Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 130301 - 130320 Napsat příspěvek

To:elisha

Je mi jasny,ze si vyslouzim naky nelichotivy prizvisko,ale ja sakra nemam tuseni co to je za ukazku,protoze nestahuju vsechny ukazky, takze pro vsechny to tak lehky neni ;(
436033
Je mi jasny,ze si vyslouzim naky nelichotivy prizvisko,ale ja sakra nemam tuseni co to je za ukazku,protoze nestahuju vsechny ukazky, takze pro vsechny to tak lehky neni ;(
To:elisha
0 0
reagovat

Kviz?

Chcel by som sa opytat ci tie filmy v kvizoch su len tie ktore sa tu daju stiahnut?
436032
Chcel by som sa opytat ci tie filmy v kvizoch su len tie ktore sa tu daju stiahnut?
Kviz?
0 0
reagovat
proc neco novejsiho?!? starsi filmy jsou stejne tak dobry... nejde prece o to jak je starej ale jak je dobrej:)
436031
proc neco novejsiho?!? starsi filmy jsou stejne tak dobry... nejde prece o to jak je starej ale jak je dobrej:)
0 0
reagovat

Pacey-CZ

Holt jeste porad jsme nezavisly web, ale do budoucna se budeme snazit sehnat na soutez sponzory a tak se treba urodi i zhave novinky. Zatim doufame, ze nepohrdnete ani starsimi tituly.
436030
Holt jeste porad jsme nezavisly web, ale do budoucna se budeme snazit sehnat na soutez sponzory a tak se treba urodi i zhave novinky. Zatim doufame, ze nepohrdnete ani starsimi tituly.
Pacey-CZ
0 0
reagovat
je dobry ze za soutez davaji dvd filmy ale ja bych radsi nejaky novejsi .
436029
je dobry ze za soutez davaji dvd filmy ale ja bych radsi nejaky novejsi .
0 0
reagovat
nejakej nicnerikajici rozplizlej flek to zase bejt nemusi :-))
( i kdyz, pokud by byl jasne cervenej tak je to jasny ;) )
436028
nejakej nicnerikajici rozplizlej flek to zase bejt nemusi :-)) ( i kdyz, pokud by byl jasne cervenej tak je to jasny ;) )
0 0
reagovat

Elisha

To se pozna prava kovana fanynka. Specialne pro Elishu teda priste pritvrdime. ;)
436027
To se pozna prava kovana fanynka. Specialne pro Elishu teda priste pritvrdime. ;)
Elisha
0 0
reagovat

Kviz

Panove, pritvrdte trosku :)
436026
Panove, pritvrdte trosku :)
Kviz
0 0
reagovat
Ale toho třetího, když teď vyškrtli Ashe z Freddy vs. Jason, by mohl dělat Lobo :-)
436025
Ale toho třetího, když teď vyškrtli Ashe z Freddy vs. Jason, by mohl dělat Lobo :-)
0 0
reagovat
Nj, dyť já jsem to nemyslel tak ostře...prostě mě tam jenom chybí ten zatraceně černej humor.
436024
Nj, dyť já jsem to nemyslel tak ostře...prostě mě tam jenom chybí ten zatraceně černej humor.
0 0
reagovat

Izo vs. Lobo

Izo je podobne "nesmrtelnej", mrtvoly se mu kupi stejne rychle a stejne jako Lobo dokaze udelat poradnej brajgl v nebi (dokonce znasilni "Matku Zemi" ;). A kdyz se napise "japonsky Lobo", tak je jasne, ze se to mysli v nadsazce. Rozhodne nikomu na nikoho nesaham.
436023
Izo je podobne "nesmrtelnej", mrtvoly se mu kupi stejne rychle a stejne jako Lobo dokaze udelat poradnej brajgl v nebi (dokonce znasilni "Matku Zemi" ;). A kdyz se napise "japonsky Lobo", tak je jasne, ze se to mysli v nadsazce. Rozhodne nikomu na nikoho nesaham.
Izo vs. Lobo
0 0
reagovat
Proč autor (?) přirovnává Iza k Lobovi? Já jsem tedy koukal na trailer a málem u toho umřel nudou :-(. Jestlipak náhodou není Lobo nejcyničtější zabiják ve vesmíru, jehož kadenci hlášek se rovná jenom jeho kadence vraždění?
Tady zůstává jenom to vraždění, i když je fakt, že japonsky neumim.
436022
Proč autor (?) přirovnává Iza k Lobovi? Já jsem tedy koukal na trailer a málem u toho umřel nudou :-(. Jestlipak náhodou není Lobo nejcyničtější zabiják ve vesmíru, jehož kadenci hlášek se rovná jenom jeho kadence vraždění? Tady zůstává jenom to vraždění, i když je fakt, že japonsky neumim.
0 0
reagovat

