Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 125901 - 125920 Napsat příspěvek
možná jsem jedinej, ale mě se nejvíce líbí 3-ka. 4-ka mi přijde taková hodně do šeda na plagát. Jednička taky není špatná, ale totálně to tam u mě kazí to hnusný písmo. Pětka a dvojka nic moc, pětka je asi nejhorší. Dávám hlas plagátu č.3
441952
možná jsem jedinej, ale mě se nejvíce líbí 3-ka. 4-ka mi přijde taková hodně do šeda na plagát. Jednička taky není špatná, ale totálně to tam u mě kazí to hnusný písmo. Pětka a dvojka nic moc, pětka je asi nejhorší. Dávám hlas plagátu č.3
0 0
reagovat
Asi budem muset hostovat, dik za info...
441951
Asi budem muset hostovat, dik za info...
0 0
reagovat
Cival :Sorry ja blb som si to nevšimol. ?)
441950
Cival :Sorry ja blb som si to nevšimol. *?)*
0 0
reagovat
Přímý Download Basic Instinct 2 v">link klipech
441949
Přímý Download Basic Instinct 2 v klipech
0 0
reagovat
No souhlasil bych s Tsunamim ohleden Linkin Park... Numb z Miami Vice by v lepsi obrazovy kvalite a lepsim striohu imho bodlo :-)
441948
No souhlasil bych s Tsunamim ohleden Linkin Park... Numb z Miami Vice by v lepsi obrazovy kvalite a lepsim striohu imho bodlo :-)
0 0
reagovat
No to by mě potom zajímalo, co by byla sexuální hudba. :-)
441947
No to by mě potom zajímalo, co by byla sexuální hudba. :-)
0 0
reagovat

Tsunami_X

Toz neni skareda a svou roli urcite hraje i ta totalne asexualni hudba, ale to si radsi pustim cudne zahalenej trailer na When a Stragert Calls... nicmene proti gustu... :-)
441946
Toz neni skareda a svou roli urcite hraje i ta totalne asexualni hudba, ale to si radsi pustim cudne zahalenej trailer na When a Stragert Calls... nicmene proti gustu... :-)
Tsunami_X
0 0
reagovat
Harry Potter: V Kinovyhledu bude azo nem napiseme clanek. My to nehazeme do vyhledu jen tak, ale s nejakym textem/klipem nebo trailerem, nejsme databaze. Ale jinak samo sebou bude co nevidet :-)
441945
Harry Potter: V Kinovyhledu bude azo nem napiseme clanek. My to nehazeme do vyhledu jen tak, ale s nejakym textem/klipem nebo trailerem, nejsme databaze. Ale jinak samo sebou bude co nevidet :-)
0 0
reagovat
tak jsem konecne videl The Weather Man...uzasnej film :+ Nechapu, politiku ceskejch distributoru, ale myslim, ze by tenhle film nalakal do kin mnohem vic lidi nez lecjakej shit, kterej se do kin dostal misto nej :( 5 hvezdicek
441944
tak jsem konecne videl The Weather Man...uzasnej film *:+* Nechapu, politiku ceskejch distributoru, ale myslim, ze by tenhle film nalakal do kin mnohem vic lidi nez lecjakej shit, kterej se do kin dostal misto nej *:(* 5 hvezdicek
0 0
reagovat
Sinner: Pokud se na něco těšit, tak rozhodně ne na zbytečná pokračování po letech, které mají na svědomí nezajímaví tvůrci a vyčpělé hvězdy se v něm snaží prosadit, seč jim kozy stačí.
441943
Sinner: Pokud se na něco těšit, tak rozhodně ne na zbytečná pokračování po letech, které mají na svědomí nezajímaví tvůrci a vyčpělé hvězdy se v něm snaží prosadit, seč jim kozy stačí.
0 0
reagovat

Tsunami_X

Neurážej tady Linkin Park:-)
441942
Neurážej tady Linkin Park:-)
Tsunami_X
0 0
reagovat

sobis87

Bohuzial nemame, vo vsetkych dostupnych verziach je Sharon Stone. :)
441939
Bohuzial nemame, vo vsetkych dostupnych verziach je Sharon Stone. *:)*
sobis87
0 0
reagovat
no to promo na Základní instinkt 2 je v mizerný kvalitě...nemáte někdo link na lepší??
441938
no to promo na Základní instinkt 2 je v mizerný kvalitě...nemáte někdo link na lepší??
0 0
reagovat
montewalsh ::+
441937
montewalsh :*:+*
0 0
reagovat

Harry

To se zeptej adminu :) ale doporucuju www.CSFD.cz a nebo www.ufd.cz - plán premiér.... ;)
441936
To se zeptej adminu :) ale doporucuju www.CSFD.cz a nebo www.ufd.cz - plán premiér.... *;)*
Harry
0 0
reagovat
montewalsh : Dík moc !!!;) Ale prečo to nieje uvedené v Kino výhled ?
441935
montewalsh : Dík moc !!!*;)* Ale prečo to nieje uvedené v Kino výhled ?
0 0
reagovat
Mne se neoficialni promo na Basic Instinct 2 taky libilo!
441934
Mne se neoficialni promo na Basic Instinct 2 taky libilo!
0 0
reagovat

Harry

8.2.2007 link
441933
8.2.2007 http://www.csfd.cz/film.php?id=215200
Harry
0 0
reagovat
Nevie niekdo kedy sa približne do našich kín dostane Sin City 2 ???? 8)
441932
Nevie niekdo kedy sa približne do našich kín dostane Sin City 2 ???? *8)*
0 0
reagovat

Basic Instinct 2

Ale chlapci, vždyť to zas až tak špatné není. Objektivně to rozhodně není top ten, ale zkuste se na něco rok těšit... Nehledě na to, že toto není oficiální promo (ukázka je bez loga distributorů) a film už dávno nemá v názvu "Risk Addiction". Já bych to hned tak neodsuzoval. Dejte tomu šanci a aslespoň si užijeme pár "lechtivých" trailerů... A to taky není špatný! ;)
441931
Ale chlapci, vždyť to zas až tak špatné není. Objektivně to rozhodně není top ten, ale zkuste se na něco rok těšit... Nehledě na to, že toto není oficiální promo (ukázka je bez loga distributorů) a film už dávno nemá v názvu "Risk Addiction". Já bych to hned tak neodsuzoval. Dejte tomu šanci a aslespoň si užijeme pár "lechtivých" trailerů... A to taky není špatný! *;)*
Basic Instinct 2
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se