Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 130421 - 130440 Napsat příspěvek

To: kOCOUR

Na e-mail jsem ti poslal obrázek co mi tam nejde dát :/
435978
Na e-mail jsem ti poslal obrázek co mi tam nejde dát :/
To: kOCOUR
1 0
reagovat
komentáře už by měly být funkční. Vyzkoušejte a poreferujte.
435977
komentáře už by měly být funkční. Vyzkoušejte a poreferujte.
1 0
reagovat
Prosím někoho z vás, aby mi poslal ikonku, která mu nejde nahrát. Nevím, na co se zaměřit, když to polovině lidí jde :)
435976
Prosím někoho z vás, aby mi poslal ikonku, která mu nejde nahrát. Nevím, na co se zaměřit, když to polovině lidí jde :)
1 0
reagovat

archiv trailerů

Mám doma tak na 8 dvd plno trailerů různého stáří za posledních několik let. V případě zájmu o ně (třeba že by jste některé mohli dát sem na web)) pište na radeno@centrum.cz
435975
Mám doma tak na 8 dvd plno trailerů různého stáří za posledních několik let. V případě zájmu o ně (třeba že by jste některé mohli dát sem na web)) pište na radeno@centrum.cz
archiv trailerů
1 0
reagovat

zkouska...

:D
435974
:D
zkouska...
1 0
reagovat

SW Game trailer

Stahujte tady.">link Doslo k mensi chybe v nastaveni, takze link je uriznutej. Bude opraveno ASAP.
435973
Stahujte tady. Doslo k mensi chybe v nastaveni, takze link je uriznutej. Bude opraveno ASAP.
SW Game trailer
1 0
reagovat

Chybka

Čau. Jenom k těm chybkám: nevim jestli se to stalo i někomu jinýmu, ale na všech stránkách TrailerZone se mi dneska konec stránky uřízne dycky tak, že už nejde posuvníkem dál skrolovat (ani myší), i když by to jít mělo (stránka se zastaví uprostřed obrázku, textu..). Mám Internet Explorer 6 sp1 + Avant Broswer 10.0 build 029. Jinak super web!!
435972
Čau. Jenom k těm chybkám: nevim jestli se to stalo i někomu jinýmu, ale na všech stránkách TrailerZone se mi dneska konec stránky uřízne dycky tak, že už nejde posuvníkem dál skrolovat (ani myší), i když by to jít mělo (stránka se zastaví uprostřed obrázku, textu..). Mám Internet Explorer 6 sp1 + Avant Broswer 10.0 build 029. Jinak super web!!
Chybka
1 0
reagovat

Ikonky

Problém s ikonkami je ten, že musí být přesně (!) 40×50px, jinak vám nepůjde nahrát... takouvou chybku to alespoň "hlásilo" mně.
435971
Problém s ikonkami je ten, že musí být přesně (!) 40×50px, jinak vám nepůjde nahrát... takouvou chybku to alespoň "hlásilo" mně.
Ikonky
1 0
reagovat

Chybny odkaz

Na tralier SW III:Revenge of the Sith- Hra je zly odkaz. Napisal by som to tam ale nejdu komentare a nie som si isty ci funguje aj to nahlasovanie zlych odkazov tak to prr istotu pisem sem.

Inak zmeny na strankach su uplne super. THUMBS UP :)
435970
Na tralier SW III:Revenge of the Sith- Hra je zly odkaz. Napisal by som to tam ale nejdu komentare a nie som si isty ci funguje aj to nahlasovanie zlych odkazov tak to prr istotu pisem sem. Inak zmeny na strankach su uplne super. THUMBS UP :)
Chybny odkaz
1 0
reagovat

radecacek

Velice pravdepodobne vznikne lista s odkazy do jednotlivych rubrik (misto vyhledavani, ktere se presune do zahlavi).
435969
Velice pravdepodobne vznikne lista s odkazy do jednotlivych rubrik (misto vyhledavani, ktere se presune do zahlavi).
radecacek
1 0
reagovat

