Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 126901 - 126920 Napsat příspěvek

Letopisy Narnie

Tak jsem byl včera na Narnii, a docela mě to překvapilo. Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR, ale vůbec jsem neusnul :) Opravdu doporučuji tento film, i když je to pohádka, příjemně to osladí konec roku. Díky Cinestare za předpremiéru :+
440921
Tak jsem byl včera na Narnii, a docela mě to překvapilo. Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR, ale vůbec jsem neusnul *:)* Opravdu doporučuji tento film, i když je to pohádka, příjemně to osladí konec roku. Díky Cinestare za předpremiéru *:+*
Letopisy Narnie
0 0
reagovat

dd

Zvuk v HD trailerech není v Dolby Digital, ale v AAC">link 5.1 nebo 2.0, takže bez kodéru AAC v qt7 nebo jinde nejde přehrát stejně jako nejde vyvést digital-outem do externího dekodéru a 5.1 teda jede jen na analogově připojených repro:-
440920
Zvuk v HD trailerech není v Dolby Digital, ale v AAC 5.1 nebo 2.0, takže bez kodéru AAC v qt7 nebo jinde nejde přehrát stejně jako nejde vyvést digital-outem do externího dekodéru a 5.1 teda jede jen na analogově připojených repro*:-*
dd
0 0
reagovat
To je normalni.... jedou jen v QT7, v Neru a dalsich alternativach nektery HD trailery nezvladnou dekodovat Dolby Digital. Sam bych rad vedel co s tim ;)
440919
To je normalni.... jedou jen v QT7, v Neru a dalsich alternativach nektery HD trailery nezvladnou dekodovat Dolby Digital. Sam bych rad vedel co s tim ;)
0 0
reagovat
Ted dávaj posldní díly Lost 1. sezony na AXN, tak si je opakuju a už se upřímně nemůžu doškat na druhou sezonu. Serial Alias neznám, ale něco sem už o tom slyšel, o co tam de? Má to cenu být do 1 do rána vzhůru?8)
440918
Ted dávaj posldní díly Lost 1. sezony na AXN, tak si je opakuju a už se upřímně nemůžu doškat na druhou sezonu. Serial Alias neznám, ale něco sem už o tom slyšel, o co tam de? Má to cenu být do 1 do rána vzhůru?*8)*
0 0
reagovat

kodek

ten mam ale kdyz ho spustim vubec nenajede jediny co mi to prehraje je windous media player a prehravac od nera 7 ale nejde zvuk pritom mam doma asi 30 traileru v HDTV a ty fungujou v pohode i v bs playeru APPLE me pekne sere s tim jeho debilnim formatem :(
440917
ten mam ale kdyz ho spustim vubec nenajede jediny co mi to prehraje je windous media player a prehravac od nera 7 ale nejde zvuk pritom mam doma asi 30 traileru v HDTV a ty fungujou v pohode i v bs playeru APPLE me pekne sere s tim jeho debilnim formatem :(
kodek
0 0
reagovat

stratos

Stáhni si QT7.
440916
Stáhni si QT7.
stratos
0 0
reagovat

Kodeky

nevite nekdo proc mi u 80% traileru nejde zvuk?? skousel sem vsechny mozny kodeky a nic :( vesmes de o HDTV trailery
440915
nevite nekdo proc mi u 80% traileru nejde zvuk?? skousel sem vsechny mozny kodeky a nic :( vesmes de o HDTV trailery
Kodeky
0 0
reagovat
Podle mě byl nejlepší trailer roku ISLAND... jedinej trailer u kterýho sem si v kině řekl tak na to 100% du... a samotnej film taky stál za to...
440914
Podle mě byl nejlepší trailer roku ISLAND... jedinej trailer u kterýho sem si v kině řekl tak na to 100% du... a samotnej film taky stál za to...
0 0
reagovat
Shrnout události posledních několika hodin jde v pár slovech poměnrě těžko, takže jen krátce: Vítejte na zbrusu novém hostingu, který se o váš oblíbený web bude snad starat trochu šetrněji. Kdyby cokoliv nefungovalo (tj. zapomněl jsem to zprovoznit), hlaste se prosím do vzkazníku.
440913
Shrnout události posledních několika hodin jde v pár slovech poměnrě těžko, takže jen krátce: Vítejte na zbrusu novém hostingu, který se o váš oblíbený web bude snad starat trochu šetrněji. Kdyby cokoliv nefungovalo (tj. zapomněl jsem to zprovoznit), hlaste se prosím do vzkazníku.
0 0
reagovat

