Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 126881 - 126900 Napsat příspěvek
lidi tak me tak napadlo, jaky ste meli filmovy svatky. myslim jako jesli mate naky novy dvdcka (o tech se tu vubec nak malo mluvi) novy domaci kino s vyrivkou ;) a tak vubec....
440941
lidi tak me tak napadlo, jaky ste meli filmovy svatky. myslim jako jesli mate naky novy dvdcka (o tech se tu vubec nak malo mluvi) novy domaci kino s vyrivkou ;) a tak vubec....
0 0
reagovat
my sme taky na ty vlacky, neboj, to se jen nekteri rozvasnili a snazili se nam dokazat, za maj vlastne pravdu, kdyz rikaj, ze ten film neni nic moc, protoze ted si to mohou dokazat i vetsionovymi trzbami :) zapeklitej krouzek
440940
my sme taky na ty vlacky, neboj, to se jen nekteri rozvasnili a snazili se nam dokazat, za maj vlastne pravdu, kdyz rikaj, ze ten film neni nic moc, protoze ted si to mohou dokazat i vetsionovymi trzbami :) zapeklitej krouzek
0 0
reagovat

Cival

Ja jen ze to tak trosku vypada (ze trzby maji hodne co docineni s kvalitou), kdyz deset poslednich prispevku v diskuzi je o tom, kdy uz se pokori hranice xy bilionu medaku v bananistanu. Spise bych cekal bourlive diskuze vazici se k obsahu nez k distribuci filmu. Ale chapu, ze nekdo ma rad vlacky, jiny zase platinu. Proste me to zaujalo, bo jsem spise na ty vlacky (:
440939
Ja jen ze to tak trosku vypada (ze trzby maji hodne co docineni s kvalitou), kdyz deset poslednich prispevku v diskuzi je o tom, kdy uz se pokori hranice xy bilionu medaku v bananistanu. Spise bych cekal bourlive diskuze vazici se k obsahu nez k distribuci filmu. Ale chapu, ze nekdo ma rad vlacky, jiny zase platinu. Proste me to zaujalo, bo jsem spise na ty vlacky (:
Cival
0 0
reagovat
To by asi Mike Newell cumel, kdyby jeheo Potter vydelal 5,00 $ :DD lol
440938
To by asi Mike Newell cumel, kdyby jeheo Potter vydelal 5,00 $ :DD lol
0 0
reagovat

Cival

Správně. Až na jedno. Já neříkám, že Kong je sračka protože vydělal málo. I kdyby Kong vydělal 2 miliardy dolarů a Harry 5 dolarů tak by se mi Harry líbil více. Neposuzuji kvalitu filmu podle komerční úspěšnosti. S Kongem je to náhoda. Nelíbil se mi a také vydělává hodně za očekáváním. Ale třeba Ostrov nevydělal skoro nic a je to prostě parádní filmeček. ;)
440937
Správně. Až na jedno. Já neříkám, že Kong je sračka protože vydělal málo. I kdyby Kong vydělal 2 miliardy dolarů a Harry 5 dolarů tak by se mi Harry líbil více. Neposuzuji kvalitu filmu podle komerční úspěšnosti. S Kongem je to náhoda. Nelíbil se mi a také vydělává hodně za očekáváním. Ale třeba Ostrov nevydělal skoro nic a je to prostě parádní filmeček. *;)*
Cival
0 0
reagovat

Grol

Nejak nechapu tvuj dotaz. Trzby preci nikdo z rozumne uvazujicich debateru nevztahuje ke kvalitam filmu - to jsou preci zjevne oddelene veci (a kdo to nevidi, s tim ani nema cenu diskutovat). Ne tak faktor "uspesnosti" filmu. To, ze se trzby neustale probiraji v diskuzacich je dano jednak tim, ze o nich narozdil od valne vetsiny konkurence pravidelne a velice podrobne piseme a ze nekteri uzivatele (ano, Michaelbay) v nich spatruji jednu ze zakladnich soucasti sveho zivota, ktera se v kombinaci s napr. laskou k Potterovi muze promenit v nekonecny vodopad diskuznich prispevku. My je mazat nebudeme, pokud samozrejme neprekroci urcitou miru - je jasny, ze kdyz se diskutuje o trzbach Pottera pod recenzi, ze to nebudeme promazavat, i kdyz je to extremne otravna zalezitost... ale kdyz MB zajde do diskuzaku Konga, napise ze je to sracka, protoze to vydelalo tolik a tolik, zatimco Harry ma XY milionu, tak to mazat budeme porad a vytrvale, ponevadz to devastuje fora.
440936
Nejak nechapu tvuj dotaz. Trzby preci nikdo z rozumne uvazujicich debateru nevztahuje ke kvalitam filmu - to jsou preci zjevne oddelene veci (a kdo to nevidi, s tim ani nema cenu diskutovat). Ne tak faktor "uspesnosti" filmu. To, ze se trzby neustale probiraji v diskuzacich je dano jednak tim, ze o nich narozdil od valne vetsiny konkurence pravidelne a velice podrobne piseme a ze nekteri uzivatele (ano, Michaelbay) v nich spatruji jednu ze zakladnich soucasti sveho zivota, ktera se v kombinaci s napr. laskou k Potterovi muze promenit v nekonecny vodopad diskuznich prispevku. My je mazat nebudeme, pokud samozrejme neprekroci urcitou miru - je jasny, ze kdyz se diskutuje o trzbach Pottera pod recenzi, ze to nebudeme promazavat, i kdyz je to extremne otravna zalezitost... ale kdyz MB zajde do diskuzaku Konga, napise ze je to sracka, protoze to vydelalo tolik a tolik, zatimco Harry ma XY milionu, tak to mazat budeme porad a vytrvale, ponevadz to devastuje fora.
Grol
0 0
reagovat