rubriky

Měl bych dva dotazy. Budou game trailery, oldies a kviz tydne také na hlavní stránce s ostatními, nebo je bude možné procházet až po kliknutí na archiv?
Mohl by se dat odkaz na diskuzi někam na hlavní stránku,abych ho v případě potřeby nemusel hledat?
Předem díky za odpověď. Jinak je to tu bezvadný. Moc se mi to líbí
435968
Měl bych dva dotazy. Budou game trailery, oldies a kviz tydne také na hlavní stránce s ostatními, nebo je bude možné procházet až po kliknutí na archiv? Mohl by se dat odkaz na diskuzi někam na hlavní stránku,abych ho v případě potřeby nemusel hledat? Předem díky za odpověď. Jinak je to tu bezvadný. Moc se mi to líbí
rubriky
1 0
reagovat
Co nejrychleji se pokusime vyresit ikonky a komentare, to nam trochu zlobi. Kocour, ktery je zodpovedny za programovani tu bude za par hodin, tak zatim mejte trpelivost. Dik.
435967
Co nejrychleji se pokusime vyresit ikonky a komentare, to nam trochu zlobi. Kocour, ktery je zodpovedny za programovani tu bude za par hodin, tak zatim mejte trpelivost. Dik.
1 0
reagovat

....a stále ta ikonka

Mě ta ikonka taky nejde načíst. Asi bude problém na vaší straně, když to nejde více uživatelům. Jinak bych chtěl poděkovat za tyto nové aktualizace které jste nám přinesli. :) Jen tak dál a hodně štěstí.
435966
Mě ta ikonka taky nejde načíst. Asi bude problém na vaší straně, když to nejde více uživatelům. Jinak bych chtěl poděkovat za tyto nové aktualizace které jste nám přinesli. :) Jen tak dál a hodně štěstí.
....a stále ta ikonka
1 0
reagovat

:)

Supa, je to tady skvely. Uz se tesim na vic starsich old upoutavek:)
435965
Supa, je to tady skvely. Uz se tesim na vic starsich old upoutavek:)
:)
1 0
reagovat
TedGeorge: Taky mi to nejde... nekde bude chybicka. Diky za upozorneni.
435964
TedGeorge: Taky mi to nejde... nekde bude chybicka. Diky za upozorneni.
1 0
reagovat

problemek

Hmm, ale ted jsem chtel napsat komentar k SW episode 3 teaser a jaksi to neslo(ani opakovane) Mozna bude problemek s ikonkou.
435963
Hmm, ale ted jsem chtel napsat komentar k SW episode 3 teaser a jaksi to neslo(ani opakovane) Mozna bude problemek s ikonkou.
problemek
1 0
reagovat

Vyborne

Temito upravami se trailerzone stala skvelym webem. Hlavne jsem potesen zachovaním stareho designu... Snad jenom bych rubriky jako kviz, forum, oldies hodil na horni listu, myslim, ze by to bylo o dost prehlednejsi nez ted.
JInak ale tleskam tvurcum. Bravo
435962
Temito upravami se trailerzone stala skvelym webem. Hlavne jsem potesen zachovaním stareho designu... Snad jenom bych rubriky jako kviz, forum, oldies hodil na horni listu, myslim, ze by to bylo o dost prehlednejsi nez ted. JInak ale tleskam tvurcum. Bravo
Vyborne
2 0
reagují: Ne__Ty
reagovat

opera

hmmm, tda nevim jestli to je nejaka designova specialitka ale v opere se mi prvni prispevek v diskuzi a taky prvni trailer shora u hernich traileru roztahne priserne do vysky
435961
hmmm, tda nevim jestli to je nejaka designova specialitka ale v opere se mi prvni prispevek v diskuzi a taky prvni trailer shora u hernich traileru roztahne priserne do vysky
opera
1 0
reagovat

kvíz

Ten první kvíz je mimochodem oťukávací a celkem záměrně lehký. Potrvá pouze do zítřejší půlnoci, v pátek dopoledne vás čeká nový, těžší, takže masírujte svaly. Body za první kvíz samozřejmě budou započítány.
435960
Ten první kvíz je mimochodem oťukávací a celkem záměrně lehký. Potrvá pouze do zítřejší půlnoci, v pátek dopoledne vás čeká nový, těžší, takže masírujte svaly. Body za první kvíz samozřejmě budou započítány.
kvíz
1 0
reagovat

výpadky

Omlouváme se za občasné krátké výpadky, na hostingu se zřejmě rozhodli, že nám to spuštění trochu okoření. :)
435959
Omlouváme se za občasné krátké výpadky, na hostingu se zřejmě rozhodli, že nám to spuštění trochu okoření. :)
výpadky
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se