Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17541 - 17560 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Pravdepodobne fejk. Odkedy tie vytahove oznamy postuje ZOMRI, roztrhlo sa s nimi vrece.
799441
Pravdepodobne fejk. Odkedy tie vytahove oznamy postuje ZOMRI, roztrhlo sa s nimi vrece.
799436
3 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Ty kráso, o lidské hlouposti jsem slyšel už ledasco, ale tohle překonává veškerá očekávání: link :D:D:D
799436
Ty kráso, o lidské hlouposti jsem slyšel už ledasco, ale tohle překonává veškerá očekávání: https://www.funradio.sk/clanok/45830-do-bytovky-sa-im-nastahovali-teplosky-pani-ma-strach-preto-vyzyva-susedov/?fbclid=IwAR3Lu1HYWZbexEqOD87CSzH1RhvFO-rTu2oTGheefleyoDuh_sUBjnUTl3w#.YRuxV1EMzgA.facebook *:D**:D**:D*
2 -6
reagují: xnewstedx
reagovat
reaguje na: Clavius
Ja som sa neočkoval preto aby som dostal zaplatené, ale preto aby som chránil seba a všetkých okolo mňa a urobil som tak dávno pred tým ako vôbec nejakú loteriu ohlásili. Moje svedomie je čisté. 
799399
Ja som sa neočkoval preto aby som dostal zaplatené, ale preto aby som chránil seba a všetkých okolo mňa a urobil som tak dávno pred tým ako vôbec nejakú loteriu ohlásili. Moje svedomie je čisté. 
799392
9 -2
reagovat
reaguje na: Muf
To není můj druhý profil 8):-
799398
To není můj druhý profil *8)**:-*
799397
3 0
reagovat

Marketing level: nahaHana

:D
799397
*:D*
Marketing level: nahaHana
11 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ty budeš hodně sexuálně frustrovanej. 8) :D
799395
Ty budeš hodně sexuálně frustrovanej. *8)* *:D*
799383
3 -5
reagovat
reaguje na: RainMakeR

Jupíí

Na to se strašně těším! Miluju celou sérii Matrix. Mám moc ráda i ty animované díly! :) Teď jsme zrekonstruovali obývák a pořídili si obří televizi a pod ní nový stolek z tohoto webu: link, takže se těším, až tam budu koukat na filmy. Ale na Matrix 4 si stejně asi radši zajdu do kina!
799393
Na to se strašně těším! Miluju celou sérii Matrix. Mám moc ráda i ty animované díly! *:)* Teď jsme zrekonstruovali obývák a pořídili si obří televizi a pod ní nový stolek z tohoto webu: [url=https://www.greenmat.cz/Nabytek-c184_0_1.htm?fbclid=IwAR1C3NitmDDFymhAIm8MAt0StHxOwiPTPWyJkywipdYXU6Ma_oJ0Qm69MHM]link[/url], takže se těším, až tam budu koukat na filmy. Ale na Matrix 4 si stejně asi radši zajdu do kina!
Jupíí
799349
1 -5
reagovat
reaguje na: SteKi
To, že vaši politici jsou stejné dno jako ti u nás a v jiných zemích, nemám potřebu nijak vyvracet. Nicméně mám morální problém s lidmi, kteří přistoupí na hru "něco za něco", takže ber nebo nech být, ale o tu ženskou a vlastně ani o tebe bych si neopřel ani kolo.
Hezký den.
799392
To, že vaši politici jsou stejné dno jako ti u nás a v jiných zemích, nemám potřebu nijak vyvracet. Nicméně mám morální problém s lidmi, kteří přistoupí na hru "něco za něco", takže ber nebo nech být, ale o tu ženskou a vlastně ani o tebe bych si neopřel ani kolo. Hezký den.
799372
4 -15
reagují: SteKi
reagovat
Nějak se to tady nezmínilo, ale po HBO MAX se i uvedení Disney+ v ČR přesouvá na příští rok: "Disney CEO Bob Chapek announced on Thursday that plans to launch Disney+ in Eastern Europe have been delayed from late 2021 until summer 2022. According to Chapek, the delay is to accommodate an expanded footprint that will include parts of the Middle East and South Africa."
799390
Nějak se to tady nezmínilo, ale po HBO MAX se i uvedení Disney+ v ČR přesouvá na příští rok: "Disney CEO Bob Chapek announced on Thursday that plans to launch Disney+ in Eastern Europe have been delayed from late 2021 until summer 2022. According to Chapek, the delay is to accommodate an expanded footprint that will include parts of the Middle East and South Africa."
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Stejně se to do Číny nedostane a zbytku světa je to u zadku. :D
799389
Stejně se to do Číny nedostane a zbytku světa je to u zadku. *:D*
799385
1 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Co jiného by se také dalo čekat? Kung-fu/bojové  filmy jsou na vzestupu a navíc je to ještě komiksovka od Marvelu 8)
799387
Co jiného by se také dalo čekat? Kung-fu/bojové  filmy jsou na vzestupu a navíc je to ještě komiksovka od Marvelu *8)*
799385
2 -5
reagovat
reaguje na: speta.jr
A u kolika marvelovek a disneyovek to bylo jinak? Uz ted ti muzu garantovat, ze u Eternals vytahnou twitter reakce Oscary... :)
799386
A u kolika marvelovek a disneyovek to bylo jinak? Uz ted ti muzu garantovat, ze u Eternals vytahnou twitter reakce Oscary... :)
799385
18 -1
reagovat

Shang-chi WHAAAAT?!

