Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129921 - 129940 Napsat příspěvek

Rastr

Kvalita uzasna, to jo... Len keby mi to neslo cca 10 FPS a keby audio neb olo od videa odchylene o 2 sekundy. :) Aach, mal som brat vazne tie dole uvedene minimalne hardverove poziadavky. ;)
437869
Kvalita uzasna, to jo... Len keby mi to neslo cca 10 FPS a keby audio neb olo od videa odchylene o 2 sekundy. :) Aach, mal som brat vazne tie dole uvedene minimalne hardverove poziadavky. ;)
Rastr
0 0
reagovat
Před chvíli jsem si stáhnul ze stránky link HD trailery na Krále Artuše a Spidermana 2. Kvalita přímo úžasná.
437868
Před chvíli jsem si stáhnul ze stránky http://dark.pluridis.org/trailers/ HD trailery na Krále Artuše a Spidermana 2. Kvalita přímo úžasná.
0 0
reagovat

scroochy

Mně se nejvíc líbí "Have you been a bad boy?" Mám sto chutí na to říct "To si ku*va piš..." ;)
437867
Mně se nejvíc líbí "Have you been a bad boy?" Mám sto chutí na to říct "To si ku*va piš..." ;)
scroochy
0 0
reagovat

Stahněte si Wallpaper

Pro nadržené teenagery a vlastně pro všechny ostatní kdo se chtějí podívat na svojí oblíbenou herečku/herce(v košilce i bez).www.sexydesktop.co.uk ;)
437866
Pro nadržené teenagery a vlastně pro všechny ostatní kdo se chtějí podívat na svojí oblíbenou herečku/herce(v košilce i bez).www.sexydesktop.co.uk ;)
Stahněte si Wallpaper
0 0
reagovat

smiths

hehe:
- "She tried to kill me!"
- "They all try to kill you. Slowly, painfully..."
:D
437865
hehe: - "She tried to kill me!" - "They all try to kill you. Slowly, painfully..." :D
smiths
0 0
reagovat

Vincent

Pani Smithova mi v ty hnusny kuzi moc nesmakuje. To spis v nocni kosilce a jeste lepe v tom antickym habitu z Alexandera :-)
437864
Pani Smithova mi v ty hnusny kuzi moc nesmakuje. To spis v nocni kosilce a jeste lepe v tom antickym habitu z Alexandera :-)
Vincent
0 0
reagovat
Animovaný interview s Paris Hilton nemá chybu :D A jak někdo napsal u traileru k Dukes Of Hazard pro nadržené teenagery.. taky nemá chybu :)

A ta paní Smithová ne a ne odebrat se z mojí hlavy pryč 8)
437863
Animovaný interview s Paris Hilton nemá chybu :D A jak někdo napsal u traileru k Dukes Of Hazard pro nadržené teenagery.. taky nemá chybu :)
A ta paní Smithová ne a ne odebrat se z mojí hlavy pryč 8)
0 0
reagovat
Nebude, protoze Firefox 1.03 bude porad v obehu a ja a spoustu dalsich ho bude pouzivat :D
A porad mi nemuze jit z hlavy pryc ta Angelina ze zacatku traileru na Smithovi, kurva :)
437862
Nebude, protoze Firefox 1.03 bude porad v obehu a ja a spoustu dalsich ho bude pouzivat :D A porad mi nemuze jit z hlavy pryc ta Angelina ze zacatku traileru na Smithovi, kurva :)
0 0
reagovat
chudak kocicak...zejtra ma prej naplanovanej bombovej utok na sidla spolecnosti, co maji na svedomi firefox a operu :DD pak uz bude klid
437861
chudak kocicak...zejtra ma prej naplanovanej bombovej utok na sidla spolecnosti, co maji na svedomi firefox a operu :DD pak uz bude klid
0 0
reagovat
Boooože... nechte mě žít ;)
437860
Boooože... nechte mě žít ;)
0 0
reagovat

