Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 131521 - 131540 Napsat příspěvek
Dítě mě dostalo, ale tohle jsem rozlouskl. Poznal jsem to podle hlasu herce z poslední věty a to jsem ani ten trailer neměl, ale stejně jsem si ho stáhl, abych si byl jistý... :-))
436301
Dítě mě dostalo, ale tohle jsem rozlouskl. Poznal jsem to podle hlasu herce z poslední věty a to jsem ani ten trailer neměl, ale stejně jsem si ho stáhl, abych si byl jistý... :-))
0 0
reagovat

TOP 10

...a vsechno diky mymu podnetu! :-)
436300
...a vsechno diky mymu podnetu! :-)
TOP 10
0 0
reagovat

kviz

jj, je to lehky, to predtim bylo tezsi :) a pritom sem velkou rybu videl...ale tohle mi teda vubec neuvizlo v pameti, pritom rikate, ze je to pametihodna scena...njn, tentokrat jsem vask tu audio ukazku poznal hned na prvni pokus, takze pohodicka :)) GL vsem ostatnim lustitelum
436299
jj, je to lehky, to predtim bylo tezsi :) a pritom sem velkou rybu videl...ale tohle mi teda vubec neuvizlo v pameti, pritom rikate, ze je to pametihodna scena...njn, tentokrat jsem vask tu audio ukazku poznal hned na prvni pokus, takze pohodicka :)) GL vsem ostatnim lustitelum
kviz
0 0
reagovat
Uhodl jsem kviz!!;) JaNYsS hodne stesti!
436298
Uhodl jsem kviz!!;) JaNYsS hodne stesti!
0 0
reagovat

Mp3

Ten zvuj je v některýho traileru co je na těhle stránkách?
Doufam že jo,
436297
Ten zvuj je v některýho traileru co je na těhle stránkách? Doufam že jo,
Mp3
0 0
reagovat

Mp3

Lidi ten novej obrázek se vám nezobrazí protože se hádá zvuková ukázka.
436296
Lidi ten novej obrázek se vám nezobrazí protože se hádá zvuková ukázka.
Mp3
0 0
reagovat

Nová otázka

Mě napadly hned dvě možnosti a ta durhá byla správná :D
436295
Mě napadly hned dvě možnosti a ta durhá byla správná :D
Nová otázka
0 0
reagovat

Novej kvíz

Tak tentokrát to je fakt jednoduchý :)
Ale to děcko by mě fakt bejvalo nenapadlo :(
436294
Tak tentokrát to je fakt jednoduchý :) Ale to děcko by mě fakt bejvalo nenapadlo :(
Novej kvíz
0 0
reagovat

IMF

Nazdar, díky moc .. v tohle jsem opravdu nedoufal :) ... jinak muj email je vlastas@post.cz

Už začínám konečně tušit z čeho je ta ukázka :D
436293
Nazdar, díky moc .. v tohle jsem opravdu nedoufal :) ... jinak muj email je vlastas@post.cz Už začínám konečně tušit z čeho je ta ukázka :D
IMF
0 0
reagovat

davidb

podivej se do kvizu tam je to napsany.. ( v tom predchozim )
436292
podivej se do kvizu tam je to napsany.. ( v tom predchozim )
davidb
0 0
reagovat

kviz

tak tentokrat budu asi pekne v p.... , hejbajici se obrazky si jeste jakz takz pamatuju ale ta zvukova ukazka mi vubec ale vubec nic nerika... mohlo to bejt aspon trochu delsi..a nebo spis hudba.. :o(
436291
tak tentokrat budu asi pekne v p.... , hejbajici se obrazky si jeste jakz takz pamatuju ale ta zvukova ukazka mi vubec ale vubec nic nerika... mohlo to bejt aspon trochu delsi..a nebo spis hudba.. :o(
kviz
0 0
reagovat

minuly kviz

nikde neviem najst spravnu odpoved, tak odkial bolo to decko? trapi ma to uz 8 dni
436290
nikde neviem najst spravnu odpoved, tak odkial bolo to decko? trapi ma to uz 8 dni
minuly kviz
0 0
reagovat

kviz

to je z nakyho kreslenyho filmu ze jo
436289
to je z nakyho kreslenyho filmu ze jo
kviz
0 0
reagovat

