Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17021 - 17040 Napsat příspěvek
Na Bonda jsem si schválně zašel do Atmosu na Chodově, no regrets. Ale jinak jsem do malých kin během korony chodil častěji než do multikin. Hodně Edison a klasicky Aero - ale kupodivu nikdy jsem nebyl v Blaníku, to je snad jediné Pražské kino kde jsem na ničem nebyl.
804375
Na Bonda jsem si schválně zašel do Atmosu na Chodově, no regrets. Ale jinak jsem do malých kin během korony chodil častěji než do multikin. Hodně Edison a klasicky Aero - ale kupodivu nikdy jsem nebyl v Blaníku, to je snad jediné Pražské kino kde jsem na ničem nebyl.
5 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
No, tak to gratuluju. Jako bez sarkasmu. Nejspíš je to tam zvukově dobře. 
Ale tady v  Brně je to peklo. Jak ta Scala, tak i Art. 
Totální zvěrstvo. 
804370
No, tak to gratuluju. Jako bez sarkasmu. Nejspíš je to tam zvukově dobře.  Ale tady v  Brně je to peklo. Jak ta Scala, tak i Art.  Totální zvěrstvo. 
804365
3 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Obecně s tebou soulhasím. Já to poznal jen jednou. Avatara jsem viděl v kině 5x a z toho jednou ve Vídni, v THX sále. Narozdíl od běžného kina byl ten zvuk detailnější. Konkrétně třeba u pádu toho velkého stromu jsi měl stejný (či větší) rachot, ale nádherně jsi v tom rozeznal jednotlivé zvuky, ze kterých se ten rachot skládá.
804366
Obecně s tebou soulhasím. Já to poznal jen jednou. Avatara jsem viděl v kině 5x a z toho jednou ve Vídni, v THX sále. Narozdíl od běžného kina byl ten zvuk detailnější. Konkrétně třeba u pádu toho velkého stromu jsi měl stejný (či větší) rachot, ale nádherně jsi v tom rozeznal jednotlivé zvuky, ze kterých se ten rachot skládá.
804365
4 -1
reagovat
reaguje na: verbst
S tím zvukem — já to prostě během filmu nepoznám. Nevím přesně, co mají třeba v Aeru (upřímně, ani mě to nezajímá), ale ten rozdíl např. proti IMAXu ani nezaregistruju. Naopak spíš ocením, když je zvuk pořádně nahlas a neslyším člověka vedle dýchat. Přijde mi, že multikina jsou často zbytečně "podhulená." Jestli je to kvůli nějakým regulím, nebo jen šetří energií, nevím.

Nejblíž domova mám kino v Litoměřicích. Sedačky mají dobré, prostoru na nohy dost (mám přes 180 cm) plátno je velké, pokud člověk nesedí úplně vzadu, a se zvukem byli vždy mezi prvními, kdo investoval do lepšího. Taky mají dobrý popcorn a občerstvení stojí zlomek ceny oproti multikinům.

A i kdyby ne, ty plusy, co jsem napsal dole, skoro vždy převáží výhody multikin.
804365
S tím zvukem — já to prostě během filmu nepoznám. Nevím přesně, co mají třeba v Aeru (upřímně, ani mě to nezajímá), ale ten rozdíl např. proti IMAXu ani nezaregistruju. Naopak spíš ocením, když je zvuk pořádně nahlas a neslyším člověka vedle dýchat. Přijde mi, že multikina jsou často zbytečně "podhulená." Jestli je to kvůli nějakým regulím, nebo jen šetří energií, nevím. Nejblíž domova mám kino v Litoměřicích. Sedačky mají dobré, prostoru na nohy dost (mám přes 180 cm) plátno je velké, pokud člověk nesedí úplně vzadu, a se zvukem byli vždy mezi prvními, kdo investoval do lepšího. Taky mají dobrý popcorn a občerstvení stojí zlomek ceny oproti multikinům. A i kdyby ne, ty plusy, co jsem napsal dole, skoro vždy převáží výhody multikin.
804353
1 -2
reagují: verbst, Gonzi
reagovat

Elektrokoloběžka

Nevím, která jiná diskuze se na tohle hodí nejlíp, ale chtěl bych se prosím zeptat... 

Tchán mě obdaroval k narozeninám Elektro kolobkou Niubility. 

Asi určitě bych si bejval vybral jinou, kdyby se mě byl bejval zeptal, ale "that's neither here nor there..." a darovanýmu koni... Však víte. 

Teď mě spíš zajímá, jestli s tím třeba nemáte někdo zkušenosti? Jestli se tam třeba nedá externě prdnout nějaká baterka a jestli se to nedá trochu zrychlit. 

