Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17781 - 17800 Napsat příspěvek
reaguje na: Milosh
Dneska mi tam skoro všechno ukazovali mladí muži. :))
797043
Dneska mi tam skoro všechno ukazovali mladí muži. *:))*
797040
3 -11
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Tak ted se modleme, aby se tam prestehoval i personal, co tak uchvatne diskovi ukazoval kam si ma sednout a kudy vypadnout.
797040
Tak ted se modleme, aby se tam prestehoval i personal, co tak uchvatne diskovi ukazoval kam si ma sednout a kudy vypadnout.
10 -2
reagují: Disketa1
reagovat
Jsem kompletně naočkován. Pfizer, pravá ruka lehce bolí, ale to samozřejmě přejde. Za lepší budoucnost to plně stojí. Brněnské Výstaviště, absolutní profíci.
797019
Jsem kompletně naočkován. Pfizer, pravá ruka lehce bolí, ale to samozřejmě přejde. Za lepší budoucnost to plně stojí. Brněnské Výstaviště, absolutní profíci.
9 -9
reagovat
reaguje na: Disketa1
Klid Disku... Olympia slouží prakticky pro celý jih od Brna po Břeclav jako hlavní nákupní centrum. V kontextu zavření Výstaviště to neobstojí, ale pokud se něco otevře i v centru, což předpokládám, tak to má logiku a je to obhajitelná strategie.
796987
Klid Disku... Olympia slouží prakticky pro celý jih od Brna po Břeclav jako hlavní nákupní centrum. V kontextu zavření Výstaviště to neobstojí, ale pokud se něco otevře i v centru, což předpokládám, tak to má logiku a je to obhajitelná strategie.
796985
4 0
reagovat
reaguje na: verbst
Aha, takže jenom busem. Krása. :-
796985
Aha, takže jenom busem. Krása. *:-*
796983
1 -1
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: verbst
A tramvají?
796984
A tramvají?
796983
2 -3
reagovat
reaguje na: Disketa1
P.S.: Šalinou se do Olympie nedostaneš... 
796983
P.S.: Šalinou se do Olympie nedostaneš... 
796960
3 -1
reagují: Disketa1, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nic z tohoto by nebylo, pokud by současná očkovací centra byla plně vytížená. Pro určité diletanty se očkování musí přestěhovat do nějakého OC a ještě k tomu ideálně s nějakou soutěží/loterií.
Krásná ukázka oddělení zrna od plev.
796975
Nic z tohoto by nebylo, pokud by současná očkovací centra byla plně vytížená. Pro určité diletanty se očkování musí přestěhovat do nějakého OC a ještě k tomu ideálně s nějakou soutěží/loterií. Krásná ukázka oddělení zrna od plev.
796960
9 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
To je vůl. :-
796972
To je vůl. *:-*
796960
4 -1
reagovat
Tohle mě teda hodně namíchlo. Nechápu, proč by měla být rušena očkovací centra. To v Brně na Výstavišti funguje naprosto bezvadně. Jo aha, vláda ho nevybudovala, tak se asi chtějí mstít. A ta mantra "blíž k lidem". Ministr Vojtěch asi netuší že NC Olympia je mimo v Brno až v Modřicích, i když tam jezdí šalina. Skandální.
796960
[url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vojtech-si-posviti-na-laboratore-chysta-audit-i-sankce-za-nehlaseni-mutaci-170143]Tohle[/url] mě teda hodně namíchlo. Nechápu, proč by měla být rušena očkovací centra. To v Brně na Výstavišti funguje naprosto bezvadně. Jo aha, vláda ho nevybudovala, tak se asi chtějí mstít. A ta mantra "blíž k lidem". Ministr Vojtěch asi netuší že NC Olympia je mimo v Brno až v Modřicích, i když tam jezdí šalina. Skandální.
3 -9
reagují: verbst, Clavius, DarkSith
reagovat
reaguje na: foxbat
Na mobilu používám prohlížeč Brave, ten reklamy blokuje nativně.
796949
Na mobilu používám prohlížeč Brave, ten reklamy blokuje nativně.
796936
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
pozeral som, ze Chrome na mobile mam aktualny, Android tiez a na forach to nevyzera na nejaky rozsireny problem. zrejme si nesadol prehliadac a scripty, ako pise Gonzi a s nejakym dalsim updatom to prejde.
kazdopadne, dik za reakcie.
796936
pozeral som, ze Chrome na mobile mam aktualny, Android tiez a na forach to nevyzera na nejaky rozsireny problem. zrejme si nesadol prehliadac a scripty, ako pise Gonzi a s nejakym dalsim updatom to prejde. kazdopadne, dik za reakcie.
796927
3 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Gonzi
Bude to velmi pravděpodobně aktualizace mobilního chromu. Dělalo mi to už dřív, pak nic a teď zas. Na PC chrom nemám, takže nemůžu porovnat.
796927
Bude to velmi pravděpodobně aktualizace mobilního chromu. Dělalo mi to už dřív, pak nic a teď zas. Na PC chrom nemám, takže nemůžu porovnat.
796890
1 0
reagují: foxbat
reagovat
reaguje na: Cinefil
Já bohužel reklamy neovlivním. Jsou to skripty od seznamu :-:(. Můžu jen doufat že je to nějaká aktuální bota a odezní to (ať už browser, nebo seznam skripty).
foxbat - ještě si nás můžeš předplatit, víš jak, za tu technickou kvalitu :D
796890
Já bohužel reklamy neovlivním. Jsou to skripty od seznamu *:-**:(*. Můžu jen doufat že je to nějaká aktuální bota a odezní to (ať už browser, nebo seznam skripty). [b]foxbat[/b] - ještě si nás můžeš předplatit, víš jak, za tu technickou kvalitu *:D*
796864
1 0
reagují: Cinefil
reagovat