imf

Už tomu rozumím! Dík, za zjednodušené vysvětlení.
440912
Už tomu rozumím! Dík, za zjednodušené vysvětlení.
imf
0 0
reagovat

aldebaran

Evidentne jsi nepochopil, co jsem napsal. Nekonecna diskuze bez mezer je mozna je v pripade vetsi skupinky lidi, co se navzajem znaji nebo maji velmi uzky vztah... jde vsak spis o kecarny nez o diskuze, odbornost je ta tam a devadesat procent casu se resi, co se delo v praci, doma nebo na dovoleny. ;) Tezko rict, co je lepsi... jestli spousta kecani o nicem, nebo obcasna odborna krec... imho jsme tu nekde uprostred cesty.
440911
Evidentne jsi nepochopil, co jsem napsal. Nekonecna diskuze bez mezer je mozna je v pripade vetsi skupinky lidi, co se navzajem znaji nebo maji velmi uzky vztah... jde vsak spis o kecarny nez o diskuze, odbornost je ta tam a devadesat procent casu se resi, co se delo v praci, doma nebo na dovoleny. ;) Tezko rict, co je lepsi... jestli spousta kecani o nicem, nebo obcasna odborna krec... imho jsme tu nekde uprostred cesty.
aldebaran
0 0
reagovat

imf

Dobře, já netušil, že se skoro všichni znáte!! Jsem tu nováček!
440910
Dobře, já netušil, že se skoro všichni znáte!! Jsem tu nováček!
imf
0 0
reagovat

aldebaran

No comment... chci videt diskuzi, ve ktery k takovym mezeram nedochazi... pokud nemluvime o kecarne desitky lidi, ktery se vidaj i v realu... chce to klid a pravidelne dejchat. ;)))
440909
No comment... chci videt diskuzi, ve ktery k takovym mezeram nedochazi... pokud nemluvime o kecarne desitky lidi, ktery se vidaj i v realu... chce to klid a pravidelne dejchat. ;)))
aldebaran
0 0
reagovat
Jsou Vanoce, lidi jsou na horach, pauza obcas musi byt...
440908
Jsou Vanoce, lidi jsou na horach, pauza obcas musi byt...
0 0
reagovat

imf

To je mi pěkná diskuze, když tu nikdo nediskutuje! 4-hodinová mezera mezi posledními odkazy je dosti výrazná.
440907
To je mi pěkná diskuze, když tu nikdo nediskutuje! 4-hodinová mezera mezi posledními odkazy je dosti výrazná.
imf
0 0
reagovat

zdero

Tohle je diskuze, ne chat... ;)
440906
Tohle je diskuze, ne chat... ;)
zdero
0 0
reagovat
Je někdo na příjmu ?
440905
Je někdo na příjmu ?
0 0
reagovat

dr. Orlok

Super reklama! Nejlepší je tam Samara, když naděluje dárky z TV. Tohle je fakt úlet!!!!
440904
Super reklama! Nejlepší je tam Samara, když naděluje dárky z TV. Tohle je fakt úlet!!!!
dr. Orlok
0 0
reagovat
Tak toto je krásné:reklama">link na satelit
440903
Tak toto je krásné:reklama na satelit
0 0
reagovat

Brennos

Klobouk dolů, Stíny Abadanu do desítky nejočekávanějších filmů....:D btw. nenatáčeli jste někde okolo chaty Čengrovka? Připadalo mi to tam povědomé.....
440902
Klobouk dolů, Stíny Abadanu do desítky nejočekávanějších filmů....*:D* btw. nenatáčeli jste někde okolo chaty Čengrovka? Připadalo mi to tam povědomé.....
Brennos
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se