Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 130321 - 130340 Napsat příspěvek

T3 Teaser

Verze s Columbia Pictures (EU) je tady,">link verze s Warner Bros.(US) pak tady">link
436013
Verze s Columbia Pictures (EU) je tady, verze s Warner Bros.(US) pak tady
T3 Teaser
0 0
reagovat

To: imf "user profily"

Profily uživatelů bych velice rád uvítal. Ještě jedna malá otázečka: Kde bych mohl sehnat teaser k Terminator 3 v co největší kvalitě? Já si kdysi stáhnul jen ten nejmenší protože jsem si s tehdejším připojením nemohl dovolit stáhnout větší. (ten jak se tam nápis "Columbia" změní v tekutý kov z čehož se udělá písmenko "T") Předem děkuji :)
436012
Profily uživatelů bych velice rád uvítal. Ještě jedna malá otázečka: Kde bych mohl sehnat teaser k Terminator 3 v co největší kvalitě? Já si kdysi stáhnul jen ten nejmenší protože jsem si s tehdejším připojením nemohl dovolit stáhnout větší. (ten jak se tam nápis "Columbia" změní v tekutý kov z čehož se udělá písmenko "T") Předem děkuji :)
To: imf "user profily"
0 0
reagovat

VYLEPSENI???

Mel bych takovej navrh na vylepseni.Jde o to,ze by jste mohli udelat trvaly prihlaseni,proste aby si komp pamatoval heslo a ja se nemusel pokazdy kdyz sem prijdu prihlasovat.Kdyby nebylo jasny o cem to sakra mluvim ;) tak ten system funguje treba na www.warcraft3.cz Je to jen navrh,klidne na nej zapomente ;D
436011
Mel bych takovej navrh na vylepseni.Jde o to,ze by jste mohli udelat trvaly prihlaseni,proste aby si komp pamatoval heslo a ja se nemusel pokazdy kdyz sem prijdu prihlasovat.Kdyby nebylo jasny o cem to sakra mluvim ;) tak ten system funguje treba na www.warcraft3.cz Je to jen navrh,klidne na nej zapomente ;D
VYLEPSENI???
0 0
reagovat
elisha: zdroje se neprozrazujou. ;) Ale v drtivy vetsine pripadu linkujeme soubory od zdroje, takze odpoved na tvou otazku je v lincich, ze kterych stahujes.
436010
elisha: zdroje se neprozrazujou. ;) Ale v drtivy vetsine pripadu linkujeme soubory od zdroje, takze odpoved na tvou otazku je v lincich, ze kterych stahujes.
0 0
reagovat

dotaz :o)

Nad salkem ranni kavy me napadl dotaz :) - kde schanite vsechny ty trailery, jaky je vas hlavni zdroj?
436009
Nad salkem ranni kavy me napadl dotaz :) - kde schanite vsechny ty trailery, jaky je vas hlavni zdroj?
dotaz :o)
0 0
reagovat
Okay: Po Charliem a cokoladovne zatim ani stopy.

TedGeorge: Myslim, ze jeste nejsme takovi egomaniaci, abychom se takhle prezentovali, ale muzeme vam slibit jeste par velice prijemnych novinek (vylepseni diskuze, lepsi user profily, statistiky), ktere se objevi v dohledne dobe (do Vanoc). A kdo nechce cekat, uz v patek prijde male prekvapeni.
436008
Okay: Po Charliem a cokoladovne zatim ani stopy.
TedGeorge: Myslim, ze jeste nejsme takovi egomaniaci, abychom se takhle prezentovali, ale muzeme vam slibit jeste par velice prijemnych novinek (vylepseni diskuze, lepsi user profily, statistiky), ktere se objevi v dohledne dobe (do Vanoc). A kdo nechce cekat, uz v patek prijde male prekvapeni.
1 0
reagovat