Trzby??

Kopiruji a navazuji na Heralda z diskuze k HP4. Proc tak neustale diskutujete nad trzbami (HP4, King Kong)? Dneska se kvalita filmu posuzuje podle trzeb? (Ano, trzby jsou i ukazkou kvality, bohuzel vsak taky medialni masaze a jinych zhoubnych nadoru (: ). Fakt nechapu... ale co, nekdo si hraje s vlacky, nekdo sleduje cenu platiny na svetovem trhu.
Jo a taky nejak nechapu, co je tedy mozno psat do diskuzi k recenzim. V diskuzi u KK je MichaelBayovi psani ohledne trzeb vyslovne zakazano, v diskuzi k HP4 je to vyslovne (: povoleno. Toz kluci a devcata, jak to tedy je?
440935
Kopiruji a navazuji na Heralda z diskuze k HP4. Proc tak neustale diskutujete nad trzbami (HP4, King Kong)? Dneska se kvalita filmu posuzuje podle trzeb? (Ano, trzby jsou i ukazkou kvality, bohuzel vsak taky medialni masaze a jinych zhoubnych nadoru (: ). Fakt nechapu... ale co, nekdo si hraje s vlacky, nekdo sleduje cenu platiny na svetovem trhu. Jo a taky nejak nechapu, co je tedy mozno psat do diskuzi k recenzim. V diskuzi u KK je MichaelBayovi psani ohledne trzeb vyslovne zakazano, v diskuzi k HP4 je to vyslovne (: povoleno. Toz kluci a devcata, jak to tedy je?
Trzby??
0 0
reagovat

Noc trailerů

Lidi, chtěl bych se zeptat, jak to máte zařízené s odvozem? To jste všichni z Prahy? Já bych hrozně rád přijel, ale do toho našeho zapadákova už potom nic nejede...:(
440934
Lidi, chtěl bych se zeptat, jak to máte zařízené s odvozem? To jste všichni z Prahy? Já bych hrozně rád přijel, ale do toho našeho zapadákova už potom nic nejede...*:(*
Noc trailerů
0 0
reagovat

ravenhorn

THX, stastny novy rok.
440933
THX, stastny novy rok.
ravenhorn
0 0
reagovat

Happy new fucked year

Tak snad bude tendle rok lepsi nez ty predchozi
440932
Tak snad bude tendle rok lepsi nez ty predchozi
Happy new fucked year
0 0
reagovat

Všechno nejlepší

do Nového roku všem a tady mate malej dárek 2x tv spot na Underworld Evolution
link
440931
do Nového roku všem a tady mate malej dárek 2x tv spot na Underworld Evolution http://www.themoviebox.net/movies/2005/STUVWXYZ/Underworld-Evolution/trailer.php
Všechno nejlepší
0 0
reagovat
Ravenhorn:Tak rikej ze je to pro tebe zatim nejlepsi film co byl udelanej...;):+
440930
Ravenhorn:Tak rikej ze je to pro tebe zatim nejlepsi film co byl udelanej...*;)**:+*
0 0
reagovat