Dík za cokoliv, kromě Google. To jsem zkoušel :D
804363
Nevím, která jiná diskuze se na tohle hodí nejlíp, ale chtěl bych se prosím zeptat...  Tchán mě obdaroval k narozeninám Elektro kolobkou Niubility.  Asi určitě bych si bejval vybral jinou, kdyby se mě byl bejval zeptal, ale "that's neither here nor there..." a darovanýmu koni... Však víte.  Teď mě spíš zajímá, jestli s tím třeba nemáte někdo zkušenosti? Jestli se tam třeba nedá externě prdnout nějaká baterka a jestli se to nedá trochu zrychlit.  Dík za cokoliv, kromě Google. To jsem zkoušel *:D*
Elektrokoloběžka
1 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Nevím zda nyní, ale tak rok zpět, byly v okolí Velkého kina vizualizace rozsáhlé rekonstrukce. Nicméně, když vezmu v potaz fakt, v jakém absurdistánu žijeme, tak se skončí právě u té vizualizace. Ve finále největší kino v ČR zchátrá a namísto něj pak nějaký developer postaví komerční prostory včetně několika bytových jednotek.
804360
Nevím zda nyní, ale tak rok zpět, byly v okolí Velkého kina vizualizace rozsáhlé rekonstrukce. Nicméně, když vezmu v potaz fakt, v jakém absurdistánu žijeme, tak se skončí právě u té vizualizace. Ve finále největší kino v ČR zchátrá a namísto něj pak nějaký developer postaví komerční prostory včetně několika bytových jednotek.
804354
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Je to památkově chráněný objekt, takže asi tak.
Plány byly různé, poslední verze byla o multifunkčním objektu, co si pamatuju. Rekonstrukce by měla spolknout ke sto míčům, to i vzhledem k problému jménem zlínská nemocnice nehrozí.
Bohužel to dopadne tak, že ho strhnou, až mu opravdu propadne střecha, do té doby bude smutně trouchnivět :( ...
804359
Je to památkově chráněný objekt, takže asi tak. Plány byly různé, poslední verze byla o multifunkčním objektu, co si pamatuju. Rekonstrukce by měla spolknout ke sto míčům, to i vzhledem k problému jménem zlínská nemocnice nehrozí. Bohužel to dopadne tak, že ho strhnou, až mu opravdu propadne střecha, do té doby bude smutně trouchnivět :( ...
804354
3 0
reagovat
reaguje na: Clavius
Prý ho plánovali zrekonstruovat nebo zbořit a postavit místo něj nové multikino. Nevím k čemu se nakonec odhodlali.
804354
Prý ho plánovali zrekonstruovat nebo zbořit a postavit místo něj nové multikino. Nevím k čemu se nakonec odhodlali.
804351
2 0
reagují: Clavius, KARLOS
reagovat
Mně vadí ten zvuk. V Brně je to tragédie.
Sedačky přežiju, přidaná hodnota tý atmošky asi jako taky (i když...), ale ten zvuk jako maj prostě v multiplexu jinde není.
Naposledy jsem byl teda ve Scale na půlnočce Rogue One a to bylo otřesný. Fuj, PTSD dodneška :D:D
804353
Mně vadí ten zvuk. V Brně je to tragédie. Sedačky přežiju, přidaná hodnota tý atmošky asi jako taky (i když...), ale ten zvuk jako maj prostě v multiplexu jinde není. Naposledy jsem byl teda ve Scale na půlnočce Rogue One a to bylo otřesný. Fuj, PTSD dodneška *:D**:D*
3 -1
reagují: Memphis
reagovat

ad kino

Sice už pár let ve Zlíně nejsem, ale vzpomínky na tehdy fungující Velké kino zůstanou.

