Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 125241 - 125260 Napsat příspěvek

Azazel

No pockej, to musis upresnit, bylo to pred filmem nebo az po nem?
442665
No pockej, to musis upresnit, bylo to pred filmem nebo az po nem?
Azazel
0 0
reagovat

Awesome I Fuckin' Shot That!

Je to zajímavé. Jinak víc k tomu nemám co říci. TRAILER">link na film/dokument Awesome I Fuckin' Shot That v "clean" a "dirty" verzích.
442664
Je to zajímavé. Jinak víc k tomu nemám co říci. TRAILER na film/dokument Awesome I Fuckin' Shot That v "clean" a "dirty" verzích.
Awesome I Fuckin' Shot That!
0 0
reagovat
zasla jsem si do kina znovu na Zkrocenou horu, tentokrat ale se svym pritelem, ktery ji prekrtil na Zkurvenou horu...dala jsem mu facku a urazene odesla...byla jsem v pravu?...
442663
zasla jsem si do kina znovu na Zkrocenou horu, tentokrat ale se svym pritelem, ktery ji prekrtil na Zkurvenou horu...dala jsem mu facku a urazene odesla...byla jsem v pravu?...
0 0
reagovat

novoten

No tak už jsi třetí. :D To se musí dnes změnit... :)
442662
No tak už jsi třetí. *:D* To se musí dnes změnit... *:)*
novoten
0 0
reagovat

MB

Jezis, ja v tom hledal fantasy obrazek se smrtkou nebo drakem nebo co a ono je to auto...proc nejsem nakonec prekvapenej? ;)
442661
Jezis, ja v tom hledal fantasy obrazek se smrtkou nebo drakem nebo co a ono je to auto...proc nejsem nakonec prekvapenej? *;)*
MB
0 0
reagovat

xMort

Už jsi další co se ptá což znamená, že asi není přehledná. Takže ji budu muset vyměnit. :) Je tam policejní auto po té co narazilo do člunu na konci honičky v Bad Boys II a řítí se na kameru. Určitě to znáš, bylo to i v traileru myslím... ;)
442660
Už jsi další co se ptá což znamená, že asi není přehledná. Takže ji budu muset vyměnit. *:)* Je tam policejní auto po té co narazilo do člunu na konci honičky v Bad Boys II a řítí se na kameru. Určitě to znáš, bylo to i v traileru myslím... *;)*
xMort
0 0
reagovat

MichaelBay

Co to máš vůbec na ikonce? Nějak se v tom ne a ne zorientovat ^^
442659
Co to máš vůbec na ikonce? Nějak se v tom ne a ne zorientovat ^^
MichaelBay
0 0
reagovat

Marek S. a imf

Marek S. -> což Kong je. A Bay je také co jsi napsal. A jestli moje idiocie stoupá, tak ty už si tím pádem v idiocii někde u špičky Mount Everest, ty "filmový odborníku". A z diskuze o Riddickovi, hubu zavírat nebudu a halvně že tvé příspěvky jsou světové "Gramatika by mohla být lepší,....". jestli tomuhle říkáš příspěvek tak je mi tě opravdu upřímně líto... imf -> OK OK OK. Já se hádat nechtěl jen jsem napsal že se těším na Riddicka k diskuzi o Riddickovi kam to patří. A zde v diskuzi to prostě nešlo nereagovat na srovnávačku Lovců Pokladů s Dinosaury, protože Dinosauři jdou opavdu za minulý rok srovnat jen s tříoskarovou mega bombou nabušenou tak zrůdnejma trikama (ze kterých by se udělalo špatně i Hyamsovi a jeho Dinosaurům) a tak skvěle propracovaným scénářem že si z něho úplně sedám na prdel - King Kongem. Toť vše... ?)
442658
Marek S. -> což Kong je. A Bay je také co jsi napsal. A jestli moje idiocie stoupá, tak ty už si tím pádem v idiocii někde u špičky Mount Everest, ty "filmový odborníku". A z diskuze o Riddickovi, hubu zavírat nebudu a halvně že tvé příspěvky jsou světové "Gramatika by mohla být lepší,....". jestli tomuhle říkáš příspěvek tak je mi tě opravdu upřímně líto... imf -> OK OK OK. Já se hádat nechtěl jen jsem napsal že se těším na Riddicka k diskuzi o Riddickovi kam to patří. A zde v diskuzi to prostě nešlo nereagovat na srovnávačku Lovců Pokladů s Dinosaury, protože Dinosauři jdou opavdu za minulý rok srovnat jen s tříoskarovou mega bombou nabušenou tak zrůdnejma trikama (ze kterých by se udělalo špatně i Hyamsovi a jeho Dinosaurům) a tak skvěle propracovaným scénářem že si z něho úplně sedám na prdel - King Kongem. Toť vše... *?)*
Marek S. a imf
0 0
reagovat

Marek S.

