Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127061 - 127080 Napsat příspěvek
Trailer na MIAMI VICE vypadá dobře, ale v HD by vypadal ještě líp. :))
440590
Trailer na MIAMI VICE vypadá dobře, ale v HD by vypadal ještě líp. *:))*
0 0
reagovat

pravda...

Dnes je fakt dobrej den! Takhle bohatej a ještě na takovéto pecky tady dloho nebyl!!! M:I-3 a Miami Vice! Už se těšímmmmmmmmmmmmm....
440589
Dnes je fakt dobrej den! Takhle bohatej a ještě na takovéto pecky tady dloho nebyl!!! M:I-3 a Miami Vice! Už se těšímmmmmmmmmmmmm....
pravda...
0 0
reagovat

Miami Vice

Souhlasím. Výborný trailer. Dokonce i Numb/Encore od Linkin Park tam sedl skvěle (což jsem popravdě nečekal). Dnešek je svátek M.I:3 a teď Miami Vice. To je pohádka.8)
440588
Souhlasím. Výborný trailer. Dokonce i Numb/Encore od Linkin Park tam sedl skvěle (což jsem popravdě nečekal). Dnešek je svátek M.I:3 a teď Miami Vice. To je pohádka.*8)*
Miami Vice
0 0
reagovat

Miami Vice - Michael Mann

ta dobra duse to dokonce zkonvertovala do avi, takze DWNLD">link HIER. Resp jde znova o Rapids. - sjedte uplne dolu, dejte FREE download, vyckejte asi tricet vterin, znova uplne dole vyplnite heslo, kery se zobrazi vedle vyplnovanyho prostoru a date download. Dwnld zacne automaticky..... je to extremne krute sakra bozskej matros! Mann je proste buh! Genius! Ahhhhh! Ja se tesiiiim!!!!
440587
ta dobra duse to dokonce zkonvertovala do avi, takze DWNLD HIER. Resp jde znova o Rapids. - sjedte uplne dolu, dejte FREE download, vyckejte asi tricet vterin, znova uplne dole vyplnite heslo, kery se zobrazi vedle vyplnovanyho prostoru a date download. Dwnld zacne automaticky..... je to extremne krute sakra bozskej matros! Mann je proste buh! Genius! Ahhhhh! Ja se tesiiiim!!!!
Miami Vice - Michael Mann
0 0
reagovat

24

ok,zkusim to nak najit..:D
440586
ok,zkusim to nak najit..*:D*
24
0 0
reagovat
"deleted by uploader" hmmm :(
440585
"deleted by uploader" hmmm :(
0 0
reagovat

Rick D.

Myslim, ze ti napovedel dost... primy linky na warez uz by byly trochu moc. ;)
440584
Myslim, ze ti napovedel dost... primy linky na warez uz by byly trochu moc. ;)
Rick D.
0 0
reagovat

Vincent

A nemas na to nakej link?
440583
A nemas na to nakej link?
Vincent
0 0
reagovat
i existuji na svete i dobre duse - Rapidshare">link link na MV swf teaser. To jen pro ty, co neumej swf stahovat :) .....jelikoz nejsem na svym kompu tak patrim mezi ne....
440582
i existuji na svete i dobre duse - Rapidshare link na MV swf teaser. To jen pro ty, co neumej swf stahovat :) .....jelikoz nejsem na svym kompu tak patrim mezi ne....
0 0
reagovat
Je to flash, exkluzivne na Bacardi strankach (mluvim o Miami), coz znamena, ze premiera asi az u nejaky patecni premiery... ale mozna se to objevi driv.
440581
Je to flash, exkluzivne na Bacardi strankach (mluvim o Miami), coz znamena, ze premiera asi az u nejaky patecni premiery... ale mozna se to objevi driv.
0 0
reagovat
Mám na mysli 24 ;)
440580
Mám na mysli 24 ;)
0 0
reagovat
Prequel k Season 5, který je v bonusech DVD setu Season 4 se povaluje na různých torrent stránkách. Má asi 70 MB a trvá něco okolo 10 minut a sponzoruje ho Toyota :) Sice to sem do diskuze nepatří tyhle informace, ale snad to někomu i pomůže..
440579
Prequel k Season 5, který je v bonusech DVD setu Season 4 se povaluje na různých torrent stránkách. Má asi 70 MB a trvá něco okolo 10 minut a sponzoruje ho Toyota :) Sice to sem do diskuze nepatří tyhle informace, ale snad to někomu i pomůže..
0 0
reagovat
teaser na miamivice je prej online...any DL? Manna miluju!!!!!
440578
teaser na miamivice je prej online...any DL? Manna miluju!!!!!
0 0
reagovat

Rastr

Hodne se mi libi..:D Skoda ze to ma jenom pul minuty..
440577
Hodne se mi libi..*:D* Skoda ze to ma jenom pul minuty..
Rastr
0 0
reagovat
Quicktime 7...
440576
Quicktime 7...
0 0
reagovat
Hele, jak je mozny, ze mi nejde pustit 2. (delsi) trailer na King konga? Otevre se mi to v Quick Time, ale pak to napise, ze tomu neco chybi a pak to nejde pustit a je slyset jen zvuk... Pls help!!!:o
440575
Hele, jak je mozny, ze mi nejde pustit 2. (delsi) trailer na King konga? Otevre se mi to v Quick Time, ale pak to napise, ze tomu neco chybi a pak to nejde pustit a je slyset jen zvuk... Pls help!!!*:o*
0 0
reagovat

24

Jsou tam záběry tuším, že ze čtvrté a pak tam jsou záběry z pětky. Tady je link">link
440574
Jsou tam záběry tuším, že ze čtvrté a pak tam jsou záběry z pětky. Tady je link
24
0 0
reagovat
na www.bacardilive.com je teaser k miami vice, len mi akosi nejde spustit.
440573
na www.bacardilive.com je teaser k miami vice, len mi akosi nejde spustit.
0 0
reagovat
Joa imfe dik moc za ten link..:+
440572
Joa imfe dik moc za ten link..*:+*
0 0
reagovat

Rastr

Ale to je to promo,ne? Myslim tu ukazku co se stalo v minulych epizodach..
440571
Ale to je to promo,ne? Myslim tu ukazku co se stalo v minulych epizodach..
Rastr
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se