Kvíz

Mě se ten nový kvíz nechce zobrazit na větším obrázku :/ jen na tom co je na liště vlevo.
436288
Mě se ten nový kvíz nechce zobrazit na větším obrázku :/ jen na tom co je na liště vlevo.
Kvíz
0 0
reagovat

Kvíz

tak tenhle (dnes zadaný) mi přišel opravdu jednoduchý :)), teď ještě týden čekat...
436287
tak tenhle (dnes zadaný) mi přišel opravdu jednoduchý :)), teď ještě týden čekat...
Kvíz
0 0
reagovat

I`m back! ;D

Takze, po dlhsom odluceni od netu, rsp. predovsetkym downloadu :P som musel hned a zaraz vasu adresu napeckovat do browsera! Oh God, uz z tych reci vidite ako ste mi chybali. ;) Takze web presiel prijemnymi zmenami a... kviz urcite prispel este k spestreniu! Zaujimave. Len skoda ze som "spat" az od predvcera lebo vsetky screenshoty som spoznal da sa povedat v zlomku sekundy- dokoca aj babo... :) Ale ako vidim, nam DialUp-istom ste to uz opa trochu stazili- forma mp3 zvuku... ;)
Kazdopadne, mam co za poslednych 5 mesiacov (sh*t) dobiehat a idem doplnat x GB zbierku mojich milovanych... - Trailerov!
436286
Takze, po dlhsom odluceni od netu, rsp. predovsetkym downloadu :P som musel hned a zaraz vasu adresu napeckovat do browsera! Oh God, uz z tych reci vidite ako ste mi chybali. ;) Takze web presiel prijemnymi zmenami a... kviz urcite prispel este k spestreniu! Zaujimave. Len skoda ze som "spat" az od predvcera lebo vsetky screenshoty som spoznal da sa povedat v zlomku sekundy- dokoca aj babo... :) Ale ako vidim, nam DialUp-istom ste to uz opa trochu stazili- forma mp3 zvuku... ;) Kazdopadne, mam co za poslednych 5 mesiacov (sh*t) dobiehat a idem doplnat x GB zbierku mojich milovanych... - Trailerov!
I`m back! ;D
0 0
reagovat

Blair

Zajimava nahoda... clovek se tu ozve a hned mi skonci v ruce pri losovani. ;) Blahoprejeme.
436285
Zajimava nahoda... clovek se tu ozve a hned mi skonci v ruce pri losovani. ;) Blahoprejeme.
Blair
0 0
reagovat
Zebricek kvizaru by mel byt v poradku.
436284
Zebricek kvizaru by mel byt v poradku.
0 0
reagovat
Blair: Viz to co jsem napsal nize

Nerekl bych, ze podstatne, ale jinak mas pravdu. Samozrejme je to z traileru (a zaroven z filmu, logicky)
436283
Blair: Viz to co jsem napsal nize
Nerekl bych, ze podstatne, ale jinak mas pravdu. Samozrejme je to z traileru (a zaroven z filmu, logicky)
0 0
reagovat
Co to je ? .. odpověděl jsem 3 krát správně a mám započítané jen 2 správné odpovědi ..

A malá připomínka - ohledně toho zvukového souboru - prý se jedná o ukázku z filmu, podle mě je to ukázka z traileru, což podstatně mění situaci
436282
Co to je ? .. odpověděl jsem 3 krát správně a mám započítané jen 2 správné odpovědi .. A malá připomínka - ohledně toho zvukového souboru - prý se jedná o ukázku z filmu, podle mě je to ukázka z traileru, což podstatně mění situaci
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se