Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129941 - 129960 Napsat příspěvek

vyhra

juhuu, ja vyhral! huraa ;)
ale k veci: angelina proste neumi vypadat spatne :D
437849
juhuu, ja vyhral! huraa ;) ale k veci: angelina proste neumi vypadat spatne :D
vyhra
0 0
reagovat
Bude to znít jako klišé, ale mě se nejvíc líbí Angelina ve všech záběrech :)
437848
Bude to znít jako klišé, ale mě se nejvíc líbí Angelina ve všech záběrech :)
0 0
reagovat

vincent

souhlasim...nejvic se mi libi, jak tam litaj ty auta na dalnici :D
437847
souhlasim...nejvic se mi libi, jak tam litaj ty auta na dalnici :D
vincent
0 0
reagovat
Smithovi - opět nářez :)
437846
Smithovi - opět nářez :)
0 0
reagovat

HP4

tady je zase dalsi navnada :) link
437845
tady je zase dalsi navnada :) http://www.lumos.hu/videos/2005may05_ani.wmv
HP4
0 0
reagovat

recenzenti

No, pokud jde vůbec o recenzenty, tak jsem se celkem obvykle shodoval s Vosmíkem, Baldýnským a možná i tím....no, jak se jen jmenuje....no...znáte ho nějakej...Cífka;-).
437844
No, pokud jde vůbec o recenzenty, tak jsem se celkem obvykle shodoval s Vosmíkem, Baldýnským a možná i tím....no, jak se jen jmenuje....no...znáte ho nějakej...Cífka;-).
recenzenti
0 0
reagovat

Ukázka z King Konga

Další fanouškovský trailer na King Konga! link
437843
Další fanouškovský trailer na King Konga! http://www.lathamfilms.com/Kong.html
Ukázka z King Konga
0 0
reagovat
Ale vzhledem k tomu že dal e1 a e2 tuším 80%. Tak bude mít nejspíš pravdu s tou e3.
437842
Ale vzhledem k tomu že dal e1 a e2 tuším 80%. Tak bude mít nejspíš pravdu s tou e3.
0 0
reagovat

fuxoft

a libej se mu torque ohniva kola a v den pote se mu libila "ta velka vlna" ;) ale jinak dobry :D
437841
a libej se mu torque ohniva kola a v den pote se mu libila "ta velka vlna" ;) ale jinak dobry :D
fuxoft
0 0
reagovat

Cival

A taky nepochopil Život pod vodou:-).
437840
A taky nepochopil Život pod vodou:-).
Cival
0 0
reagovat
Fuka dava 40% Sexbombe od vedle, obdivuje kuzely svetla z baterek v Alien vs. Predator a tvrdi, ze Vecny svit se da tezko pochopit i napodruhe. Takze to treba vubec nepochopil :-)
437839
Fuka dava 40% Sexbombe od vedle, obdivuje kuzely svetla z baterek v Alien vs. Predator a tvrdi, ze Vecny svit se da tezko pochopit i napodruhe. Takze to treba vubec nepochopil :-)
0 0
reagovat

kfk

Teda pokud tomu Fuka dal 100% tak tu už asi bude fakt super.
437838
Teda pokud tomu Fuka dal 100% tak tu už asi bude fakt super.
kfk
0 0
reagovat

re

Aha, tak to sorry, jinak vám teda všem závidím v redakci. Cus.
437837
Aha, tak to sorry, jinak vám teda všem závidím v redakci. Cus.
re
0 0
reagovat

kfk

:-))))) aha...taktojo.ja byl totalne mimo obraz...no, nechme se prekvapit
437836
:-))))) aha...taktojo.ja byl totalne mimo obraz...no, nechme se prekvapit
kfk
0 0
reagovat

jackieboy

No, chtěl jsem tím říct, že...no jo já vlastně ani nevím, co jsem tím chtěl říct:-)...asi, že slovo "doprdele" byl výraz, který ho ihned jako první napadl, což v praxi znamená....že to bude asi tentokrát něco jiného, než jsme měli tu možnost shlédnout v ep. I a II.
437835
No, chtěl jsem tím říct, že...no jo já vlastně ani nevím, co jsem tím chtěl říct:-)...asi, že slovo "doprdele" byl výraz, který ho ihned jako první napadl, což v praxi znamená....že to bude asi tentokrát něco jiného, než jsme měli tu možnost shlédnout v ep. I a II.
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

...sem asi totaly mimo...wocogo? :-()
437834
...sem asi totaly mimo...wocogo? :-()
kfk
0 0
reagovat

jackieboy

Tak teď jsem se hodně zasmál.....100% fuxoft:Sakra, proč Epizody 1 a 2 (které tímto hodně klesly v mých očích) nevypadaly aspoň trochu takhle?......Ale nedávno tam bylo místo "Sakra" napsáno "Doprdele"...zřejmě se to panu Fukovi hodně líbilo.;-)
437833
Tak teď jsem se hodně zasmál.....100% fuxoft:Sakra, proč Epizody 1 a 2 (které tímto hodně klesly v mých očích) nevypadaly aspoň trochu takhle?......Ale nedávno tam bylo místo "Sakra" napsáno "Doprdele"...zřejmě se to panu Fukovi hodně líbilo.;-)
jackieboy
0 0
reagovat

M@rty

Pomalu mi uz pripada zbytecne na tvoje dotazy reagovat, ale naposledy: Videl to Cival, proto je tu jen jeho recenze, a ano, jsme novinari.
437832
Pomalu mi uz pripada zbytecne na tvoje dotazy reagovat, ale naposledy: Videl to Cival, proto je tu jen jeho recenze, a ano, jsme novinari.
M@rty
0 0
reagovat

error

Chtěl bych jen upozornit, že nelze stáhnout trailer na Příběhy obyčejného šílenství.
437831
Chtěl bych jen upozornit, že nelze stáhnout trailer na Příběhy obyčejného šílenství.
error
0 0
reagovat
marty:koukni se na redaktory filmpubu...treba
vincent:no, ja nevim, ale sem docela rad, ze pred premierou zadnou recenzi neuvidim...
437830
marty:koukni se na redaktory filmpubu...treba vincent:no, ja nevim, ale sem docela rad, ze pred premierou zadnou recenzi neuvidim...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se