Jako clovek, kterej si bicovanim Michaela uz prosel, te uprimne prosim, ze pokud v tom jeho pronasledovani hodlas pokracovat, delej to prosim ve vzkazniku. Kdyz to vidim takhle z dalky (kdyz jsem se toho ucastnil, tenhle luxus jsem nemel), dochazi mi, jak neuveritelne je to otravne. Cimz se vsem tehdy zucastnenym omlouvam... a Michael moc dobre vi, ze jakmile zacne placat totalni kraviny, bude s odpovidajici vysvetlivkou smazan... a tim bych asi tuhle plodnou debatu ukoncil. ;)
442657
Jako clovek, kterej si bicovanim Michaela uz prosel, te uprimne prosim, ze pokud v tom jeho pronasledovani hodlas pokracovat, delej to prosim ve vzkazniku. Kdyz to vidim takhle z dalky (kdyz jsem se toho ucastnil, tenhle luxus jsem nemel), dochazi mi, jak neuveritelne je to otravne. Cimz se vsem tehdy zucastnenym omlouvam... a Michael moc dobre vi, ze jakmile zacne placat totalni kraviny, bude s odpovidajici vysvetlivkou smazan... a tim bych asi tuhle plodnou debatu ukoncil. ;)
Marek S.
0 0
reagovat

MichaelBay

Lovci podkladů jsou pro mě podprůměrný head-fuck, na který jsem díkybohu zapomněl půlhodinu po zhlédnutí a utkvělo mi jenom několik hystericky křečovitě zkonstruovaných akčních scén, letargický Nicolas Cage v hlavní roli a slušné ostčko. Nazvat tento film "špičkový" je jako... prohlašovat o King Kongovi, že je to jeden z nejhorších filmů roku a o Bayovi, Že je to nej. režisér prostě jako! :+

A pokud sis nevšiml, já Lovce pokladů a ani Lovce dinosaurů proboha nesrovnával, jenom jsem tak nějak dal najevo, že mi přijde absurdní rozčilovat se nad tím, že scénář k pokračování akčního braku píše scénárista, který má na svém kontě akční sci-fi odpad. Takže si ze mě děláš srandu asi Ty, nebo u Tebe na konci týdne míra idiocie stoupá neúměrně vysoko. :)
442656
Lovci podkladů jsou pro mě podprůměrný head-fuck, na který jsem díkybohu zapomněl půlhodinu po zhlédnutí a utkvělo mi jenom několik hystericky křečovitě zkonstruovaných akčních scén, letargický Nicolas Cage v hlavní roli a slušné ostčko. Nazvat tento film "špičkový" je jako... prohlašovat o King Kongovi, že je to jeden z nejhorších filmů roku a o Bayovi, Že je to nej. režisér prostě jako! *:+* A pokud sis nevšiml, já Lovce pokladů a ani Lovce dinosaurů proboha nesrovnával, jenom jsem tak nějak dal najevo, že mi přijde absurdní rozčilovat se nad tím, že scénář k pokračování akčního braku píše scénárista, který má na svém kontě akční sci-fi odpad. Takže si ze mě děláš srandu asi Ty, nebo u Tebe na konci týdne míra idiocie stoupá neúměrně vysoko. :)
MichaelBay
0 0
reagovat
Lovci pokladů...jednou za život se to vidět dá:-)
442655
Lovci pokladů...jednou za život se to vidět dá:-)
0 0
reagovat

Marek S.

