Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17521 - 17540 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Tak jasně, to se určitě nehádám.
799530
Tak jasně, to se určitě nehádám.
799509
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tenhle rozhovor s Landou
je taky výživnej. Ten kluk vrátil do hrobu Kryla a místo něho se jal zneužívat památky Foglara. Je to trochu uplakaný, trochu ezo, trochu revolucionářský a celý to dohromady lepí jeden velkej patos.
799519
Tenhle rozhovor s [url=https://www.youtube.com/watch?v=OxzpWIIWpKU]Landou [/url] je taky výživnej. Ten kluk vrátil do hrobu Kryla a místo něho se jal zneužívat památky Foglara. Je to trochu uplakaný, trochu ezo, trochu revolucionářský a celý to dohromady lepí jeden velkej patos.
799483
1 -5
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dík vole :D
799514
Dík vole *:D*
799509
3 0
reagovat
799511
https://digital.rozhlas.cz/streamingova-sluzba-skyshowtime-dorazi-do-ceska-pristi-rok-zkombinuje-obsah-rady-8557528
1 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Nemyslím, že by se báli cenzury, spíš vyjádření talking heads na úrovni clickbaitu dělá řádově větší reach než nudná fakta usedlého vědce. Bohužel.... 

My můžeme být tady na popkulturním webu rádi, že i tady, kde je spousta článků spíše zábavná mají autoři větší integritu a jedou +- ověřené věci.
799509
Nemyslím, že by se báli cenzury, spíš vyjádření talking heads na úrovni clickbaitu dělá řádově větší reach než nudná fakta usedlého vědce. Bohužel....  My můžeme být tady na popkulturním webu rádi, že i tady, kde je spousta článků spíše zábavná mají autoři větší integritu a jedou +- ověřené věci.
799507
6 -1
reagují: Godlike, TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já myslím, že to spousta novinářů ví. Jenže když těmhle lidem nedáš prostor, rázem to schytáš za cenzuru, návrat ke komunismu a další hovadiny. Možná jsem radikální, ale i jako vystudovaný novinář myslím, že tihle idioti by v době takové krize, kdy je nutné zachovat, co největší soudržnost diskurzu, neměli dostávat místo vůbec. Ale bohužel to skoro jinak nejde. Protikladu máš spoustu taky, ale ten se lidem hůř poslouchá. 

edit: a Sean Lock byl strašnej borec. 
799507
Já myslím, že to spousta novinářů ví. Jenže když těmhle lidem nedáš prostor, rázem to schytáš za cenzuru, návrat ke komunismu a další hovadiny. Možná jsem radikální, ale i jako vystudovaný novinář myslím, že tihle idioti by v době takové krize, kdy je nutné zachovat, co největší soudržnost diskurzu, neměli dostávat místo vůbec. Ale bohužel to skoro jinak nejde. Protikladu máš spoustu taky, ale ten se lidem hůř poslouchá.  edit: a Sean Lock byl strašnej borec. 
799493
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já ho miloval, těch geniálních videí je plno... Ach jo :(
799506
Já ho miloval, těch geniálních videí je plno... Ach jo :(
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Vybral jsem schválně asi to nejznámější video. Pravda je ale ta, že kdykoliv se v nějakém pořadu objevil, tak to v podstatě vždy byla záruka kvality.

Taskmastera se Seanem jsem strašně moc chtěl vidět.
799505
Vybral jsem schválně asi to nejznámější video. Pravda je ale ta, že kdykoliv se v nějakém pořadu objevil, tak to v podstatě vždy byla záruka kvality. Taskmastera se Seanem jsem strašně moc chtěl vidět.
799502
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Tohle je jedna z nejlepších věcí link

Strašná škoda, 8OO10C a pak verze Countdown byla díky němu geniální. Doufal jsem, že se dočkáme i Taskmastera, protože s ním by to určitě taky stálo za to.
799503
Tohle je jedna z nejlepších věcí https://youtu.be/nEVQWBn20ws?t=33  Strašná škoda, 8OO10C a pak verze Countdown byla díky němu geniální. Doufal jsem, že se dočkáme i Taskmastera, protože s ním by to určitě taky stálo za to.
799502
3 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Já ho znám jen právě jako Carrot in the box a "That's a challenging wank!" chlápka. Kouknu na nějaké další videa.
799502
Já ho znám jen právě jako Carrot in the box a "That's a challenging wank!" chlápka. Kouknu na nějaké další videa.
799501
3 0
reagují: Memphis, Vardant
reagovat

Diskova kronika

Sean Lock

Ach jo. Geniální komik, bude chybět. :'(
799501
Sean Lock Ach jo. Geniální komik, bude [url=https://youtu.be/8nnni9JvBi4]chybět[/url]. :'(
Diskova kronika
2 0
reagují: okkac
reagovat
Panebože vy to tu riešite ako keby to bojkotovalo pol národa. Keby to nerozmazávalo zomri a prečo ľuďom hrabe, nikto si týchto dezolátov, ktorých najväčší životný úspech je, že sa samostatne dokázali zaregistrovať na facebook ani nevšimne :D
799498
Panebože vy to tu riešite ako keby to bojkotovalo pol národa. Keby to nerozmazávalo zomri a prečo ľuďom hrabe, nikto si týchto dezolátov, ktorých najväčší životný úspech je, že sa samostatne dokázali zaregistrovať na facebook ani nevšimne *:D*
6 0
reagovat
Horálky a kávenky (od Sedity) sú top, bojkotuje ich len kok**
799495
Horálky a kávenky (od Sedity) sú top, bojkotuje ich len kok**
11 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nezapomeň, že pan profesor má tituly především čestné....