Casper

Uhodl si, ale za to jeste nic nedostanes. ;) Po pulnoci bude zverejnen druhy kviz, vcetne informace o prvním DVD, ktere budou moci ctenari vyhrat. Nejde o rychlost, do slosovani pujdou vsichni, kteri odpovi spravne.
436021
Uhodl si, ale za to jeste nic nedostanes. ;) Po pulnoci bude zverejnen druhy kviz, vcetne informace o prvním DVD, ktere budou moci ctenari vyhrat. Nejde o rychlost, do slosovani pujdou vsichni, kteri odpovi spravne.
Casper
0 0
reagovat
Mno neni to prekvapko ty DVDcka za soutez??? Myslim,ze uhadnu kviz a muzu vyhrat DVD...nejsem si jistej jestli to je ono,ale nako nemuzu najit nic jinyho ;-D
436020
Mno neni to prekvapko ty DVDcka za soutez??? Myslim,ze uhadnu kviz a muzu vyhrat DVD...nejsem si jistej jestli to je ono,ale nako nemuzu najit nic jinyho ;-D
0 0
reagovat
Malé překvapení částečně poodhaleno, kvůli Kocourovu vytížení. Schválně kdo ho najde první. :) Zítra se dozvíte víc.
436019
Malé překvapení částečně poodhaleno, kvůli Kocourovu vytížení. Schválně kdo ho najde první. :) Zítra se dozvíte víc.
0 0
reagovat
T-Enter: Je to teaser. Ostatne je to v profilu napsany.

Elisha: Konkurence stejne jako my vetsinou linkuje zdroj, tj. apple/paterni sit akamai, popr. oficialni stranky filmu a dalsi mista kam distributori umistuji ukazky. Samozrejme, ze americke weby maji mnohem vetsi prehled co teprve ma vyjit, takze nas vetsinou predbehnou.
436018
T-Enter: Je to teaser. Ostatne je to v profilu napsany.
Elisha: Konkurence stejne jako my vetsinou linkuje zdroj, tj. apple/paterni sit akamai, popr. oficialni stranky filmu a dalsi mista kam distributori umistuji ukazky. Samozrejme, ze americke weby maji mnohem vetsi prehled co teprve ma vyjit, takze nas vetsinou predbehnou.
0 0
reagovat
takze prebirate od konkurence :-)
436017
takze prebirate od konkurence :-)
0 0
reagovat

Trailer nebo Teaser???

Prosim pomozte mi. S klukama se hádáme jestli ta 10ti a půl MB "ukázka" na SW3 je Trailer nebo Teaser.
436016
Prosim pomozte mi. S klukama se hádáme jestli ta 10ti a půl MB "ukázka" na SW3 je Trailer nebo Teaser.
Trailer nebo Teaser???
0 0
reagovat

Elisha:

Nejsme jediny web o trailerech, kdyz si najedes na google a zadas "movie trailers", najde ti to hlavni americke weby, ktere se samozrejme vyplati monitorovat.
436015
Nejsme jediny web o trailerech, kdyz si najedes na google a zadas "movie trailers", najde ti to hlavni americke weby, ktere se samozrejme vyplati monitorovat.
Elisha:
0 0
reagovat

imf:

ale jak prijdes na to, ze zrovna dneska byl vypusten buhvijakej trailer? :)
436014
ale jak prijdes na to, ze zrovna dneska byl vypusten buhvijakej trailer? :)
imf:
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se