Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 125841 - 125860 Napsat příspěvek

kily

presne vim, jak to myslis...
442014
presne vim, jak to myslis...
kily
0 0
reagovat

Prd

prd:-
442013
prd*:-*
Prd
0 0
reagovat

Grol

Presne tak som odpovedal, preco mi to neuznali? ?)
442012
Presne tak som odpovedal, preco mi to neuznali? *?)*
Grol
0 0
reagovat

minuly kviz

Heh. "Vezte ze zni ."
442011
Heh. "Vezte ze zni ."
minuly kviz
0 0
reagovat
LDK: Bylo by fajn, kdyby to tak bylo... ale neni a nebude :-) Spis to souvisi se vcerejsi premierou a prominentnim mistem na hp :-)
442010
LDK: Bylo by fajn, kdyby to tak bylo... ale neni a nebude :-) Spis to souvisi se vcerejsi premierou a prominentnim mistem na hp :-)
0 0
reagovat
hehe MZ dobre hybe s navstevnosti filmu na csfd. dneska vysla recenze na Utajeny a hnedkaj je to na csfd nejnavstevovanejsi film. jen tak dal....
442009
hehe MZ dobre hybe s navstevnosti filmu na csfd. dneska vysla recenze na Utajeny a hnedkaj je to na csfd nejnavstevovanejsi film. jen tak dal....
0 0
reagovat
Dial M for Murder, jednoznačně. :-)
442008
Dial M for Murder, jednoznačně. :-)
0 0
reagovat

IMAX

Kdyz jsme u tech dotazu, jaky film byste radi shledli v IMAXu? Treba urcite zajimave by bylo, kolik divactva by prezilo zacatek filmu Saving private Ryan. A coz teprve nejaky horor? To by museli asi sedacky predelat na toalety...
442007
Kdyz jsme u tech dotazu, jaky film byste radi shledli v IMAXu? Treba urcite zajimave by bylo, kolik divactva by prezilo zacatek filmu Saving private Ryan. A coz teprve nejaky horor? To by museli asi sedacky predelat na toalety...
IMAX
0 0
reagovat
Hmm...">link
442006
0 0
reagovat
Ehm... to jsem taky onehdy vedel a dneska uz si pamatuju kulovy :-)
442005
Ehm... to jsem taky onehdy vedel a dneska uz si pamatuju kulovy :-)
0 0
reagovat

cabal

Jih proti severu?
442004
Jih proti severu?
cabal
0 0
reagovat

Dotaz

Nevi nekdo jak se jmenuje prvni barevny film na svete?:+. Dik
442003
Nevi nekdo jak se jmenuje prvni barevny film na svete?*:+*. Dik
Dotaz
0 0
reagovat

cival

no prave :( zkusime prekecat naky studio, aby takovejhle experiment zkusilo ne? :)
442002
no prave :( zkusime prekecat naky studio, aby takovejhle experiment zkusilo ne? :)
cival
0 0
reagovat
Nasel jsem odpovedzde.">link (Byl to Spike Lee a jeho Summer of Sam)
442001
Nasel jsem odpovedzde. (Byl to Spike Lee a jeho Summer of Sam)
0 0
reagovat
Nevite, jak se jmenuje film,kdy snad kazdou minutu je slyset slovo fuck, respektive snad drzi rekord v poctu vysloveni onoho slova behem filmu?. Je z posledni doby. Nejaka gangsterka. Nemohu si vzpomenout na nazev a nechce se mi hledat a nemusim rikat, co me k tomu privedlo.:)
442000
Nevite, jak se jmenuje film,kdy snad kazdou minutu je slyset slovo fuck, respektive snad drzi rekord v poctu vysloveni onoho slova behem filmu?. Je z posledni doby. Nejaka gangsterka. Nemohu si vzpomenout na nazev a nechce se mi hledat a nemusim rikat, co me k tomu privedlo.:)
0 0
reagovat

Scroochy

Mluvis mi z duse, ja na to myslel celkem casto. Skoda, ze se to muze stat jen u komornich nametu nebo kratasu :-/
441999
Mluvis mi z duse, ja na to myslel celkem casto. Skoda, ze se to muze stat jen u komornich nametu nebo kratasu :-/
Scroochy
0 0
reagovat
hele jimbo, tahni spat...to, ze ja koukam celou noc na cervenyho trpaslika a zacinam stahovat novej lost, neznamena, ze ty tu budes taky vokounet v pet rano :) btw: nemas fotku nakalenyho scroochyho, zadna takova neni ;)
441998
hele jimbo, tahni spat...to, ze ja koukam celou noc na cervenyho trpaslika a zacinam stahovat novej lost, neznamena, ze ty tu budes taky vokounet v pet rano :) btw: nemas fotku nakalenyho scroochyho, zadna takova neni ;)
0 0
reagovat
A bylo by pro mistni zajimavy (ciste hypoteticky) videt fotku nakalenyho scroochyho? :D
441997
A bylo by pro mistni zajimavy (ciste hypoteticky) videt fotku nakalenyho scroochyho? *:D*
0 0
reagovat

imf

prosimte, ja nerikam, ze by to meli udelat, ale ze BY BYLO zajimavy (hypoteticky), kdyby sme meli moznost videt dve verze jednoho scenare :)
441996
prosimte, ja nerikam, ze by to meli udelat, ale ze BY BYLO zajimavy (hypoteticky), kdyby sme meli moznost videt dve verze jednoho scenare :)
imf
0 0
reagovat
Tyvé to by byla mela ,)
441995
Tyvé to by byla mela ,)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se