Mrzí mě, když ho někdo kvůli tomu bere vážně. Vím, že ty to neděláš...
799494
Nezapomeň, že pan profesor má tituly především čestné.... Mrzí mě, když ho někdo kvůli tomu bere vážně. Vím, že ty to neděláš...
799493
9 0
reagovat
IMHO v tomhle strašlivě selhali novináři a média, jejich úkolem by mimo jiné mělo být relevantní informace filtrovat a přinášet širší veřejnosti, která si je sama nenajde a ne že tu média už rok a půl plní lháři jako Peková, Šmucler, Pollert, Žaloudík a Klaus, kteří říkají nebezpečné nesmysly. A čest výjimkám, které dají do rozhovoru z Pollertem fact checkingový boxík aspoň...

Klaus plácnul ptákovinu, že jízda po dálnici D1 je nebezpečnější než covid.  Ten výrok se samozřejmě rozletěl, ale asi žádného novináře nenapadlo dát si to do excelu nebo kalkulačky a spočítat, že to nevychází zhruba 12 tisíc krát!!! A to tohle plácnul prof vědy založené na číslech. 
799493
IMHO v tomhle strašlivě selhali novináři a média, jejich úkolem by mimo jiné mělo být relevantní informace filtrovat a přinášet širší veřejnosti, která si je sama nenajde a ne že tu média už rok a půl plní lháři jako Peková, Šmucler, Pollert, Žaloudík a Klaus, kteří říkají nebezpečné nesmysly. A čest výjimkám, které dají do rozhovoru z Pollertem fact checkingový boxík aspoň... Klaus plácnul ptákovinu, že jízda po dálnici D1 je nebezpečnější než covid.  Ten výrok se samozřejmě rozletěl, ale asi žádného novináře nenapadlo dát si to do excelu nebo kalkulačky a spočítat, že to nevychází zhruba 12 tisíc krát!!! A to tohle plácnul prof vědy založené na číslech. 
10 -2
reagují: Godlike, TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Všechny názory mají stejnou váhu a řekl bych, že toto je vyloženě problém doby.

Když nebyl twitter, tak jsi viděl, že "End is near" má na ceduli bezďák v New Yorku.
Dnes by sis totéž přečetl na twitteru od John Smith, 34 years old, lives in NY
... a automaticky bys to vnímal diametrálně odlišně.

U běžných hospodských názorů člověk prostě věděl, jestli to říká místní hloupý Honza, nebo starosta vesnice a adekvátně k nim přistupoval. Tohle se s internetem vytratilo a bohužel i "tradiční média" tomu jdou na ruku... je tak pořád těžší a těžší zjistit co jsou reálné informace (řekněme peer reviewed závěry vědců) a co ne.
799490
Všechny názory mají stejnou váhu a řekl bych, že toto je vyloženě problém doby. Když nebyl twitter, tak jsi viděl, že "End is near" má na ceduli [b]bezďák v New Yorku[/b]. Dnes by sis totéž přečetl na twitteru od [b]John Smith, 34 years old, lives in NY[/b] ... a automaticky bys to vnímal diametrálně odlišně. U běžných hospodských názorů člověk prostě věděl, jestli to říká místní hloupý Honza, nebo starosta vesnice a adekvátně k nim přistupoval. Tohle se s internetem vytratilo a bohužel i "tradiční média" tomu jdou na ruku... je tak pořád těžší a těžší zjistit co jsou reálné informace (řekněme peer reviewed závěry vědců) a co ne.
799485
11 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tam je největší bizár firemní komunikace po tom výroku, která se snaží tvrdit, že každý má právo na názor a respektují všechny zákazníky, fakt nasrat před tlakem antivax mobu. Ano každý má právo na názor, ale všechny názory nemají stejnou váhu, některé jsou prostě nebezpečná píčovina. 
799485
Tam je největší bizár firemní komunikace po tom výroku, která se snaží tvrdit, že každý má právo na názor a respektují všechny zákazníky, fakt nasrat před tlakem antivax mobu. Ano každý má právo na názor, ale všechny názory nemají stejnou váhu, některé jsou prostě nebezpečná píčovina. 
799483
13 -1
reagují: Gonzi
reagovat
Jako každopádně ty výzvy k bojkotu Tatranek a Horalek na Slovensku je ještě větší bizár. :D
799483
Jako každopádně ty výzvy k bojkotu Tatranek a Horalek na Slovensku je ještě větší bizár. *:D*
6 -2
reagují: CAPS_LOCK, AndyKaufman
reagovat
Depp vyhrál dílčí soud s Amber Heard link
799468
Depp vyhrál dílčí soud s Amber Heard https://eu.usatoday.com/story/entertainment/celebrities/2021/08/17/johnny-depp-scores-win-over-amber-heard-virginia-defamation-suit/8171254002/
12 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Zomri samozřejmě sleduju a vždycky se u toho bavím. Nemyslím si, že by to byly fejky, protože lidi vždycky napadaly rzné kraviny.
799456
Zomri samozřejmě sleduju a vždycky se u toho bavím. Nemyslím si, že by to byly fejky, protože lidi vždycky napadaly rzné kraviny.
799441
3 -5
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se