa cez bolesť hlavy musel na tom smiať aká to bola sprostosť :D
795533
Prepáč *:D* Ale malo to aj pozitívum. Ako som nemohol spať, tak som si 2 ráno zapol telku a dávali tam toto https://www.csfd.cz/film/8226-ztraceni-chlapci/recenze/ hovorím si, Joel Schumacher to môže byť dobré. A to bola taká debilina až to bolo dobré. Normálne som sa cez bolesť hlavy musel na tom smiať aká to bola sprostosť *:D*
795524
1 0
reagují: Godlike
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se