Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 130241 - 130260 Napsat příspěvek

Hi

Cau poradili byste mi aspon trochu z ceho je ten obrazek tucnaka plz? Ja totiz vubec nevim
436147
Cau poradili byste mi aspon trochu z ceho je ten obrazek tucnaka plz? Ja totiz vubec nevim
Hi
0 0
reagovat

Hi

Cau poradili byste mi aspon trochu z ceho je ten obrazek tucnaka plz? Ja totiz vubec nevim
436146
Cau poradili byste mi aspon trochu z ceho je ten obrazek tucnaka plz? Ja totiz vubec nevim
Hi
0 0
reagovat

Loco

Jakkoliv uznavam MOV jako format a vychazeji v nem trailery, na kompresi do malych velikosti se prilis nehodi a navic vetsina enkodovacich nastroju je docela pekelna na ovladani. Myslim, ze DivX (resp. XviD) je pro spoustu lidi stravitelnejsi.
436145
Jakkoliv uznavam MOV jako format a vychazeji v nem trailery, na kompresi do malych velikosti se prilis nehodi a navic vetsina enkodovacich nastroju je docela pekelna na ovladani. Myslim, ze DivX (resp. XviD) je pro spoustu lidi stravitelnejsi.
Loco
0 0
reagovat
Já bych taky rád viděl jako příští oldie Forresta,ale v movu.
436144
Já bych taky rád viděl jako příští oldie Forresta,ale v movu.
0 0
reagovat

TO:imf

Jo v poho to byl jen navrh ;)
436143
Jo v poho to byl jen navrh ;)
TO:imf
0 0
reagovat

Oldie

No já doufám, že to bude ten Forrest Gump.Jsem sice nositelem jeho jména:) ale trailer jsem ještě neviděl. P.S. Ventura je fakt skvělej.
436142
No já doufám, že to bude ten Forrest Gump.Jsem sice nositelem jeho jména:) ale trailer jsem ještě neviděl. P.S. Ventura je fakt skvělej.
Oldie
0 0
reagovat
Nejenom Tenkrát na západě,ale i další Leoneho filmy třeba dolarovky.A od Camerona Vetřelce i oba dva Terminátory.
436141
Nejenom Tenkrát na západě,ale i další Leoneho filmy třeba dolarovky.A od Camerona Vetřelce i oba dva Terminátory.
0 0
reagovat

Forrest

Tak s Forrestem byste si u mě hodně šplhli - podle mně to je možná nejlepší trailer, jaký jsem kdy viděl. Ještě mě napadlo jedno oldie - Tenkrát na západě.....jenom nápad.
436140
Tak s Forrestem byste si u mě hodně šplhli - podle mně to je možná nejlepší trailer, jaký jsem kdy viděl. Ještě mě napadlo jedno oldie - Tenkrát na západě.....jenom nápad.
Forrest
0 0
reagovat
Mayhem: Staci kliknout na logo vlevo nahore

Casper: Udelame asi profily pro vsechny Epizody, ale az ve chvili, kdy to zacne byt zase aktualni (tj. az vyjde trailer k EIII ;). To music video je sice fajn a mozna ho dame i do toho profilu k prvni Epizode, ale vseho docasu.
436139
Mayhem: Staci kliknout na logo vlevo nahore
Casper: Udelame asi profily pro vsechny Epizody, ale az ve chvili, kdy to zacne byt zase aktualni (tj. az vyjde trailer k EIII ;). To music video je sice fajn a mozna ho dame i do toho profilu k prvni Epizode, ale vseho docasu.
0 0
reagovat

Oldies

Ja bych mel jednu pripominku k webu. Chybi mi tu odkaz na novinky. Nebo ho alespon nemuzu najit... A co se tyce nametu na Oldies, tak bych si moc pral: Rambo, Blade Runner, vsechny Vetrelce, Vrana, Dracula(F.F.C)a souhlasim s Mohykanem i Forrestem.
436138
Ja bych mel jednu pripominku k webu. Chybi mi tu odkaz na novinky. Nebo ho alespon nemuzu najit... A co se tyce nametu na Oldies, tak bych si moc pral: Rambo, Blade Runner, vsechny Vetrelce, Vrana, Dracula(F.F.C)a souhlasim s Mohykanem i Forrestem.
Oldies
0 0
reagovat

TO:imf

Celkem brutalni video k ty prvni epizode,jak delkou tak i obsahem.Myslim,ze by stalo za to udelat pro nej vlastni profil nemyslite?
436137
Celkem brutalni video k ty prvni epizode,jak delkou tak i obsahem.Myslim,ze by stalo za to udelat pro nej vlastni profil nemyslite?
TO:imf
0 0
reagovat

Vincent

Leda by konecne dodelali na Source tu novou verzi. Kombinovat oldie trailery s hernimi zatim nehodlame. ;)
436136
Leda by konecne dodelali na Source tu novou verzi. Kombinovat oldie trailery s hernimi zatim nehodlame. ;)
Vincent
0 0
reagovat
(CZ)k0c0UR :]
no dobře, už toho nechávám ;]
nikdy jsem nehrál TFC tak dobře jako ty, ale aby tohle nebylo OT, tak se zeptám, jestli sem nedáte trailer na TFC :P ?
436135
(CZ)k0c0UR :] no dobře, už toho nechávám ;] nikdy jsem nehrál TFC tak dobře jako ty, ale aby tohle nebylo OT, tak se zeptám, jestli sem nedáte trailer na TFC :P ?
0 0
reagovat

Loco

Zrovna mym salkem kavy Duna neni (a bude se hur shanet), ale uvidime. My se v redakci na oldies stridame, aby se vystridal vkus vsech. Na priste uvazujeme o Gumpovi, kdyz jste si o nej tady tak hezky poprosili.
436134
Zrovna mym salkem kavy Duna neni (a bude se hur shanet), ale uvidime. My se v redakci na oldies stridame, aby se vystridal vkus vsech. Na priste uvazujeme o Gumpovi, kdyz jste si o nej tady tak hezky poprosili.
Loco
0 0
reagovat

Duna

Co třeba jako oldie týdne Dunu od Davida Lynche.Co myslíte?
436133
Co třeba jako oldie týdne Dunu od Davida Lynche.Co myslíte?
Duna
0 0
reagovat

imf

díky
436132
díky
imf
0 0
reagovat

Loco

TADY">link (*.MOV, 17MB). Stredni kvalita... lepsi jsem nesehnal.
436131
TADY (*.MOV, 17MB). Stredni kvalita... lepsi jsem nesehnal.
Loco
0 0
reagovat

Vincent

Hrával... už je to sice DÁVNO, ale vzpomínám na ty doby moc rád :). Konec OT, zbytek prosím případně do pošty (možná to bude k věci, neznám tě :)
436130
Hrával... už je to sice DÁVNO, ale vzpomínám na ty doby moc rád :). Konec OT, zbytek prosím případně do pošty (možná to bude k věci, neznám tě :)
Vincent
0 0
reagovat
k0c0URe, mám jednu privátní otázku, odpovíš mi :) ? Nehrávals náhodou delší dobu TFC? Jestli seš to ty, tak to pochopíš :]
436129
k0c0URe, mám jednu privátní otázku, odpovíš mi :) ? Nehrávals náhodou delší dobu TFC? Jestli seš to ty, tak to pochopíš :]
0 0
reagovat

Ep.I

Nemohli byste sehnat music video k Ep.I?
436128
Nemohli byste sehnat music video k Ep.I?
Ep.I
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se