Ma po premiere skvele a nadsene reakce. WTF?
799385
Ma po premiere skvele a nadsene reakce. WTF?
Shang-chi WHAAAAT?!
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
no já to spíš bral z pohledu , když ve středověku nějaký stát/říše dobila jiný stát/říší/město, tak pak si válečníci/dobyvatelé  "rozebrali" ženy na určité "potřeby". 
799383
no já to spíš bral z pohledu , když ve středověku nějaký stát/říše dobila jiný stát/říší/město, tak pak si válečníci/dobyvatelé  "rozebrali" ženy na určité "potřeby". 
799382
4 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Docela by mne zajímalo, kde se u nás ve středověku musely ženy zahalovat. :) Celkově mi tohle ohánění středověkým konceptem, který platí jen pro Evropu docela vadí, je to ehm mimo. 
799382
Docela by mne zajímalo, kde se u nás ve středověku musely ženy zahalovat. :) Celkově mi tohle ohánění středověkým konceptem, který platí jen pro Evropu docela vadí, je to ehm mimo. 
799381
2 -3
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: DarkSith
Středověk ? 
799381
Středověk ? 
799369
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
podpisujem Stekiho. Na Slovensku nas na jesen caka epidemia nezaockovanych, vlada nerobi nic rozumne pre to aby motivovala neockovanych, robi este vacsie hovno aby ukazala, ake vyhody mozu ockovani. Tato loteria pomoze mizivemu percentu sa zaockovat a nakradli sa OMNOHO vacsie sumy ako pouziju na par tyzdnov tejto debiliny.
No aj ked tie peniaze idu od totalneho idiota a zo statneho rozpoctu, bol by si este vacsi hlupak, keby sa neprihlasis, kedze mozes dostat peniaze za nic... 
A PS: keby ma vyzrebuju do vysielania, tak predtym ako im dam heslo poviem, ze Igor je kokot a nech sa odtial prace a prenecha to radsej odbornikom. We can dream.
799375
podpisujem Stekiho. Na Slovensku nas na jesen caka epidemia nezaockovanych, vlada nerobi nic rozumne pre to aby motivovala neockovanych, robi este vacsie hovno aby ukazala, ake vyhody mozu ockovani. Tato loteria pomoze mizivemu percentu sa zaockovat a nakradli sa OMNOHO vacsie sumy ako pouziju na par tyzdnov tejto debiliny. No aj ked tie peniaze idu od totalneho idiota a zo statneho rozpoctu, bol by si este vacsi hlupak, keby sa neprihlasis, kedze mozes dostat peniaze za nic...  A PS: keby ma vyzrebuju do vysielania, tak predtym ako im dam heslo poviem, ze Igor je kokot a nech sa odtial prace a prenecha to radsej odbornikom. We can dream.
4 -3
reagovat
reaguje na: Clavius
Nechápem prečo by ona mala byť odpad. Ja som zaočkovaný dávno, Matovič je debil, táto lotéria podľa mňa motivuje presne 0.1% nezaočkovaných, ale ja som sa do tejto debility zaregistroval tiež a nabádam na to všetkých okolo seba. Prečo by som sa mal pripraviť o šancu dostať 100 000 euro za nič  a len za to, že máme idiota v parlamente, ktorý to vymyslel. Je mi to úplne u prdele a strašne sa tomu zasmejem keď náhodou vyhrám aj keby som mal dostať "iba" tých 1000 eur. 
799372
Nechápem prečo by ona mala byť odpad. Ja som zaočkovaný dávno, Matovič je debil, táto lotéria podľa mňa motivuje presne 0.1% nezaočkovaných, ale ja som sa do tejto debility zaregistroval tiež a nabádam na to všetkých okolo seba. Prečo by som sa mal pripraviť o šancu dostať 100 000 euro za nič  a len za to, že máme idiota v parlamente, ktorý to vymyslel. Je mi to úplne u prdele a strašne sa tomu zasmejem keď náhodou vyhrám aj keby som mal dostať "iba" tých 1000 eur. 
799364
15 -2
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Proč si takové hovado? Uvědomuješ si, co teď čeká obyčejné Afghánce a hlavně ženy a dívky? :-
799369
Proč si takové hovado? Uvědomuješ si, co teď čeká obyčejné Afghánce a hlavně ženy a dívky? *:-*
799323
11 -3
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Clavius
Ten odpad se jmenuje Igor Matovič.
799366
Ten odpad se jmenuje Igor Matovič.
799364
2 -5
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se