Lovci Pokladů je špičkový film. A s Lovci s Dinosaurů to prosím tě nesrovnávej ani ze srandy!! :o Prostě pořádné dobrodružství jak má být!!
442654
Lovci Pokladů je špičkový film. A s Lovci s Dinosaurů to prosím tě nesrovnávej ani ze srandy!! *:o* Prostě pořádné dobrodružství jak má být!!
Marek S.
0 0
reagovat
Mě se National treasure libíl.
Co se týče Gaimana, tak ten teď pracuje na scénáři podle komiksové knihy Black hole. Točit to bude Alexander Aja (Haute tension, The hills have eyes)
442653
Mě se National treasure libíl. Co se týče Gaimana, tak ten teď pracuje na scénáři podle komiksové knihy Black hole. Točit to bude Alexander Aja (Haute tension, The hills have eyes)
0 0
reagovat

Indiana

No a? Lovci pokladů byl stejně další bruckheimerovský podprůměrný akční film, který měl z diváků vytáhnout peníze, k čemuž dost dobře napomohl sterilní Nicolas Cage, se zápletkou stejně věrohodnou, jakou měli Lovci dinosaurů.
442652
No a? Lovci pokladů byl stejně další bruckheimerovský podprůměrný akční film, který měl z diváků vytáhnout peníze, k čemuž dost dobře napomohl sterilní Nicolas Cage, se zápletkou stejně věrohodnou, jakou měli Lovci dinosaurů.
Indiana
0 0
reagovat

kOCOUR

No stane se no... :)
442651
No stane se no... *:)*
kOCOUR
0 0
reagovat
No to je v prdeli, scénář k Lovcům pokladů 2 píše kokot, co má za sebou Lovce dinosaurů:(
442650
No to je v prdeli, scénář k Lovcům pokladů 2 píše kokot, co má za sebou Lovce dinosaurů*:(*
0 0
reagovat

Shushika

Vsechno od Gaimana je pro Shaymalana ;).

Merlin - Mrkni se na Mirrormask. Tam je pravy Gaiman se svym vrchnim kreslirem/ reziserem McKeanem v cele sve krase. Podle imdb ma ted hodne prace. Coralina pod Selickem (reziser Nigmare before Christmas, hlavni hlas Dakota Fanningova) , Book of Magic a Zemeckisuv Beowulf. Konecne si ho v Hollywoodu vsimli :). Ted jenom cekat , ktery blazen se vrhne na Sandmana.:)
442649
Vsechno od Gaimana je pro Shaymalana ;).
Merlin - Mrkni se na Mirrormask. Tam je pravy Gaiman se svym vrchnim kreslirem/ reziserem McKeanem v cele sve krase. Podle imdb ma ted hodne prace. Coralina pod Selickem (reziser Nigmare before Christmas, hlavni hlas Dakota Fanningova) , Book of Magic a Zemeckisuv Beowulf. Konecne si ho v Hollywoodu vsimli :). Ted jenom cekat , ktery blazen se vrhne na Sandmana.:)
Shushika
0 0
reagovat
No zatím jsem jen v půlce jeho Amerických bohů, ale tohle by byl námět pro Shaymalana jako vyšitej:-)
442648
No zatím jsem jen v půlce jeho Amerických bohů, ale tohle by byl námět pro Shaymalana jako vyšitej:-)
0 0
reagovat
nevím jestli to tu už nebylo,ale Mathew Vaughn bude natáčet Hvězdný prach od Neila Gaimana s De Nirem, Michelle Pfeifferovou, Claire Danesovou, Sienna Millerovou a Charlie Coxem. Zbožňuju sice samozřejmě všechno od Gaimana, ale stejně bych vybral něco jiného, Hvězdný prach je prostě jen "obyčejná" pohádka?)
442647
nevím jestli to tu už nebylo,ale Mathew Vaughn bude natáčet Hvězdný prach od Neila Gaimana s De Nirem, Michelle Pfeifferovou, Claire Danesovou, Sienna Millerovou a Charlie Coxem. Zbožňuju sice samozřejmě všechno od Gaimana, ale stejně bych vybral něco jiného, Hvězdný prach je prostě jen "obyčejná" pohádka*?)*
0 0
reagovat

MichaelBay

Je mi divný, že zrovna ty si to nepmatuješ, když se v komentářích pod článkem vztekáš nad "Fountain jako nad ubohostí největšího kalibru" a sypeš z rukávu svou soukromou TOP.
442646
Je mi divný, že zrovna ty si to nepmatuješ, když se v komentářích pod článkem vztekáš nad "Fountain jako nad ubohostí největšího kalibru" a sypeš z rukávu svou soukromou TOP.
MichaelBay
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se