The Dreamscapes of Justice League: A Motion Comic

Tak ten fanouškovský projekt snažící se dokončit JL jako motion komiks je oficiálně zrušen. Posledním hřebíkem do rakve mu bylo odhalení obkreslování postav z jiných komiksů a tedy i nařčení z krádeží.

Mě to tedy nijak zvlášť neuráželo a vzhledem k charitativnímu charakteru projektu jsem mu i fandil, takže za mě je to škoda.
796883
Tak ten fanouškovský projekt snažící se dokončit JL jako motion komiks je oficiálně zrušen. Posledním hřebíkem do rakve mu bylo odhalení obkreslování postav z jiných komiksů a tedy i nařčení z krádeží. Mě to tedy nijak zvlášť neuráželo a vzhledem k charitativnímu charakteru projektu jsem mu i fandil, takže za mě je to škoda.
The Dreamscapes of Justice League: A Motion Comic
2 -1
reagovat
reaguje na: foxbat
Zkoušel jsi to googlit? Před časem to dělal jeden build chromu u určitého typu webů. Dost mne to vysíralo. 
796876
Zkoušel jsi to googlit? Před časem to dělal jeden build chromu u určitého typu webů. Dost mne to vysíralo. 
796875
1 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Dik, o podobnom rieseni viem. Skor dufam, ze sa najde riesenie, kde bude vlk spokojny (ja), aj koza zostane cela (MZ si aj pri mojom browsovani moze zapocitat pozretu reklamu). Ale ano, ak to bude este nejaky cas pokracovat podobne iritujucim sposobom, nastupi add-block addon.
796875
Dik, o podobnom rieseni viem. Skor dufam, ze sa najde riesenie, kde bude vlk spokojny (ja), aj koza zostane cela (MZ si aj pri mojom browsovani moze zapocitat pozretu reklamu). Ale ano, ak to bude este nejaky cas pokracovat podobne iritujucim sposobom, nastupi add-block addon.
796851
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: foxbat
Mám přesně to samé. Telefon sice není nejnovější, ale rozhodně to dělají špatně naprogramované reklamy, což je zodpovědnost správce webu. Přitom tady jich ani tolik není.
796864
Mám přesně to samé. Telefon sice není nejnovější, ale rozhodně to dělají špatně naprogramované reklamy, což je zodpovědnost správce webu. Přitom tady jich ani tolik není.
796792
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: foxbat
Na Androidu si muzes nainstalovat Firefox a do nej add-on uBlock Origin
796851
Na Androidu si muzes nainstalovat Firefox a do nej add-on uBlock Origin
796792
1 0
reagují: foxbat
reagovat
Bohužel zemřel také František Nedvěd. Podlehl rakovině plic.
796839
Bohužel zemřel také František Nedvěd. Podlehl rakovině plic.
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se