Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17861 - 17880 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
Manželka byla včera taky na druhé. A padla úplně mrtvolným spánkem asi na čtyři hodiny. 
Já už skoro dva tejdny a žádnej side effect.

Na likvidaci se těším. Máme jednoho trotla v rodině a to je takovej trapas, že se stydíme pokaždý, když něco někde komentuje...
796383
Manželka byla včera taky na druhé. A padla úplně mrtvolným spánkem asi na čtyři hodiny.  Já už skoro dva tejdny a žádnej side effect. Na likvidaci se těším. Máme jednoho trotla v rodině a to je takovej trapas, že se stydíme pokaždý, když něco někde komentuje...
796382
3 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Jo no. Včera jsem dostal další dávku nanobotů, kteří aktuálně mne mění na bioweapon a čekám na signál od Billa Gatese, abychom mohli začít likvidovat neočkované 8)
796382
Jo no. Včera jsem dostal další dávku nanobotů, kteří aktuálně mne mění na bioweapon a čekám na signál od Billa Gatese, abychom mohli začít likvidovat neočkované *8)*
796379
3 -2
reagují: verbst
reagovat
Ježiš, toto bylo zase jednou silný.
link
796379
Ježiš, toto bylo zase jednou silný. https://www.facebook.com/zizlicka/posts/10208585075221471
4 -2
reagují: okkac
reagovat
Departed: ve svém vlastním zájmu - nepouštěj si Jak ukrást Dagmaru. Viděl jsem to tenkrát v kině a následky cítím dodnes. :D:-
796377
Departed: ve svém vlastním zájmu - nepouštěj si Jak ukrást Dagmaru. Viděl jsem to tenkrát v kině a následky cítím dodnes. *:D**:-*
2 -1
reagovat
reaguje na: departed
tak to musis dat i ten spinoff ne? :D Jak ukrast almaru/Dagmaru?
796371
tak to musis dat i ten spinoff ne? *:D* Jak ukrast almaru/Dagmaru?
796365
1 0
reagovat
Jednička byla ve své době parádní, dvojka a trojka strašné peklo.
796367
Jednička byla ve své době parádní, dvojka a trojka strašné peklo.
2 -2
reagovat
Tak na počest mám v plánu zkouknout všechny tři Maisnery. 

I přestože to bude nejspíš bolet. Naposled co jsem to viděl bylo jako malej harant na VHSkách. :o
796365
Tak na počest mám v plánu zkouknout všechny tři Maisnery.  I přestože to bude nejspíš bolet. Naposled co jsem to viděl bylo jako malej harant na VHSkách. *:o*
1 0
reagují: departed, speta.jr
reagovat
Jestli máte doma mimino, co žere Justice League, tak doporučuju:link
796350
Jestli máte doma mimino, co žere Justice League, tak doporučuju:https://smile.amazon.de/-/en/gp/product/B08R4W4JN7?pf_rd_r=GBE9V0VFCPT2VPAG9ERZ&pf_rd_p=f6634045-2cd8-4654-8338-b9246a89c6f1&pd_rd_r=413b9e7f-07a9-4c30-ba88-3acff3e96a9c&pd_rd_w=Gz9jo&pd_rd_wg=dD7I4&ref_=pd_gw_unk
1 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tak už tam láme s Babulou jeden kousek za druhým.
796323
Tak už tam láme s Babulou jeden kousek za druhým.
796321
7 0
reagovat
achjo, RIP Maisnere :o
796322
achjo, RIP Maisnere *:o*
1 0
reagovat

Ladislav Potměšil

RIP :-

Byl to velký sympaťák a můj oblíbenec. 
796321
RIP *:-* Byl to velký sympaťák a můj oblíbenec. 
Ladislav Potměšil
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

MusicZone

Viděl jsem hodně live koncertu, ale nikdy bych neřekl, že mě nejvíc nabije pozitivní atmosférou Bert and Friends8) 
Fakt jsou naživo výborní:+ 
796311
Viděl jsem hodně live koncertu, ale nikdy bych neřekl, že mě nejvíc nabije pozitivní atmosférou [url=https://m.youtube.com/watch?v=tLN3cZbFBxg]Bert and Friends[/url]*8)*  Fakt jsou naživo výborní*:+* 
MusicZone
3 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Je to penaltový peklo..
796309
Je to penaltový peklo..
796299
2 0
reagovat

Euro.

To snad ne. To bude k nevydrzeni.
796299
To snad ne. To bude k nevydrzeni.
Euro.
1 0
reagují: RainMakeR
reagovat
Ohledně těch barů, tohle si vybavuju s Martinem Freemanem - v tom klubu to tehdy říkala jak ochranka, tak tam byly i štítky, něco v tom smyslu „tento podnik navštěvují známé osobnosti, žádné focení". Jenže v momentě, kdy jsem si všiml, i přes x panáků a bez brejlí, že ten, co tu tančí pár čísel ode mě, to je přeci Hobit, tak jsem se ho zkusil zeptat a ... z radosti, že rozuměl mý angličtině a souhlasil, čumim na fotce úplně nikam, nicméně jo, shoda náhod a že nebyl ve špatný náladě, v ten večer i získal cenu atd. (Lokiho na záchodě jsem se ani neptal :D)

Ale doslova je snad zkoušet nějak stopovat, stát někde ... to by chtělo nějakou superschopnost. Nicméně, jak jsem tu četl to Tedovo vyprávění, asi jsem naivní, ale to jsou fakt šmejdi, ty zrekrutovaný družiny, co to pak prodávaj.
796285
Ohledně těch barů, tohle si vybavuju s Martinem Freemanem - v tom klubu to tehdy říkala jak ochranka, tak tam byly i štítky, něco v tom smyslu „tento podnik navštěvují známé osobnosti, žádné focení". Jenže v momentě, kdy jsem si všiml, i přes x panáků a bez brejlí, že ten, co tu tančí pár čísel ode mě, to je přeci Hobit, tak jsem se ho zkusil zeptat a ... z radosti, že rozuměl mý angličtině a souhlasil, čumim na fotce úplně nikam, nicméně jo, shoda náhod a že nebyl ve špatný náladě, v ten večer i získal cenu atd. (Lokiho na záchodě jsem se ani neptal *:D*) Ale doslova je snad zkoušet nějak stopovat, stát někde ... to by chtělo nějakou superschopnost. Nicméně, jak jsem tu četl to Tedovo vyprávění, asi jsem naivní, ale to jsou fakt šmejdi, ty zrekrutovaný družiny, co to pak prodávaj.
7 0
reagovat
796244
[url=https://www.youtube.com/watch?v=iYunYyTvFUw]Scott Adkins konečně na gauči u Corridor Crew [/url]
4 0
reagovat

Orlando a Kate v Praze

FYI ...
796225
FYI ...
Orlando a Kate v Praze
1 0
reagovat
Když to tady takhle popisujete, tak doteď nechápu, jak kamarádka šla jen tak k natáčecímu placu Child 44 a má z toho super fotku s Hardym :(:D
796201
Když to tady takhle popisujete, tak doteď nechápu, jak kamarádka šla jen tak k natáčecímu placu Child 44 a má z toho super fotku s Hardym *:(**:D*
1 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Ne, nezijou tam jenom mutanti :D
796180
Ne, nezijou tam jenom mutanti :D
796178
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ted: "Polna & proud" :D
796178
Ted: "Polna & proud" *:D*
796174
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se