best film of all ages

Ted je to pro mě tento. Jinak by jsi nikdy nemohl o ničem řici, že je to nejlepší kdyby jsi počital s tím, že to muže být druhej den jinak. Jinak best duo films jsou LOTR a Star wars. :+
440929
Ted je to pro mě tento. Jinak by jsi nikdy nemohl o ničem řici, že je to nejlepší kdyby jsi počital s tím, že to muže být druhej den jinak. Jinak best duo films jsou LOTR a Star wars. *:+*
best film of all ages
0 0
reagovat
Ravenhorn:Ten tvuj nazor je trosku kratkozraky ne? Film je to paradni to ano( a sem fantasy maniak) ale co kdyz se ti bude libit nekdy neco jeste vic? Pak si kvalitne nase*es do huby jak se lidove rika.:D:D
440928
Ravenhorn:Ten tvuj nazor je trosku kratkozraky ne? Film je to paradni to ano( a sem fantasy maniak) ale co kdyz se ti bude libit nekdy neco jeste vic? Pak si kvalitne nase*es do huby jak se lidove rika.*:D**:D*
0 0
reagovat
Jenom probiham (jsem off, ale u kamarada je net), takze informuji: akce by mela zacit presne v osm, planovana delka 2-2,5 hodiny... (vzhledem k poctu traileru... kdyz to nebudeme moc okecavat. ;)
440927
Jenom probiham (jsem off, ale u kamarada je net), takze informuji: akce by mela zacit presne v osm, planovana delka 2-2,5 hodiny... (vzhledem k poctu traileru... kdyz to nebudeme moc okecavat. ;)
0 0
reagovat

LOTR

Wiper :-:-:- :(:(:( To máš za to "Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR,ale vůbec jsem neusnul. LOTR trilogie Best film of all ages. Nejlepší film všech věků.!!!!
440926
Wiper *:-**:-**:-* *:(**:(**:(* To máš za to "Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR,ale vůbec jsem neusnul. LOTR trilogie Best film of all ages. Nejlepší film všech věků.!!!!
LOTR
0 0
reagovat

Ještě hednou TRAILER PARTY

Nechci vůbec bombardovat, to ne, v práci pracujeme na směny a ostatní kolegové (nebo aspoň někdo,počítáno na kusy) by rád taky zašel a mrknul na ukázky a věci s tím spojené.Jen bych potřeboval vědět jestli to začne opravdu v 8 večer,nebo trošku dýl,případně jak to proběhne (ukázky,přednáška,ukázky),trošku pořadí nebo plán.V práci máme na směny a někdo skončí v osm, tak aby to pěkně stíhal:-) a mohl si to vychutnat. Díky předem za odpověď a opravdu nechci otravovat těmito dotazy mějte se zatím zdarec:+:D
440925
Nechci vůbec bombardovat, to ne, v práci pracujeme na směny a ostatní kolegové (nebo aspoň někdo,počítáno na kusy) by rád taky zašel a mrknul na ukázky a věci s tím spojené.Jen bych potřeboval vědět jestli to začne opravdu v 8 večer,nebo trošku dýl,případně jak to proběhne (ukázky,přednáška,ukázky),trošku pořadí nebo plán.V práci máme na směny a někdo skončí v osm, tak aby to pěkně stíhal:-) a mohl si to vychutnat. Díky předem za odpověď a opravdu nechci otravovat těmito dotazy mějte se zatím zdarec*:+**:D*
Ještě hednou TRAILER PARTY
0 0
reagovat
Kdo nezaregistroval... na Nově za pár minut poběží úsměvný tutorial ke dvěma u nás "nejlépe" hodnocený trailerům. Avizuji, protože přepodkládám totální peklo na zemi ;)
440924
Kdo nezaregistroval... na Nově za pár minut poběží úsměvný tutorial ke dvěma u nás "nejlépe" hodnocený trailerům. Avizuji, protože přepodkládám totální peklo na zemi ;)
0 0
reagovat

Invisigoth

Tak to bohužel nevíme. S jistotou můžu říct pouze to, že za nás vše normálně platí dle informací, které jsme předeslali, co se týče (před)prodeje lístků, je to bohužel na provozovateli kina. Jinak bych se nebál, že snad místo nebude... sál má téměř 500 míst :)
440923
Tak to bohužel nevíme. S jistotou můžu říct pouze to, že za nás vše normálně platí dle informací, které jsme předeslali, co se týče (před)prodeje lístků, je to bohužel na provozovateli kina. Jinak bych se nebál, že snad místo nebude... sál má téměř 500 míst :)
Invisigoth
0 0
reagovat

Světozor

Ahoj, snažím se zamluvit lístky na tu akci v pátek 6/1 ale ouha,program kina na pátek tam stále není a už to bude za týden, že by ho tam daly až po neděli??? A nebo to tam nebude vůbec?? díky za info
440922
Ahoj, snažím se zamluvit lístky na tu akci v pátek 6/1 ale ouha,program kina na pátek tam stále není a už to bude za týden, že by ho tam daly až po neděli??? A nebo to tam nebude vůbec?? díky za info
Světozor
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se