Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17421 - 17440 Napsat příspěvek
No, sice Filu nečtu, ale v tomto má pravdu. Předloni Casey Affleck, letos Depp, hezky to dotváří celkový úpadek a negativní obraz kdysi filmového festivalu ve společnosti. A z toho, jak zrekonstruovali perlu brutalismu Hotel  Thermal, je mi teskno v duši. Škoda. Obojího.
800489
No, sice Filu nečtu, ale v tomto má pravdu. Předloni Casey Affleck, letos Depp, hezky to dotváří celkový úpadek a negativní obraz kdysi filmového festivalu ve společnosti. A z toho, jak zrekonstruovali perlu brutalismu Hotel  Thermal, je mi teskno v duši. Škoda. Obojího.
2 -14
reagovat
reaguje na: The Joker
Hele mam to podobne. Obcas na me, ale Fila vyskoci bud na aktualne nebo ho nekdo prolinkuje a pak se nestacim divit jak daleko se mohl dostat od rozumnyho recenzenta k aktivistovi vsehodruhu. Ja zustavam verny stare garde MZ a Fukovi (ale ten je v tom svem spoilerovani a popisech deje taky velkem hardcore, ale to je jeho trademark)
800487
Hele mam to podobne. Obcas na me, ale Fila vyskoci bud na aktualne nebo ho nekdo prolinkuje a pak se nestacim divit jak daleko se mohl dostat od rozumnyho recenzenta k aktivistovi vsehodruhu. Ja zustavam verny stare garde MZ a Fukovi (ale ten je v tom svem spoilerovani a popisech deje taky velkem hardcore, ale to je jeho trademark)
800485
6 -2
reagovat
reaguje na: The Joker
Já se snažím koukat ze své bubliny, tak aktivně sleduju tyhle exoty. :)
800486
Já se snažím koukat ze své bubliny, tak aktivně sleduju tyhle exoty. :)
800485
3 -2
reagovat
Uprimne... Proc vubec nekdo cte Filu? Ja teda i tady prectu jen Civala, imfa, Teda a zbytek koncim u jmena autora. Nikdy by me ani nenapadlo na Filu a jeho snahu o relevantnost klikat. :o:o A Depp... No, u paru skoro vzdy plati "vrana k vrane seda", at uz co se tyce vzhledu tak i povahovych vlastnosti. S Heard se k sobe hodili a ty posledni roky mym nazorem na nej nijak nikam nehnuly. ;)
800485
Uprimne... Proc vubec nekdo cte Filu? Ja teda i tady prectu jen Civala, imfa, Teda a zbytek koncim u jmena autora. Nikdy by me ani nenapadlo na Filu a jeho snahu o relevantnost klikat. *:o**:o* A Depp... No, u paru skoro vzdy plati "vrana k vrane seda", at uz co se tyce vzhledu tak i povahovych vlastnosti. S Heard se k sobe hodili a ty posledni roky mym nazorem na nej nijak nikam nehnuly. *;)*
6 -1
reagují: MeaCulpa, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Tak Vary se posraly právě kvůli Filům, Rychlíkovým a podobným uřvaným aktivistům, co z woke myšlenek dělají kšeft. 
800484
Tak Vary se posraly právě kvůli Filům, Rychlíkovým a podobným uřvaným aktivistům, co z woke myšlenek dělají kšeft. 
800482
8 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Fila je kreten uz celkem dlouho, ten jeho titul gendermana a feministy mu vlezl na mozek a misto filmu uz resi jen gender, woke a sexismus.  Viz. Jeho lonsky jebani do Ebena, ze je sexista. Filmova publicistika uz u nej hraje uplne okrajovou roli

Za Deppa se postavili skoro vsichni kdo jej znali vcetne vetsiny soudu. Odepsali jej jen velka studia kvuli obavam z kontroverzi. Ta tohle davam, ale i pohlavek Varum, protoze kdyz si srovnam filmografie Deppa a Hawka (a to ho mam rad), tak je jasny kdo z nich mel dostat cenu za prinos kinematografii a kdo v ni zanechal hlubsi stopu. Deppovi je to asi jedno, ale na to jak si Vary hrajou na cool festival, tak taky oni hodili ze strachu zpatecku
800482
Fila je kreten uz celkem dlouho, ten jeho titul gendermana a feministy mu vlezl na mozek a misto filmu uz resi jen gender, woke a sexismus.  Viz. Jeho lonsky jebani do Ebena, ze je sexista. Filmova publicistika uz u nej hraje uplne okrajovou roli Za Deppa se postavili skoro vsichni kdo jej znali vcetne vetsiny soudu. Odepsali jej jen velka studia kvuli obavam z kontroverzi. Ta tohle davam, ale i pohlavek Varum, protoze kdyz si srovnam filmografie Deppa a Hawka (a to ho mam rad), tak je jasny kdo z nich mel dostat cenu za prinos kinematografii a kdo v ni zanechal hlubsi stopu. Deppovi je to asi jedno, ale na to jak si Vary hrajou na cool festival, tak taky oni hodili ze strachu zpatecku
800481
16 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já se hrozně omlouvám, protože vím, že je nejspíš kamarád s většinou redakce, ale nedá mi to nenasdílet reakci Kamila Fily na Deppa ve Varech, to je takový kretén! Myslím gendermana samozřejmě. 