Jinak v Lucerně jsem byl na Zátopkovi. Zážitek je z toho prostředí skvostný, ale to je tak vše. Plátno je miniaturní a sedačky mají do pohodlí daleko.
804351
Sice už pár let ve Zlíně nejsem, ale vzpomínky na tehdy fungující Velké kino zůstanou. Jinak v Lucerně jsem byl na Zátopkovi. Zážitek je z toho prostředí skvostný, ale to je tak vše. Plátno je miniaturní a sedačky mají do pohodlí daleko.
ad kino
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Memphis
Já mám kousek od sebe jednosalove kino. Moc rád bych ho podpořil, ale- hráci časy mi většinou nevyhovuji- pokud je dabing, tak hranou jen tuhle verzi. S titulky ne-Pokud je 3D verze tak hrají jen 3D verzi a ne 2D.
Takže mi zbývá jen to multikino.
Byl jsem tam když byl přenos nebo záznam nějakého koncertu nebo film,který měl jen titulkovanou verzi a čas mi sedl. Takže tak.
804348
Já mám kousek od sebe jednosalove kino. Moc rád bych ho podpořil, ale- hráci časy mi většinou nevyhovuji- pokud je dabing, tak hranou jen tuhle verzi. S titulky ne-Pokud je 3D verze tak hrají jen 3D verzi a ne 2D. Takže mi zbývá jen to multikino. Byl jsem tam když byl přenos nebo záznam nějakého koncertu nebo film,který měl jen titulkovanou verzi a čas mi sedl. Takže tak.
804346
2 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Já naopak z multikin přešel zpět na jednosálovky. Nižší cena, příjemnější atmosféra, rozmanitější program... Za mě ještě Kino pilotů.
804346
Já naopak z multikin přešel zpět na jednosálovky. Nižší cena, příjemnější atmosféra, rozmanitější program... Za mě ještě Kino pilotů.
804245
6 -1
reagují: okkac
reagovat

Scarlett vs Disney

Tak zákulisní informace nebudou, došlo k dohodě a mimosoudnímu vyrovnání. Uvidíme, jestli stejnou strategii zkusí další ošizení.
804342
Tak zákulisní informace nebudou, došlo k dohodě a mimosoudnímu vyrovnání. Uvidíme, jestli stejnou strategii zkusí další ošizení.
Scarlett vs Disney
5 -2
reagovat
Tak kdo z redakce to pojede omrknout?   Vyslal bych mr. Hlada 8)
804310
Tak kdo z redakce to [url=https://www.fathomevents.com/events/Rocky-IV-Rocky-Vs.-Drago]pojede omrknout[/url]?   Vyslal bych mr. Hlada *8)*
1 -1
reagovat

Tři oříšky pro Norku

Norové si natočili vlastní remake Popelky a podle všecho se spokojí s kopírkou Vorlíčkova veledíla. Byť to nevypadá nijak zle a v případě Norů to i dává smysl (nejsou s filmem až tak konzervativní a chtějí ho přiblížit mladšímu publiku), nemůžu se zbavit pachutě z digitální kamery. Ta imho kazí každé dnešní (hlavně naše) pohádky a ať se kostyméři snaží, jak chtějí na digitálu to nikdy tolik nevynikne.
804274
Norové si [url=https://www.novinky.cz/kultura/clanek/norove-si-natocili-vlastni-tri-orisky-pro-popelku-okopirovali-uplne-vsechno-40373538#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=scQBguD4dUe-202109301803&dop_id=40373538&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]natočili vlastní remake Popelky[/url] a podle všecho se spokojí s kopírkou Vorlíčkova veledíla. Byť to nevypadá nijak zle a v případě Norů to i dává smysl (nejsou s filmem až tak konzervativní a chtějí ho přiblížit mladšímu publiku), nemůžu se zbavit pachutě z digitální kamery. Ta imho kazí každé dnešní (hlavně naše) pohádky a ať se kostyméři snaží, jak chtějí na digitálu to nikdy tolik nevynikne.
Tři oříšky pro Norku
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
Surreální, ale milé:D
804269
Surreální, ale milé*:D*
804260
4 -1
reagovat
AndyKaufman a Felix - ten neřád.
804263
AndyKaufman a Felix - ten neřád.
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Četl sem Fénixem a chvíli uvažoval, co dělal Albus Brumbál ve výtahu v Praze
804262
Četl sem Fénixem a chvíli uvažoval, co dělal Albus Brumbál ve výtahu v Praze
804261
7 0
reagovat
Já jel s Felixem a tou jeho kostí ve výtahu v Kotvě a ještě že jsem měl respirátor a nebyl mi vidět obličej, málem jsem se pochcal smíchy. 
804261
Já jel s Felixem a tou jeho kostí ve výtahu v Kotvě a ještě že jsem měl respirátor a nebyl mi vidět obličej, málem jsem se pochcal smíchy. 
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Vliv MovieZone

Šel jsem s manželkou po parku tady v Brně, na pódiu Felix Slováček a já vůl si jako první vybavím Miloshe a jeho ikonky a neustálý postování Felixova rezolutního Ne 
:D
804260
Šel jsem s manželkou po parku tady v Brně, na pódiu Felix Slováček a já vůl si jako první vybavím Miloshe a jeho ikonky a neustálý postování Felixova rezolutního Ne  *:D*
Vliv MovieZone
7 -1
reagují: Milosh
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se