Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 125261 - 125280 Napsat příspěvek

MB

Ja verim tomu ze v pohybu to poznat neni, ale na tom sreenshotu to opravdu vypada neprirozene.
442629
Ja verim tomu ze v pohybu to poznat neni, ale na tom sreenshotu to opravdu vypada neprirozene.
MB
0 0
reagovat

rcorp

No tak to jestli takhle vypadá NFS4 tak to klobouk dolů :-)) To je tím pádem asi nejlépe vypadající hra na světě. :-) Ne fakt ne. Bad Boys II mají prostě dokonalé efekty! Jinak než jsem viděl na DVD co je digitální tak jsem to fakt nepoznal.
442628
No tak to jestli takhle vypadá NFS4 tak to klobouk dolů :-)) To je tím pádem asi nejlépe vypadající hra na světě. :-) Ne fakt ne. Bad Boys II mají prostě dokonalé efekty! Jinak než jsem viděl na DVD co je digitální tak jsem to fakt nepoznal.
rcorp
0 0
reagovat

MB

Tak to Ferrari je HODNE poznat, mozna kdyby ho trochu rozmazli, tak by to tak nebilo do oci...takhle mi to pripomina NFS4 :))
442627
Tak to Ferrari je HODNE poznat, mozna kdyby ho trochu rozmazli, tak by to tak nebilo do oci...takhle mi to pripomina NFS4 :))
MB
0 0
reagovat

Silent hill

Bez vědomí Sony se na netu objevil údajně (teprve to stahuju tak nevím) hodně dlouhý klip">link na tenhle hodně očekávaný film. Enjoy
442626
Bez vědomí Sony se na netu objevil údajně (teprve to stahuju tak nevím) hodně dlouhý klip na tenhle hodně očekávaný film. Enjoy
Silent hill
0 0
reagovat
No tak se nám to s trailerama pěkně rozjíždí. Včera X-MEN 3 a 9.března což je zítra má prý být NOVÝ PLNOHODNOTNÝ trailer na Pixarovské CARS. :+
442625
No tak se nám to s trailerama pěkně rozjíždí. Včera X-MEN 3 a 9.března což je zítra má prý být NOVÝ PLNOHODNOTNÝ trailer na Pixarovské CARS. *:+*
0 0
reagovat

SCREEN

No ale bez bonusů na DVD které jste určitě viděli by jste to nepoznali. :-) Jinak je to Ferrari náhodou hodně libově udělaný. Není to absolutně poznat...
442624
No ale bez bonusů na DVD které jste určitě viděli by jste to nepoznali. :-) Jinak je to Ferrari náhodou hodně libově udělaný. Není to absolutně poznat...
SCREEN
0 0
reagovat

vincent

dokoukano ;) moc fajn
442623
dokoukano ;) moc fajn
vincent
0 0
reagovat
Běž se dívat na ty panny a neremcej tady o Ferrari nebo pujdes taky na dvur :)
442622
Běž se dívat na ty panny a neremcej tady o Ferrari nebo pujdes taky na dvur :)
0 0
reagovat
To je vážně vidět na první pohled. Špatně osvícené, moc se leskne atd. Já jsem v téhle oblasti začátečník a takhle bych to dohromady rozhodně nedal, ale to auto má na první pohled napsáno na SPZtce CGI ^_____^
442621
To je vážně vidět na první pohled. Špatně osvícené, moc se leskne atd. Já jsem v téhle oblasti začátečník a takhle bych to dohromady rozhodně nedal, ale to auto má na první pohled napsáno na SPZtce CGI ^_____^
0 0
reagovat

MB

omfg, koukni se na skutecnou fotku auta a pak se znova koukni na ten screen, to ferrari je ale hezky vyrenderovany, coz?
442620
omfg, koukni se na skutecnou fotku auta a pak se znova koukni na ten screen, to ferrari je ale hezky vyrenderovany, coz?
MB
0 0
reagovat

MichaelBay

Dej si facku, omluv se a nereaguj na mě. Nedík.
442619
Dej si facku, omluv se a nereaguj na mě. Nedík.
MichaelBay
0 0
reagovat
Hobit? Toho neznám, jsem si myslel, že se mě to týká a imf myslí mě, takhle se mi ulevilo, uff. :-)
442618
Hobit? Toho neznám, jsem si myslel, že se mě to týká a imf myslí mě, takhle se mi ulevilo, uff. :-)
0 0
reagovat

KVÍZ

Jen pro zpestření. Podívejte se na tento SCREEN.">link Co je na něm digitálního?? :-) Jinak je fakt hodně hodně hodně hustej ne? :+
442617
Jen pro zpestření. Podívejte se na tento SCREEN. Co je na něm digitálního?? :-) Jinak je fakt hodně hodně hodně hustej ne? *:+*
KVÍZ
0 0
reagovat

k0C0UR

hezke nove vypisy filmu.
442616
hezke nove vypisy filmu.
k0C0UR
0 0
reagovat
test...
442615
test...
0 0
reagovat
Pche, já nenapsal ani holou větu. :)
442614
Pche, já nenapsal ani holou větu. :)
0 0
reagovat
Tsunami, Hobit i Douglas. ;)
442613
Tsunami, Hobit i Douglas. ;)
0 0
reagovat
IMF: ;)
442612
IMF: ;)
0 0
reagovat

imf

Ktori 3? :)
442611
Ktori 3? :)
imf
0 0
reagovat
Vsichni tri na dvur, tam si muzete rvat panubohu do oken, jestli ho to bude zajimat. ;)
442610
Vsichni tri na dvur, tam si muzete rvat panubohu do oken, jestli ho to bude zajimat. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se