Nedávno bylo další soudní rozhodnutí ve prospěch Deppa, ale pro Filu je to "Případ je to přitom extrémně složitý."

Taky je problematické, že je u nás dostatek svobody. 
"Naše vstřícnost začíná mít pomalu ale i jisté nevýhody. Působíme totiž příliš benevolentně jako ti, co dávají generální pardon lidem, kteří získali status persona non grata. "
Popisuje to na příkladu Deppa a Gibsona. Fakt jsme jako Češi hrozní sráči, že ctíme presumpci neviny a svobodu. :o

link
800481
Já se hrozně omlouvám, protože vím, že je nejspíš kamarád s většinou redakce, ale nedá mi to nenasdílet reakci Kamila Fily na Deppa ve Varech, to je takový kretén! Myslím gendermana samozřejmě.  Nedávno bylo další soudní rozhodnutí ve prospěch Deppa, ale pro Filu je to "Případ je to přitom extrémně složitý." Taky je problematické, že je u nás dostatek svobody.  "Naše vstřícnost začíná mít pomalu ale i jisté nevýhody. Působíme totiž příliš benevolentně jako ti, co dávají generální pardon lidem, kteří získali status persona non grata. " Popisuje to na příkladu Deppa a Gibsona. Fakt jsme jako Češi hrozní sráči, že ctíme presumpci neviny a svobodu. *:o* https://www.jestevetsikritik.cz/texty-zdarma/1164-johnny-mel-zustat-doma?fbclid=IwAR1L8LTedDOuhfCTHw0GBe9Ti4LE2WooKAWCopQQn9d3PdSxKtCfh4-UTxg
20 -1
reagují: Vault_13, MeaCulpa
reagovat
Díky všem za přání :)
800465
Díky všem za přání :)
2 0
reagovat
Tak tedy všechno nej, Tede - věřím, že jsi to včera patřičně oslavil (v příštím článku se těším na obměnu tradičního prvku v podobě doporučení, co (případně v kombinaci s čím) rozhodně NEpít...;))!

P.S. Po tom tvém oznámení (které jsem četl někdy navečer před spaním) se mi nějak povedlo, že se mi o tobě na včerejšek dokonce nějakým způsobem zdálo (a ne, neptej se, jak, když se ani neznáme:D), ale nechtěl jsem to sem psát, abych nevypadal divně...
800463
Tak tedy všechno nej, Tede - věřím, že jsi to včera patřičně oslavil (v příštím článku se těším na obměnu tradičního prvku v podobě doporučení, co (případně v kombinaci s čím) rozhodně NEpít...*;)*)! P.S. Po tom tvém oznámení (které jsem četl někdy navečer před spaním) se mi nějak povedlo, že se mi o tobě na včerejšek dokonce nějakým způsobem zdálo (a ne, neptej se, jak, když se ani neznáme*:D*), ale nechtěl jsem to sem psát, abych nevypadal divně...
2 0
reagovat
Připíjím na Teda (díky za důvod si dát ve čtvrtek alkohol) a třeba se někdy na té Pálavě potkáme8)
Hlavně zdraví!
800450
Připíjím na Teda (díky za důvod si dát ve čtvrtek alkohol) a třeba se někdy na té Pálavě potkáme*8)* Hlavně zdraví!
4 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Hint: tom byl v tom uhli.
800420
Hint: tom byl v tom uhli.
800416
1 -1
reagovat
MI7 
Odkaz smeruje na FB.
800416
[url=https://www.facebook.com/100000017278295/videos/971868593667014/]MI7[/url]  Odkaz smeruje na FB.
3 -1
reagují: speta.jr
reagovat
Nejlepší intro a song na Bonda vůbec. Jen se nějak nerealizovalo...
800394
Nejlepší [url=https://www.youtube.com/watch?v=1lHAzaRVDwc]intro[/url] a song na Bonda vůbec. Jen se nějak nerealizovalo...
2 -4
reagovat
reaguje na: pepo
Ok, v tom pripade ho s malou pomoci pana Nevedala zase vyhraju :D:+
800389
Ok, v tom pripade ho s malou pomoci pana Nevedala zase vyhraju *:D**:+*
800381
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Budem. Bez slovenských dabérov.:DZvukové kolá po tom vlaňajšom technickom trapase vynechám
800381
Budem. Bez slovenských dabérov.*:D*Zvukové kolá po tom vlaňajšom technickom trapase vynechám
800380
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: pepo
Budes zase delat kviz, do ktereho das otazky na slovenske dabery filmu?

Grrr :D
800380
Budes zase delat kviz, do ktereho das otazky na slovenske dabery filmu? Grrr :D
800378
2 0
reagují: pepo
reagovat
Potvrdzujem. Nevie:D:D:D:D
tak snáď si v Piešťanoch napravíš reputáciu8)
800378
Potvrdzujem. Nevie*:D**:D**:D**:D* tak snáď si v Piešťanoch napravíš reputáciu*8)*
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
To souhlasí, já vůbec neumím pít :))
800374
To souhlasí, já vůbec neumím pít *:))*
800373
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Som, ale furt by som ta dokazal upit. 8)
800373
Som, ale furt by som ta dokazal upit. *8)*
800372
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ty už seš taky strašně starej a sešlej, ne? :D
800372
Ty už seš taky strašně starej a sešlej, ne? *:D*
800371
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se