uprava webu

mrkne te se na tuto stranku s operou8 - prvni prispekvek v rade je vzdy roztazen az na konec levych a pravych sloupcu - prosim o upravu :)
437859
mrkne te se na tuto stranku s operou8 - prvni prispekvek v rade je vzdy roztazen az na konec levych a pravych sloupcu - prosim o upravu :)
uprava webu
0 0
reagovat

harry potter

ted sem stahl pres bittorent (asi) teaser 31 MB a delce cca 180 sec. - co je to za verzi?
437858
ted sem stahl pres bittorent (asi) teaser 31 MB a delce cca 180 sec. - co je to za verzi?
harry potter
0 0
reagovat

scroochy

O čem to mluvíš??????????????????????????;-)
437857
O čem to mluvíš??????????????????????????;-)
scroochy
0 0
reagovat
vic vykricniku by neslo? :)
437856
vic vykricniku by neslo? :)
0 0
reagovat
To je přesně ono!!!Jak se někdo mohl pohoršovat nad tím, že byl Hitler z mas a kostí!!!Tuším, že ve Střepinách to bylo slyšet....jsou to ale hovada!!!!
437855
To je přesně ono!!!Jak se někdo mohl pohoršovat nad tím, že byl Hitler z mas a kostí!!!Tuším, že ve Střepinách to bylo slyšet....jsou to ale hovada!!!!
0 0
reagovat

kfk

Kontroverzni na tom nebylo nic, to jen media rada vari z hovna bic. Eseje o tom, ze Pad Terti rise Hitlera polidstuje byly k zbliti - nektery lidi jsou uz opravdu nadpokrytci, kdyz jsou ochotni pohorsovat se nad tim, ze Hitler byl clovek z masa a kosti (jiste, ponekud vysinuty, ale clovek) a ne vrazdici robot s topinkovacem misto kouli. To byla ta - dost zcestna - kontroverze, ktera me ten film predem tak trochu znechutila. Ale i tak jsem na nej vyhledove zvedavej :-)
437854
Kontroverzni na tom nebylo nic, to jen media rada vari z hovna bic. Eseje o tom, ze Pad Terti rise Hitlera polidstuje byly k zbliti - nektery lidi jsou uz opravdu nadpokrytci, kdyz jsou ochotni pohorsovat se nad tim, ze Hitler byl clovek z masa a kosti (jiste, ponekud vysinuty, ale clovek) a ne vrazdici robot s topinkovacem misto kouli. To byla ta - dost zcestna - kontroverze, ktera me ten film predem tak trochu znechutila. Ale i tak jsem na nej vyhledove zvedavej :-)
kfk
0 0
reagovat
Vincent a VincentF? že by zlé dvojče? ;)
437853
Vincent a VincentF? že by zlé dvojče? ;)
0 0
reagovat

VincentF

Já jsem právě od toho čekal hodně...a byl jsem zklamán.A nepochopím, co na tom bylo tak kontroverzního, jak bylo všude pořád dokolečka slyšet!..."Pád" neměl spád.;-)....za to Ridleyho Království nebeské bylo moc a moc dobrý!!!!
437852
Já jsem právě od toho čekal hodně...a byl jsem zklamán.A nepochopím, co na tom bylo tak kontroverzního, jak bylo všude pořád dokolečka slyšet!..."Pád" neměl spád.;-)....za to Ridleyho Království nebeské bylo moc a moc dobrý!!!!
VincentF
0 0
reagovat
kfk: Mě oslovil tak na půl(3*), ale ani jsem nečekal, že by mě oslovil nějak víc. Ale Bruno Ganz byl opravdu strhující.
437851
kfk: Mě oslovil tak na půl(3*), ale ani jsem nečekal, že by mě oslovil nějak víc. Ale Bruno Ganz byl opravdu strhující.
0 0
reagovat

Pád třetí říše

Koho také neoslovil?
437850
Koho také neoslovil?
Pád třetí říše
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se