Charlie and Chocolate Factory

Nevíte kde sehnat trailer(měl vyjít dnes 10.11) na Charlie and Chocolate factory?
436007
Nevíte kde sehnat trailer(měl vyjít dnes 10.11) na Charlie and Chocolate factory?
Charlie and Chocolate Factory
1 0
reagovat
Pro me teda zas az tak moc neznamena, ale chodim sem rad :-) a casto...az moc.
436006
Pro me teda zas az tak moc neznamena, ale chodim sem rad :-) a casto...az moc.
1 0
reagovat

harcuba

Ja jsem ted pripojenej patnact minut, probiham a kontroluju a porad jsem pripojenej. Ale mrknem na to.
436003
Ja jsem ted pripojenej patnact minut, probiham a kontroluju a porad jsem pripojenej. Ale mrknem na to.
harcuba
1 0
reagovat

odhlasovani

ha zrejme to bude tim ze jednou je vas odkaz z hlavni stranky z www a jednou bez
436002
ha zrejme to bude tim ze jednou je vas odkaz z hlavni stranky z www a jednou bez
odhlasovani
1 0
reagovat

odhlasovani

ted opet
z hlavni stranky jsem presel na info filmu kde jsem hodnotil, pak zpatka na hlavni stranku kde jsem opet presel na info filmu a byl jsem odhlasen
436001
ted opet z hlavni stranky jsem presel na info filmu kde jsem hodnotil, pak zpatka na hlavni stranku kde jsem opet presel na info filmu a byl jsem odhlasen
odhlasovani
1 0
reagovat
S lehkým zpožděním se připojuji ke zdravici kolegů. Jsme rádi, že se vám líbíme... snad vám spokojenost chvíli vydrží (budeme se snažit aby trvala až do skonání věků :-)
436000
S lehkým zpožděním se připojuji ke zdravici kolegů. Jsme rádi, že se vám líbíme... snad vám spokojenost chvíli vydrží (budeme se snažit aby trvala až do skonání věků :-)
1 0
reagovat

To Admin

Díkas....
435999
Díkas....
To Admin
1 0
reagovat

THX ADMINI

JJ zmeny k lepsimu,chci pochvalit tvurce tehle stranek...fakt skvely.Stahuju odsud skoro vsechny trailery a nemusim je pracne hledat na netu...
435998
JJ zmeny k lepsimu,chci pochvalit tvurce tehle stranek...fakt skvely.Stahuju odsud skoro vsechny trailery a nemusim je pracne hledat na netu...
THX ADMINI
1 0
reagovat
moc pěkné změny, hlavně zůstaňte na samostatném webu a žádné slučování s filmpubem a csfd, ať vás to ani nenapadne ;]
435997
moc pěkné změny, hlavně zůstaňte na samostatném webu a žádné slučování s filmpubem a csfd, ať vás to ani nenapadne ;]
1 0
reagovat

odhlasovani

nevim proc, ale stava se mi ze me to odhlasuje, treba ted nez jsem precet jednu stranku prispevku a pri navratu na hlavni stranku me to odhlasilo. Cim to je? Mate nastaven kratky cas pro cookies?
435996
nevim proc, ale stava se mi ze me to odhlasuje, treba ted nez jsem precet jednu stranku prispevku a pri navratu na hlavni stranku me to odhlasilo. Cim to je? Mate nastaven kratky cas pro cookies?
odhlasovani
1 0
reagovat

To: kOCOUR

jj děkuju moc ;)
435995
jj děkuju moc ;)
To: kOCOUR
1 0
reagovat

Asgard & T-enter

Upload už by měl jít, přesto jsem vám tam ty ikonky raději naházel cvičně "růčo" ;)
435994
Upload už by měl jít, přesto jsem vám tam ty ikonky raději naházel cvičně "růčo" ;)
Asgard & T-enter
1 0
reagovat

MENU

Do zahlavi jsme pridelali (Kocour pridelal, podekujte mu ;) menu pro snazsi orientaci a rychlejsi dostupnost rubrik (hlavne diskuzniho fora).
435993
Do zahlavi jsme pridelali (Kocour pridelal, podekujte mu ;) menu pro snazsi orientaci a rychlejsi dostupnost rubrik (hlavne diskuzniho fora).
MENU
1 0
reagovat

Ikona...

At dělám codělám nejde mi sem dát ikona :-( (ani gif, ani jpg, nic:-((((
435992
At dělám codělám nejde mi sem dát ikona :-( (ani gif, ani jpg, nic:-((((
Ikona...
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se